کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-15 ساعت 08:35)peymanr نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 08:16)ریحانا نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 07:32)r.f.h نوشته:  دوستان چرا کیس ما تو سیاک اینشکلی شده؟
سه تامون زده processingو تاریخها خیلی عجیب و غریبه!
میشه اساتید راهنمایی کنن؟

درحال حاضر که فقط همسرتون 02 را زده AP که با تحویل پاسپورت و صدور ویزاشون وضعیتش ایشود میشه

با سلام شما کلید ctrl+f5 رو با هم بگیرید احتمالا درست میشه
الان درست شد ممنون ببخشید اذیتتون کرد
Case number:7605
Interview:13 August
Embassy:yeravan
Updates:14,18,21.28
10،11،14Sep
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
جناب r.f.h

Immigrant Visa Case Number: 2015AS7605 01 YRV
Case Creation Date: 01-Nov-2013
Status Updated Date: 14-Sep-2015

Y

Case Number Status
2015AS7605 01 YRV
Issued
2015AS7605 02 YRV
Administrative Processing
2015AS7605 03 YRV
Issued
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 08:38)mordad نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 23:24)zohrehm نوشته:  سلام آقای مرداد من هم کلیر نشدم ...لیست شما بنظرم اسامی کسانیه که کلیر نشدن .اگه اینطوره منم اسممو اضافه کردم

Big GrinBig GrinBig Grin به خدا من خانمم ( درسا هستم).Wink
آقای مرداد آقای شوهره که نفر اصلیه و در حالت AP

این مشکلو منم داشتم دوست عزیز و به همین خاطر امضامو اصلاح کردم بنظرم شما هم همین کارو انجام بدین و توی امضاتون بنویسین .Wink
شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، sunn789 ، بابراس ، ARSAMNEW ، mordad ، ریحانا ، SAMBAR ، teele ، mahyaaa ، matin86 ، Pariba
جناب r.f.h کیس
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 07:27)r.f.h نوشته:  سلا صبح بخیر
دوستان تا چه ساعتی میشه پاسو به سفارت ارمنستان فردا تحویل دآد؟؟؟؟
بنظرتون چند روز بعد بهمون تحویل میدن؟؟؟؟م
از 9 تا 5 میزارن برین داخل
روزش دست خداست ولی چون حجم کارشون بالاست میگن 5 روز کاری ولی به احتمال زیاد کمتر از سه روز نمیشه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، بابراس ، ARSAMNEW ، ریحانا ، SAMBAR ، babak90 ، mahyaaa ، Pariba
سلام دوستان
با توجه به اينكه سفارتها شروع كردن به كلير كردن. دوستاني كه آمار دستشونه ميتونين بگين چند تا سربازي س تا حالا كلير شدن؟
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، babak90 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 08:25)r.f.h نوشته:  دوستای خوبم من سیاک چک کردم که تاریخ اپدیتا تغییر کرده به 8sep . و هر سه تامونو processing زده بخاطره همین تعجب کردم!
شماها خیلییییییی خوبید و لایق بهترینها هستید و مطمئنم بهترینها هم منتظر شما دوستانه با محبت و با معرفت است التماس دعا
شما جز نصفه نیمه ها بودید؟ یعنی فقط شوهرتون ap خورده بود؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، SAMBAR ، babak90 ، mahyaaa ، Pariba
دوستانی که در جریانند اگر لطف کنن و به من هم آگاهی بدن ممنون میشم
کیسی بالای 7000 از ارمنستان داریم که نفر اصلی آقا بوده + سربازی(هرجا) کلییر شده باشد تا الان؟؟
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، babak90 ، mahyaaa ، Pariba
صبحتون شاد و خرم.
ديروز که ابوظبی خواب بود، خدا کنه امروز يک حرکتي بکنه!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، areb1356 ، sunn789 ، بابراس ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، babak90 ، teele ، mahyaaa ، nara ، Pariba
با درود و صبح به خیر به دوستان عزیزم
آقا من دیشب سوره یس و دعای توسل خوندم و برای همتون از ته دل دعا کردم کلیر بشیم و به آرزومون برسیم .الهی آمین
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
Hushym جان داداش صبحت به خیر بازم تبریک میگم .
داداش اونجا الان هوا چطوره ؟ سرده گرمه ولرمهههههههه Wink یه گزارش تفصیلی لطف کن بده بچه ها درجریان باشن چه لباسی همراشون بیارن .ممنون و شاد باش.
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: sunn789 ، بابراس ، ARSAMNEW ، mordad ، sasanoush ، ریحانا ، SAMBAR ، areb1356 ، babak90 ، teele ، mahyaaa ، nara ، Pariba
توجه درخواست همفكري و مشورت توجهدوستان ابوظبي يه سئوال:
سفارت در جواب ايميلي كه ميدين هر دفعه جوابش رو ميده كه پروسه ادامه داره و شما در سايت سيس آپ ميخوريد....؟يا نه...؟
من آلان دو بار كه ايميل ميزنم (از طريق خود سايت)،بلافاصله يه رسيد ايميل به اينباكس ايميل خانومم مياد ....غير از اون هيچ جوابي نميدن و كيسم در سيس آپ نميشه....!!!!!يكم نگران شدم....براي شما هم همينطوره....ميخام بدونم فقط دفعه اول كه ايميل پيگيري زده ميشه جواب ميدن و آپ ميكنن يا نه،هر دفعه كه ايميل مي زنيم بايد اين اتفاق بيافته؟
در ضمن خانومم به آدرس ايميل سفارت هم ايميل زد كه بلافاصله جواب داد شما بايد از طريق سايت ايميل بدي....
ميخواستم امروز از طريق خود سايت اين بار به نام خودم و آدرس ايميل خودم كه نفر دوم كيس محسوب ميشم ايميل بدم ،ببينم جواب ميدن و آپ ميكنن....!؟كسي هست اين كارو كرده باشه و جوابي گرفته باشه و آپ شده باشه؟
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، babak90 ، sunn789 ، teele ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 08:59)Alex 2014 نوشته:  Hushym جان داداش صبحت به خیر بازم تبریک میگم .
داداش اونجا الان هوا چطوره ؟ سرده گرمه ولرمهههههههه Wink یه گزارش تفصیلی لطف کن بده بچه ها درجریان باشن چه لباسی همراشون بیارن .ممنون و شاد باش.
سلام
اینجا هوا عاااااااااالیه. اینقدری که من تا پیاده رفتم سفارت 5 کیلومتر!!!! نیاز به لباس گرم نیست اصلا تازه هنوز یه نمه هم گرمه.
هنوز البته تا ایشود نشیم و پاس نزنن تمام نیست این ماراتن نفس گیر ولی منتظریم
سری قبل خیلی جاها رو نشد برم اگه بشه امروز برم
ملالی نیست جز کلیر شدن همه بچه های گل مهاجر سراااا
تشکر کنندگان: بابراس ، ARSAMNEW ، ریحانا ، SAMBAR ، Alex 2014 ، babak90 ، sunn789 ، lighthouse ، teele ، A2000 ، mahyaaa ، hamed shayan ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 09:01)بابراس نوشته:  توجه درخواست همفكري و مشورت توجهدوستان ابوظبي يه سئوال:
سفارت در جواب ايميلي كه ميدين هر دفعه جوابش رو ميده كه پروسه ادامه داره و شما در سايت سيس آپ ميخوريد....؟يا نه...؟
من آلان دو بار كه ايميل ميزنم (از طريق خود سايت)،بلافاصله يه رسيد ايميل به اينباكس ايميل خانومم مياد ....غير از اون هيچ جوابي نميدن و كيسم در سيس آپ نميشه....!!!!!يكم نگران شدم....براي شما هم همينطوره....ميخام بدونم فقط دفعه اول كه ايميل پيگيري زده ميشه جواب ميدن و آپ ميكنن يا نه،هر دفعه كه ايميل مي زنيم بايد اين اتفاق بيافته؟
در ضمن خانومم به آدرس ايميل سفارت هم ايميل زد كه بلافاصله جواب داد شما بايد از طريق سايت ايميل بدي....
ميخواستم امروز از طريق خود سايت اين بار به نام خودم و آدرس ايميل خودم كه نفر دوم كيس محسوب ميشم ايميل بدم ،ببينم جواب ميدن و آپ ميكنن....!؟كسي هست اين كارو كرده باشه و جوابي گرفته باشه و آپ شده باشه؟

من هم ٤ بار ايميل زدم كه جواب ندادن...٣ تاي آخر رو حتي آپ هم نكردن...

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، بابراس ، SAMBAR ، babak90 ، teele ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 09:03)houshym نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 08:59)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  Hushym جان داداش صبحت به خیر بازم تبریک میگم .
سلام
اینجا هوا عاااااااااالیه. اینقدری که من تا پیاده رفتم سفارت ۵ کیلومتر!!!! نیاز به لباس گرم نیست اصلا تازه هنوز یه نمه هم گرمه.
هنوز البته تا ایشود نشیم و پاس نزنن تمام نیست این ماراتن نفس گیر ولی منتظریم
سری قبل خیلی جاها رو نشد برم اگه بشه امروز برم
ملالی نیست جز کلیر شدن همه بچه های گل مهاجر سراااا

سلام خوش بگذره هوشیم جان ...اگه تونستی یه خبربم از سفارت بده در چه حالن ؟ شلوغه ؟خلوته؟ می خوان به بقیه ویزا بدن یا نه
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ریحانا ، SAMBAR ، babak90 ، teele ، mahyaaa ، Pariba ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان