کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-15 ساعت 14:57)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 14:47)houshym نوشته:  دوستان
متن پیشنهادی من

مسئول محترم بررسی پرونده های لاتاری
با سلام و احترام
همانگونه که در مطلع هستید داریم به زمان پایان مهلت قانونی لاتاری نزدیک میشویم و هنوز کیسهای زیادی موفق به گرفتن ویزا نشده اند. توجه شما را به موارد ذیل جلب میکنم:
۱. بیش از 500 روز از اعلام برنده شدن ما میگذرد و کلیه مراحل را طی کرده ایم و فقط مراحل کلیرنس که طبق گفته سایت سفارت به طور نرمال تا 60 روز طول میکشد باقی مانده است. امضا کنندگان ذیل شهادت میدهند که دوره بسیار سخت و پرتنشی را گذرانده اند. این تنش واقعا به لحاظ بشتر دوستانه مناسب نیست .بعضی از ان ها بیش از نه ماه منتظر مانده اند.
۲. ما الزام به دادن ویزا را حق خودمان نمیدانیم ولی بعد از تشکیل پرونده و شرکت در مصاحبه برای خود این حق را قایلیم که بدانیم مشکل پرونده ما کجاست.
۳. ایرانیان به دلیل شرایط تحریم چندین ساله بیشترین متضررین لاتاری هستند علیرغم اینکه همه در نهایت کلیر میشوند ولی متاسفانه به دلیل محدودیت زمانی این مهم انجام نمیشود
۴. ما به بررسی امنیتی پرونده ها احترام میگذاریم .شانس برنده شدن در لاتاری برای ایرانیان حدود 0.01 است و با نگاهی به روند عملکرد ایرانیان برنده شده در سالهای قبل در آمریکا و موفقیت ایرانی ها در جامعه آمریکا به لحاظ اماری احتمال اینکه در این برندگان کسی وجود داشته باشد که تهدید امنیتی داشته باشد بسیار بسیار کم است.
لذا خواهشمندیم از منظر عملکرد بشردوستانه در خصوص کلیر شدن و صدور ویزا تسریع مقتضی صورت گیرد
عالیه این متن

متنش از نظر منم خوبه فقط وقت نداریم سریع یکی از اساتید ترجمه کنه سریع بفرستین ممنون
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: mordad ، بابراس ، hamid99 ، Janilla ، violets ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:51)houshym نوشته:  
متن پیشنهادی من

با سلام و احترام
همانگونه که در مطلع هستید داریم به زمان پایان مهلت قانونی لاتاری نزدیک میشویم و هنوز کیسهای زیادی موفق به گرفتن ویزا نشده اند. توجه شما را به موارد ذیل جلب میکنم:
۱. بیش از 500 روز از اعلام برنده شدن ما میگذرد و کلیه مراحل را طی کرده ایم و فقط مراحل کلیرنس که طبق گفته سایت سفارت به طور نرمال تا 60 روز طول میکشد باقی مانده است. امضا کنندگان ذیل شهادت میدهند که دوره بسیار سخت و پرتنشی را گذرانده اند. این تنش واقعا به لحاظ بشر دوستانه مناسب نیست .بعضی از ان ها بیش از نه ماه منتظر مانده اند.
۲. ما الزام به دادن ویزا را حق خودمان نمیدانیم ولی بعد از تشکیل پرونده و شرکت در مصاحبه برای خود این حق را قایلیم که بدانیم مشکل پرونده ما کجاست.
۳. ایرانیان به دلیل شرایط تحریم چندین ساله بیشترین متضررین لاتاری هستند علیرغم اینکه همه در نهایت کلیر میشوند ولی متاسفانه به دلیل محدودیت زمانی این مهم انجام نمیشود
۴. ما به بررسی امنیتی پرونده ها احترام میگذاریم .شانس برنده شدن در لاتاری برای ایرانیان حدود 0.01 است و با نگاهی به روند عملکرد ایرانیان برنده شده در سالهای قبل در آمریکا و موفقیت ایرانی ها در جامعه آمریکا به لحاظ اماری احتمال اینکه در این برندگان کسی وجود داشته باشد که تهدید امنیتی داشته باشد بسیار بسیار کم است.
لذا خواهشمندیم از منظر عملکرد بشردوستانه در خصوص کلیر شدن و صدور ویزا تسریع مقتضی صورت گیرد

دوستان همفکر کنید نامه تکمیل بشه

به لحاظ بشر دوستانه را اصلاح کردم شما هم اصلاح فرمایید (غلط تایپی)
عالی هست منم تایید میکنم
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: Siamak ، mordad ، smpf ، بابراس ، homayoon1972 ، mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:57)marya.1 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 14:40)parsa84 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 14:31)yesorno نوشته:  خدايا اينا رو كلير كن اينقدر غر نزنن مخمونو خوردن

123a ، 1362amin1362 ، 2015reza ، asg7 ، ebrahim1e ، elnazd ، hamed shayan ، homayoon1972 ، houshym ، lotfe.kh ، :ﮐﺎرﺑﺮان در ﺣﺎل ﺑﺎزدﯾﺪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ﮐﺎرﺑﺮ ﻣﺨﻔﯽ، ۳ ﻣﻬﻤﺎن yesorno، ۷ ،ﻣﻨﺼﻮری ، m.ghoreishi ، Memolkhan ، Miip ، mostafa67 ، parastoo23 ، rezasadeghi ، s.zare ، saber_s ، Shaft

به همين ترتيبم كلير كن
اون مخفيا رو ك كلير كردي قبلا
اون مهمونا رو هم كلير نكن تا بيان ثبت نام كنن والا

Sad من؟
حقشه منم بیام غر بزنم تا ازخدا بخواهید منم کلیر کنه Sad نه آخه این درسته من که ساکت یه گوشه نشستم کلییر نشم
بچه‌ها
آقا باز که ما رو ز یاد بردین.
کاربر مخفی یعنی چي؟Big Grin من واقعا نمی دونم.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: marya.1 ، smpf ، mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:57)marya.1 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 14:31)yesorno نوشته:  خدايا اينا رو كلير كن اينقدر غر نزنن مخمونو خوردن

123a ، 1362amin1362 ، 2015reza ، asg7 ، ebrahim1e ، elnazd ، hamed shayan ، homayoon1972 ، houshym ، lotfe.kh ، :ﮐﺎرﺑﺮان در ﺣﺎل ﺑﺎزدﯾﺪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ﮐﺎرﺑﺮ ﻣﺨﻔﯽ، ۳ ﻣﻬﻤﺎن yesorno، ۷ ،ﻣﻨﺼﻮری ، m.ghoreishi ، Memolkhan ، Miip ، mostafa67 ، parastoo23 ، rezasadeghi ، s.zare ، saber_s ، Shaft

به همين ترتيبم كلير كن

Sad من؟
حقشه منم بیام غر بزنم تا ازخدا بخواهید منم کلیر کنه Sad نه آخه این درسته من که ساکت یه گوشه نشستم کلییر نشم

اوانا که تو پست نیستنا
خیال کردین یادم میره؟
یواشکی رفتم در گوش خدا اون دعا قشنگ تره رو واستون کردم.
به اون بچه ها که اسمشون بالا هست نگینا حسودیشون میشهBig Grin
تشکر کنندگان: mordad ، samirakn ، hamid99 ، بابراس ، smpf ، mahyaaa ، teele ، SAMBAR ، samane1363 ، alireza51 ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:36)لیدا59 نوشته:  

به همين ترتيبم كلير كن
پس من کوووووو [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30]

ليدا خانوم دقت كردي هيچوقت ديده نميشي....!!!!
فكر كنم گزينه نام كاربري مخفي رو تيك كردي....Wink
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: smpf ، mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 15:04)samirakn نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 14:57)marya.۱ نوشته:  

به همين ترتيبم كلير كن

Sad من؟
بچه‌ها
آقا باز که ما رو ز یاد بردین.
کاربر مخفی یعنی چي؟Big Grin من واقعا نمی دونم.
منم مخفی نیستم کاملا پیدا هستم آیا کسی من رو نمی بینه؟Sad
تشکر کنندگان: smpf ، mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، Pariba
5.دولت و کشور شما مدافع حقوق بشری است و ما فارق از ملیتمان و نژادمان از همان جامه بشری هستیم و مردمانی صلح دوست اگر صادقانه و منصفانه به آمار افرادی که از ایران ازابتدای قرعه کشی لاتاری در آمریکا ساکن شده اند نگاه کنیم آیا واقعا نیازی به این تبعیض در خصوص پروسه AP بین ما و سایر ملل حس میشود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: smpf ، homayoon1972 ، hamid99 ، mahyaaa ، غنچه ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: بابراس ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، nara ، smpf ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 15:03)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 14:51)houshym نوشته:  
متن پیشنهادی من

با سلام و احترام
۱. بیش از 500 روز از اعلام برنده شدن ما میگذرد و کلیه مراحل را طی کرده ایم و فقط مراحل کلیرنس که طبق گفته سایت سفارت به طور نرمال تا 60 روز طول میکشد باقی مانده است. امضا کنندگان ذیل شهادت میدهند که دوره بسیار سخت و پرتنشی را گذرانده اند. این تنش واقعا به لحاظ بشر دوستانه مناسب نیست .بعضی از ان ها بیش از نه ماه منتظر مانده اند.

دوستان همفکر کنید نامه تکمیل بشه

به لحاظ بشر دوستانه را اصلاح کردم شما هم اصلاح فرمایید (غلط تایپی)
عالی هست منم تایید میکنم
دوستان هر چه سريعتر نسبت به تاييد و ترجمه يه متن محكم تعجيل كنيد بعد زمان ارسال رو مشخص كنيد ....هر كدوم از بچه ها با اضافه كردن شماره كيس خودش و نام ونام خانوادگي و تاريخ مصاحبه و نام سفارت به بالاي متن ايميل اين نامه رو كامل كنه و در موعد مقرر به كي سي سي ارسال بفرمايد
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: Janilla ، mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، smpf ، Pariba
(2015-09-14 ساعت 22:38)yesorno نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 22:36)SAAM_60 نوشته:  
۱ Mordad
۲ SAMBAR
۳ houshym
۴ elmira
۵ reza2015
۶ قریشی
۷ ابراهیم
۸ لیدا
۹ احسان علوی
۱۰ ARSAMNEW
11 امین
12 الکس
13 خلیل خواه
14 Azer
15 yesorno
16 mahya
17 aria802
18 mehrdad
19 babak90
20 parastoo23
21 elnazd
22 hamid99
23 kimfar
24 آسمانی
25 satan
26 babras
27 سجاد دال
28 violet
29 janila
30 homayoon1972
31 mastan1
32 pparastoo83
33 parsa84
34 sunnyday
35 ehsan_pars
36 Majjjid
37 Maryam2020
38 miip
39 دریای خروشان
40 Samirakn
41 سمانه
42 حمیدرضا
43 علی
44 aliz12363
45 areb1356
46 titi_spring64
47 asg7
48 marya.۱
49 sasanoush
50 setayesh_1364
51 am1n
52 hamed shayan
53 صابری
54 shaft
55 ramin petro
56 minan
57 peymanr
58 sunn789
59 vahid.sa
60 peyman55
61 manamehr
62 میثم هاشملو
63 parsa_pormand
64 manamehr
65 s.zare
66 mr_mo
67 comeonbaby
68 Aliparto
69 Ali_bf1
70 SAAM_60

امیدوارم کسی‌ جأ نمونده باشه Smile

الان اینا رو می خوای چیکارشون کنی؟

شام بدی؟

ناهارم بده خبBig Grin

کجا بیایم؟ Wink

با آرزوى کلير شدن تمامى دوستان نامبرده شده در ليست بالا , انشالا بزودى.
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، marya.1 ، Janilla ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، smpf ، moj21
خدا لعنت کنه اونی که از روز اول گفت پسر بعداز دیپلم باید بره سربازی.دانشگاه. کار کنه. رو پا خودش باشه
اگه این کارا رو نکرده بودم الان با مصوبه دولت محترم مبنی بر معافیت متولدین ... معاف شده بودم یا
اگه اقازاده بودم معاف میشدم
اگه مهندسی مواد با اون کتابای سخت نخونده بودم.
اگه بر خلاف هم سن و سالام بهترین روزای عمرمو تو عسلویه نگذرونده بودم
اگه الاف و سربار جامعه بودم.
اگه .اگه. اگه.....
کلیرنس نمیشدم و ویزای یکضرب میگرفتم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
اینم صفحه یس نو الان برام از اف بی ای فرستادن
گفتن بش بگو اینقدر نرو تو این سایتا جفت پا میاییم تو حلقتو Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

[عکس: azv0kxp6ab8n5u29sppe.jpg]
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: بابراس ، mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، smpf ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 12:21)بابراس نوشته:  دوستان به نظرتون اگه یکی از عزيزان که اصول نگارش نامه رو بلد هستند یه متن کوتاه در مورد پیگیری کیسها بنویسن و بذارن که همه یک متن رو ارسال کنیم به KCC چطوره؟..... بالاخره همه میدونیم که نوشتن نامه در انگلیسی یه سری اصولی داره که شاید بعضیها خیلی مسلط نباشیم بهش.نميخوام نگراني ايجاد كنم ولي بايد واقعيت رو ديد و كاري كرد ....از تو حركت از خدا بركت...دست دست كردن به نظرم خيلي درست نيست اين همه سهميه ويزا مونده ولي همه رو دارن سوخت ميكنن....Sad
اينجوري كه سفارت ها دارن كارميكنن كه هر چند روز يه بار يه چندتا كيس رو كلير ميكنن خدايي نكرده خيلي از ماها جاميمونيم
در مورد پیگیری هم ،من فکر میکنم اگه مثلا یه تاریخی رو اعلام کنین که همه دوستان تو همون تاریخ ایمیل ارسال کنن به kcc و همینجا هم اعلام کنن خوب باشه. والا من ۲ بار هستش که ایمیل پیگیری زدم به سفارت اما حتی جوابی هم ندادن تا چه برسه به اپدیت .
درسته که ما کاری نمیتونیم بکنیم لااقل ما پیگیریمون رو میکنیم و بعداً با خودمون نمیگیم که کاش يه اقدامي کرده بودیم .
باز هم خوشحال ميشم نظرتون رو بيان كنيد....
يه متن به شكل زير هست نظرتون چيه اينو بفرستيم:
Dear Sir/Madam
We the undersigned, humbly request your kind attention to the issue of delayed Administrative Processing, having recognized the importance of the process to sift out any threats to the American way of life we would like to point out the guide lines from the State Department is that most cases require 60 days to complete, unfortunately we witness that many missions citing due to high demand, direct candidates not to inquire about their cases pending for less than 180 days.
The issue becomes stressful when a candidate is applying under DV category and has a limited window of opportunity to receive a visa by the end of 30th September, or has been issued visa for other family members and himself is pending on Administrative Processing
Unfortunately during ۲۰۱۴ DV Lottery programs many applicants were on Administrative Process and when it was complete the deadline had passed. Later on many reports shed light on the root cause of the problem such as technical problem concerning the CEAC database, and as a sign of goodwill Sarah Grow Spoke on VOA Persian and promised many that AP to be swift. Yet ۶ month into the program we have not witnessed any change from last year and it is particularly true for Iranian Citizens.
Yet again we humbly request you to consider this plea and thank you for your time.

من کاملا با این مسئله موافق هستم فقط ساعتش را هماهنگ کنید.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Janilla ، بابراس ، mordad ، mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، smpf ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 15:16)m.ghoreishi نوشته:  خدا لعنت کنه اونی که از روز اول گفت پسر بعداز دیپلم باید بره سربازی.دانشگاه. کار کنه. رو پا خودش باشه
اگه این کارا رو نکرده بودم الان با مصوبه دولت محترم مبنی بر معافیت متولدین ... معاف شده بودم یا
اگه اقازاده بودم معاف میشدم
اگه مهندسی مواد با اون کتابای سخت نخونده بودم.
اگه بر خلاف هم سن و سالام بهترین روزای عمرمو تو عسلویه نگذرونده بودم
اگه الاف و سربار جامعه بودم.
اگه .اگه. اگه.....
کلیرنس نمیشدم و ویزای یکضرب میگرفتم
قریشی عزیز حرفت دقیقا منطقیه اما چه میشه کرد خدا هودش بهمون رحم کنه

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Janilla ، بابراس ، ehsan_pars ، homayoon1972 ، mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، smpf ، Pariba
ابراهیم اینجوریه ؟؟؟

خوبیش اینه سریع فهمیدم sing out کردم Big Grin

بیا کل بنداز Cool

[عکس: hcQqX.jpg]
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، بابراس ، mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، smpf ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان