کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
برید خدا را شکر کنید جواب ایمیلتون را میدند از من که جواب ایمیلم را هم نمیدند ؟؟؟ !!!!
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: mahyaaa ، alireza51 ، SAMBAR ، nara ، 2015reza ، Farinaz1e ، Alex 2014
(2015-09-16 ساعت 16:49)mehrdad_123 نوشته:  برید خدا را شکر کنید جواب ایمیلتون را میدند از من که جواب ایمیلم را هم نمیدند ؟؟؟ !!!!

مهردادجان جواب ایمیل ها رو اگه از قسمت کانتکت بفرستی میدن ادرس قبلی که ایمیل میزدیم و ۲ماهه جواب نمیدن.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: Farinaz1e ، alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-16 ساعت 16:58)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 16:49)mehrdad_123 نوشته:  برید خدا را شکر کنید جواب ایمیلتون را میدند از من که جواب ایمیلم را هم نمیدند ؟؟؟ !!!!

مهردادجان جواب ایمیل ها رو اگه از قسمت کانتکت بفرستی میدن ادرس قبلی که ایمیل میزدیم و ۲ماهه جواب نمیدن.

من دو تا ایمیل زدم از کانتکت اما جواب نمیدند !!!
قسمت کنسولی سفارت از بقیه قسمتها جداست خیلی هم سکرت هست انگار
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-16 ساعت 16:58)SAMBAR نوشته:  

سامبر جان،
جواب نمي دن، من از قسمت کانتکت که 400 کاراکتر بيشتر هم نمي پذيره چندين ميل فرستادم، نامه پيگيري زدم، آخري رو هم همين امروز زدم. نه جواب مي دن، نه آپ مي زنن، و نه کوچکترين عکس العملي نشان داده مي شه.CoolCoolCool

(2015-09-16 ساعت 15:56)houshym نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 15:55)بابراس نوشته:  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
اينهمه انرژي مثبت براي سفارت ابوظبي و بچه هايي كه اونجا مصاحبه دادن و منتظرن
حله اقا حله

تشکر، شارژمون کردي آقو!!!!Big Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Jefferson ، samane1363 ، Farinaz1e ، alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-16 ساعت 14:06)alifarjadfar نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 13:29)ebrahim1e نوشته:  تبریک به دوستان آنکارایی
از انکارا خبرای خوب میرسه
انشالله همتون کلیر بشید برید
چخبری میرسه؟؟؟

ali farjadfar2

هییچچ خبری نیستSad
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014
آقا ابراهیم زحمت میکشید از وضعیت امروز ایروان و کیسهاش یک اطلاعاتی بگذارید؟ خیلی ممنون
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Farinaz1e ، alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014
سارا گرو گفت سرعت کاری سفارت ها در ماهای اخر بیشتر میشه اگوست خوب بود ولی سپتامبر فقط یه روز در هفته 5تا کیس کلییر میکنن.....ناامید کنندس خیلی...میشه اخرین امار سه سفارت با تعداد کیسهای ای پی رو بزارین.ممنونم
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، Jefferson ، Farinaz1e ، alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014
دوستان اینجا یک جورایی خلوت شده . موضوع چیه؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، Farinaz1e ، alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014
راستش وضعیت من شده عین بیحسی از درد زیاد.دیگه فکر کنم اگه کلیر بشم نای هورا ندارم.اما امیدوارم و نمی دونم چرا دلم روشنه.این روزا کمتر تو جمع مهاجرسرام.وقتی صفحه رو باز می کنم روند استارت لاتاری از چک کردن سایت تو ماه اردیبهشت تا واکسنها و دوندگی میاد تو ذهنم.من و کسایی که برام دعا کردن همیشه گفتن اگر خیر باشه .شاید خیر من رفتن نبود ویا اینکه دقیقه نود خدا می خواد دلمو شاد کنه.امید دارم امسال سال قشنگی برا من و داستان لاتاری هست.اما ساعتها مثل دونه های اخرساعت شنی در حال نزدیک شدن به 30سپتامبر وشاید هم ویزاباشه
از ته دل برای همه شما عزیزان ودوستان ندیده ام آرزوی بهترین خبر رو دارم.به امید خوشحالی و هورای همگی تو همین چند روز
تو دعاهاتون ماروهم یاد کنید
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: hamed shayan ، SAMBAR ، yesorno ، elnazd ، 2015reza ، Farinaz1e ، alireza51 ، sunn789 ، ehsan_pars ، behjan ، mahyaaa ، Alex 2014
از افلاطون پرسیدند:شگفت انگیزترین رفتار انسان چیست؟
پاسخ داد:
'از کودکی خسته می شود،برای بزرگ شدن عجله می کند و سپس دلتنگ دوران کودکی خود می شود!
ابتدا برای کسب مال و ثروت از سلامتی خود مایه می گذارد،سپس برای بازپس گرفتن سلامتی از دست رفته پول خود را خرج می کند.
طوری زندگی می کند که گویی هرگز نخواهومد مرد و بعد طوری میمیرد که گویی هرگز زندگی نکرده است!
آنقدر به آینده فکر می کند که متوجه ازدست رفتن امروز خود نیست ،در حالی که زندگی گذشته یا آینده نیست، بلکه زندگی همین حالاست...
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: hamed shayan ، karo.eng ، ebrahim1e ، SAMBAR ، Farinaz1e ، غنچه ، alireza51 ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، Alex 2014 ، mahtaji
فکرکنم دیگه باید بریم دنبال کارمون

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014
چند نفر از پلی عبور می کردند که ناگهان دو نفر به داخل رودخانه خروشان افتادند…

همه در کنار رودخانه جمع شدند تا شاید بتوانند بهشون کمک رسانند…

ولی وقتی دیدند شدت آب آنقدر زياد است، که نمی شه براشون کاری کرد…

به آن دو نفر گفتند که امکان نجاتتون وجود نداره! و شما به زودی خواهید مرد !!!

در ابتدا آن دو مرد این حرف ها را نادیده گرفتند و کوشیدند که از آب بیرون بيايند
اما همه دائما به آنها می گفتند که تلاش تون بی فایده هست و شما خواهید مرد !!!

پس از مدتی یکی از دو نفر دست از تلاش برداشت و جريان آب او را با خود برد.

اما شخص دیگر همچنان با حداکثر توانش برای بیرون آمدن از آب تلاش می کرد….

بيرونی ها همچنان فریاد می زدند که تلاشت بی فایده هست …

اما او با توان بیشتری تلاش می کرد و بالا خره از رودخانه خروشان خارج شد . وقتی که از آب بیرون آمد، معلوم شد که مرد نا شنواست.

در واقع او تمام این مدت فکر می کرده که دیگران او را تشویق می کنند!
ناشنوا باش وقتى همه از محال بودن آرزوهايت میگویند.
تشکر کنندگان: hamed shayan ، SAMBAR ، yesorno ، alireza51 ، samirakn ، sunn789 ، behjan ، victor2016 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، nara
(2015-09-16 ساعت 17:09)hamed shayan نوشته:  آقا ابراهیم زحمت میکشید از وضعیت امروز ایروان و کیسهاش یک اطلاعاتی بگذارید؟ خیلی ممنون

سلام .
امروز 4 تا کیس کلیر شدند که تا 24 سپتامبر بشون فرصت دادند و مجموعا 14 نفر امروز کلیر شدند
دو تا کیس دیگه هم آپ امروز را دارند
7517
7563
و در کل با توجه به آمار ارائه شده توسط آرسام عزیز 91 نفر ایروان منتظر ویزا هستند
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Farinaz1e ، hamed shayan ، alireza51 ، behjan ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، Alex 2014
روزگارا:

تو اگر سخت به من میگیری،

با خبر باش که پژمردن من آسان نیست،

گرچه دلگیرتر از دیروزم،

گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند،

لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست

زندگی باید کرد...!
تشکر کنندگان: SAMBAR ، elnazd ، samane1363 ، alireza51 ، Memolk ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، Alex 2014 ، mahtaji
(2015-09-16 ساعت 15:57)ali1350 نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 15:45)2015reza نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 15:35)humsun نوشته:  تعطيلي عيد قربان براي سفارت كانادا تو آنكارا فقط ٢٣ سپتامبره اونوقت چطور سفارت آمريكا نه روزه؟
سفارتخونه يك اداره است و مثل ايران خودمون فقط روزهاي خاص تعطيل هستند

والا منم اميدوارم سفارت ٩ روز تعطيل نباشه. البته ٤ روز قطعا تعطيله(٢٣ تا ٢٧ رو تو تقويم سايت رسمي سفارت تعطيل زده) ، ولي اينكه ٩ روز تعطيل باشه ، من از طريق دوستام در تركيه پيگيرم. يه ايميل هم به سفارت فرستادم ، به محض اينكه جواب برسه اطلاع مي دم.

دوستان اگه سفارت باز باشه آیا ما که مدیکال مون وقتش گذشته دکتر طرف قرارداد سفارت بازه؟
دوست عزیز نگران نباشید دکتر با شما همکاری میکنه و اصلا جای نگرانی نیست .موفق باشید
1-کیس نامبر:2015AS3###
2-تعدادافراد کیس :3 نفر
3-مصاحبه :آنکارا ،فوریه
4-برنده اصلی:همسرم -سرباز س- شغل خصوصی
5-وضعیت:ap
تشکر کنندگان: alireza51 ، mordad ، mahyaaa ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان