کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
Alex 2014 جان خدارو شکر رفیق
چقدر خوشحال شدم
تبریک میگم بهت دوست خوبم

و تبریک به همه دوستانی که کلیر شدن
و ارزوی زودتر کلیر شدن برای دوستانی که منتظرن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تا دوشنبه اکه به کسی ویزا ندند کار دیگه تمامه
شماره کیس:AS201600005xxx
تاریخ رویت قبولی: ۵ می
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس :۲
ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون - بعد از آنلاک کردن مجدد 30 جون
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: 28 April
دریافت کلیرنس: خودم AP
دریافت ویزا: خانم يك ضرب ويزا گرفت
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: smpf ، SAMBAR ، alireza51 ، ebrahim1e ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، Farinaz1e
اینا فقط حرف از دموکراسی میزنند ولی هیچی حالیشون نیست. اینا همه را منتظر گذاشتند.

ابراهیم برو نذر کن اونم صد تا شتر
شماره کیس:AS201600005xxx
تاریخ رویت قبولی: ۵ می
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس :۲
ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون - بعد از آنلاک کردن مجدد 30 جون
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: 28 April
دریافت کلیرنس: خودم AP
دریافت ویزا: خانم يك ضرب ويزا گرفت
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: smpf ، SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Farinaz1e
(2015-09-16 ساعت 18:57)yesorno نوشته:  از اون پست الکیای منه وقتتون رو صرفش نکنین. Big Grin

امروز منم مثل خیلی از شما ها بالاخره سرد شدم. صبح به نیت خدافظی آخرین پست رو گذاشتم، سپردمتون دست حق تعالی (الان در ملکوت به سر میبرمBig Grin) و گفتم یه مدت بیفتم دنبال کار.
دوش گرفتم، لباس عوض کردم یعنی لباس عوض کردم واسه ی فکر جدید. اما ریشامو هنوز نزدم، از روز مصاحبه به بعد چند بار کوتاه کردم اما تا آخر سپتامبر نمی زنم. عادتمه وقتی یکی از فکرام به نتیجه نمیرسه، تصمیم قاطع می گیرم و با تغییر کامل وضعیت به پیشواز فکر جدید می رم.

گذشت تا عصر که ایمیل سفارت اومد، آلارم گوشی که ایمیل اومد ایمیلو باز کردم، جواب معمول. آلارم گوشی که سیس آپ شد! سیس رو باز کردم و آپ ایمیل خوردم.

خندیدم گفتم بیخیال بابا تصمیم قطعیه عاقاجون، لاتاری بی لاتاری. گوشیو انداختم رو مبل و لپتاپ مشتری های زورکی (زورکی بهشون جنس می فروشم پول تو جیبیم در بیاد) جلوم پارتیشن بندی و ویندوز ...

وور وور ویبره ی کوفتی، حس لعنتی فوضولی!
ایمیل
KCC
چی نوشته؟
نوشته یارو وضعیتت به ما هیچ ربطی نداره دیگه ایمیل نزنی بگی چی شد کجا بودا! برو دنبال سفارت! اول یه فوشش دادم که ایمیل ۹ سپتامبر منو داره 16 سپتامبر جواب میده دومم یه فوشش دادم که عاخه جلبک سفارتم همین الان گفت خبری نیست.

باز انداختمش یه گوشی که یعنی من خیلی جدیم تو تصمیمم. سرگرم کار...

خلاصش کنم اون اعتیاد کوفتی وسوسه کرد بیام به شما سر بزنم، چند تا از دوستای گلم، بازم با محبتشون شرمندم کرده بودن واسه همین دلم نیومد سر حرفم بمونم،

یه جورایی با دوتا ایمیل پشت سر هم، حس کردم اجازه ندارم به میل خودم قیدشو بزنم.

اومدم بهتون نگم که

یه خبرایی هست. همشون دارن ایمیلا رو جواب می دن البته هم ابوظبی و هم آنکارا و هم KCC. شاید دارن لیست آماده می کنن واسه کلیر کردن.

یه چیز دیگه هم که هست اینکه، وقتی شب کسی کلیر نشه، طول روز هیچ خبری نمیشه، طول روزم که شما اینجا جمع میشین و هی سراغ کلیر از هم می گیرین، کم کم روحیتون رو از دست میدین.

بدونین تو این روزای آخر اگه شب آپ خوردیم، صبحش ممکنه کلیر بشیم. همون کسایی که شب آپ خوردن. مگر روند کاری تغییر کنه. واسه همین وقتی مثلاً امروز که خبری نبود میبینین طول روز اتفاقی نیفتاد اینقدر نا امید نشین. منتظر شب باشین.

دوم اینکه چند روزه آقای خلیل خواه نیستش حتی اون پایین رو هم که نگاه می کنم در حال بازدید نیست. آرزو دارم کلیر شده باشه و مشغول مهیا کردن سفر. حاجی نگرانت شدم اگه می خونی. بیا خبر بده Wink
دوست عزیز من از تمام وجود و از ته قلبم برای شما دعا میکنم که شما کلیر بشی. ایمان دارم اونقدر که تلاش کردید و با زحمتهاتون این مدت دل خیلی از دوستان دیگه را شاد کردید به پاداشش اتفاقی بسیار بسیار خوب در زندگی شما رخ خواهد داد اونقدر که به اندازه شادی تک تک دوستان شما یکجا شاد بشید...
تشکر کنندگان: yesorno ، mordad ، alireza51 ، SAMBAR ، hamid99 ، samane1363 ، mahyaaa ، behjan ، Alex 2014 ، Jefferson ، آزاده_امین ، smpf ، Farinaz1e
دوستان من به سفارت مجازی ام ر تو فیس بوک پی ام دادم یه ساعت پیش و الان جواب من رو دادن.

متن نامه همون نامه ایه که به فارسی نوشته شده بود.و اما جوابشون:
دوست عزیز،

از تماستان با ما سپاسگزاریم. ۵٠ هزار روادید برای برنامه قرعه کشی صادر خواهد شد، اما از آنجاییکه این احتمال وجود دارد که برخی از کسانی که جزو ۵٠ هزار نفر اول انتخاب شده اند، واجد شرایط لازم برای دریافت روادید نبوده و یا خود پروسه دریافت روادیدیشان را دنبال نکنند تعداد انتخاب شدگان به بیش از رقم ۵٠هزار نفر برسد. این بدان معنی است که اعلام شماره تاییدیه به معنی وجود روادید نیست و ممکن است تعداد پنجاه هزار ویزای اقامتی دائم به انتها برسد.
در صورت پذیرش در قرعه کشی، برای دریافت ویزای مهاجرتی و مهاجرت به ایالات متحده، شما همچنان باید واجد "تمامی" شرایط ذکر شده براساس قانون ایالات متحده باشید. بررسی این شرایط ممکن است فرآیندی دقیق و زمانبر باشد و در برخی موارد نیاز به بررسی بیشتر وجود داشته باشد.
در هر ماه با توجه به محدودیت شماره های روادید، برای متقاضیانی که در آن ماه آماده دریافت روادید باشند، روادید صادر خواهد شد. پس از صدور تمامی۵٠ هزار روادید، برنامه قرعه کشی آن سال به پایان خواهد رسید. عموماً صدور روادیدها تا پیش از سپتامبر ۲۰۱۶ پایان خواهد یافت. متقاضیانی در قرعه کشی برنده میشوند بایستی آماده باشند تا در اسرع وقت برای شروع فرآیند اخذ روادید اقدام نمایند. انتخاب به قید قرعه، تضمینی برای دریافت روادید توسط شما نخواهد بود. این انتخاب فقط به آن معنا است که شما داری شرایط تقاضا برای ویزای قرعه کشی هستید و اگر واجد شرایط شناخته بشوید به شما ویزا تعلق خواهد گرفت. فقط ۵٠هزار نفر اولی که در قرعه کشی برنده و واجد شرایط شناخته شده باشند ویزا دریافت خواهند کرد.

امیدواریم این مطالب بتواند پاسخگوی پرسشتان باشد.

موفق باشید.
سفارت مجازی تهران
وزارت امور خارجه آمریکا
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
(2015-09-16 ساعت 20:13)vahid.sa نوشته:  دوستان من به سفارت مجازی ام ر تو FB پی ام دادم یه ساعت پیش و الان جواب من رو دادن.

دوست عزیز،

از تماستان با ما سپاسگزاریم. ۵٠ هزار روادید برای برنامه قرعه کشی صادر خواهد شد، اما از آنجاییکه این احتمال وجود دارد که برخی از کسانی که جزو ۵٠ هزار نفر اول انتخاب شده اند، واجد شرایط لازم برای دریافت روادید نبوده و یا خود پروسه دریافت روادیدیشان را دنبال نکنند تعداد انتخاب شدگان به بیش از رقم ۵٠هزار نفر برسد. این بدان معنی است که اعلام شماره تاییدیه به معنی وجود روادید نیست و ممکن است تعداد پنجاه هزار ویزای اقامتی دائم به انتها برسد.
در صورت پذیرش در قرعه کشی، برای دریافت ویزای مهاجرتی و مهاجرت به ایالات متحده، شما همچنان باید واجد "تمامی" شرایط ذکر شده براساس قانون ایالات متحده باشید. بررسی این شرایط ممکن است فرآیندی دقیق و زمانبر باشد و در برخی موارد نیاز به بررسی بیشتر وجود داشته باشد.
در هر ماه با توجه به محدودیت شماره های روادید، برای متقاضیانی که در آن ماه آماده دریافت روادید باشند، روادید صادر خواهد شد. پس از صدور تمامی۵٠ هزار روادید، برنامه قرعه کشی آن سال به پایان خواهد رسید. عموماً صدور روادیدها تا پیش از سپتامبر ۲۰۱۶ پایان خواهد یافت. متقاضیانی در قرعه کشی برنده میشوند بایستی آماده باشند تا در اسرع وقت برای شروع فرآیند اخذ روادید اقدام نمایند. انتخاب به قید قرعه، تضمینی برای دریافت روادید توسط شما نخواهد بود. این انتخاب فقط به آن معنا است که شما داری شرایط تقاضا برای ویزای قرعه کشی هستید و اگر واجد شرایط شناخته بشوید به شما ویزا تعلق خواهد گرفت. فقط ۵٠هزار نفر اولی که در قرعه کشی برنده و واجد شرایط شناخته شده باشند ویزا دریافت خواهند کرد.

موفق باشید.
سفارت مجازی تهران
وزارت امور خارجه آمریکا

ممنون دوست عزیز بابت اطاع رسانی
این متن یک متن از قبل آماده شده واسه سوالات لاتاری هست و مشخصه واسه بچه های 2016 آماده کردند که اتوریپلای کنن
زیاد جدیش نگیر
موفق باشی
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، hamid99 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، humsun ، SAMBAR ، smpf ، Farinaz1e
جالبه من دویا سه بار ایمیل به سفارت زدم و واسم دوبار جواب دادن.دوتا فرد متفاوت.ظاهرا خیلی بیکارن.
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، SAMBAR ، smpf ، nara
(2015-09-16 ساعت 20:13)vahid.sa نوشته:  دوستان من به سفارت مجازی ام ر تو FB پی ام دادم یه ساعت پیش و الان جواب من رو دادن.

دوست عزیز،

موفق باشید.
سفارت مجازی تهران
وزارت امور خارجه آمریکا

منم امشب ازشون سئوال كردم و همين جواب رو بهم دادن. اين جواب تمپليته

دوست عزیز،

موفق باشید.
سفارت مجازی تهران
وزارت امور خارجه آمریکا

منم امشب ازشون سئوال كردم و همين جواب رو بهم دادن. اين جواب تمپليته
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: mahyaaa ، alireza51 ، m.ghoreishi ، samane1363 ، sunn789 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، SAMBAR ، smpf
(2015-09-16 ساعت 18:49)sarankami0 نوشته:  سلام به همه دوستان و تشكر فراوان به همه پيشكسوتان عزيز مخصوصا با زحماتي كه در اين روزهاي اخير مي كشند مي شه لطف كنيد يك نمونه ايميل به سفارت براي من بفرستيد مثل اين كه پرونده ما رو كلا كنار گذاشتند ممنون
سلام .مهم نیست چی بفرستی اصلا یه احوال پرسی بفرست تمام جوابی که میدن یکجوره! درعوض فقط اپدیت میشی که تواین شرایط بازم بدنیست

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، hamid99 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، SAMBAR ، smpf
(2015-09-16 ساعت 18:57)yesorno نوشته:  از اون پست الکیای منه وقتتون رو صرفش نکنین. Big Grin

امروز منم مثل خیلی از شما ها بالاخره سرد شدم. صبح به نیت خدافظی آخرین پست رو گذاشتم، سپردمتون دست حق تعالی (الان در ملکوت به سر میبرمBig Grin) و گفتم یه مدت بیفتم دنبال کار.
دوش گرفتم، لباس عوض کردم یعنی لباس عوض کردم واسه ی فکر جدید. اما ریشامو هنوز نزدم، از روز مصاحبه به بعد چند بار کوتاه کردم اما تا آخر سپتامبر نمی زنم. عادتمه وقتی یکی از فکرام به نتیجه نمیرسه، تصمیم قاطع می گیرم و با تغییر کامل وضعیت به پیشواز فکر جدید می رم.

گذشت تا عصر که ایمیل سفارت اومد، آلارم گوشی که ایمیل اومد ایمیلو باز کردم، جواب معمول. آلارم گوشی که سیس آپ شد! سیس رو باز کردم و آپ ایمیل خوردم.

خندیدم گفتم بیخیال بابا تصمیم قطعیه عاقاجون، لاتاری بی لاتاری. گوشیو انداختم رو مبل و لپتاپ مشتری های زورکی (زورکی بهشون جنس می فروشم پول تو جیبیم در بیاد) جلوم پارتیشن بندی و ویندوز ...

وور وور ویبره ی کوفتی، حس لعنتی فوضولی!
ایمیل
KCC
چی نوشته؟
نوشته یارو وضعیتت به ما هیچ ربطی نداره دیگه ایمیل نزنی بگی چی شد کجا بودا! برو دنبال سفارت! اول یه فوشش دادم که ایمیل ۹ سپتامبر منو داره 16 سپتامبر جواب میده دومم یه فوشش دادم که عاخه جلبک سفارتم همین الان گفت خبری نیست.

باز انداختمش یه گوشی که یعنی من خیلی جدیم تو تصمیمم. سرگرم کار...

خلاصش کنم اون اعتیاد کوفتی وسوسه کرد بیام به شما سر بزنم، چند تا از دوستای گلم، بازم با محبتشون شرمندم کرده بودن واسه همین دلم نیومد سر حرفم بمونم،

یه جورایی با دوتا ایمیل پشت سر هم، حس کردم اجازه ندارم به میل خودم قیدشو بزنم.

اومدم بهتون نگم که

یه خبرایی هست. همشون دارن ایمیلا رو جواب می دن البته هم ابوظبی و هم آنکارا و هم KCC. شاید دارن لیست آماده می کنن واسه کلیر کردن.

یه چیز دیگه هم که هست اینکه، وقتی شب کسی کلیر نشه، طول روز هیچ خبری نمیشه، طول روزم که شما اینجا جمع میشین و هی سراغ کلیر از هم می گیرین، کم کم روحیتون رو از دست میدین.

بدونین تو این روزای آخر اگه شب آپ خوردیم، صبحش ممکنه کلیر بشیم. همون کسایی که شب آپ خوردن. مگر روند کاری تغییر کنه. واسه همین وقتی مثلاً امروز که خبری نبود میبینین طول روز اتفاقی نیفتاد اینقدر نا امید نشین. منتظر شب باشین.

دوم اینکه چند روزه آقای خلیل خواه نیستش حتی اون پایین رو هم که نگاه می کنم در حال بازدید نیست. آرزو دارم کلیر شده باشه و مشغول مهیا کردن سفر. حاجی نگرانت شدم اگه می خونی. بیا خبر بده Wink
اتفاقا امروز هم به ایمیل روزیکشنبه و هم امروزم جواب همیشگی را دادن و آپ شدیم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mahyaaa ، yesorno ، hamid99 ، Alex 2014 ، alireza51 ، SAMBAR ، smpf
(2015-09-16 ساعت 19:32)milad89485 نوشته:  تا دوشنبه اکه به کسی ویزا ندند کار دیگه تمامه

دوشنبه ۲۱ سپتامبر روز استقلال امریکا سفارت ایروان تعطیله بقیه رو نمیدونم
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، smpf ، Farinaz1e
(2015-09-16 ساعت 21:44)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 19:32)milad89485 نوشته:  تا دوشنبه اکه به کسی ویزا ندند کار دیگه تمامه

دوشنبه ۲۱ سپتامبر روز استقلال آمریکا سفارت ایروان تعطیله بقیه رو نمیدونم

استقلال ارمنستان آرسام جان
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، alireza51 ، mahyaaa ، آزاده_امین ، smpf ، Farinaz1e
(2015-09-16 ساعت 22:06)ebrahim1e نوشته:  

دوستان توروخدا یکی جواب بده دوشنبه سفارت ارمنستان تعطیله؟ یعنی کار انجام نمیدن ؟ سفارت تعطیله یا ارمنستان ؟ گیج شدم به خدا .تو سایت سفارت ایروان زده تعطیله .کسی نمیدونه اینا تعطیل کاری می کنن یا نه ؟ بابا هفته دیگه کلا تعطیله و به ما تا 22 سپتامبر وقت دادن .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، آزاده_امین ، SAMBAR ، smpf
(2015-09-16 ساعت 22:13)Alex 2014 نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 22:06)ebrahim1e نوشته:  

دوستان توروخدا یکی جواب بده دوشنبه سفارت ارمنستان تعطیله؟ یعنی کار انجام نمیدن ؟ سفارت تعطیله یا ارمنستان ؟ گیج شدم به خدا .تو سایت سفارت ایروان زده تعطیله .کسی نمیدونه اینا تعطیل کاری می کنن یا نه ؟ بابا هفته دیگه کلا تعطیله و به ما تا 22 سپتامبر وقت دادن .

الکس جان روز دوشنبه روز استقلال ارمنستان هست و توی سایت سفارت به عنوان هالیدی ثبت شده و تعطیل هست و قاعدتا شما روز سه شنبه 22 سپتامبر میتونید پاستون را تحویل بدید و نگران چیزی نباشید
واستون آرزوی موفقیت میکنم
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، smpf ، Farinaz1e
دوستان ابوظبی
من واقعاً گيج شدم ، اينها چرا به بعضی ها جواب مي دن به بعضي ديگه جواب نمي دن!!!
بعضي از دوستا مي گن سفارت آپ زده واسه ايمليشون.
من امروز صبح اول وقت ايميل زدم، نه جواب دادن، نه آپ زدن، طبق معمول!!!!! آخه چرا!!!
من هنوز هم اميدوارم، تا 30 سپتامبر هم اميدوار خواهم بود، اميد که همه ايراني ها ويزاشون را بگيرن. زورکي هم شده لبخند مي زنم. Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
++++++++++++++++++++++++++++++++++
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، mahyaaa ، 2015reza ، SAMBAR ، smpf ، nara ، kimfar ، Farinaz1e ، w5gf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان