کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-12 ساعت 03:42)sunnyday نوشته:  دوستان یه سوال.... واسه پیگیری از این قسمت اقدام میکنین و فرم رو پر میکنین؟ یا مستقیم ایمیل میزنین؟ کدوم روش بهتره؟ مرسی

www.abudhabiivo.net -> contact us

فقط بايد از اين لينك ايميل بزنيد و فرم پر كنيد
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، بابراس ، babak90 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آسماني ، Pariba ، sunnyday
سلام
امیدوارم روزتون را با یک دنیا امید و یک عالمه انرژی مثبت مثبت شروع کنید.دلتون شاد و لبتون خندون و استتوستون کلیری باشه به امید خدا.Smile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: hadir ، ARSAMNEW ، sunn789 ، بابراس ، 2015reza ، babak90 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آسماني ، mahyaaa ، samane1363 ، Pariba
(2015-09-12 ساعت 08:28)ریحانا نوشته:  سلام
امیدوارم روزتون را با یک دنیا امید و یک عالمه انرژی مثبت مثبت شروع کنید.دلتون شاد و لبتون خندون و استتوستون کلیری باشه به امید خدا.Smile
آمییییین

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ریحانا ، ARSAMNEW ، sunn789 ، بابراس ، 2015reza ، babak90 ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آسماني ، mahyaaa ، Pariba
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان2015
امیدوارم همتون تا اخر ماه کلیر بشید و این پروسه واستون پایان شیرینی داشته باشه.من برنده سال2016 هستم و مجرد با کیس.4000با توجه به تجربه شما بسیار خوبه من خلاف میل باطنیم سوالم و اینجا میپرسم امیدوارم ببخشید به بزرگی خودتون.من تا سال 89 -2 سال کارشناسی ارشد مکانیک تو یه دانشگاه نظامی (م.اش)خوندم و وسطای پروژه کلا ول کردم و رفتم هنوزم بعد5 سال برنگشتم دانشگاهBig GrinBig Grin.توی فرم260 من اخرین مدرک رو لیسانس زدم و یه ایمیل هم بهkccزدم و ازشون پرسیدم که آیا تجربه 2سال ارشد ناتمام رو باید وارد فرم کنم یا نه.که یه جواب کلی دادن و مشخص نشد.منم همون لیسانس و وارد فرم کردم.حالا
1-اصولا ایا من باید قضیه ارشدمو به افیسر بگم یا نه؟
2-آیا تجربه 2 سال ارشد خوندن تو یه دانشگاه نظامی ممکنه باعث ریجکت شدنم بشه؟یا فقط پروسه کلیرنس رو طولانی میکنه؟
ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، sunn789 ، babak90 ، SAMBAR ، farrokh33 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-12 ساعت 08:28)ریحانا نوشته:  سلام

الهی آمین .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
دیروز تمام کیس های نصف و نیمه ایروان بجز 2015AS4678 که 10 سپتامبر آپ خورده بود ، آپ خوردن و دوشنبه انگار که خبرای خوبی براشون میشه به امید خدا ...ولی تا اونجا که من دیدیم کسی دیگه ای بجز اینها دیروز اپدیت نداشته

2015AS5842
2015AS6658
2015AS6797
2015AS7518
2015AS7605
2015AS7615
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-09-12 ساعت 08:39)hasanhamedi2000 نوشته:  با عرض سلام خدمت تمامی دوستان۲۰۱۵
امیدوارم همتون تا اخر ماه کلیر بشید و این پروسه واستون پایان شیرینی داشته باشه.من برنده سال۲۰۱۶ هستم و مجرد با کیس.4000با توجه به تجربه شما بسیار خوبه من خلاف میل باطنیم سوالم و اینجا میپرسم امیدوارم ببخشید به بزرگی خودتون.من تا سال 89 -۲ سال کارشناسی ارشد مکانیک تو یه دانشگاه نظامی (م.اش)خوندم و وسطای پروژه کلا ول کردم و رفتم هنوزم بعد۵ سال برنگشتم دانشگاهBig GrinBig Grin.توی فرم260 من اخرین مدرک رو لیسانس زدم و یه ایمیل هم بهkccزدم و ازشون پرسیدم که آیا تجربه ۲سال ارشد ناتمام رو باید وارد فرم کنم یا نه.که یه جواب کلی دادن و مشخص نشد.منم همون لیسانس و وارد فرم کردم.حالا
۱-اصولا ایا من باید قضیه ارشدمو به افیسر بگم یا نه؟
۲-آیا تجربه ۲ سال ارشد خوندن تو یه دانشگاه نظامی ممکنه باعث ریجکت شدنم بشه؟یا فقط پروسه کلیرنس رو طولانی میکنه؟

دوست عزيز اينجور مسائل رو خودتون بايد تصميم بگيرين...ولي من اگه جاي شما بودم نمي گفتم...سربازي رفتين؟شغل دولتي داشتين؟

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: mehdi_a_3084 ، babak90 ، SAMBAR ، humsun ، farrokh33 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba ، hasanhamedi2000
(2015-09-12 ساعت 08:39)hasanhamedi2000 نوشته:  با عرض سلام خدمت تمامی دوستان۲۰۱۵
امیدوارم همتون تا اخر ماه کلیر بشید و این پروسه واستون پایان شیرینی داشته باشه.من برنده سال۲۰۱۶ هستم و مجرد با کیس.4000با توجه به تجربه شما بسیار خوبه من خلاف میل باطنیم سوالم و اینجا میپرسم امیدوارم ببخشید به بزرگی خودتون.من تا سال 89 -۲ سال کارشناسی ارشد مکانیک تو یه دانشگاه نظامی (م.اش)خوندم و وسطای پروژه کلا ول کردم و رفتم هنوزم بعد۵ سال برنگشتم دانشگاهBig GrinBig Grin.توی فرم260 من اخرین مدرک رو لیسانس زدم و یه ایمیل هم بهkccزدم و ازشون پرسیدم که آیا تجربه ۲سال ارشد ناتمام رو باید وارد فرم کنم یا نه.که یه جواب کلی دادن و مشخص نشد.منم همون لیسانس و وارد فرم کردم.حالا
۲-آیا تجربه ۲ سال ارشد خوندن تو یه دانشگاه نظامی ممکنه باعث ریجکت شدنم بشه؟یا فقط پروسه کلیرنس رو طولانی میکنه؟
راستگوی با سیاست باش.
اصلا لزومی نداره کاری رو که انجامش ندادی و رهاش کردی رو براشون توضیح بدی و اطلاعات کاری خودت رو پیچیده کنی.
برای موفقیت در لاتاری تا حد امکان اطلاعات از سادگی زندگیت و کارت باید بدی بهش.
چون هر کاری هم بکنی اون دنبال مفید بودن شما و دانشگاه و رشته شما نیست. اون فقط دنبال اینه که انقدر زمان ازت بگیره تا یه شکهای عجیب و غریبش لو بره.
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: sunn789 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، babak90 ، ben123 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba

به نظر من اگه این قضیه رو بگی کارت خیلی سخت میشه و اگر هم نگی با ایمیلی که زدی سند دستشون گذاشتی ممکنه بپرسه اون جا و حرفت دو تا بشه به نظر من چون تموم نکردی وارد نکن و اونجا هم تا ازت نپرسیده نگو .. چی کار داری بگی تو ا رت ش درس خوندی بعد یه کلیر بهت میزنن تا آخر لاتاری باید بدویی اگه من این تجربه الان رو داشتم شاید خیلی چیز ها رو نمیگفتم .
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mehdi_a_3084 ، sunn789 ، ریحانا ، behzadsh ، babak90 ، ben123 ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آسماني ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-12 ساعت 08:52)ARSAMNEW نوشته:  

به نظر من اگه این قضیه رو بگی کارت خیلی سخت میشه و اگر هم نگی با ایمیلی که زدی سند دستشون گذاشتی ممکنه بپرسه اون جا و حرفت دو تا بشه به نظر من چون تموم نکردی وارد نکن و اونجا هم تا ازت نپرسیده نگو .. چی کار داری بگی تو ا رت ش درس خوندی بعد یه کلیر بهت میزنن تا آخر لاتاری باید بدویی اگه من این تجربه الان رو داشتم شاید خیلی چیز ها رو نمیگفتم .
به نظر من اگر از اول ایمیل نمیزدید شاید مشکلی‌ پیش نمیامد بگید اما الان به قول دوست عزیز ARSAMNEW آنها مدرک دارند. من به خاطر اشتباه نوشتن اسم پسرم در ثبت نام اولیه چند تا ایمیل به KCC زدم و روز مصاحبه پرینت ایمیل‌ها را بردم اما از من نگرفتند، اما الان میبینم تو پاکت زرد پسرم پرینت ایمیل‌های من هست.
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، ben123 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آسماني ، mahyaaa ، Pariba
به امید کلیری همه دوستان که الان میشه دیگه گفت قدیمی ....
(2015-09-11 ساعت 22:12)2015reza نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 21:59)fafar2 نوشته:  اقاي دكتر رضا سلام ظاهرا شغل دولتي براشون مهمه و يا افرادي كه مسيول اين كارند رتارد هستند خانم من برنده اصلي و رزيدنت زنانه خانمي كه مداركو گرفت پرسيد بيمارستانش دولتيه و بعد افيسر گفت دو تا سه ماه مياد ولي امروز چهار ماه شد در حاليكه من با سربازي س و پزشك چهل روز پيش orشدم اگه ميدونستيم اين جوريه فقط ديپلمو رو ميكرديم تا حالا هم رفته بوديم !!به هر حال اميدوارم خدا اخر عاقبت هممونو بخير كنه،

دكتر عزيز، واقعيت اينه كه اصلا حساب و كتابي تو كارشون نيست. من كه نفر اول كيسمون هستم و شرايطم مثل شماست ( س و غير دولتي) وضع چندان خوبي ندارم و از ١٩ مي آپ نشدم. حالا باز خوبه كه شما چهل روز پيش or شديد. بد بختي من اينه كه خانم من هم رزيدنت پاتولوژي هست و نه تنها بيمارستانش دولتيه، رشته اش هم تو ليست رشته هاي حساسه. حالا من راضي هستم كه حتي شده به من ويزا بدند. خانم بچه ها رو بعدا يه كاريش مي كنيم.
دکترهای محترم فکرهای منفی‌ نکنید، همسر من هم در ایران رزیدنت است و کلیر شد. اکثر رزیدنت‌ها در بیمارستان دولتی هستند. انرژی مثبت بفرستید به USMLE و روزهای سخت دوباره درس خواندن فکر کنید. انشالله تو همین هفته همه کلیر میشوید.
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: 2015reza ، babak90 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آسماني ، mahyaaa ، Pariba ، A2000
(2015-09-12 ساعت 08:48)minan نوشته:  

دوست عزيز اينجور مسائل رو خودتون بايد تصميم بگيرين...ولي من اگه جاي شما بودم نمي گفتم...سربازي رفتين؟شغل دولتي داشتين؟

دوست عزيز،
اصل اساسي مصاحبه،
تا مي توني کمتر اطلاعات بده، به خصوص اطلاعاتي که ممکن است به نفعت نباشه!!! و اگر اين اطلاعات جايي مکتوب نيستند اصلاٌ نده. به نظر من ايميلت به KCC هم درست نبوده.
حواستت باشه، اطلاعات غلط نده، ولي تا مي توني اطلاعات اضافه نده. اين مصاحبه، کاري نيست، مي شه گفت يک جوري گزينشي و حراستي است. به اين اصل توجه کن. موفق باشي.Shy
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: babak90 ، ARSAMNEW ، ben123 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آسماني ، mahyaaa ، Pariba
بعد از آپدیتهای روتین بعد مصاحبه،4 ماه گذشت یه آپدیت،3 ماه بعد اون یه آپدیت دیگه، اینطوری پیش بره 3-4 ماه دیگه کلیر میشم.
خودمونیم هر از گاهی یه آپدیت جهت دلخوشی میزنن.بالاخره این چندروزم میگذره و چیزی جز پشیمونی براشون نمیمونه.

با آرزوی موفقیت و سلامتی برای همممممممممههههههه دوستان
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: babak90 ، ARSAMNEW ، 2015reza ، SAMBAR ، farrokh33 ، nara ، Alex 2014 ، آسماني ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-12 ساعت 02:32)2015reza نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 02:16)malekimh نوشته:  سلام دوستان. واقعا شرمنده كه اين سوالو تو اين حال و هوا اينجا ميپرسم. فكر كردم اينجا ممكنه سريعتر به جواب برسم.
من ارشد قبول شدم. الان دوتا مسئله دارم. اينكه به نظرتون برم يا نه. دو اينكه اگر رفتم بايد فرممو باز كنم و اعلام كنم كه دانشجوي ارشدم؟
مطمئنم همتون كلير ميشيد به زودي
آرزوي موفقيت براي همتون

سلام دوست عزيز. اگر منظورتون اين هست كه به خاطر لاتاري قيد ارشد رو بزنيد كه به هيچ عنوان. همونطور كه با مطالعه اين صفحات بهش مي رسيد اين هست كه لاتاري يك پروسه كاملا غيرقابل پيش بيني هست و هيچ كدوم از برنامه هاي زندگيتون رو به خاطرش تغيير ندين و خصوصا خبر قبوليتون رو هم همه گير نكنين. در مورد فرمتون دو تا كار مي تونين انجام بدين. اول اينكه همين حالا درخواست آنلاك بكنين و تغييرات لازم رو بدين. دوم اينكه در سفارت قبل از سوگند خوردن به آفيسر بگين اين موضوع رو. من خودم اگر جاي شما باشم، اگر رشته ارشدم حساس باشه ( مثل مهندسي مواد يا نفت و ...) آنلاك مي كنم. اگه يه رشته معمولي باشه و غير حساس باشه همونجا تو سفارت قبل از سوگند به آفيسر مي گم.

به نظرمن شما تا مي تونيد اطلاعات اضافي ندين. آيا ارشد خوردن شما به کلير شدن و AP نخوردن کمک مي کنه؟ دقيقاً خير، پس اصلاً بي خيالش.Cool
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: babak90 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آسماني ، mahyaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان