کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-15 ساعت 09:34)ebrahim1e نوشته:  سلام ایروان تا الان فقط این دوکیس 6207 و 6733 را آپدیت 15 سپتامبر زده و هر دوشون به or تبدیل شدن
امیدوارم امروز به همین دو کیس بسنده نکنه و بازم کلیر کنه

آقا با درود به همه دوستان
ابی جان هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشدیم رفت
خدایا شکرت .این دوستان عزیزم رو هم کلیر کن .تا ساعت چند توسایت اعلام میکنن ابی جان ؟
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
(2015-09-15 ساعت 09:28)Alex 2014 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:03)houshym نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 08:59)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  Hushym جان داداش صبحت به خیر بازم تبریک میگم .
داداش اونجا الان هوا چطوره ؟ سرده گرمه ولرمهههههههه Wink یه گزارش تفصیلی لطف کن بده بچه ها درجریان باشن چه لباسی همراشون بیارن .ممنون و شاد باش.
سلام
اینجا هوا عاااااااااالیه. اینقدری که من تا پیاده رفتم سفارت ۵ کیلومتر!!!! نیاز به لباس گرم نیست اصلا تازه هنوز یه نمه هم گرمه.
هنوز البته تا ایشود نشیم و پاس نزنن تمام نیست این ماراتن نفس گیر ولی منتظریم
سری قبل خیلی جاها رو نشد برم اگه بشه امروز برم
ملالی نیست جز کلیر شدن همه بچه های گل مهاجر سراااا
ممنون هوشی جان انشاله روزی ما باشه .بازم ممنون
حتما میشه به زودی زووووود
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، teele ، بابراس ، alireza51 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 09:42)Alex 2014 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:34)ebrahim1e نوشته:  سلام ایروان تا الان فقط این دوکیس 6207 و 6733 را آپدیت 15 سپتامبر زده و هر دوشون به or تبدیل شدن

ابی جان هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشدیم رفت
خدایا شکرت .این دوستان عزیزم رو هم کلیر کن .تا ساعت چند توسایت اعلام میکنن ابی جان ؟
مبارکهههههههههههههههههه آلکس جان خیلی خوشحال شدم
هورااااااااااااااااااااااااااااااا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، teele ، ebrahim1e ، بابراس ، babak90 ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Arshia2000 ، hamed shayan ، bahar101 ، Pariba ، moj21
(2015-09-15 ساعت 09:44)houshym نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:28)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 08:59)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  Hushym جان داداش صبحت به خیر بازم تبریک میگم .
داداش اونجا الان هوا چطوره ؟ سرده گرمه ولرمهههههههه Wink یه گزارش تفصیلی لطف کن بده بچه ها درجریان باشن چه لباسی همراشون بیارن .ممنون و شاد باش.
سلام
اینجا هوا عاااااااااالیه. اینقدری که من تا پیاده رفتم سفارت ۵ کیلومتر!!!! نیاز به لباس گرم نیست اصلا تازه هنوز یه نمه هم گرمه.
هوشی جان دارم میام خدمتت .ای خدا از همه دوستان ابی -آرسام - بابک 12- مدیر گلمون آقارضا -هوشیم - ریحانا -امین -سامباروشفت و بقیه دوستان که این انتظار طاقت فرسارو ممکن کردند تشکر میکنم .آرزوی کلیری همه دوستان رودارم و تا 30 سپتامبر همتونوازاین تاپیک بیرون میکنم .ببین کی گفتم /...
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، teele ، بابراس ، babak90 ، sunn789 ، alireza51 ، A2000 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Arshia2000 ، bahar101 ، m.ghoreishi ، Pariba ، moj21
به خدا دیشب از ته دل و با دلی شکسته از خدا آرزوی همتون رو از خدا خواستم . گفتم خدایا تا کی این دوستان عزیزم باید منتظر باشن لطفا هر چه زودتر کلیرشون کن .خدایا رو سفیدم کن .......
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
(2015-09-14 ساعت 22:57)zohrehm نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 19:51)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 18:48)mfte.teacher نوشته:  هر کی سوال ایمیل داشت فقط از خودم بپرسه

اسمتو میزاریم " ابوایمیل " خوبه؟ Smile

سلام فک کنم شما کلیر شدید اگه ایطوره خیلی تبریییییییییییییییییییییک.
من یه ایمیل به تاریخ ۱۰ سپتامر به آنکارا فرستادم ،خبری نشد تا امشب که statuc یه آپ خشک وخالی زده وسیس هیچ تغیری نکرده به نظر شماچه یاید کرد ؟درضمن جواب ایمیلو هم ندادن .یاتوجه به فرصت کم چه کنم ؟

من جواب ایمیل کی سی سی رو هم گرفتم خلاصش گفتن کیس تون رو به سفارت منعکس کردیم و اداره ما فقط مسئول بررسی پرونده هاس نه کلیر کردن و این حرفا.
پس ایمیل زدن به کی سی سی مشکلی رو حل نخواهد کرد .
ابو ایمیل ( به قول قریشی عزیز)
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، بابراس ، babak90 ، sunn789 ، alireza51 ، mahyaaa ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، Pariba

سلام الکس جان داداش مبارکت باشه
به طور معمول تا 2/5 به وقت ایران میزنن اما بعضی وقتا من دیدم 12 هم زدن
انشالله به سلامتی
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، بابراس ، Alex 2014 ، babak90 ، sunn789 ، alireza51 ، mahyaaa ، SAMBAR ، bahar101 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 02:06)ليلي٢٠١٦ نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 01:17)yesorno نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 01:05)ليلي٢٠١٦ نوشته:  من امشب ميخام واسه ي همه دعا كنم بخصوص واسهyesornoكه اينهمه زحمت ميكشه و دل خيليا رو شاد ميكنه و به همه اميد ميده.انشالله به اميد خدا هممون تا آخر اين هفته خبراي خوب خوب بهمون برسه.خدايا تو رو خخخخخخخدا اميدمون رو نا اميد نكن.اين آقاي yesornoرو هم هر چه زودتر خوشحالش كن تا اونم انرژي بگيره و به ما انرژي بده. خدايا جز تو كسي رو نداريم و از تو كمك ميخايم.دستمون به سمت تو بلنده پس دستمون رو بگير كه نيفتيم.آمييييين

مرسی از لطفت. انشالا که بقیه ی بچه های سایت که تعدادشون هم کمتر از 100 نفره ویزا بگیرن و شاد بشن.
اینا خیلی از بچه هایی که زحمت می کشن تا همه روحیه شاد داشته باشن رو نگه داشتن آخر سر ویزا بدن تا مجبور باشیم تا ثانیه ی آخر کنارتون باشیم Big Grin

ایشالا شما هم همین شبا کلیر میشی میری پی کارت دیگه هم اینورا پیدات نمیشه Wink البته توی صفحه ی سفر اول می بینمت بازم Big Grin
مرسي واقعا ممنون. من شوهرم برنده ي اصليه و خير سرش نخبه هست و واسش كليرنس هم زدن!!!ولي خوب آموزشيش سپاه بوده فكر كنم دليل اصليش اين باشه.شما هم كه معلومه مغز كامپيوتري!انگار حالا حالاها نميخان ما رو كليير كنن!!

شما پس مغز کامپیوتر ندیدی که به من می گی مغز! Big Grin نه بابا من در مقایسه با اون اساتید در حد کاربر ساده اطلاعات دارم. البته به قول شما نخبه ی کشوری به شرط معدل و درس دانشگاه توی رشته ی خودم هستم Big Grin اونم نرفتم کارتشو بگیرم گفتم بزارنش فعلا در کوزه ! تو ایران عاخه درس؟ سواد؟ علم؟ خوش به حال دیپلمه ها فقط و پارتی دار ها
(2015-09-15 ساعت 09:46)Alex 2014 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:44)houshym نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:28)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
سلام
هوشی جان دارم میام خدمتت .ای خدا از همه دوستان ابی -آرسام - بابک 12- مدیر گلمون آقارضا -هوشیم - ریحانا -امین -سامباروشفت و بقیه دوستان که این انتظار طاقت فرسارو ممکن کردند تشکر میکنم .آرزوی کلیری همه دوستان رودارم و تا 30 سپتامبر همتونوازاین تاپیک بیرون میکنم .ببین کی گفتم /...
حال کردی گفتم خیلی زود زووود میشه باید به من هدیه بدی
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mordad ، بابراس ، babak90 ، marya.1 ، alireza51 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، kimfar ، Janilla ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 09:19)بابراس نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:04)minan نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 09:01)بابراس نوشته:  توجه درخواست همفكري و مشورت توجهدوستان ابوظبي يه سئوال:
سفارت در جواب ايميلي كه ميدين هر دفعه جوابش رو ميده كه پروسه ادامه داره و شما در سايت سيس آپ ميخوريد....؟يا نه...؟
من آلان دو بار كه ايميل ميزنم (از طريق خود سايت)،بلافاصله يه رسيد ايميل به اينباكس ايميل خانومم مياد ....غير از اون هيچ جوابي نميدن و كيسم در سيس آپ نميشه....!!!!!يكم نگران شدم....براي شما هم همينطوره....ميخام بدونم فقط دفعه اول كه ايميل پيگيري زده ميشه جواب ميدن و آپ ميكنن يا نه،هر دفعه كه ايميل مي زنيم بايد اين اتفاق بيافته؟
در ضمن خانومم به آدرس ايميل سفارت هم ايميل زد كه بلافاصله جواب داد شما بايد از طريق سايت ايميل بدي....
ميخواستم امروز از طريق خود سايت اين بار به نام خودم و آدرس ايميل خودم كه نفر دوم كيس محسوب ميشم ايميل بدم ،ببينم جواب ميدن و آپ ميكنن....!؟كسي هست اين كارو كرده باشه و جوابي گرفته باشه و آپ شده باشه؟

من هم ٤ بار ايميل زدم كه جواب ندادن...٣ تاي آخر رو حتي آپ هم نكردن...

اگر اين طور باشه ، اين فرضيه كه ابوظبي فقط جواب ايميل اول رو ميده و كيس رو آپ ميكنه و بقيه ايميل ها رو فقط يه رسيد ،ميفرسته به اينباكس ميتونه قوت بگيره....
دوستان خواهشن جواب بديد ببينم اين كشف جديد به ثبت ميرسه يا نهWinkBig Grin

اگه منو تنها استثناي اين فرضيه بدونيد، قضيه كشف شما قوت مي گيره! چون چند بار كه من ايميل زدم، نه جوابي گرفتم نه آپ شدم.
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mordad ، بابراس ، babak90 ، alireza51 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Janilla ، Pariba

آقا مباركت باشه هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا
انشالله در ادامه مسير مهاجرت موفق باشي
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mordad ، babak90 ، alireza51 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، bahar101 ، Janilla ، Pariba
نفر دوم 2015AS6219 هم کلیر شده تبریک بهش می گم.

دانلود فایل کامل ایران تغییرات تا امروز صبح

دانلود فایل
تشکر کنندگان: بابراس ، mordad ، babak90 ، ebrahim1e ، sunn789 ، alireza51 ، Manamehr ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، Arshia2000 ، Alex 2014 ، khalilkhah ، matin86 ، Pariba ، moj21
(2015-09-15 ساعت 09:50)Alex 2014 نوشته:  به خدا دیشب از ته دل و با دلی شکسته از خدا آرزوی همتون رو از خدا خواستم . گفتم خدایا تا کی این دوستان عزیزم باید منتظر باشن لطفا هر چه زودتر کلیرشون کن .خدایا رو سفیدم کن .......

تبریک میگم. کلیر شدین؟
یعنی اسمتون و ازاون لیست پاک کنم دیگه ؟Big Grin
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: بابراس ، babak90 ، ebrahim1e ، sunn789 ، alireza51 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، Arshia2000 ، Alex 2014 ، Janilla ، Pariba ، moj21
دوستان ایروانی تبریک فراوان به شما . هوووووووورررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااا
ایشالا لیدا 59 و قریشی عزیز و احسان علوی دوست داشتنی و بقیه دوستان ایروانی هم امروز کلیر بشن و به قول yes or no دیگه اینجا نبینمشون .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

دوست عزیز بسیار تبریک میگم ان شا الله همیشه موفق باشید
میشه بگین سربازی کجا بودین و اخرین آپی که داشتین قبل از این آپ 15 مربوط به کی بوده؟
شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، بابراس ، Alex 2014 ، Janilla ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان