کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-12 ساعت 21:42)khalilkhah نوشته:  آخرین آمار جهانی

[عکس: _تعداد_ویزاها_12_سپتامبر.jpg]

همانطور که در آمار ملاحظه می کنید, به 50 هزار رسیدیم, این یعنی:
۱) یا مصاحبه ها تمام شده که اگر چک ها کلیر شوند همه ویزا خواهند گرفت
۲) یا مصاحبه ها ادامه داره که در این صورت حالات ذیل پیش می یاید
۱-۱) از سهیمه آمریکای مرکزی که ۵ هزار است استفاده می کنند که حداکثر تا حالا تا 1300 تا برای یک سال استفاده شده
۱-۲) یا گروهی از چک های امنیتی را کلیر نمی کنند که یا درصدی از هر قاره می شود یا مثل پارسال همه را از ایران می گیرند

دوست عزيز
آسيا آمار كارنت شده هاش 7650 نفر بود ...چطور تو جدول بالا شما 7863 رو بدست آورديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Pariba ، farrokh33
[عکس: 8t_20158111092040a.jpg]
همه مدیران 2015 کلیر شدن! Wink

بیار ناپلونی رههه
(2015-09-13 ساعت 08:15)mordad نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 07:45)khalilkhah نوشته:  دوستان اگر بخواهیم یک ارزیابی از آخرین آپ داشته باشیم, اگر این آپ آخر منجر به کلیرنس برای برخی دوستان در این هفته بشه (که انشالله هم همینطور است) می توان نتیجه گرفت که سفارت ها به سمت سیستمی کلیر کردند با رویکرد مدت زمان کلیرنس هستند, به این صورت که الان تنها نفر باقی مانده از دسامبر به علاوه دو ژانویه و ۳ مارسی و دو آوریلی کلیر خواهند شد و احتمالا در طول هفته یا هفته آینده سایر دوستان براساس مدت زمان کلیرنس, کلیر خواهند شد

اینایی که گفتین برای هر سه تا سفارت بود؟
از دسامبر هم ما موندیم(mordad) هم SAMBAR
از قبل از ما هم خانم elmira موندن
امیدوارم واقعا پیش بینی تون درست از آب در بیاد و ماهایی که این همه مدته منتظریم کلیر شیم زودتر. چون شرایط ماها از بقیه سخت تره و باید یه وقت دو روزه هم برای تمدید مدیکال داشته باشیم.
ما هم از فوریه هستیم هنوز

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: mordad ، babak90 ، بابراس ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-13 ساعت 08:46)HERMES7 نوشته:  [عکس: 8t_20158111092040a.jpg]
همه مدیران ۲۰۱۵ کلیر شدن! Wink

بیار ناپلونی رههه

هوروووووووررررررررررا
اقا خيلي خيلي خيلي تبريك
اميدوارم بعد از اين تاپيك همدليها، كمك ها و راهنماييها ادامه داشته باشه تا اونور دنيا

کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
زندگی چون گل سرخ است
پر از عطر ... پر از خار ... پر از برگ لطیف...
یادمان باشد اگر گل چیدیم

عطر و برگ و گل و خار همه همسایه دیوار به دیوار همند.
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
(2015-09-13 ساعت 08:15)mordad نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 07:45)khalilkhah نوشته:  دوستان اگر بخواهیم یک ارزیابی از آخرین آپ داشته باشیم, اگر این آپ آخر منجر به کلیرنس برای برخی دوستان در این هفته بشه (که انشالله هم همینطور است) می توان نتیجه گرفت که سفارت ها به سمت سیستمی کلیر کردند با رویکرد مدت زمان کلیرنس هستند, به این صورت که الان تنها نفر باقی مانده از دسامبر به علاوه دو ژانویه و ۳ مارسی و دو آوریلی کلیر خواهند شد و احتمالا در طول هفته یا هفته آینده سایر دوستان براساس مدت زمان کلیرنس, کلیر خواهند شد

اینایی که گفتین برای هر سه تا سفارت بود؟
از دسامبر هم ما موندیم(mordad) هم SAMBAR
از قبل از ما هم خانم elmira موندن
امیدوارم واقعا پیش بینی تون درست از آب در بیاد و ماهایی که این همه مدته منتظریم کلیر شیم زودتر. چون شرایط ماها از بقیه سخت تره و باید یه وقت دو روزه هم برای تمدید مدیکال داشته باشیم.

حقیقتش من از ابوظبی فاکتور گرفتن برای تمامی سفارت ها, ولی با این حال آنکارا این رویکرد را از دو هفته قبل شروع کرده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: mordad ، sunn789 ، babak90 ، بابراس ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba ، farrokh33
به همه دوستان کلیر شده تبریک فراوان امیدوارم شادو سلامت باشین
خصوصا آقا رضا مدیر فروم که همیشه امیدواری و دلگرمی میدادن
خواهشا برای ما هم دعا کنید داریم از پا در میایم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: APOLO5321 ، areb1356 ، mordad ، sunn789 ، babak90 ، HERMES7 ، بابراس ، teele ، kimfar ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، M.d ، nimanoush ، Pariba ، farrokh33
تیچر جاااااااااااااااااان
این م هووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
برات.
دیگه 6 گوشه دلت راحت. آقا بررررررررررررررررررررررررررروووووووووووووووووووووووو ایمیل هم نمیخواد Smile
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: mordad ، babak90 ، HERMES7 ، بابراس ، teele ، kimfar ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، bahar101 ، M.d ، آزاده_امین ، m.ghoreishi ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-12 ساعت 22:03)2015reza نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 21:37)omidkhazdooz نوشته:  [quote='ben123' pid='659848' dateline='1442054822']
[quote='yesorno' pid='659780' dateline='1442046036']

سلام دوستان
من همیشه سایت را دنبال می کردم اما پیام نمی دادم
همون طور که yes or no گفت ما هم کلیر شدیم
اما جالب حالا که کلیر شدم تو رفتن به آمریکا شک اساسی کردم
نمی دونم وقتی این جا همه چیز ار جمله کار خیلی خوب و خونه و ماشین و ... همه رادارم چرا برتم اون جا از صفر شروع کنم ؟

البته الان وقت و جاي اين بحثها نيست، ولي چهار عامل رو در مهاجرت در نظر بگيريد: ١) سن ، در سن بيشتر از ٣٥ با احتياط تصميم به مهاجرت بگيريد ٢) وضعيت شغلي و اقتصادي: اگه وضع مالي خوب و شغل مناسب داريد، دنبال علت بهتري براي مهاجرت بگرديد ٣) نداشتن علايق و مسايل سياسي ( كه مشخصه منظورم چيه) ٤) علايق خانوادگي زياد، مثلا وابستگي عاطفي زياد به پدر و مادر و دوستان و فاميل كه البته كم اهميتتر هست.
دوست عزيز....من 4 عامل گفته شده شما رو شامل ميشم و طبق فرمايش شما نبايد برم...اما دليل محكمتري هم وجود داره...شغل خوب و وابستگي شديد به خانوااده و ....نميتونه آينده رو تضمبن كنه...همه ميدونيم كه اينجا مخصوصا توي تهران از حداقل حقوق بشر كه هواي پاك و تنفس اكسيژن است بي بهره ايم...
ترافيك زياد ...هواي آلوده، آب آلوده، عدم امنيت شغلي، عدم امنيت سلامتي به دليل بالا بودن آمار تصادف و ....
دوستان پزشكي كه توي اين تاپيك هستند لطفا آمار سكته هاي قلبي و مغزي ايران رو در كنار ساير كشورها اعلام كنند كه دوستان در جريان قرار بگيرند...
و بالاتر از همه اينها چرا سن سكته قلبي تو ايران، چند سال پايين اومده و داره ركورددار جهان ميشه...
خلاصه كلام ما تو" اي ر ا ن " زندگي نميكنيم ...نفس ميكشيم ....آمار غير رسمي وجود داره كه در 30 سال آينده در ايران از هر 4 ايراني يكنفر به بيماري سرطان مبتلا ميشه...
تشکر کنندگان: teele ، babak90 ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، bahar101 ، Pariba ، farrokh33 ، matin86
(2015-09-13 ساعت 08:46)HERMES7 نوشته:  

بیار ناپلونی رههه

Smile Shy Cool
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: بابراس ، nara ، teele ، mahyaaa ، bahar101 ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-13 ساعت 08:45)nara نوشته:  

۱-۱) از سهیمه آمریکای مرکزی که ۵ هزار است استفاده می کنند که حداکثر تا حالا تا 1300 تا برای یک سال استفاده شده
۱-۲) یا گروهی از چک های امنیتی را کلیر نمی کنند که یا درصدی از هر قاره می شود یا مثل پارسال همه را از ایران می گیرند

دوست عزيز
آسيا آمار كارنت شده هاش 7650 نفر بود ...چطور تو جدول بالا شما 7863 رو بدست آورديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کارنت یعنی کیس, و هر کیس هم معمولا 2 نفر داره که می شه 15 هزار تا, حالا اگر سوالت اینه که پس چرا 15 هزارتا نشد, چونکه خیلی ها فرم پر نکردند, خیلی ها مصاحبه نرفتند و .. ...
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: ریحانا ، areb1356 ، sunn789 ، babak90 ، nara ، بابراس ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، bahar101 ، hamed shayan ، Pariba ، farrokh33 ، matin86
من سربازی معاف. مجرد. پزشک. شغل غیر دولتی. منم کلیرنس خوردم. لابد چون شغلم حساسه؟
نمدونم والا، فقط دعا میکنم هممون ویزا بگیریم. با دل خوش ازینجا بریم.
Yes or no حرف دل منم زدی.
بیاین قرار بزاریم، رفتیم اونور یه گروپ داشته باشیم منتظران کلیرنس 2015 که بالاخره ویزاشونو گرفتند!
و هیچوقت این جمع رو از دست ندیم.
من تازه عضو سایت شدم. ولی دو ماهه دارم پستا رو میخونم. هممون لیاقت گرفتن این ویزارو داریم. باز هم وقت هست.
تشکر کنندگان: ریحانا ، areb1356 ، 2015reza ، babak90 ، ehsan_pars ، nara ، kimfar ، mordad ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، yesorno ، SAMBAR ، M.d ، ben123 ، hamed shayan ، Pariba ، farrokh33 ، matin86

بیار ناپلونی رههه

به به جناب مدیر خداراشکر کلیرشدید خیلی تبریک میگم انشا الله موفقیتهای بعدی ولی بدون فاصله طولانی ای مثل کلیرشدنتون
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-09-13 ساعت 08:45)nara نوشته:  

دوست عزيز
بله امسال تا کیس شماره 7650 کارنت کردن در اسیا.ولی این امار شامل تعداد ویزاهای صادر شده برای تعداد نفرات هست نه کیس.
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: بابراس ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Pariba ، farrokh33

بیار ناپلونی رههه

هوررااااااااا. مباركت باشه رييس. خدا رو شكر مي كنم. هميشه موفق باشي و تا آخرين لحظه سپتامبر تاپيك رو رها نكني.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان