کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
من اينقدر اين چندوقت پشت سر هم مهاجر سرا و سيس رو چك كردم گوشيم آلرژي گرفته....[emoji2][emoji2][emoji2]
(2015-09-14 ساعت 12:20)babak90 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 11:56)mordad نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 11:32)دریای خروشان نوشته:  سلام دوستان عزیز امروز ما به تاریخ 14 اپ خوردیم ولی من و فرزندم از administrative به حالت ready تغییر کردیم و همسرم که نفر اصلی هستش هنوز administrative .به نظرتون یعنی چی؟؟؟؟!!! واینکه ما مدیکالمون تموم شده به نظرتون وقت برای مدیکال بگیریم ؟؟؟!!!

تبریک میگم این دیگه نوید ویزا ست
برای مدیکال باید وقت بگیریم ولی من نمیدونم چجوری
هم اینکه باید PPT و مشخص کنید دوباره. من دفعه اول هیچکدوم و خودم انجام ندادم و بلد نیستم.
دوستان لطفا راهنمایی کنید
پست همون ثبت اول کافی هست لازم نیست کاری بکنید برای وقت دکتر هم اگه برید تو سایت سفارت همه چی رو نوشته ولی راستش من اصلا وقت نمیگیرم همین که orشدم یا یس نو کیسم رو اعلام کنه میرم انکارا میرم پیش دکتر مجبورش میکنم که کارام رو انجام بده.Big GrinBig Grin
نمیدونم چرا حس میکنم به محض اینکه اولین نفر از بچه های قدیمی انکارا که توی مهاجر سرا هستن بیادو بگه اپ خورده و کلیر شده تلسم همه شکسته میشه و بعدم دیگه نوبت ماهاست ما هم تصمیم داریم اگه به امید خدا کلیر شدیم دیگه نوبت نگیریم واسه دکتر (چون یادمه قبلا حد اقل 20 روز زودتر باید نوبت میگرفتیم )و دفتر پستی هم که نیاز به ثبت نام مجدد نداره
آنکارا منتظریم...Big Grin
[/quote]

آنکارا تا قلب مارو از دهنمون درنیاره راحت نمیشه Sad
شماره کیس **۴۷/ رویت قبولی 1may / تاریخ مصاحبه 6may /محل مصاحبه آنکارا/ تعداد افراد کیس ۲نفر/ آپدیت ها ۷می هر دونفر/ ۱۹ می هر دو نفر / ۲۲ جولای نفر اول/ ۲۹ جولای هر دو نفر/ ۲۹ جولای دریافت ایمیل کلیری نفر اول/ ۱۰ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست دریافت ویزای نفر اول/8 سپتامبر هردونفر با ایمیل پیگیری /نفر دوم منتظر /سربازی س/ شغل خصوصی/ نفر اول ورود به امریکا 21 ژانویه 2016
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، babak90 ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، teele ، Siamak ، SAMBAR ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، Janilla ، farrokh33 ، Pariba ، alireza51
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
به خدا قسم طعمی تلخ تر از طعم انتظار برای کلير شدن تا حالا نچشیده بودم.
سالم و شاد باشین همتون.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
آره.توي سيس درست چك ميكنيم و آخرين آپمون١٩aug بوده ولي توي اون سايت آنكارا هر شماره اي رو ميزنين وضعيتشون رو نشون ميده شماره ي خودمون رو كه ميزنيمerrorميده...بيش از صد بار امتحان كرديم و نشده.من و شوهرم هر دو فوق ليسانس زبان داريم.اينهمه زبانشون رو خونديم و كلي شاگرد فرستاديم اگه خودمون نريم واقعا ناحقيه!!!!???
تشکر کنندگان: babak90 ، mahyaaa ، SAMBAR ، teele ، ARSAMNEW ، Siamak ، Alex 2014 ، kimfar ، ehsan_pars ، farrokh33 ، Pariba ، alireza51
میبینم که امروز هم شکر خدا روز خوبیه.
دقت کنید که تقریبا آمار کلیر شدن دوبرابر شده. فقط سفارتها دو روز خوب کار میکنن و یه روز میرن تو خلصه.
امیدوار باشید که همین دوبرابر شدن یعنی خیلی زودتر از پایان زمان کارها انجام میشه.
خوش شانس تر از من نیست ......
(2015-09-12 ساعت 08:47)ARSAMNEW نوشته:  دیروز تمام کیس های نصف و نیمه ایروان بجز 2015AS4678 که ۱۰ سپتامبر آپ خورده بود ، آپ خوردن و دوشنبه انگار که خبرای خوبی براشون میشه به امید خدا ...ولی تا اونجا که من دیدیم کسی دیگه ای بجز اینها دیروز اپدیت نداشته

2015AS5842
2015AS6658
2015AS6797
2015AS7518
2015AS7605
2015AS7615

نمیدونم چرا این ایروان اینقدر دست دست می کنه این کیس های بالا رو ...زودتر کلیر کنه خیالمونو از اینا راحت کنه بعد بره سراغ بقیه... از پنجشنبه جمعه هی اینا رو آپدیت میکنه کلیر نمیکنه بخدا خل شدیم دیگه
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
سلام به همه دوستان ميشه لطفأ در مورد انكارا هم اطلاعات اعلام كنيد ممنون ميشم
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، mordad ، Alex 2014 ، sasanoush ، farrokh33 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 12:01)ARSAMNEW نوشته:  چه حس خوبی بود یه لحظه فکر کردم کلیر شدم ... ایشالا همه شما این لحظه که من تجربه کردم رو تجربه کنید Big Grin... یعنی هوشیم جانخدا بگم چی کارت کنه Big Grin
به خدا شرمنده شرمنده شرمنده ولی هیچکی نباید شک کنه که همه ویزا میگیرن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
چند نفر از دوستان روي اپ ١٩ اگوست موندن ؟ا
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: mahyaaa ، babak90 ، Alex 2014 ، farrokh33 ، Pariba ، alireza51
ابوظبی برعکس ایروان انگار کیس های نصفه نیمه رو گذاشته در اولویت آخر. اکثرا آخرین آپشون 10 آگست هست یا مثل ما آپدیت های الکی با ایمیل خوردن.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90 ، Alex 2014 ، APOLO5321 ، بابراس ، mahyaaa ، farrokh33 ، Pariba ، alireza51
با ايميل اخيرا اپ نميزنند
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa ، farrokh33 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 12:08)yesorno نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 11:56)houshym نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 11:48)yesorno نوشته:  تا نت دارم آمار تا ساعت 11 و نیم

[عکس: bwp8t.jpg]

[عکس: JzRtz.jpg]

اخرین وضعیت شما چیه؟ من واقعا دلم روشنه که امشب همه اون اپ طلایی رو میخورن اینا میخوان تو آمریکا برن تعطیلات برای ۲۰۱۶ اماده شن
میگم خوب فکر کن شیمی خوندی کار کامپیوتری هم میکنی اونم هم سخت و هم نرم Smile
هه سربازی سپاهم هست تازه Wink

آخرین وضعیت من:

راستش من هم
.
.
.
.
.
.
.
چنان آپ بعد از مصاحبه Big Grin

يسورنو جان تو جدول اولي نوشته آنكارا اكتبر ap 0 در حالي كه ما همچنان ap هستيم جريان چيه،!؟
ضمن تبریک به دوستان عزیزی که کلیر شدن برای ما هم دعا کنید
اقا این انکارا نمیخواد یه تکونی بده به خودش
از 4 اگوست که اپ خوردم دیگه تو کف اپیم
ای خدا کار همه بچه ها رو درست کننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، babak90 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، mahyaaa ، farrokh33 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 12:32)ليلي٢٠١٦ نوشته:  آره.توي سيس درست چك ميكنيم و آخرين آپمون١٩aug بوده ولي توي اون سايت آنكارا هر شماره اي رو ميزنين وضعيتشون رو نشون ميده شماره ي خودمون رو كه ميزنيمerrorميده...بيش از صد بار امتحان كرديم و نشده.من و شوهرم هر دو فوق ليسانس زبان داريم.اينهمه زبانشون رو خونديم و كلي شاگرد فرستاديم اگه خودمون نريم واقعا ناحقيه!!!!???

ایمیل بزنید و بهشون بگید توی سایت چه مشکلی دارید براتئن رفعش میکنن. منم همینکارو کردم
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: babak90 ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، farrokh33 ، Pariba ، alireza51
تبریک ایروان این شماره ها رو کلیر کرد
2015AS5930
22.SEP.2015
#

2015AS6797
22.SEP.2015
#

2015AS7518
22.SEP.2015
#

2015AS7615
22.SEP.2015
#

2015AS7605
22.SEP.2015
#

2015AS5842
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان