کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-15 ساعت 15:49)بابراس نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 15:19)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 12:21)بابراس نوشته:  دوستان به نظرتون اگه یکی از عزيزان که اصول نگارش نامه رو بلد هستند یه متن کوتاه در مورد پیگیری کیسها بنویسن و بذارن که همه یک متن رو ارسال کنیم به KCC چطوره؟..... بالاخره همه میدونیم که نوشتن نامه در انگلیسی یه سری اصولی داره که شاید بعضیها خیلی مسلط نباشیم بهش.نميخوام نگراني ايجاد كنم ولي بايد واقعيت رو ديد و كاري كرد ....از تو حركت از خدا بركت...دست دست كردن به نظرم خيلي درست نيست اين همه سهميه ويزا مونده ولي همه رو دارن سوخت ميكنن....Sad
اينجوري كه سفارت ها دارن كارميكنن كه هر چند روز يه بار يه چندتا كيس رو كلير ميكنن خدايي نكرده خيلي از ماها جاميمونيم
در مورد پیگیری هم ،من فکر میکنم اگه مثلا یه تاریخی رو اعلام کنین که همه دوستان تو همون تاریخ ایمیل ارسال کنن به kcc و همینجا هم اعلام کنن خوب باشه. والا من ۲ بار هستش که ایمیل پیگیری زدم به سفارت اما حتی جوابی هم ندادن تا چه برسه به اپدیت .
درسته که ما کاری نمیتونیم بکنیم لااقل ما پیگیریمون رو میکنیم و بعداً با خودمون نمیگیم که کاش يه اقدامي کرده بودیم .
باز هم خوشحال ميشم نظرتون رو بيان كنيد....
يه متن به شكل زير هست نظرتون چيه اينو بفرستيم:
Dear Sir/Madam
We the undersigned, humbly request your kind attention to the issue of delayed Administrative Processing, having recognized the importance of the process to sift out any threats to the American way of life we would like to point out the guide lines from the State Department is that most cases require 60 days to complete, unfortunately we witness that many missions citing due to high demand, direct candidates not to inquire about their cases pending for less than 180 days.
The issue becomes stressful when a candidate is applying under DV category and has a limited window of opportunity to receive a visa by the end of 30th September, or has been issued visa for other family members and himself is pending on Administrative Processing
Unfortunately during ۲۰۱۴ DV Lottery programs many applicants were on Administrative Process and when it was complete the deadline had passed. Later on many reports shed light on the root cause of the problem such as technical problem concerning the CEAC database, and as a sign of goodwill Sarah Grow Spoke on VOA Persian and promised many that AP to be swift. Yet ۶ month into the program we have not witnessed any change from last year and it is particularly true for Iranian Citizens.
Yet again we humbly request you to consider this plea and thank you for your time.

من کاملا با این مسئله موافق هستم فقط ساعتش را هماهنگ کنید.

ساعت ۳ بعد از ظهر فردا /چهارشنبه مورخ 25/۶/94 چطوره؟
عالیه فقط کی امضاهاشو میفرستین؟
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: بابراس ، alireza51 ، mahyaaa ، mordad ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 15:16)m.ghoreishi نوشته:  خدا لعنت کنه اونی که از روز اول گفت پسر بعداز دیپلم باید بره سربازی.دانشگاه. کار کنه. رو پا خودش باشه
اگه این کارا رو نکرده بودم الان با مصوبه دولت محترم مبنی بر معافیت متولدین ... معاف شده بودم یا
اگه اقازاده بودم معاف میشدم
اگه مهندسی مواد با اون کتابای سخت نخونده بودم.
اگه بر خلاف هم سن و سالام بهترین روزای عمرمو تو عسلویه نگذرونده بودم
اگه الاف و سربار جامعه بودم.
اگه .اگه. اگه.....
کلیرنس نمیشدم و ویزای یکضرب میگرفتم

آقای قریشی از شما بعیده به این زودی نا امید بشید

مثبت فکر کنید

زحمتهای شما قطعا نتیجه میده نگران نباشید

امیدوارم نه تنها شما بلکه همه دوستان 2015 کلیر بشید

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
(2015-09-15 ساعت 15:37)mordad نوشته:  اینم لیست امروز. لطفا هرکس نیست یا نباید باشه خصوصی پیام بده . اطلاعات تکمیلی رو برای yesorno خصوصی بفرستید.
انقدرم اون لیست قدیمی هارو تکرار نکین Big Grin
دعا یادتون نره 11 شب.

۱ yesorno
۲ Mordad
۳ SAMBAR
۴ 76 h_researcher
من در لیست قبلی بودم ولی در این لیست نیستم یه لحظه فکر کردم کلیر شدم
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، mordad ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 15:38)بابراس نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 15:37)mordad نوشته:  اینم لیست امروز. لطفا هرکس نیست یا نباید باشه خصوصی پیام بده . اطلاعات تکمیلی رو برای yesorno خصوصی بفرستید.
انقدرم اون لیست قدیمی هارو تکرار نکین Big Grin
دعا یادتون نره 11 شب.

۱ yesorno
۲ Mordad
۳ SAMBAR
۴ 2015reza
۵ ARSAMNEW
۶ ebrahim1e
۷ elmira esteghbal
۸ احسان علوی
۹ m.ghoreishi
۱۰ 1362amin1362
11 خلیل خواه
12 Azer
13 لیدا59
14 mahyaa
15 aria802
16 mehrdad_123
17 babak90
18 parastoo23
19 elnazd
20 hamid99
21 kimfar
22 آسمانی
23 satanicboy1
24 بابراس
25 سجاد دال
26 violet
27 janila
28 homayoon1972
29 mastan1
30 pparastoo83
31 parsa84
32 sunnyday
33 ehsan_pars
34 Majjjid
35 Maryam2020
36 miip
37 دریای خروشان
38 Samirakn
39 samane1363
40 حمیدرضا
41 علی
42 aliz12363
43 areb1356
44 titi_spring64
45 asg7
46 marya.۱
47 sasanoush
48 Setayesh_13642001
49 am1n
50 hamed shayan
51 صابری
52 shaft
53 ramin petro
54 minan
55 peymanr
56 sunn789
57 vahid.sa
58 peyman55
59 manamehr
60 میثم هاشملو
61 para_pormand
62 s.zare
63 mr_mo
64 comeonbaby
65 Aliparto
66 Ali_bf1
67 SAAM_60
68 teele
69 لیلی ۲۰۱۶
70 123a
71 zohrehm
72 sushiant
73 maryamg
74 nara
75 Jefferson
76 h_researcher

آهان اين ليست خوبه ....WinkBig Grin
چرا من از شماره 8 نزول کردم به 13 ؟؟؟؟
(2015-09-15 ساعت 15:46)mordad نوشته:  لیدا جان ترتیب خاصی نداره لیست فکر کنم چون یکم کم و زیاد شدن اینجوری شده. به هر حال شما امر کنین میارم میزارم اسمتون و اول لیست
نه بابا شوخی کردم مهم کلییر شدنمونه

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa ، alireza51 ، mordad ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba
ما الان دو تا متن داريم. يكي متن انگليسي و يكي فارسي كه قراره به انگليسي ترجمه بشه. من با متن فارس كه به انگليسي ترجمه بشه موافقم. فقط يه پيشنهاد دارم. يكي از دوستانم كه ٢٠ ساله تو امريكا زندگي مي كنه، نظرش اين بود كه خيلي از كارمندان دون پايه نهادهاي امنيتي امريكا حتي نمي دونن كه سربازي وانتخاب نوع نيروي مسلح در ايران اجباريه. اونها تصورشون بر اينه كه ايرانيها هم مثل امريكاييها branch of service رو خودشون مشخص مي كنن كه برن س يا ارتش يا ناجا و ... . حتي خيلي هاشون فكر مي كنن كه ما داوطلبانه وارد نيروهاي نظامي و سربازي شديم. من شك ندارم كه مقامات بالا و حتي آفيسرها، كاملا واقعيات خدمت سربازي رو مي دونن ولي وقتي پرونده به نهادهاي ذيربط در عمه ريكا فرستاده ميشه، اون كامندان جزء كه پرونده ها رو بررسي مي كنن، تصورشون از سربازي س اينه كه ما رسما و داوطلبانه پ ا س د ار هستيم. كاش يه بند كوتاه هم در مورد خدمت سربازي به اين نامه اضافه كنيم. البته اگه صلاح بدونيد.
مثلا: خدمت سربازي در ايران كاملا اجباري بوده و اشخاص، هيچ اختياري در انتخاب رسته و شاخه خدمتي خود ندارند ، اين درحاليست كه بسياري از متقاضيان، صرفا به علت محل خدمت اجباري خود، ماه ها در حال پروسس اداري هستند كه اكثرا اين پروسس بيشتر از سال مالي ، طول كشيده و منجر به از دست رفتن فرصت دريافت ويزا و گرين كارت مي شود.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2015-09-15 ساعت 16:13)2015reza نوشته:  ما الان دو تا متن داريم. يكي متن انگليسي و يكي فارسي كه قراره به انگليسي ترجمه بشه. من با متن فارس كه به انگليسي ترجمه بشه موافقم. فقط يه پيشنهاد دارم. يكي از دوستانم كه ٢٠ ساله تو امريكا زندگي مي كنه، نظرش اين بود كه خيلي از كارمندان دون پايه نهادهاي امنيتي امريكا حتي نمي دونن كه سربازي وانتخاب نوع نيروي مسلح در ايران اجباريه. اونها تصورشون بر اينه كه ايرانيها هم مثل امريكاييها branch of service رو خودشون مشخص مي كنن كه برن س يا ارتش يا ناجا و ... . حتي خيلي هاشون فكر مي كنن كه ما داوطلبانه وارد نيروهاي نظامي و سربازي شديم. من شك ندارم كه مقامات بالا و حتي آفيسرها، كاملا واقعيات خدمت سربازي رو مي دونن ولي وقتي پرونده به نهادهاي ذيربط در عمه ريكا فرستاده ميشه، اون كامندان جزء كه پرونده ها رو بررسي مي كنن، تصورشون از سربازي س اينه كه ما رسما و داوطلبانه پ ا س د ار هستيم. كاش يه بند كوتاه هم در مورد خدمت سربازي به اين نامه اضافه كنيم. البته اگه صلاح بدونيد.
مثلا: خدمت سربازي در ايران كاملا اجباري بوده و اشخاص، هيچ اختياري در انتخاب رسته و شاخه خدمتي خود ندارند ، اين درحاليست كه بسياري از متقاضيان، صرفا به علت محل خدمت اجباري خود، ماه ها در حال پروسس اداري هستند كه اكثرا اين پروسس بيشتر از سال مالي ، طول كشيده و منجر به از دست رفتن فرصت دريافت ويزا و گرين كارت مي شود.

منم با نظر شما موافقم که حتما این موضوع اجباری بودن مطرح بشه
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
(2015-09-15 ساعت 16:13)2015reza نوشته:  ما الان دو تا متن داريم. يكي متن انگليسي و يكي فارسي كه قراره به انگليسي ترجمه بشه. من با متن فارس كه به انگليسي ترجمه بشه موافقم. فقط يه پيشنهاد دارم. يكي از دوستانم كه ٢٠ ساله تو امريكا زندگي مي كنه، نظرش اين بود كه خيلي از كارمندان دون پايه نهادهاي امنيتي امريكا حتي نمي دونن كه سربازي وانتخاب نوع نيروي مسلح در ايران اجباريه. اونها تصورشون بر اينه كه ايرانيها هم مثل امريكاييها branch of service رو خودشون مشخص مي كنن كه برن س يا ارتش يا ناجا و ... . حتي خيلي هاشون فكر مي كنن كه ما داوطلبانه وارد نيروهاي نظامي و سربازي شديم. من شك ندارم كه مقامات بالا و حتي آفيسرها، كاملا واقعيات خدمت سربازي رو مي دونن ولي وقتي پرونده به نهادهاي ذيربط در عمه ريكا فرستاده ميشه، اون كامندان جزء كه پرونده ها رو بررسي مي كنن، تصورشون از سربازي س اينه كه ما رسما و داوطلبانه پ ا س د ار هستيم. كاش يه بند كوتاه هم در مورد خدمت سربازي به اين نامه اضافه كنيم. البته اگه صلاح بدونيد.
به نظر منم عالیه این پیشنهاد
تشکر کنندگان: alireza51 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، 2015reza ، Alex 2014 ، Pariba
سلام
دوست خوبم باور کن کلا پروسسه کیلیرنس شانسیه
من از بازماندگان لاتاری 2014 هستم با کیس نامبر 119 یعنی سه رقمی
بعد 195 روز انتظار آخر سپتامبر پرونده بسته شد و الان جدا از خانواده در انتظار مصاحبه هستم.
من نیروی انتظامی بودم و شغل آزاد با رشته برق الکترونیک ولی کیلیر خوردم.
الان تو بازمانده های لاتاری 2014 خانم ها هم هستند که الان شوهر و بچه ها آمریکا و این بنده های خدا در انتظار مصاحبه و رفتن.
اصلا معلوم نیست چه جوریه.
ولیکن این را می دانم بعضی از ارگانها در آمریکا خیلی دیر جواب می دهند و اگر شانس کسی آفیسر تیک استعلام از آن ارگان را بزند دیگر معلوم نیست کی جواب بدهند.
دوستان نا امید نشید.
اگر هم نشد زندگی ادامه دارد.
موفق باشید.
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

تشکر کنندگان: mordad ، ebrahim1e ، hamid99 ، ho_tasha ، SAMBAR ، mahyaaa ، areb1356 ، Alex 2014 ، A2000 ، Pariba
مرسی رضا جون.

بچه ها هر کسی هر چیزی به ذهنش میرسه بگه.
متن رو جامع کنیم
خلاصش کنیم
ترجمه بشه
در مورد نحوه ارسالش بعد تصمیم بگیریم
تماشاچی نباشین لطفاً.
همه یه سری مشکلات دارن که میخوان دیده بشه.

مثلاً من نظزم اینه که اگه قراره واسه ی KCC فرستاده بشه، باید بهشون بگیم که ما از طریق سفارت با ایمیل پیگیری می کنیم اما سفارت ها یا پاسخ گو نیستن و یا اینکه به ما خواهند گفت که از عهده ما خارجه و باید جواب شما از امریکا بیاد.
تشکر کنندگان: mordad ، alireza51 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، ho_tasha ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، 2015reza ، Alex 2014 ، sunn789 ، AliReza.Sh ، Pariba
1 yesorno
2 Mordad
3 SAMBAR
4 2015reza
5 ARSAMNEW
6 ebrahim1e
7 elmira esteghbal
8 احسان علوی
9 m.ghoreishi
10 1362amin1362
11 خلیل خواه
12 Azer
13 لیدا59
14 mahyaa
15 aria802
16 mehrdad_123
17 babak90
18 parastoo23
19 elnazd
20 hamid99
21 kimfar
22 آسمانی
23 satanicboy1
24 بابراس
25 سجاد دال
26 violet
27 janila
28 homayoon1972
29 mastan1
30 pparastoo83
31 parsa84
32 sunnyday
33 ehsan_pars
34 Majjjid
35 Maryam2020
36 miip
37 دریای خروشان
38 Samirakn
39 samane1363
40 حمیدرضا
41 علی
42 aliz12363
43 areb1356
44 titi_spring64
45 asg7
46 marya.1
47 sasanoush
48 Setayesh_13642001
49 am1n
50 hamed shayan
51 صابری
52 shaft
53 ramin petro
54 minan
55 peymanr
56 sunn789
57 vahid.sa
58 peyman55
59 manamehr
60 میثم هاشملو
61 para_pormand
62 s.zare
63 mr_mo
64 comeonbaby
65 Aliparto
66 Ali_bf1
67 SAAM_60
68 teele
69 لیلی 2016
70 123a
71 zohrehm
72 sushiant
73 maryamg
74 nara
75 Jefferson
76 h_researcher
77 satan

ایشالا همین 77 تا کیس هستیم دیگه؟ نبووووووووووودددد؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: alireza51 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، mahyaaa ، satan ، areb1356 ، Alex 2014 ، samane1363 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 16:21)alireza51 نوشته:  
سلام
دوست خوبم باور کن کلا پروسسه کیلیرنس شانسیه
من از بازماندگان لاتاری ۲۰۱۴ هستم با کیس نامبر 119 یعنی سه رقمی
بعد 195 روز انتظار آخر سپتامبر پرونده بسته شد و الان جدا از خانواده در انتظار مصاحبه هستم.
من نیروی انتظامی بودم و شغل آزاد با رشته برق الکترونیک ولی کیلیر خوردم.
الان تو بازمانده های لاتاری ۲۰۱۴ خانم ها هم هستند که الان شوهر و بچه ها آمریکا و این بنده های خدا در انتظار مصاحبه و رفتن.
اصلا معلوم نیست چه جوریه.
ولیکن این را می دانم بعضی از ارگانها در آمریکا خیلی دیر جواب می دهند و اگر شانس کسی آفیسر تیک استعلام از آن ارگان را بزند دیگر معلوم نیست کی جواب بدهند.
دوستان نا امید نشید.
اگر هم نشد زندگی ادامه دارد.
موفق باشید.

ممنون دوست عزیز بابت راهنماییتون
یک نکته جالب توی کیس 2014as119 اینه که این کیس 26 سپتامبر کلیر شده و این نوید دهنده این هست که دوستان سه رقمی و دوستان قدیمی به زودی کلیر خواهند شد
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: mordad ، yesorno ، SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، hamed shayan ، areb1356 ، tamana2016 ، Alex 2014 ، A2000 ، sunn789 ، Pariba
دوستان سلام امروز ۱۵ سپتامبره و هنوز من پروندم تحت بررسیه این یعنی چی ؟ تو این ۱۵روز باقی مونده چطور اینا میخوان بما ویزا بدن؟ اصلا منطقی نیست.چراکه اگه تا شنبه جواب ندن اصلا ما نمیرسیم

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 16:24)yesorno نوشته:  
مرسی رضا جون.

بچه ها هر کسی هر چیزی به ذهنش میرسه بگه.
متن رو جامع کنیم
خلاصش کنیم
ترجمه بشه
در مورد نحوه ارسالش بعد تصمیم بگیریم
تماشاچی نباشین لطفاً.
همه یه سری مشکلات دارن که میخوان دیده بشه.

مثلاً من نظزم اینه که اگه قراره واسه ی KCC فرستاده بشه، باید بهشون بگیم که ما از طریق سفارت با ایمیل پیگیری می کنیم اما سفارت ها یا پاسخ گو نیستن و یا اینکه به ما خواهند گفت که از عهده ما خارجه و باید جواب شما از آمریکا بیاد.

دقیقا یس نو عزیز به نکته مهمی اشاره میکنند که سفارت ما را پاس میده kcc بعدش اونا ما را پاس میدن سفارت
بگیم بشون یکبار واسه همیشه تکلیف ما را مشخص کنند این کلیرنش مربوط به چه سازمانی هست تا ما اونجا پیگیری کنیم
ممنون
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، yesorno ، SAMBAR ، alireza51 ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 15:57)homayoon1972 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 15:49)بابراس نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 15:19)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 12:21)بابراس نوشته:  دوستان به نظرتون اگه یکی از عزيزان که اصول نگارش نامه رو بلد هستند یه متن کوتاه در مورد پیگیری کیسها بنویسن و بذارن که همه یک متن رو ارسال کنیم به KCC چطوره؟..... بالاخره همه میدونیم که نوشتن نامه در انگلیسی یه سری اصولی داره که شاید بعضیها خیلی مسلط نباشیم بهش.نميخوام نگراني ايجاد كنم ولي بايد واقعيت رو ديد و كاري كرد ....از تو حركت از خدا بركت...دست دست كردن به نظرم خيلي درست نيست اين همه سهميه ويزا مونده ولي همه رو دارن سوخت ميكنن....Sad
اينجوري كه سفارت ها دارن كارميكنن كه هر چند روز يه بار يه چندتا كيس رو كلير ميكنن خدايي نكرده خيلي از ماها جاميمونيم
در مورد پیگیری هم ،من فکر میکنم اگه مثلا یه تاریخی رو اعلام کنین که همه دوستان تو همون تاریخ ایمیل ارسال کنن به kcc و همینجا هم اعلام کنن خوب باشه. والا من ۲ بار هستش که ایمیل پیگیری زدم به سفارت اما حتی جوابی هم ندادن تا چه برسه به اپدیت .
درسته که ما کاری نمیتونیم بکنیم لااقل ما پیگیریمون رو میکنیم و بعداً با خودمون نمیگیم که کاش يه اقدامي کرده بودیم .
باز هم خوشحال ميشم نظرتون رو بيان كنيد....
يه متن به شكل زير هست نظرتون چيه اينو بفرستيم:
Dear Sir/Madam
We the undersigned, humbly request your kind attention to the issue of delayed Administrative Processing, having recognized the importance of the process to sift out any threats to the American way of life we would like to point out the guide lines from the State Department is that most cases require 60 days to complete, unfortunately we witness that many missions citing due to high demand, direct candidates not to inquire about their cases pending for less than 180 days.
The issue becomes stressful when a candidate is applying under DV category and has a limited window of opportunity to receive a visa by the end of 30th September, or has been issued visa for other family members and himself is pending on Administrative Processing
Unfortunately during ۲۰۱۴ DV Lottery programs many applicants were on Administrative Process and when it was complete the deadline had passed. Later on many reports shed light on the root cause of the problem such as technical problem concerning the CEAC database, and as a sign of goodwill Sarah Grow Spoke on VOA Persian and promised many that AP to be swift. Yet ۶ month into the program we have not witnessed any change from last year and it is particularly true for Iranian Citizens.
Yet again we humbly request you to consider this plea and thank you for your time.

من کاملا با این مسئله موافق هستم فقط ساعتش را هماهنگ کنید.

ساعت ۳ بعد از ظهر فردا /چهارشنبه مورخ 25/۶/94 چطوره؟
عالیه فقط کی امضاهاشو میفرستین؟

لطف مي کنين ايميل KCC را هم بگذارين. ممنون
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba
Ali 78

(2015-09-15 ساعت 16:25)mordad نوشته:  ۱ yesorno
۲ Mordad
۳ SAMBAR
۴ 2015reza
۵ ARSAMNEW
۶ ebrahim1e
۷ elmira esteghbal
۸ احسان علوی
۹ m.ghoreishi
۱۰ 1362amin1362
11 خلیل خواه
12 Azer
13 لیدا59
14 mahyaa
15 aria802
16 mehrdad_123
17 babak90
18 parastoo23
19 elnazd
20 hamid99
21 kimfar
22 آسمانی
23 satanicboy1
24 بابراس
25 سجاد دال
26 violet
27 janila
28 homayoon1972
29 mastan1
30 pparastoo83
31 parsa84
32 sunnyday
33 ehsan_pars
34 Majjjid
35 Maryam2020
36 miip
37 دریای خروشان
38 Samirakn
39 samane1363
40 حمیدرضا
41 علی
42 aliz12363
43 areb1356
44 titi_spring64
45 asg7
46 marya.۱
47 sasanoush
48 Setayesh_13642001
49 am1n
50 hamed shayan
51 صابری
52 shaft
53 ramin petro
54 minan
55 peymanr
56 sunn789
57 vahid.sa
58 peyman55
59 manamehr
60 میثم هاشملو
61 para_pormand
62 s.zare
63 mr_mo
64 comeonbaby
65 Aliparto
66 Ali_bf1
67 SAAM_60
68 teele
69 لیلی ۲۰۱۶
70 123a
71 zohrehm
72 sushiant
73 maryamg
74 nara
75 Jefferson
76 h_researcher
77 satan

ایشالا همین 77 تا کیس هستیم دیگه؟ نبووووووووووودددد؟
Ali 78

تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان