کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-14 ساعت 12:00)ebrahim1e نوشته:  کیس 6736 ایروان هم آپهای قبلیش 28 جولای و 11 سپتامبر بود الان به تاریخ 14 سپتامبر آپدیت شد ولی هنوز or نشده
شما از کجا می تونید آپهای کیس 6736 رو ببینید؟
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، teele ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 11:32)دریای خروشان نوشته:  سلام دوستان عزیز امروز ما به تاریخ 14 اپ خوردیم ولی من و فرزندم از administrative به حالت ready تغییر کردیم و همسرم که نفر اصلی هستش هنوز administrative .به نظرتون یعنی چی؟؟؟؟!!! واینکه ما مدیکالمون تموم شده به نظرتون وقت برای مدیکال بگیریم ؟؟؟!!!

دریای خروشان شما مصاحبتون چد فوریه بوددددد؟
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، teele ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 11:56)houshym نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 11:48)yesorno نوشته:  تا نت دارم آمار تا ساعت 11 و نیم

[عکس: bwp8t.jpg]

[عکس: JzRtz.jpg]

اخرین وضعیت شما چیه؟ من واقعا دلم روشنه که امشب همه اون اپ طلایی رو میخورن اینا میخوان تو آمریکا برن تعطیلات برای ۲۰۱۶ اماده شن
میگم خوب فکر کن شیمی خوندی کار کامپیوتری هم میکنی اونم هم سخت و هم نرم Smile
هه سربازی سپاهم هست تازه Wink

آخرین وضعیت من:

راستش من هم
.
.
.
.
.
.
.
چنان آپ بعد از مصاحبه Big Grin
(2015-09-14 ساعت 11:56)mordad نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 11:32)دریای خروشان نوشته:  سلام دوستان عزیز امروز ما به تاریخ 14 اپ خوردیم ولی من و فرزندم از administrative به حالت ready تغییر کردیم و همسرم که نفر اصلی هستش هنوز administrative .به نظرتون یعنی چی؟؟؟؟!!! واینکه ما مدیکالمون تموم شده به نظرتون وقت برای مدیکال بگیریم ؟؟؟!!!

تبریک میگم این دیگه نوید ویزا ست
برای مدیکال باید وقت بگیریم ولی من نمیدونم چجوری
هم اینکه باید PPT و مشخص کنید دوباره. من دفعه اول هیچکدوم و خودم انجام ندادم و بلد نیستم.
دوستان لطفا راهنمایی کنید

وارد سايت doctorun.com بشين و وقت مديكال بگيرين.پست هم هم ميتونيد تلفني هم اينترنتي ثبت نام كنيد.
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: mordad ، farrokh33 ، SAMBAR ، teele ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 12:06)marya.1 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 12:00)ebrahim1e نوشته:  کیس 6736 ایروان هم آپهای قبلیش 28 جولای و 11 سپتامبر بود الان به تاریخ 14 سپتامبر آپدیت شد ولی هنوز or نشده

من آپدیتهای این فرد را قبلا ثبت کردم
سیس همیشه آخرین اپدیت را نشان میده
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: marya.1 ، mahyaaa ، homayoon1972 ، babak90 ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، teele ، Alex 2014 ، areb1356 ، Pariba ، alireza51
امروز دقیقا شد 9 ماه انتظار!

خدایا عاقبت هممون رو ختم بخیر کن!

فقط لطفا زودتر ... Big Grin
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
(2015-09-14 ساعت 12:11)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 12:06)marya.۱ نوشته:  

من آپدیتهای این فرد را قبلا ثبت کردم
سیس همیشه آخرین اپدیت را نشان میده

ممنون چرا ایروان الان چندروزه هیچ شماره ای رو اعلام نمی کنه؟
تشکر کنندگان: mahyaaa ، homayoon1972 ، farrokh33 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، teele ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
سلام دوستان من شوهرم سربازي سپاه بوده (برنده ي اصلي)شمارمونas7*و تاريخ مصاحبه١٢ آگوست.از١٩م تا حالا هيچ خبري توي سيس نيست.توي سايت سفارت هم كه شماره رو ميزنيم Errorميده.مشكل چيهههههه؟؟؟؟؟قلبم داره مياد تو دهنمممممم.فكر كنم ايميل هم جواب ندن????خدايا كمككككككككك
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ehsan_pars ، babak90 ، farrokh33 ، SAMBAR ، teele ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 11:55)yesorno نوشته:  بچه ها شماره کیسایی که توی پست قبل گذاشتم همه کلیر شدن اصلاً شکی ندارم چه توس سایت اعلام کنن و چه نکنن. حتماً کلیر شدن

آقا كيس هاي جديد رو پيش بيني كن....
منتظريمWink
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: mordad ، mahyaaa ، homayoon1972 ، babak90 ، farrokh33 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، teele ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
دوستان چند وقت پيش يكي از عزيزان اعلام كرد هر چي كمتر ايميل بزنيد بهتره.نمي دونم تا چه حد اين نظريه درسته.به نظرتون پيگيري كنم؟من آخرين آپ واقعيم ١٥ جولاي يعني يك هفته بعد از مصاحبه است.دارم ديوونه ميشم.
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، teele ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 12:12)APOLO5321 نوشته:  امروز دقیقا شد ۹ ماه انتظار!

خدایا عاقبت هممون رو ختم بخیر کن!

فقط لطفا زودتر ... Big Grin

کدوم سفارت بودین؟
ما هم شدیم 298 روزWink
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.

هم اینکه باید PPT و مشخص کنید دوباره. من دفعه اول هیچکدوم و خودم انجام ندادم و بلد نیستم.
پست همون ثبت اول کافی هست لازم نیست کاری بکنید برای وقت دکتر هم اگه برید تو سایت سفارت همه چی رو نوشته ولی راستش من اصلا وقت نمیگیرم همین که orشدم یا یس نو کیسم رو اعلام کنه میرم انکارا میرم پیش دکتر مجبورش میکنم که کارام رو انجام بده.Big GrinBig Grin
[/quote]
نمیدونم چرا حس میکنم به محض اینکه اولین نفر از بچه های قدیمی انکارا که توی مهاجر سرا هستن بیادو بگه اپ خورده و کلیر شده تلسم همه شکسته میشه و بعدم دیگه نوبت ماهاست ما هم تصمیم داریم اگه به امید خدا کلیر شدیم دیگه نوبت نگیریم واسه دکتر (چون یادمه قبلا حد اقل 20 روز زودتر باید نوبت میگرفتیم )و دفتر پستی هم که نیاز به ثبت نام مجدد نداره
آنکارا منتظریم...Big Grin
شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: maryam2020 ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، teele ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 12:13)ليلي٢٠١٦ نوشته:  سلام دوستان من شوهرم سربازي سپاه بوده (برنده ي اصلي)شمارمونas7*و تاريخ مصاحبه١٢ آگوست.از١٩م تا حالا هيچ خبري توي سيس نيست.توي سايت سفارت هم كه شماره رو ميزنيم Errorميده.مشكل چيهههههه؟؟؟؟؟قلبم داره مياد تو دهنمممممم.فكر كنم ايميل هم جواب ندن????خدايا كمككككككككك

مطمعن هستید تو سیس درست چک می کنید؟
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، teele ، Alex 2014 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-14 ساعت 12:20)babak90 نوشته:  

پست همون ثبت اول کافی هست لازم نیست کاری بکنید برای وقت دکتر هم اگه برید تو سایت سفارت همه چی رو نوشته ولی راستش من اصلا وقت نمیگیرم همین که orشدم یا یس نو کیسم رو اعلام کنه میرم انکارا میرم پیش دکتر مجبورش میکنم که کارام رو انجام بده.Big GrinBig Grin
نمیدونم چرا حس میکنم به محض اینکه اولین نفر از بچه های قدیمی انکارا که توی مهاجر سرا هستن بیادو بگه اپ خورده و کلیر شده تلسم همه شکسته میشه و بعدم دیگه نوبت ماهاست ما هم تصمیم داریم اگه به امید خدا کلیر شدیم دیگه نوبت نگیریم واسه دکتر (چون یادمه قبلا حد اقل 20 روز زودتر باید نوبت میگرفتیم )و دفتر پستی هم که نیاز به ثبت نام مجدد نداره
آنکارا منتظریم...Big Grin
[/quote]

آره واقعاً انشاالا...نفر اولي كه از بچه هاي آنكارا كه س بوده ويزاشو بگيره و دستش سبك باشه به خدا دق كرديم ديگه.....
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، babak90 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، teele ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، farrokh33 ، Pariba ، alireza51
آخه روزي هم كه مصاحبه داشتيم شوهرم پرسيد سايت رو چك كنم؟گفت نه اصلا نيازي نيست چك كنين.خودمون اگه كلير شدين بهتون ايميل ميديم
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، ARSAMNEW ، teele ، Alex 2014 ، farrokh33 ، Pariba ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان