کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-15 ساعت 09:01)بابراس نوشته:  توجه درخواست همفكري و مشورت توجهدوستان ابوظبي يه سئوال:
سفارت در جواب ايميلي كه ميدين هر دفعه جوابش رو ميده كه پروسه ادامه داره و شما در سايت سيس آپ ميخوريد....؟يا نه...؟
من آلان دو بار كه ايميل ميزنم (از طريق خود سايت)،بلافاصله يه رسيد ايميل به اينباكس ايميل خانومم مياد ....غير از اون هيچ جوابي نميدن و كيسم در سيس آپ نميشه....!!!!!يكم نگران شدم....براي شما هم همينطوره....ميخام بدونم فقط دفعه اول كه ايميل پيگيري زده ميشه جواب ميدن و آپ ميكنن يا نه،هر دفعه كه ايميل مي زنيم بايد اين اتفاق بيافته؟
در ضمن خانومم به آدرس ايميل سفارت هم ايميل زد كه بلافاصله جواب داد شما بايد از طريق سايت ايميل بدي....
ميخواستم امروز از طريق خود سايت اين بار به نام خودم و آدرس ايميل خودم كه نفر دوم كيس محسوب ميشم ايميل بدم ،ببينم جواب ميدن و آپ ميكنن....!؟كسي هست اين كارو كرده باشه و جوابي گرفته باشه و آپ شده باشه؟

باراباس جان،
شما که هميشه آنلاين هستي . من چندين بار از اول سپتامبر به همه اطلاع دادم که ابوظبی به ايميل هاي من هيچ جوابي داده نمي ده و هيچ وقت آپ هم نزده!!!SadSad
ولي خوب من اين را به اين حساب مي ذارم که ميخوان کليرمون کنن. موفق باشيد.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، بابراس ، areb1356 ، SAMBAR ، sunn789 ، Alex 2014 ، alireza51 ، mahyaaa ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 09:04)minan نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:01)بابراس نوشته:  توجه درخواست همفكري و مشورت توجهدوستان ابوظبي يه سئوال:
سفارت در جواب ايميلي كه ميدين هر دفعه جوابش رو ميده كه پروسه ادامه داره و شما در سايت سيس آپ ميخوريد....؟يا نه...؟
من آلان دو بار كه ايميل ميزنم (از طريق خود سايت)،بلافاصله يه رسيد ايميل به اينباكس ايميل خانومم مياد ....غير از اون هيچ جوابي نميدن و كيسم در سيس آپ نميشه....!!!!!يكم نگران شدم....براي شما هم همينطوره....ميخام بدونم فقط دفعه اول كه ايميل پيگيري زده ميشه جواب ميدن و آپ ميكنن يا نه،هر دفعه كه ايميل مي زنيم بايد اين اتفاق بيافته؟
در ضمن خانومم به آدرس ايميل سفارت هم ايميل زد كه بلافاصله جواب داد شما بايد از طريق سايت ايميل بدي....
ميخواستم امروز از طريق خود سايت اين بار به نام خودم و آدرس ايميل خودم كه نفر دوم كيس محسوب ميشم ايميل بدم ،ببينم جواب ميدن و آپ ميكنن....!؟كسي هست اين كارو كرده باشه و جوابي گرفته باشه و آپ شده باشه؟

من هم ٤ بار ايميل زدم كه جواب ندادن...٣ تاي آخر رو حتي آپ هم نكردن...

اگر اين طور باشه ، اين فرضيه كه ابوظبي فقط جواب ايميل اول رو ميده و كيس رو آپ ميكنه و بقيه ايميل ها رو فقط يه رسيد ،ميفرسته به اينباكس ميتونه قوت بگيره....
دوستان خواهشن جواب بديد ببينم اين كشف جديد به ثبت ميرسه يا نهWinkBig Grin
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، nara ، Pariba

دوستان
حسی میگم دلیل نداره الان میل جواب بدن گرچه ایروان واقعا جواب میده اونا باید وقتشون رو بزارن برای کارهای اداری ما لذا
1 جوابها عمدتا به درد نمیخوره
2- باعث هیچی جز یه اپدیت بی معنی نمیشه
به نظرم صبور باشیم بهتر است
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، بابراس ، babak90 ، SAMBAR ، sunn789 ، Alex 2014 ، alireza51 ، mahyaaa ، Pariba
سلام صبح بخیر
کیس 6207 ارمنستان همین الان به or تبذیل شد
مبارکش باشه

(2015-09-15 ساعت 09:24)ebrahim1e نوشته:  سلام صبح بخیر
کیس 6207 ارمنستان همین الان به or تبذیل شد
مبارکش باشه

همینطور کیس 6733
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، areb1356 ، بابراس ، babak90 ، SAMBAR ، sunn789 ، Alex 2014 ، alireza51 ، mahyaaa ، marya.1 ، bahar101 ، Pariba ، AliReza.Sh
(2015-09-15 ساعت 09:19)بابراس نوشته:  

اگر اين طور باشه ، اين فرضيه كه ابوظبي فقط جواب ايميل اول رو ميده و كيس رو آپ ميكنه و بقيه ايميل ها رو فقط يه رسيد ،ميفرسته به اينباكس ميتونه قوت بگيره....
دوستان خواهشن جواب بديد ببينم اين كشف جديد به ثبت ميرسه يا نهWinkBig Grin

به همون ايميل اول من هم جواب نداده!!! من ايميل اول را 24 آگوست فکر کنم ردم. در ضمن همون لحظه که ايميل را از سايت سفارت مي زني، همون موقع انلاين ايميل به باکس مي ياد، که نشون مي ده سايت سفارت همزمان ايميل را ارسال و رسيد اون را به ايميل شما ارسال مي کنه.
يعني آقا/خانم گرفتيم، وقت نداريم مي خوايم کليرتون کنيم!!!
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: بابراس ، babak90 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، teele ، alireza51 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 09:18)Azer نوشته:  

باراباس جان،
شما که هميشه آنلاين هستي . من چندين بار از اول سپتامبر به همه اطلاع دادم که به ايميل هاي من هيچ جوابي داده نمي ده و هيچ وقت آپ هم نزده!!!SadSadSad
ولي خوب من اين را به اين حساب مي ذارم که ميخوان کليرمون کنن. موفق باشيد.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

AZERعزيز،
انقدر تو اين تاپيك مونديم كه شبيه دانشمندان و مكتشفين شديم
من دنبال كشفياتمBig Grin
شايد اسم كاربريمو به همين زوديا عوض كنم و بزارم:
نيوتن سيس زاده يا انيشتن ابوظبي پور ....بابراس مكتشفWink
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، babak90 ، SAMBAR ، sunn789 ، teele ، lighthouse ، alireza51 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 09:03)houshym نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 08:59)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  Hushym جان داداش صبحت به خیر بازم تبریک میگم .
داداش اونجا الان هوا چطوره ؟ سرده گرمه ولرمهههههههه Wink یه گزارش تفصیلی لطف کن بده بچه ها درجریان باشن چه لباسی همراشون بیارن .ممنون و شاد باش.
سلام
اینجا هوا عاااااااااالیه. اینقدری که من تا پیاده رفتم سفارت ۵ کیلومتر!!!! نیاز به لباس گرم نیست اصلا تازه هنوز یه نمه هم گرمه.
هنوز البته تا ایشود نشیم و پاس نزنن تمام نیست این ماراتن نفس گیر ولی منتظریم
سری قبل خیلی جاها رو نشد برم اگه بشه امروز برم
ملالی نیست جز کلیر شدن همه بچه های گل مهاجر سراااا
ممنون هوشی جان انشاله روزی ما باشه .بازم ممنون
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، بابراس ، areb1356 ، SAMBAR ، sunn789 ، teele ، alireza51 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 09:27)بابراس نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:18)Azer نوشته:  

باراباس جان،
شما که هميشه آنلاين هستي . من چندين بار از اول سپتامبر به همه اطلاع دادم که به ايميل هاي من هيچ جوابي داده نمي ده و هيچ وقت آپ هم نزده!!!SadSadSad

AZERعزيز،
انقدر تو اين تاپيك مونديم كه شبيه دانشمندان و مكتشفين شديم
من دنبال كشفياتمBig Grin
شايد اسم كاربريمو به همين زوديا عوض كنم و بزارم:
نيوتن سيس زاده يا انيشتن ابوظبي پور ....بابراس مكتشفWink
سلام.
من 3 بار از طریق سایت ایمیل فرستادم. هر سه بار هم بلافاصله یه اتوریپلای اومد که یعنی ما ایمیلتونو گرفتیم امممممممممما دریغ از جواب یا یه آپ
عزیزان فکرتونو مشغولش نکنین.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: بابراس ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، teele ، alireza51 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 08:49)shervin56 نوشته:  سلام دوستان
با توجه به اينكه سفارتها شروع كردن به كلير كردن. دوستاني كه آمار دستشونه ميتونين بگين چند تا سربازي س تا حالا كلير شدن؟

كسي جواب اين سوال ما رو نميده ؟؟؟/
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، alireza51 ، mahyaaa ، Pariba
سلام ایروان تا الان فقط این دوکیس 6207 و 6733 را آپدیت 15 سپتامبر زده و هر دوشون به or تبدیل شدن
امیدوارم امروز به همین دو کیس بسنده نکنه و بازم کلیر کنه
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: بابراس ، teele ، mordad ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، hamed shayan ، khalilkhah ، bahar101 ، m.ghoreishi ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 08:55)Alex 2014 نوشته:  با درود و صبح به خیر به دوستان عزیزم
آقا من دیشب سوره یس و دعای توسل خوندم و برای همتون از ته دل دعا کردم کلیر بشیم و به آرزومون برسیم .الهی آمین

مرسی مرسی مرسی... ایشالا ایشالا ایشالا.... ایشالا همه این لیستی که درست کردیم تا یه هفته کلیریم.
تشکر کنندگان: بابراس ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، babak90 ، alireza51 ، Arshia2000 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Pariba
این سه تا تنها فعالیت دیشب بود:
2015AS6207 YRV
2015AS6733 YRV
2015AS7070 ANK

من تا صبح بیدار بودم، ایروان دوتاشو کلیر کرد اما آنکارا هنوز نکرده

لعنت به کل دولتشون. همین
رفقا من دارم میرم دبی ، مدیکال مجدد و بقیه داستانها .... اگه کسی این چند روز اینده اونجاست زیارتشون کنیم .... کاریم داشتین که از دستم بر میومد در خدمتم .....
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، teele ، بابراس ، babak90 ، sunn789 ، alireza51 ، Arshia2000 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 09:34)ebrahim1e نوشته:  سلام ایروان تا الان فقط این دوکیس 6207 و 6733 را آپدیت 15 سپتامبر زده و هر دوشون به or تبدیل شدن
امیدوارم امروز به همین دو کیس بسنده نکنه و بازم کلیر کنه

اگه ایروان هست امروز هم تموم شد ... لعنت به همشون
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: teele ، Alex 2014 ، بابراس ، babak90 ، alireza51 ، mahyaaa ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 19:03)aria802 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 18:48)mfte.teacher نوشته:  هر کی سوال ایمیل داشت فقط از خودم بپرسه

آقا قربون دستت که ما را تنها نگذاشتی و هنوزم بهمون سر میزنی
ما بدجوری به دلگرمی و دعا نیاز داریم
یعنی ممکنه ما هم نزدیکای کلیری باشیم و به همین دلیل جوابم را نمیدن؟

دوست عزیز من قبلا هم گفتم بنده دو هفته اخیر رو تقریبا هر روز ایمیل زدم و حتی جواب یکی شون رو برای نمونه ندادن. قطعا اگه دارن رو پرونده تون کار می کنن بهتون جوابی نخواهند داد و اگه نوبت تون نرسیده باشه . یه جواب خشک و خالی دستت تون رو میگیره .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، بابراس ، babak90 ، sunn789 ، alireza51 ، mahyaaa ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان