کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-14 ساعت 11:39)HERMES7 نوشته:  ویواااااااااااااااااااااااا انکارا
بابا بجنب کلی کیس مونده
دمتونننننننننننننننننننننننننننننن گرم.

(2015-09-14 ساعت 11:14)سجاد دال نوشته:  به همه ی دوستان تبریک میگم..توروخدا مارو هم دعا کنید....من از مارچ موندم.....بخدا کم اوردم ....خودم و همسرم داریم از استرس میمیریم

هرمس عزیز کلیر شد؟ سربازی س بودی هرمس جان؟
بله بله 12 سال پیش

آنكارا يالا زود باش....
(2015-09-14 ساعت 11:41)ebrahim1e نوشته:  همه نصف نیمه های ایروان تبدیل به or شدن مبارکشون باشه
ایروان فقط یک کیس نصفه نیمه واسش باقیمانده
کیس 4678

6460 هنوز نفر دومش نشده گرچه توی سایت کامل اعلامش کردن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ریحانا ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، babak90 ، mahyaaa ، farrokh33 ، teele ، آزاده_امین ، nara ، Pariba ، alireza51
تا نت دارم آمار تا ساعت 11 و نیم

[عکس: bwp8t.jpg]

[عکس: JzRtz.jpg]
سجاد جان استرس نداشته باش اروم باش دیشب کلی دعات کردم
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
پس آنکارا کی شروع میکنه جونمون به لبمون رسید بخدا
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mordad ، babak90 ، ehsan_pars ، mahyaaa ، farrokh33 ، teele ، آزاده_امین ، nara ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 11:46)houshym نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 11:41)ebrahim1e نوشته:  همه نصف نیمه های ایروان تبدیل به or شدن مبارکشون باشه
کیس 4678

دوست عزیز ملاک سایت سفارته که این کیس کامل کلیر شده . من هم که نفر دوم کیس بودم اصلا تبدیل به OR نشدم ولی در سایت سفارت کامل کلیر شدیم
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، babak90 ، mahyaaa ، APOLO5321 ، ریحانا ، farrokh33 ، teele ، nara ، Pariba ، alireza51
بچه ها شماره کیسایی که توی پست قبل گذاشتم همه کلیر شدن اصلاً شکی ندارم چه توس سایت اعلام کنن و چه نکنن. حتماً کلیر شدن
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Alex 2014 ، mordad ، babak90 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، ریحانا ، farrokh33 ، teele ، areb1356 ، humsun ، Jefferson ، nara ، aria802 ، sunn789 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 11:53)bahar101 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 11:46)houshym نوشته:  
کیس 4678

دوست عزیز ملاک سایت سفارته که این کیس کامل کلیر شده . من هم که نفر دوم کیس بودم اصلا تبدیل به OR نشدم ولی در سایت سفارت کامل کلیر شدیم

ممنون بهار خانم که جواب دادید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33 ، teele ، nara ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 11:48)yesorno نوشته:  تا نت دارم آمار تا ساعت 11 و نیم

[عکس: bwp8t.jpg]

[عکس: JzRtz.jpg]

اخرین وضعیت شما چیه؟ من واقعا دلم روشنه که امشب همه اون اپ طلایی رو میخورن اینا میخوان تو امریکا برن تعطیلات برای 2016 اماده شن
میگم خوب فکر کن شیمی خوندی کار کامپیوتری هم میکنی اونم هم سخت و هم نرم Smile
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ebrahim1e ، ehsan_pars ، babak90 ، mahyaaa ، farrokh33 ، teele ، nara ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 11:32)دریای خروشان نوشته:  سلام دوستان عزیز امروز ما به تاریخ 14 اپ خوردیم ولی من و فرزندم از administrative به حالت ready تغییر کردیم و همسرم که نفر اصلی هستش هنوز administrative .به نظرتون یعنی چی؟؟؟؟!!! واینکه ما مدیکالمون تموم شده به نظرتون وقت برای مدیکال بگیریم ؟؟؟!!!

تبریک میگم این دیگه نوید ویزا ست
برای مدیکال باید وقت بگیریم ولی من نمیدونم چجوری
هم اینکه باید PPT و مشخص کنید دوباره. من دفعه اول هیچکدوم و خودم انجام ندادم و بلد نیستم.
دوستان لطفا راهنمایی کنید
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، babak90 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، farrokh33 ، teele ، nara ، Pariba ، alireza51
سلام دوستان از ابوظبی خبری نیس؟؟؟کلا چند کیس ای پی در ابوظبی مونده با توجه به کلییر شده های دیروز
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، farrokh33 ، teele ، Alex 2014 ، nara ، Pariba ، alireza51
کیس 6736 ایروان هم آپهای قبلیش 28 جولای و 11 سپتامبر بود الان به تاریخ 14 سپتامبر آپدیت شد ولی هنوز or نشده
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، babak90 ، mahyaaa ، farrokh33 ، teele ، Alex 2014 ، nara ، bahar101 ، Pariba ، alireza51
چه حس خوبی بود یه لحظه فکر کردم کلیر شدم ... ایشالا همه شما این لحظه که من تجربه کردم رو تجربه کنید Big Grin... یعنی هوشیم جانخدا بگم چی کارت کنه Big Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: babak90 ، mahyaaa ، ریحانا ، samane1363 ، 2015reza ، farrokh33 ، teele ، Alex 2014 ، SAMBAR ، nara ، Arshia2000 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 11:56)mordad نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 11:32)دریای خروشان نوشته:  سلام دوستان عزیز امروز ما به تاریخ 14 اپ خوردیم ولی من و فرزندم از administrative به حالت ready تغییر کردیم و همسرم که نفر اصلی هستش هنوز administrative .به نظرتون یعنی چی؟؟؟؟!!! واینکه ما مدیکالمون تموم شده به نظرتون وقت برای مدیکال بگیریم ؟؟؟!!!

هم اینکه باید PPT و مشخص کنید دوباره. من دفعه اول هیچکدوم و خودم انجام ندادم و بلد نیستم.
اول باید منتظر ایمیل بشی بعد تو ایمیل بهت وقت میدن مثلا اعلام میکنن تا 22 سپتامبر باید خودتو به سفارت برسونی. بعد به سفارت برو پاستو تحویل بده و منتظر بمون اون آدرسی که اعلام کردی برو و پاستو تحویل بگیر انشااله با ویزای خوشگل یو اس
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: mahyaaa ، babak90 ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، teele ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51

پست همون ثبت اول کافی هست لازم نیست کاری بکنید برای وقت دکتر هم اگه برید تو سایت سفارت همه چی رو نوشته ولی راستش من اصلا وقت نمیگیرم همین که orشدم یا یس نو کیسم رو اعلام کنه میرم انکارا میرم پیش دکتر مجبورش میکنم که کارام رو انجام بده.Big GrinBig Grin

پست همون ثبت اول کافی هست لازم نیست کاری بکنید برای وقت دکتر هم اگه برید تو سایت سفارت همه چی رو نوشته ولی راستش من اصلا وقت نمیگیرم همین که orشدم یا یس نو کیسم رو اعلام کنه میرم انکارا میرم پیش دکتر مجبورش میکنم که کارام رو انجام بده.Big GrinBig Grin
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa ، babak90 ، farrokh33 ، teele ، Alex 2014 ، yesorno ، Pariba ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان