کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام دوستان منم بعداز چندماه اومدم دوباره در اين تاپيك ماهم 5آگوست ايروان مصاحبه رفتيم كليرنس خورديم.افيسر بهمون خيلي اميد داد ولي هنوز خبري نشده.ولي دلم روشنه امسال ميخوان به همه ويزا بدن نگران هيچ چيز نباشين امسال ويزا زياده و كم نمياد هنوز دو هفته ديگه فرصت هست پس اميدتونو از دست ندين اميدوارم هرچه زودتر كلير بشين ماهم بشيمBig GrinBig GrinBig Grin
نفر دوم كيس ebrahim1e
Cool
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، 2015reza ، hamed shayan ، yesorno ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، Alex 2014 ، nara
(2015-09-16 ساعت 17:41)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  راستش وضعیت من شده عین بیحسی از درد زیاد.دیگه فکر کنم اگه کلیر بشم نای هورا ندارم.اما امیدوارم و نمی دونم چرا دلم روشنه.این روزا کمتر تو جمع مهاجرسرام.وقتی صفحه رو باز می کنم روند استارت لاتاری از چک کردن سایت تو ماه اردیبهشت تا واکسنها و دوندگی میاد تو ذهنم.من و کسایی که برام دعا کردن همیشه گفتن اگر خیر باشه .شاید خیر من رفتن نبود ویا اینکه دقیقه نود خدا می خواد دلمو شاد کنه.امید دارم امسال سال قشنگی برا من و داستان لاتاری هست.اما ساعتها مثل دونه های اخرساعت شنی در حال نزدیک شدن به 30سپتامبر وشاید هم ویزاباشه
از ته دل برای همه شما عزیزان ودوستان ندیده ام آرزوی بهترین خبر رو دارم.به امید خوشحالی و هورای همگی تو همین چند روز
تو دعاهاتون ماروهم یاد کنید
ایشالا که هست,آدم ها با امید زنده ان,پس امید داشته باشید و توکلتون به خدا باشه
تشکر کنندگان: Farinaz1e ، hamed shayan ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Alex 2014 ، nara
ما دیروز به کی سی سی ایمیل زدیم والان جواب داد که پرونده به ابوظبی فرستاده شده.پاس کاری میکنن فقط.
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: Farinaz1e ، alireza51 ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، Alex 2014 ، nara
(2015-09-16 ساعت 17:45)alifarjadfar نوشته:  فکرکنم دیگه باید بریم دنبال کارمون

ali farjadfar2

بله دقيقا بايد اين تاپيك رو ترك كنيم و بريم تاپيك اولين سفر.من مطمئنم امسال ميخوان به همه ويزا بدن پس نگران نباشيد: وبريد دنبال جمع و جور كردن وسايلتون
نفر دوم كيس ebrahim1e
Cool
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Alex 2014 ، nara
Dear FARJADFAR, MOHAMMADALI;
Your administrative process is still pending. If it is completed before the end of the DV 2015 program we will inform you by email. Please check your email everyday and be prepared to travel to Turkey in short notice if the process is completed in the next two weeks.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
US Embassy, Ankara, Turkey

Before you send an inquiry to the Immigrant Visa Unit, please consult the updated Frequently Asked Questions (FAQ) section of our site.
http://turkey.usembassy.gov/faqs_iv.html
From: li Farjadfar [mailto:alifarjadfar@gmail.com]
Sent: Wednesday, September 16, 2015 12:23 PM
To: Ankara-Public-IV

ali farjadfar2

سلام الان این ایمیل الان برای من اومد دوستان

ali farjadfar2

این ایمیل الان اومد واسه من

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، mahyaaa ، 2015reza ، Alex 2014
سلام به همه دوستان و تشكر فراوان به همه پيشكسوتان عزيز مخصوصا با زحماتي كه در اين روزهاي اخير مي كشند مي شه لطف كنيد يك نمونه ايميل به سفارت براي من بفرستيد مثل اين كه پرونده ما رو كلا كنار گذاشتند ممنون
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-16 ساعت 18:47)alifarjadfar نوشته:  Dear FARJADFAR, MOHAMMADALI;
Your administrative process is still pending. If it is completed before the end of the DV ۲۰۱۵ program we will inform you by email. Please check your email everyday and be prepared to travel to Turkey in short notice if the process is completed in the next two weeks.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
US Embassy, Ankara, Turkey

Before you send an inquiry to the Immigrant Visa Unit, please consult the updated Frequently Asked Questions (FAQ) section of our site.
http://turkey.usembassy.gov/faqs_iv.html
From: li Farjadfar [mailto:alifarjadfar@gmail.com]
Sent: Wednesday, September 16, ۲۰۱۵ 12:23 PM
To: Ankara-Public-IV

ali farjadfar2

سلام الان این ایمیل الان برای من اومد دوستان

ali farjadfar2

این ایمیل الان اومد واسه من

ali farjadfar2
زحمت کشیدن این و که خودمون هم میدونیم.
خاک بر سرای تنبل
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: hamed shayan ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Alex 2014
از اون پست الکیای منه وقتتون رو صرفش نکنین. Big Grin

امروز منم مثل خیلی از شما ها بالاخره سرد شدم. صبح به نیت خدافظی آخرین پست رو گذاشتم، سپردمتون دست حق تعالی (الان در ملکوت به سر میبرمBig Grin) و گفتم یه مدت بیفتم دنبال کار.
دوش گرفتم، لباس عوض کردم یعنی لباس عوض کردم واسه ی فکر جدید. اما ریشامو هنوز نزدم، از روز مصاحبه به بعد چند بار کوتاه کردم اما تا آخر سپتامبر نمی زنم. عادتمه وقتی یکی از فکرام به نتیجه نمیرسه، تصمیم قاطع می گیرم و با تغییر کامل وضعیت به پیشواز فکر جدید می رم.

گذشت تا عصر که ایمیل سفارت اومد، آلارم گوشی که ایمیل اومد ایمیلو باز کردم، جواب معمول. آلارم گوشی که سیس آپ شد! سیس رو باز کردم و آپ ایمیل خوردم.

خندیدم گفتم بیخیال بابا تصمیم قطعیه عاقاجون، لاتاری بی لاتاری. گوشیو انداختم رو مبل و لپتاپ مشتری های زورکی (زورکی بهشون جنس می فروشم پول تو جیبیم در بیاد) جلوم پارتیشن بندی و ویندوز ...

وور وور ویبره ی کوفتی، حس لعنتی فوضولی!
ایمیل
KCC
چی نوشته؟
نوشته یارو وضعیتت به ما هیچ ربطی نداره دیگه ایمیل نزنی بگی چی شد کجا بودا! برو دنبال سفارت! اول یه فوشش دادم که ایمیل 9 سپتامبر منو داره 16 سپتامبر جواب میده دومم یه فوشش دادم که عاخه جلبک سفارتم همین الان گفت خبری نیست.

باز انداختمش یه گوشی که یعنی من خیلی جدیم تو تصمیمم. سرگرم کار...

خلاصش کنم اون اعتیاد کوفتی وسوسه کرد بیام به شما سر بزنم، چند تا از دوستای گلم، بازم با محبتشون شرمندم کرده بودن واسه همین دلم نیومد سر حرفم بمونم،

یه جورایی با دوتا ایمیل پشت سر هم، حس کردم اجازه ندارم به میل خودم قیدشو بزنم.

اومدم بهتون نگم که

یه خبرایی هست. همشون دارن ایمیلا رو جواب می دن البته هم ابوظبی و هم آنکارا و هم KCC. شاید دارن لیست آماده می کنن واسه کلیر کردن.

یه چیز دیگه هم که هست اینکه، وقتی شب کسی کلیر نشه، طول روز هیچ خبری نمیشه، طول روزم که شما اینجا جمع میشین و هی سراغ کلیر از هم می گیرین، کم کم روحیتون رو از دست میدین.

بدونین تو این روزای آخر اگه شب آپ خوردیم، صبحش ممکنه کلیر بشیم. همون کسایی که شب آپ خوردن. مگر روند کاری تغییر کنه. واسه همین وقتی مثلاً امروز که خبری نبود میبینین طول روز اتفاقی نیفتاد اینقدر نا امید نشین. منتظر شب باشین.

دوم اینکه چند روزه آقای خلیل خواه نیستش حتی اون پایین رو هم که نگاه می کنم در حال بازدید نیست. آرزو دارم کلیر شده باشه و مشغول مهیا کردن سفر. حاجی نگرانت شدم اگه می خونی. بیا خبر بده Wink
دوستان من 14 سپتامبر سایت سفارت آپدیت شدم، 15 سپتامبر سایت کنسولگری و امروز دوباره سایت سفارت آپدیت شدم. چطور تحلیل می کنید؟
سفارت آنکارا
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-16 ساعت 18:57)yesorno نوشته:  از اون پست الکیای منه وقتتون رو صرفش نکنین. Big Grin

امروز منم مثل خیلی از شما ها بالاخره سرد شدم. صبح به نیت خدافظی آخرین پست رو گذاشتم، سپردمتون دست حق تعالی (الان در ملکوت به سر میبرمBig Grin) و گفتم یه مدت بیفتم دنبال کار.
دوش گرفتم، لباس عوض کردم یعنی لباس عوض کردم واسه ی فکر جدید. اما ریشامو هنوز نزدم، از روز مصاحبه به بعد چند بار کوتاه کردم اما تا آخر سپتامبر نمی زنم. عادتمه وقتی یکی از فکرام به نتیجه نمیرسه، تصمیم قاطع می گیرم و با تغییر کامل وضعیت به پیشواز فکر جدید می رم.

گذشت تا عصر که ایمیل سفارت اومد، آلارم گوشی که ایمیل اومد ایمیلو باز کردم، جواب معمول. آلارم گوشی که سیس آپ شد! سیس رو باز کردم و آپ ایمیل خوردم.

خندیدم گفتم بیخیال بابا تصمیم قطعیه عاقاجون، لاتاری بی لاتاری. گوشیو انداختم رو مبل و لپتاپ مشتری های زورکی (زورکی بهشون جنس می فروشم پول تو جیبیم در بیاد) جلوم پارتیشن بندی و ویندوز ...

ایمیل
KCC
چی نوشته؟
نوشته یارو وضعیتت به ما هیچ ربطی نداره دیگه ایمیل نزنی بگی چی شد کجا بودا! برو دنبال سفارت! اول یه فوشش دادم که ایمیل ۹ سپتامبر منو داره 16 سپتامبر جواب میده دومم یه فوشش دادم که عاخه جلبک سفارتم همین الان گفت خبری نیست.

خلاصش کنم اون اعتیاد کوفتی وسوسه کرد بیام به شما سر بزنم، چند تا از دوستای گلم، بازم با محبتشون شرمندم کرده بودن واسه همین دلم نیومد سر حرفم بمونم،

اومدم بهتون نگم که

یه خبرایی هست. همشون دارن ایمیلا رو جواب می دن البته هم ابوظبی و هم آنکارا و هم KCC. شاید دارن لیست آماده می کنن واسه کلیر کردن.

یه چیز دیگه هم که هست اینکه، وقتی شب کسی کلیر نشه، طول روز هیچ خبری نمیشه، طول روزم که شما اینجا جمع میشین و هی سراغ کلیر از هم می گیرین، کم کم روحیتون رو از دست میدین.

بدونین تو این روزای آخر اگه شب آپ خوردیم، صبحش ممکنه کلیر بشیم. همون کسایی که شب آپ خوردن. مگر روند کاری تغییر کنه. واسه همین وقتی مثلاً امروز که خبری نبود میبینین طول روز اتفاقی نیفتاد اینقدر نا امید نشین. منتظر شب باشین.

دوم اینکه چند روزه آقای خلیل خواه نیستش حتی اون پایین رو هم که نگاه می کنم در حال بازدید نیست. آرزو دارم کلیر شده باشه و مشغول مهیا کردن سفر. حاجی نگرانت شدم اگه می خونی. بیا خبر بده Wink

سلام برادر
آقاي خليلخواه هم هنوز كلير نشده ، تو نشست اخير با ايشون و قريشي به ما گفت تصميم گرفته ديگه نياد مهاجرسرا
كه آمادگي هر اتفاقي رو داشته باشه.
من هم مثل شما نگرانش هستم ، چون تو اين چند ماه ما سه نَفَر كاملا با هم اخت شديم و ديدارهاي مكرر باعث شد
كه يكجورايي حس برادري نسبت به هم داشته باشيم .
البته بك نَفَر هم بود بنام ( آقامن ) ايشون هم بودند اما الان سن ديگو تشريف دارند.
خلاصه كنم اميدوارم همه مسائل ختم به خير شه .
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
(2015-09-16 ساعت 19:09)Shaft نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 18:57)yesorno نوشته:  از اون پست الکیای منه وقتتون رو صرفش نکنین. Big Grin

ایمیل
KCC
چی نوشته؟
نوشته یارو وضعیتت به ما هیچ ربطی نداره دیگه ایمیل نزنی بگی چی شد کجا بودا! برو دنبال سفارت! اول یه فوشش دادم که ایمیل ۹ سپتامبر منو داره 16 سپتامبر جواب میده دومم یه فوشش دادم که عاخه جلبک سفارتم همین الان گفت خبری نیست.

اومدم بهتون نگم که

سلام برادر
آقاي خليلخواه هم هنوز كلير نشده ، تو نشست اخير با ايشون و قريشي به ما گفت تصميم گرفته ديگه نياد مهاجرسرا
كه آمادگي هر اتفاقي رو داشته باشه.
من هم مثل شما نگرانش هستم ، چون تو اين چند ماه ما سه نَفَر كاملا با هم اخت شديم و ديدارهاي مكرر باعث شد
كه يكجورايي حس برادري نسبت به هم داشته باشيم .
البته بك نَفَر هم بود بنام ( آقامن ) ايشون هم بودند اما الان سن ديگو تشريف دارند.
خلاصه كنم اميدوارم همه مسائل ختم به خير شه .
آقامنو هم یادمه. حتی روز کلیر شدنش رو هم یادمه و عکسش که یهو عوض شد.Big Grin
هر چهارنفرتون رو خاطرم هست.
کی بشه کنار هم دیار غربت با هم باشین.Wink
منم هر روز تصمیم می گیرم دیگه نیام. می بینم نمیشه.

به تمام دوستایی که وقتشون رو تو این تاپیک میزارن تو این روزای آخر پیشنهاد دوستانه می کنم که نیاین سایت.
همزمان با چک کردن سیس و سفارت بزارین و دقیقا در روز نیم ساعت فقط واسه این کار اختصاص بدین، اون زمانی رو که می خواین سایت رو چک کنین و میبینین که وقتتون رو اینجا سرمایه گذاری می کنین، در کنار خانواده به تفریح برین.
منم دوست دارم که از این محیط فاصله بگیرم.
هرچند شک ندارم این دوشب خبری خواهد بود...
تشکر کنندگان: alireza51 ، sunn789 ، SAMBAR ، humsun ، ebrahim1e ، samane1363 ، mahyaaa ، m.ghoreishi ، Shaft ، A2000 ، Alex 2014 ، AliReza.Sh
آيا اين ابوظبي مرده؟؟؟

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، Alex 2014
عالیه بچه هاذهمین که امروز واکنش نشون دادن معلومه که یه تکونی دارن میدن بخودشون[emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji111] [emoji111] [emoji111] [emoji111] [emoji111] [emoji111] [emoji111]

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: yesorno ، mordad ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Alex 2014
تا دوشنبه خیلیا اوکی میشن باسفارت صحبت شده امروز الان بهم خبر دادن بچه ها

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: mordad ، alireza51 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-16 ساعت 19:08)Miip نوشته:  دوستان من 14 سپتامبر سایت سفارت آپدیت شدم، 15 سپتامبر سایت کنسولگری و امروز دوباره سایت سفارت آپدیت شدم. چطور تحلیل می کنید؟
سفارت آنکارا

تحلیل میکنیم که بین ماها الان از همه خوشبخت تری ?
ایشالا فردا کلیر شین و برین ویزا بگیرین
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: alireza51 ، sunn789 ، SAMBAR ، Miip ، mahyaaa ، hamid99 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان