کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-15 ساعت 09:24)ebrahim1e نوشته:  سلام صبح بخیر
کیس 6207 ارمنستان همین الان به or تبذیل شد
مبارکش باشه

(2015-09-15 ساعت 09:24)ebrahim1e نوشته:  سلام صبح بخیر
کیس 6207 ارمنستان همین الان به or تبذیل شد
مبارکش باشه

همینطور کیس 6733
سلام خیلی خوبه که خبرها رو اینجا می دید آدم دلگرم میشه لطفا از ایروان خبرهاتون رو قطع نکنید من همچنان امید دارمSmile
تشکر کنندگان: alireza51 ، babak90 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، Janilla ، ebrahim1e ، SAMBAR ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
سلام دوستان از ابوظبي خبري نيست؟ فكر ميكنين ويزا تموم كردن؟
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: babak90 ، alireza51 ، mahyaaa ، ebrahim1e ، SAMBAR ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 12:24)1362amin1362 نوشته:  من همه اميدم به اينه كه اين عذاب تا ١٥ روز ديگه تموم مي شه چه با ويزا و چه بدون ويزا. خدايا من ديگه ويزا نمي خوام فقط اين ١٥ روز رو هم برام بگذرون. انشالله همتون ويزا بشيد.

شما هم ويزا ميشي در كمتر از ١٥ روز! كسي اگه اينجا ويزا نگيره براي همه سخت و ناراحت كنندس. لطفا كسي فكر نكنه ويزا نميگيره!

Case:3xxx
Interview: 9 Feb ,Ankara
Persons in case: 2
status: AP
Case updates: 19 FEb, 10 Jul email

Cool
*** Difficult is what we do, Impossible! takes some time
تشکر کنندگان: mordad ، homayoon1972 ، alireza51 ، mahyaaa ، babak90 ، SAMBAR ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
دوستان اخرين امار ابوظبي را اعلام بفرماييد.
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: mahyaaa ، بابراس ، alireza51 ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
دوستان افکار منفی رو دور کنید امید امید ++++++++++++++++++++
کیس نامبر:2016As 60##      تعداد اعضا: 3نفر.        سفارت :  انکارا  انتقال به ابوظبی.   ارسال فرمها: 17june
مصاحبه :هفته دوم می
خودم ودخترم یک ضرب
همسر:کلیرنس. سربازی و کار دولتی
تشکر کنندگان: mordad ، homayoon1972 ، mahyaaa ، SAMBAR ، بابراس ، alireza51 ، samane1363 ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
امروز دقیقا180روز شد...
امین جان توروخدا اینجوری نگو...پیامای تو و سمبر عزیز به من امید میده....وگرنه فکر نمیکنم شرایط هیشکی به اندازه ی ما بد باشه....
تمام زندگیم تحت تاثیر قرار گرفته....
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mahyaaa ، mordad ، ehsan_pars ، babak90 ، SAMBAR ، بابراس ، alireza51 ، mfte.teacher ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
توکل چه کلمه زیبایی ست "تو" و "کل"...
وقتی "تو" ، "کل" را داری ..
به چه می اندیشی؟؟
ناراحت چه هستی ؟؟
وقتی با کلْ ، هستی..
با کل دنیا ..
با کل جهان هستی..
دلت قرص باشد..
چه زیباست "توکل"!!

توکل یعنی : اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگيرد.
تنها خداوندست که بهترینها را برای بندگانش رقم میزند.
فقط بخواهیم و آ رزو کنیم، اما پیشاپیش شاد باشيم وایمان داشته باشيم که رویاهايمان همچون بارانی در حال فرو ریختن اند.
پیشا پیش شاد باشیم و شکر گزار !
چرا که خداوند نه به قدر رویاهایمان بلکه به اندازه ایمان واطمینان ما انسانهاست، که می بخشد.

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: samirakn ، ebrahim1e ، mahyaaa ، mordad ، babak90 ، SAMBAR ، غنچه ، بابراس ، elnazd ، alireza51 ، m.ghoreishi ، Janilla ، matin86 ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 12:08)بابراس نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 11:26)1362amin1362 نوشته:  ١٤٧ روز انتظار فقط به خاطر سربازي در س[emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]
واقعاً متاسفم.....

آمين جان منم 140 روزه كه منتظرم ، تازه سربازي هم ارتش بود
فقط به خاطر رشته تحصيليم كه مهندسي مواد (دانشگاه آزاد)بوده .....به قول دوستان رشته حساس.....SadSadSad

همسر من هم به خاطر همین سربازی 215 روزه که AP و خوب به طبع اون من و پسر کوچکم چون برنده اصلی همسرم هست
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ehsan_pars ، ebrahim1e ، babak90 ، SAMBAR ، بابراس ، alireza51 ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
بچه ها باید بگم من دیگه واقعا بریدم و تحمل این همه استرس  برام سخته بخصوص اینکه سفارت ها با این روند کندشون  حسابی دارن به ما دهن کجی میکنن . برای من یکی دیگه واقعا میگم این ویزا حتی اگه یک درصد هم بهم بدن نمیچسبه چون من با دلخوشی این ویزا رو می خواستم و می خواستم خودم رو برای سختی اونور اماده کنم ولی دیگه هیچ انرژیی برای من باقی نمونده شاید خیلی بچه ها باشن که هنوز امیدوارن که ویزا رو تو این یک دوهفته بگیرن نمیخوام بهشون انرژی منفی بدم فقط می خوام بگم بقول یکی از دوستان میگفت وقتی ما وارد این پروسه شدیم یعنی همون موقع که ثبت نام میکردیم باید میدونستیم این به منزله گرفتن ویزا نیست و حقیقت اینه که قبلا به ما موقع قبولی این حرف رو زده بودن و ما الان نباید توقع بیجا داشته باشیم ولی متاسفانه این قضیه مثل مرگ میمونه و همیشه ادم فکر میکنه مرگ برای بقیه هست و هیچ وقت برای خودش اتفاق نمیفته  . ازاین به بعد هرکی ویزاشو گرفت مبارکش باشه من برای تمام بچه های اون لیست تا روز آخر دعا میکنم و از ته قلبم آرزو میکنم همشون ویزاشون رو بگیرین و خدا اونور هم دستشون رو بگیره. با اجازتون یه مدت از استرس های اینجا می خوام فاصله بگیریم چون واقعا رو ذهنم تاثیر گذاشته از همتون فعلا خداحافظی  می کنم .

موفق باشید
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
من که نشستم آپدیت، or و کلیر شدن دوستان رو میبینم لذت میبرم،نه به سیس سر میزنم نه به سایت سفارت چون اگر خبری شد همینجا on time(بلکه زودتر) پست میشه.
امیدوارم برای همتون خیر در پیش باشه.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: mordad ، ebrahim1e ، babak90 ، SAMBAR ، بابراس ، alireza51 ، mahyaaa ، areb1356 ، ehsan_pars ، Janilla ، Alex 2014 ، Pariba
Big Grin خدایی با چه رویی میاین میگین وااای شد 140 روز 180 روز
یه نگاه کنین ببینین ماهارو (Wink
ما دقیقا 10 ماهه که منتظریم (mordad. SAMBAR)
حتی 1 دونه ویزا هم نداریم
کل کیس AP شده.
حتی بعضی ها بیشتر از ما منتظر موندن (elmira)
10 ماه یعنی 300 روز
ولی هر دفعه میایم اینجا سعی میکنیم با انرژی مثبت بیایم
دعا میکنیم و امید داریم به خدا

لطفا امید داشته باشین و مثل همیشه پر انرژی باشین
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
(2015-09-15 ساعت 13:22)صابري نوشته:  سلام دوستان از ابوظبي خبري نيست؟ فكر ميكنين ويزا تموم كردن؟

یعنی تموم شده؟اگه دوستان آمار جدید دارن لطفا بذارن ببینیم ویزا باقی مونده که دیگه اینقد چشم انتظار نباشیم منهم داره انرژیم تموم می شه و به قول یکی از دوستان می خوام برم و دیگه چک نکنم
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: babak90 ، بابراس ، alireza51 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 10:35)babak90 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 10:28)houshym نوشته:  درسا خانم( مرداد)
اون الکس رو از لیست حذف کن دیگه نبینمش میخواهیم هیچ کدام از ادمهای لیست رو دیگه نبینیم
شمارش معکوس الان شد 68 نفر درسته؟

۱ Mordad
۲ SAMBAR
۳ zohrehem
۴ elmira
۵ reza2015
۶ قریشی
۷ ابراهیم
۸ لیدا
۹ احسان علوی
۱۰ ARSAMNEW
11 امین
12 خلیل خواه
13 Azer
14 yesorno
15 mahya
16 aria802
17 mehrdad
18 babak90
19 parastoo23
20 elnazd
21 hamid99
22 kimfar
23 آسمانی
24 satan
25 babras
26 سجاد دال
27 violet
28 janila
29 homayoon1972
30 mastan1
31 pparastoo83
32 parsa84
33 sunnyday
34 ehsan_pars
35 Majjjid
36 Maryam2020
37 miip
38 دریای خروشان
39 Samirakn
40 سمانه
41 حمیدرضا
42 علی
43 aliz12363
44 areb1356
45 titi_spring64
46 asg7
47 marya.۱
48 sasanoush
49 setayesh_1364
50 am1n
51 hamed shayan
52 صابری
53 shaft
54 ramin petro
55 minan
56 peymanr
57 sunn789
58 vahid.sa
59 peyman55
60 manamehr
61 میثم هاشملو
62 parsa_pormand
63 manamehr
64 s.zare
65 mr_mo
66 comeonbaby
67 Aliparto
68 Ali_bf1
69 SAAM_60
70 teele
تو لیستی که صبح خانم درسا گذاشته بودن بعد از حذف اسم شما و الکس و اضافه کردن دوستی که گفتن اسمشون جامونده این 70 کیس باقی موندن حالا دوستان اصلاحش کنن

بچه ها من هم دیروز یه نماز امام جواد خوندم همتون رو دعاکردم به امید خدا زوده زود همه کلیر بشیم
تشکر کنندگان: mordad ، بابراس ، SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، marya.1 ، 2015reza ، ehsan_pars ، Alex 2014 ، nara ، sunn789 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 13:55)ARSAMNEW نوشته:  بچه ها باید بگم من دیگه واقعا بریدم و تحمل این همه استرس  برام سخته بخصوص اینکه سفارت ها با این روند کندشون  حسابی دارن به ما دهن کجی میکنن . برای من یکی دیگه واقعا میگم این ویزا حتی اگه یک درصد هم بهم بدن نمیچسبه چون من با دلخوشی این ویزا رو می خواستم و می خواستم خودم رو برای سختی اونور اماده کنم ولی دیگه هیچ انرژیی برای من باقی نمونده شاید خیلی بچه ها باشن که هنوز امیدوارن که ویزا رو تو این یک دوهفته بگیرن نمیخوام بهشون انرژی منفی بدم فقط می خوام بگم بقول یکی از دوستان میگفت وقتی ما وارد این پروسه شدیم یعنی همون موقع که ثبت نام میکردیم باید میدونستیم این به منزله گرفتن ویزا نیست و حقیقت اینه که قبلا به ما موقع قبولی این حرف رو زده بودن و ما الان نباید توقع بیجا داشته باشیم ولی متاسفانه این قضیه مثل مرگ میمونه و همیشه ادم فکر میکنه مرگ برای بقیه هست و هیچ وقت برای خودش اتفاق نمیفته  . ازاین به بعد هرکی ویزاشو گرفت مبارکش باشه من برای تمام بچه های اون لیست تا روز آخر دعا میکنم و از ته قلبم آرزو میکنم همشون ویزاشون رو بگیرین و خدا اونور هم دستشون رو بگیره. با اجازتون یه مدت از استرس های اینجا می خوام فاصله بگیریم چون واقعا رو ذهنم تاثیر گذاشته از همتون فعلا خداحافظی  می کنم .

موفق باشید

آرسام جان دوست عزیزم
من امیدوارم شما ویزات را بگیری
نگران خستگی و استرسهای این چند وقت هم نباش
انشالله ویزات که اومد یک هفته میری یک مسافرت و همشو فراموش میکنی و با کلی انرژی آماده سفرت میشی
من خیلی دلم قرص هست که امسال از اون سالهاست که تا 30 سپتامبر ویزا واسه ایرانیها ایشود میشه
هر جا که هستی موفق باشی دوست عزیزم
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: babak90 ، hamid99 ، بابراس ، SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، Janilla ، Alex 2014 ، nara ، sunn789 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 12:11)houshym نوشته:  دوستان
واقعا جای نگرانی نیست اونایی که هنوز شک دارن باز باشن ما بهشون انرژی مثبت میدیم زیاااااد
خدایا هیچکی امسال نمووووونه دوره سختی بود به اندازه کافی سخت بود و زودتر تمومش کن همه فوووولاد شدیم

میگن موقعی میخوان فولاد رو درست کنن اهن رو میزارن داغ میشه و بعد با چکش میزنن روش تا حدی که اگه یه ضربه دیگه بزنن خرد میشه ولی همون موقع میزارن توی اب یخ و اهن میشه فولاد

نگران نباشید به زودی فولاد میشید

دوستان تحمل داشته باشین به خدا وضعیت خوبه دارن با سرعت زیاد کار میکنن باور کنید من امروز میرم و اونجا به خاطر همه سوال میکنم میگم بهشون
ولی هنوز خیلی مونده با توجه به سرعتی که دارن

حداقل اگه کسی بخواد ناامید بشه باید تا جمعه صبر کنه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: babak90 ، ebrahim1e ، بابراس ، mordad ، SAMBAR ، elnazd ، alireza51 ، mahyaaa ، Janilla ، Alex 2014 ، nara ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان