کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان من یه پیشنهاد دارم میگم آلن ایر سخنگوی سفارت مجازی آمریکا در ایران و یا همین سارا گرو که حرف زده بود رو بندازیم جلو در ضمن وزارت خارجه آمریکا میگه 60 روز بعد از مصاحبه یا ارسال مدارک هرکدوم که تاخر داشت اینم لینکش: http://travel.state.gov/content/visas/en...ation.html
در ضمن USCIS زیر نظر هوملند سکوریتی پروسه AP مربوط به وزارت خارجه
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-03-10 ساعت 15:21)afshin.as نوشته:  خدمت دوستان گلم عرض کنم که می دونم انتظار خیلی سخته ولی ما کاری غیر این از دستمون بر نمیاد
یه سوال که خیلی ذهن منو درگیر کرده اینکه از بچه هایی که مدت زمان زیادیه در انتظار کلیرنس هستن آیا در خانوادشون کسی بوده که یه ضرب بگیره و اونا منتظر بمونن برای نمونه خود من خانومم برنده اصلی بود و یه ضرب گرفت ولی خودم APخوردم خواهش میکنم جواب بدید ؟؟؟؟؟
آره دوست من 97 روزه منتظرم نه میتونم بلیط بگیرم نه نگیرم نمیدونم جمع کنم نکنم تازه من ویزای ترانزیت کانادا هم گرفته بودم برا بچه هام پاسپورت ریکوست اومده خدا به شما هم صبر بده درست میشه Wink
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: afshin.as ، bahar101 ، farrokh33
(2015-03-10 ساعت 15:37)masouleh نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 15:21)afshin.as نوشته:  خدمت دوستان گلم عرض کنم که می دونم انتظار خیلی سخته ولی ما کاری غیر این از دستمون بر نمیاد
یه سوال که خیلی ذهن منو درگیر کرده اینکه از بچه هایی که مدت زمان زیادیه در انتظار کلیرنس هستن آیا در خانوادشون کسی بوده که یه ضرب بگیره و اونا منتظر بمونن برای نمونه خود من خانومم برنده اصلی بود و یه ضرب گرفت ولی خودم APخوردم خواهش میکنم جواب بدید ؟؟؟؟؟
آره دوست من 97 روزه منتظرم نه میتونم بلیط بگیرم نه نگیرم نمیدونم جمع کنم نکنم تازه من ویزای ترانزیت کانادا هم گرفته بودم برا بچه هام پاسپورت ریکوست اومده خدا به شما هم صبر بده درست میشه Wink
آره دوست عزیز ما هم همینطور در انتظاریم
تشکر کنندگان: afshin.as ، goliii ، farrokh33
(2015-03-10 ساعت 01:52)farrokh33 نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 00:54)saboktakin نوشته:  ممنون از پاسختون. من مشکلی با کلیر شدن خودم ندارم (حتی اگه 4 ماه یا بیشتر طول بکشه) به نظرتون کارهای رفتن همسر و پسرم رو شروع کنم؟ یا صبر کنم تا حداقل 4 ماه دیگه که خودم کلیر بشم بعد؟ آخه مهلت ورود به ا م ر ی ک ا برای خانوادم 6 ماهه!!!! من در بهترین حالت 4 ماهش رو بابت کلیر شدن خودم معطل میشم. 2 ماهه نمیشه برنامه مهاجرت رو هماهنگ کرد که!!! درسته؟
با سلام وبا تبریک به شما و خانواده محترم به نظر من برنامه رفتن خانواده رو برا پنج ماه آینده برنامه ریزی کنید اگه تا اون موقع شما کلیر بشید که به اتفاق تشریف میبرید ولی بهر دلیلی دیرتر کلیر بشید و یا خدای ناکرده برای شما مشکلی از بابت ویزا پیش بیاد خانواده تشریف میبرند آمریکاو بعد برای شما برنامه های دیگر رو باید انجام داد .البته اگر پرونده شما مشکل نداشته باشه به احتمال بسیار زیاد شما قبل از اتمام مدت ویزای خانواده کلیر میشید و به سلامتی و شادی با همدیگر همسفر خواهید شد .همیشه شاد باشید
سلام این پیشنهاد بهتر است
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii ، farrokh33
سلام دوستان
كسي خاطرش هست توي اين چند باري كه در سال جاري سايت سفارت آنكارا آپديت شده، به جز روزهاي دوشنبه و جمعه، روز ديگه اي هم سايت آپديت شده باشه؟
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان:
یه بار دوشنبه و سه شنبه پشت سر هم آپديت شد
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، bahar101 ، arash.hs ، goliii
(2015-03-10 ساعت 13:52)masouleh نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 13:32)jupiterx نوشته:  به نظر من هم فک میکنم اگه یکی از دوستان که اصول نگارش نامه رو بلد هستند یه متن کوتاه در مورد پیگیری کیسها بنویسن و بذارن که همه یک متن رو ارسال کنیم خوبه . بالاخره همه میدونیم که نوشتن نامه در انگلیسی یه سری اصولی داره که شاید بعضیها خیلی مسلط نباشیم بهش.
در مورد پیگیری هم من فک میکنم اگه مثلا یه تاریخی رو اعلام کنین که همه دوستان تو همون تاریخ ایمیل ارسال کنن و همینجا هم اعلام کنن خوب باشه. والا من 3 روز هستش که ایمیل پیگیری زدم اما حتی جوابی هم ندادن تا چه برسه به اپدیت .
درسته که ما کاری نمیتونیم بکنیم لااقل ما پیگیریمون رو میکنیم و بعدا با خودمون نمیگیم که کاش زودتر اقدام کرده بودیم .
باز هم بقیه نظرشون چی باشه
البته یه درفت اولیه هست دوستان نظر بدن
Dear Sir
We the undersigned, humbly request your kind attention to the issue of delayed Administrative Processing, having recognized the importance of the process to sift out any threats to the American way of life we would like to point out the guide lines from the State Department is that most cases require 60 days to complete, unfortunately we witness that many missions citing due to high demand, direct candidates not to inquire about their cases pending for less than 180 days.
The issue becomes stressful when a candidate is applying under DV category and has a limited window of opportunity to receive a visa by the end of 30th September, or has been issued visa for other family members and himself is pending on Administrative Processing
Unfortunately during 2014 DV Lottery programs many applicants were on Administrative Process and when it was complete the deadline had passed. Later on many reports shed light on the root cause of the problem such as technical problem concerning the CEAC database, and as a sign of goodwill Sarah Grow Spoke on VOA Persian and promised many that AP to be swift. Yet 6 month into the program we have not witnessed any change from last year and it is particularly true for Iranian Citizens.
Yet again we humbly request you to consider this plea and thank you for your time.

دوست عزیز متنتان به نظر من خوب و بارعایت اصوله. ولی اگر لطف کنید و تعداد پایین ویزاهای صادر شده تا حالا و تعداد زیادی از ویزا که مانده و زمان باقی مانده را هم ذکر بکنید یک متن عالی میشود.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy ، Reza-2015 ، goliii
(2015-03-10 ساعت 18:45)Radwin نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 13:52)masouleh نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 13:32)jupiterx نوشته:  به نظر من هم فک میکنم اگه یکی از دوستان که اصول نگارش نامه رو بلد هستند یه متن کوتاه در مورد پیگیری کیسها بنویسن و بذارن که همه یک متن رو ارسال کنیم خوبه . بالاخره همه میدونیم که نوشتن نامه در انگلیسی یه سری اصولی داره که شاید بعضیها خیلی مسلط نباشیم بهش.
در مورد پیگیری هم من فک میکنم اگه مثلا یه تاریخی رو اعلام کنین که همه دوستان تو همون تاریخ ایمیل ارسال کنن و همینجا هم اعلام کنن خوب باشه. والا من 3 روز هستش که ایمیل پیگیری زدم اما حتی جوابی هم ندادن تا چه برسه به اپدیت .
درسته که ما کاری نمیتونیم بکنیم لااقل ما پیگیریمون رو میکنیم و بعدا با خودمون نمیگیم که کاش زودتر اقدام کرده بودیم .
باز هم بقیه نظرشون چی باشه
البته یه درفت اولیه هست دوستان نظر بدن
Dear Sir
We the undersigned, humbly request your kind attention to the issue of delayed Administrative Processing, having recognized the importance of the process to sift out any threats to the American way of life we would like to point out the guide lines from the State Department is that most cases require 60 days to complete, unfortunately we witness that many missions citing due to high demand, direct candidates not to inquire about their cases pending for less than 180 days.
The issue becomes stressful when a candidate is applying under DV category and has a limited window of opportunity to receive a visa by the end of 30th September, or has been issued visa for other family members and himself is pending on Administrative Processing
Unfortunately during 2014 DV Lottery programs many applicants were on Administrative Process and when it was complete the deadline had passed. Later on many reports shed light on the root cause of the problem such as technical problem concerning the CEAC database, and as a sign of goodwill Sarah Grow Spoke on VOA Persian and promised many that AP to be swift. Yet 6 month into the program we have not witnessed any change from last year and it is particularly true for Iranian Citizens.
Yet again we humbly request you to consider this plea and thank you for your time.

دوست عزیز متنتان به نظر من خوب و بارعایت اصوله. ولی اگر لطف کنید و تعداد پایین ویزاهای صادر شده تا حالا و تعداد زیادی از ویزا که مانده و زمان باقی مانده را هم ذکر بکنید یک متن عالی میشود.
دوست عزیز اون کار 30 ثانیه است اول به اینکه برای کی بفرستیم توافق کنیم
سفارت
آلن ایر
سارا گرو ویا پتیشن به وزارت خارجه آمریکا
تشکر کنندگان: goliii
Please Note: Due to high demand, we are currently experiencing delays in administrative processing. Most cases require 3-6 months to complete their administrative processing. However, please understand that this process has no time constraints and may even take longer.
پیغام فوق رو در پیج ap سفارت انکارا خوندم. نوشته این پروسه حتی ممکنه از شش ماه هم بیشتر طول بکشه.
http://turkey.usembassy.gov/administrati...ssing.html
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، Reza-2015 ، jupiterx
نامه نگاری گروهی درکل فکر خوبیه ولی فعلا به نظر من یه کم زوده. پیشنهاد من ماه آوریله که هم تعداد کیس هامون بالا بره، چون الان اگه نامه بفرستیم شاید تعداد اندکی امضا کننده داشته باشیم و هم اینکه تا اون موقع زمان قابل عرضی سپری شده و مثل الان نیست که تازه اول راه باشه، از طرفی فرصت کافی هم تا سپتامبر برا رسیدگی داره. اگه الان مکاتبه کنیم از اونجایی که اونا واقعا cool و خونسرد هستند اولین واکنششون این خواهد بود که چه خبره بابا چرا انقد عجله دارید و همون جواب همیشگی رو خواهند داد و توصیه به صبر خواهند کرد.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
سلام دوستان
من امروز سومین آپدیت خودم رو داشتم توی یک هفته بعد از مصاحبه.
آیا این خبر خوبی هست ؟ با بقیه هم اینطوری بودن؟!
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: goliii ، jupiterx
سلام
ما هم به این تاپیک فرستاده شدیم
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

(2015-03-10 ساعت 16:33)hossein.aftabi نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 15:37)masouleh نوشته:  
آره دوست عزیز ما هم همینطور در انتظاریم
دوست عزیز ما هم تقریبا 120 روزه که منتظریم ومن هنوز جرات نکردم که بخوام بلیط تهیه کنم یا کارای دیگه همچنان منتظریم ونگران
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: jupiterx
(2015-03-10 ساعت 21:37)satan نوشته:  سلام
ما هم به این تاپیک فرستاده شدیم

میشه بگید کی شمارو فرستاد؟؟
چون ما با پای خودمون اومدیم.
Big Grin Smile Wink

راستی من آپدیت ششمم طبق معمول دوشنبه خوردم.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: satan
(2015-03-10 ساعت 20:34)hrghoreshi نوشته:  Please Note: Due to high demand, we are currently experiencing delays in administrative processing. Most cases require 3-6 months to complete their administrative processing. However, please understand that this process has no time constraints and may even take longer.
پیغام فوق رو در پیج ap سفارت انکارا خوندم. نوشته این پروسه حتی ممکنه از شش ماه هم بیشتر طول بکشه.
http://turkey.usembassy.gov/administrati...ssing.html

دوست عزیز من این جمله که در سایت آنکارا نوشته شده من هم میدانم. ولی اگر مینوشتند اصلا سوال نکنید شما اصلا سوال نمیکردید؟ در ضمن مشکل ما فقط کلیر شدن خودمان نیست. این تعداد کم ویزاهای صادر شده است. من اگر فکر خورم را فقط میکردم که چهار ماهه معطل هستم هنوز شش ماه دیگر هم زمان دارم. اصلا صحبت شخصی نیست صحبت جلوگیری از 2014 دیگری است. نباید بگذاریم هرسال سهمیه ما به یک کشور دیگر برسد. وقتی گفتند سهمیه ما 3500 نفر است پس باید بدهند. ما که به آنها نگفتیم سهمیه مان چقدر باشد خودشان بولتن دارند منتشر میکنند. الان کلی از دوستان هنوز مصاحبه نرفته اند خودتان مسیر را رفته اید استرسهاشو میدونید. حالا این عزیزان تا شش ماه و نیم دیگر رو هوا هستند بعد تمام. ما که 2014 را بعنوان آینه تمام نما پیش چشم داریم نباید بگذاریم این فاجعه امسال هم تکرار شود. حالا اگر هم کاری از پیش نرود ولی حداقل اولا اتحاد خودمان را نشان داده ایم و هم شرمنده نیستیم که هیچ کاری نکردیم.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، Samia ، jupiterx ، Ehsan171

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان