کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام دوستان
شاید امروز همه چیز یه تکونی بخوره
ایشالا منتظر اخبار خوب تون هستم
امیدوارم روزهای انتظار مثل برق و باد براتون بگذره
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101 ، jupiterx ، Reza-2015 ، farrokh33 ، goliii
(2015-03-12 ساعت 09:09)zohreh-gh نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 06:14)hamid66 نوشته:  آقا سايت آنكارا يه بچه آپديت شد نيم ساعت پيش اما تاريخ هنوز همون ٢٣ فوريه هستش، اون شماره هاي بالا كه جزو سري هاي اول بوده و تاريخ ويزاشون گذشته رو حذف كردن، داستان چيه نصفه شبي ميا يه تغيري ميدن بي سر و صدا

اخه وقتی هنوز سایت اپدیت نشده و هنوز اولیش همون 25 فوریه ایه است و تاریخ 23 فوریه هم اپدیت شده بوده چرا میگید اپدیت شده؟ خوشتون میاد؟؟

دوست عزيز ديديد حالا آپديت شده و من آزار ندارم بيام الكي بگم، خواهشا اول از حرفتون مطمئن شيد بعد اونطوري صحبت كنيد Sad
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh33
(2015-03-12 ساعت 21:48)zohreh-gh نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 21:20)Reza-2015 نوشته:  [quote='sunn789' pid='584977' dateline='1426173567']
تاریخ مصاحبه 2015AS3241 رو میدونید کی بوده و چه شرایطی داشته ، اینو پرسیدم چون نزدیک شماره کیس من بود Sad

سلام دوست عزيز
اين شماره كيس براي ژانويه كارنت شده بوده، بنابراين نميتونه قبل از اون به مصاحبه رفته باشه. پس تاريخ مصاحبه اين كيس ژانويه يا فبريه بوده.

دوست عزیز، بیشتر از اینکه شماره کیس کارنت شده مهم باشد تاریخ ارسال مدارک و رسیدن و تایید انهاست. مثلا من خودم شماره 3 هزار و اندی بودم و این در حالی بود که کیسهای 3 رقمی ان هم با ارقام پایین همسفر ما بودند. امید که هر چه زودتر شماره شما هم برای مصاحبه اعلام شود. موفق باشید.
[/
quote]

ايشون دوست منه اگه اشتباه نكنم حتما ميپرسم ازش، اگه دوست من باشه مصاحبش ٤ فوريه بود و علت كليرنسش هم خدمت سربازي بوده، ٢٣ روزه كلير شد ديروز هم ويزاشو گرفت الان برگشته
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: bahar101 ، rbrb-2015 ، bidaad ، Reza-2015 ، farrokh33 ، goliii
با سلام به دوستان
1- آمار سیمون دقیقا نشون میده که همون طور که من گفتم روزهای 19 و 20 فوریه آپدیت گروهی داشتیم.
2- کیس 2015AS3195 روز سوم مارس رد شده و طبق آمار سیمون حداقل روزهای 19 فوریه یا شاید هم قبلش آپدیت داشته (پس روز مصاحبه رد نشده و در مرحله کلیرنس رد شده). به نظر من نکته مثبتیه. چون همیشه برای من سوال بود که اگه اینها روی پرونده ای مشکوک باشن یا بخوان رد کنن کلا هیچ جوابی نمیدن و طرف رو توی خماری تا 30 سپتامبر نگه میدارن یا رد میکنن که ظاهرا دومیش درسته! پس میشه گفت کیس های اکتبر و نوامبر تقریبا میتونن امیدوار باشن که حداکثر ظرف این یکی دو ماهه تکلیفشون معلوم میشه.
بقیه دوستان رو نمیدونم ولی شخصا بیشتر از اینکه دوست داشته باشم کلیر بشم دوست دارم "تکلیفم زودتر معلوم بشه".
لینک فایل سیمون:
http://goo.gl/Dbr8jO

من برای ویزای غیر مهاجرتی بیشتر از یکساله که توی وضعیت کلیرنس هستم و با دوستان شبیه به خودم در ارتباط هستم. وقتی تو لاتاری برنده شدیم با مکاتبه ای که با کی سی سی داشتم گفتن میتونی دو پرونده مهاجرتی و غیر مهاجرتی باز داشته باشی و مشکلی نیست. این رو به این جهت عرض میکنم که خیالتون رو راحت کنم که نوشتن نامه و پتیشن و ... اپسیلونی در روند کار اساتید سفارت تاثیری نداره. خیلی بخوان احترام بگذارن یک تمپلیت براتون میفرستن که توش نوشه Dear Sir/Madam ...
یعنی حتی نمیخونن که شما زن هستی یا مرد! البته کی سی سی خداییش منظم تره و هر بار نامه دادم جواب درست دادن ولی متاسفانه تو این مرحله که کار دست کی سی سی نیست.
هر بار که دغدغه دوستان رو میبینم که دیر شد و چرا کلیر نشدیم و ... یاد ماه های اول کلیرنس خودم می افتم که چه اعتمادی داشتم به روال اداری آمریکا و دقت کارشون!

شاید این حرف تندی باشه ولی به نظر من اینها تا کسی وارد خاک آمریکا نشده اصلا آدم حسابش نمیکنن. نه وقتش براشون اهمیت داره نه پولش نه هیچ چیز دیگش!

شابد براتون جالب باشه که یکی از بچه هایی که اونم بیشتر از یکساله منتظره، از طریق یکی از دوستانش در آمریکا باعث شده که یک سناتور آمریکایی به سفارت نامه بنویسه و به قول خودمون سفارششو بکنه و اونها در جواب سناتور خیلی محترمانه گفتن که به شما هیچ ربطی نداره.
نیمه پر این لیوان اینه که تو روند ویزای مهاجرتی بر عکس غیر مهاجرتی، آفیسر خیلی تصمیم گیر نیست و یک روال اداری طی میشه که ممکنه کند باشه ولی سلیقه ای نیست.

نکته آخر اینکه اینها بصورت غیر معقول و دیوانه واری رو قضیه سربازی گیر شدن. یکی از آشناهای ما که تا الان بارها آمریکا رفته و 76 سالشه هفته پیش رفته دوبی و آفیسر ازش پرسیده سربازی کجا بودی و کارت پایان خدمتت کو ؟!!!!!!

ارادتمنم
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101 ، afshin.as ، jupiterx ، Reza-2015 ، reza.h ، farrokh33 ، goliii ، Officer
واقعا همین طوره و بنظرم ادم همون طور که شانس اورده قبول شده باید روی شانس کلیرش هم حساب کنه یاد یه جکی افتادم
یه بنده خدایی میره امتحان رانندگی افسر بهش میگه شما میرسی سر چهارراه دست راستت یه امبولانسه دست چپت یه اتوبوس روبروتم یه ماشین وانت اولویت با کیه ؟طرف میگه اول امبولانس بعد وانت بعد اتوبوس! افسر میگه پس خودت چی؟ یا رو میگه ما همون اولش رد کردیم چهارراه رو ! Big Grin
اینجوری به کلیر فکر کنید باباجون ؛)
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، bahar101 ، fa15 ، jupiterx ، Reza-2015 ، vahid1432 ، aaraam ، fati.d ، farrokh33 ، sami_rg
بچه ها تو رو خدا این کلیر شدن رو اینقدر وحشتناک نکنید ادم مطالب شما رو میخونه خون تو رگاش خشک میشه انشالله امروز یه کلیر گروهی مییادش همه خوشحال میشن اون کسی که کار ما ها رو تا الان درست کرده بقیه اش رو هم درست میکنه یا علی
تشکر کنندگان: afshin.as ، jupiterx ، Reza-2015 ، reza.h ، somayeh1363 ، farrokh33 ، goliii
(2015-03-13 ساعت 09:50)arash.hs نوشته:  بچه ها تو رو خدا این کلیر شدن رو اینقدر وحشتناک نکنید ادم مطالب شما رو میخونه خون تو رگاش خشک میشه انشالله امروز یه کلیر گروهی مییادش همه خوشحال میشن اون کسی که کار ما ها رو تا الان درست کرده بقیه اش رو هم درست میکنه یا علی

دوست عزیز منم با شما کاملا موافقم به خدا من از ترسم نمیام مطالب و بخونم خدایش یه کم انرژی داشته باشید به نظر بنده خواهشن اگر میبینید مطلبی به درد جمع می خوره به اشتراک بزارید خیلی قضیه رو شخصی میکنید آخه اونا مگه با یکی پدر کشتگی دارن که یکو ویزاشو زودتر بدن یکیو زودتر ندن به خدا اونا هیچکیو نمیشناسن شاید بگید نوبت توام میرسه تازه رفتی مصاحبه ولی به خدا من فقط امید دارم و وقتی میام اینجا سر میزنم تا یه مطلبی که به درد بخور باشه نمیزارم ولی خواهشم با اونایی که تو این چندتا پیج کارشون شده اینکه مام مثل 2014 میشیم مطلبای شمارو همه میدونن همه ام میدونن تو این چند سال کسایی که زودتر ویزا گرفتن کم بودن حالا که نه کاری از دست من نه شما بر میاد پس حداقل انرژی منفی ندید.
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
تشکر کنندگان: arash.hs ، jupiterx ، Reza-2015 ، reza.h ، somayeh1363 ، aaraam ، farrokh33
سلام دوستان، من سعی میکنم تا داستان خاصی نباشه و تحلیل نداشته باشم، اینجا صحبت نکنم و پست نذارم، ولی دیگه کم کم خیلی جو اینجا داره سنگین میشه.

این چه جویه که راه افتاده؟
چرا همه چیو طلبکاریم؟
مگه هزار بار، هزار جا اعلام نکردن که آقا تغییری در زندگیتون ندین تا ویزا نگرفتین؟(بازم دمشون گرم که اینقدر احساس مسئولیت کردن و از قبل تذکرات مفید رو دادن)
مگه تا حالا چند تا ویزا دادن به کل آسیا؟(برید ببینید)
مگه این داستان اسمش لاتاری نیس؟(برید معنی فارسی لاتاری رو پیدا کنید، نگفتن لاتاریه برنده شدن، گفتن لاتاریه گرین کارت، ینی اخذ گرین کارت بعد از طی همه مراحل لازم، ینی از صفر تا صدش لاتاریه، افتاد حالا؟)
مگه فقط ما ریفیوزی داریم؟(برید قاره هایه دیگه رو هم چک کنید، حتی اروپا)
چرا اینقدر کوته نظریم؟
آیا همه ماها با اولین آشنایی با هر کسی، اون فرد رو به خونمون، به جمع خونوادمون راه میدیم، هر چند همزبون و هموطن، حالا چه توقعی از اونا داریم؟ ندیده و نشناخته؟(اگه کسی این کارو خداییش میکنه، ای ول داره)
چرا همه چیو از منظر خودمون نگاه میکنیم؟
ما که خودمون رو جزو بهترین های این کره خاکی میدونیم، چرا در عمل ثابت نمیکنیم پس؟
و هزارتا سوال دیگه ....

بنده هم یکی از این منتظران هستم، شرایطم هم از 95% افرادی که اینجان، به مراتب خیلی بد تره، ولی کسی پستی نا امید کننده و مایوس کننده از بنده خونده؟
لطفا نگرانی هامون رو واسه خودمون نگه داریم، امید و انرژیه مثبت رو وارد این محیط کنیم، هیچکدوم از حرفای مایوس کننده دوستان کم لطف، شخصا روی بنده ذره ای تاثیری نداره، چون کاملا بر شرایط مسلطم، سایتهای مختلف و لاتین رو مطالعه میکنم، دیتاهایه مختلف رو با هم مقایسه میکنم، فقط نشستم و در حال رصد وضعیت هستم، ولی خداییش به فکر خودتون نیستید، به فکر کسایی باشید که تنها منبع اطلاعاتشون این سایته، تمام امیدشون رو به مطالب منعکس شده در اینجا و این پست هایی که میذاریم بستن، چقدر برای اون افراد تضعیف روحیه میشه؟
خیلی صحبت کردم، شرمنده، باید این حرفا رو میزدم.

دوستانی که نگرانید، اگه از بنده بپرسید، باید عرض کنم که:

با اطلاعاتی که بنده دارم و بررسی هایی که انجام میدم و صحبتهایی که با دوستان هم قطاری دارم، اصلا جایه نگرانی نیست، اصلا اصلا، کارا داره به روال طی میشه، توکل بر خدا، هر چی صلاحمونه همون میشه، ما تلاشمون رو کردیم، ثبت نام لاتاری، ارسال فرمها، انجام هزینه، سفر برای مصاحبه و ... (از ما حرکت)، حالا نوبت خداست (از اون برکت)، کارامون رو انجام بدیم، زندگیمونو بکنیم، عیدمون رو به خودمون و خونوادمون زهر مار و تلخ نکنیم.
بازم تاکید میکنم اصلا نگران نباشید، خیالتون راحت، همه چی آرومه، هیچ چیز غیر عادی وجود نداره و اونچه که باید بشه، میشه.

با آرزویه یه آدینه خوب واسه هممون، شاد و سلامت و پاینده باشید.
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، HERMES7 ، afrand ، fa15 ، arman2015 ، satan ، jupiterx ، negar6043 ، reza.h ، somayeh1363 ، Alex 2014 ، farrokh33 ، milad.nas ، goliii ، sh_mm10 ، Officer
کاملا موافقم که لاتاری کلا یک قضیه شانسیه و برنده شدن، شماره پرونده، مصاحبه رفتن، کلیرنس خوردن یا نخوردن، ویزا گرفتن و ... همش شانسیه و ما هیچ حق نداریم طلبکار باشیم.
ولی در مورد کلیرنس، بستگی داره به تاپیک کلیرنس چطوری نگاه کنیم:
یک دیدگاه اینه که تحلیل های منطق خودمون در مورد کلیرنس رو اینجا اعلام کنیم و انتقاد ها و نظرات همدیگره رو بشنویم. از اخبار هم خوب و هم بد مطلع بشیم.
دیدگاه دیگه اینه که بیاییم اینجا و هی برای همدیگه و کاینات و سفارت و ... انرژی مثبت (که واقعا نمیدونم از نظر علمی اصلا مفهومش چیه!) بفرستیم و اینطوری بهم روحیه بدیم و هر کسی تحلیلی (حتی منطقی) ارائه کرد که ما رو به این فکر انداخت که ممکنه سر موقع کلیر نشیم، ببندیمش به باد انتقاد که چرا انرژی منفی (که اونم علما موندن که دقیقا چیه! چون کسی که حداقلی از فیزیک خونده باشه میدونه که انرژی مثبت و منفی نداره) میفرستی؟

حالا اینکه کسی بخواد چشمش رو به روی چیزهای منفی تو زندگی ببنده و فقط نیمه پر لیوان رو ببینه دیگه تصمیم شخصی خودشه. خیلی هم خوب !
ولی خوش بحال اونهایی که بجای خوشبین بودن واقع بین هستن.

به هر حال امیدوارم خیلی زود همه کلیر شیم که اصلا احتیاجی به تحلیل و تاپیک کلیرنس و ... نباشه. آدمیزاد به امید زندست.
مخلصیم
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: owen2015 ، hamed shayan ، farrokh33 ، goliii ، Officer
سلام خدمت دوستان من الان از ابوظبی دارم برمیگردم دبی دیروز چک خوردم امروز چک کردم سایتو شماره پروندرو زدم نیومد چطوریه میشه راهنمایی کنین ممنون میشم
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، farrokh33 ، goliii
دوستان تونستین جواب مارو بدین خیلی ممنون میشم
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-03-13 ساعت 12:06)rasoul3711 نوشته:  سلام خدمت دوستان من الان از ابوظبی دارم برمیگردم دبی دیروز چک خوردم امروز چک کردم سایتو شماره پروندرو زدم نیومد چطوریه میشه راهنمایی کنین ممنون میشم

دوست عزیز، انکارا هم معمولا یکی دو روز بعد شماره پرونده رو میزنه احتمالا ابوظبی نیز همینطوره. جای نگرانی نیست.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: farrokh33 ، goliii
شما باید شماره کیست رو بدون صفر های وسطش در سایت سیس وارد کنی. چون مصاحبه رفتی حتما باید یه جوابی بده بهت
اینم لینکش هست
https://ceac.state.gov/ceac/
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: Reza-2015 ، farrokh33
(2015-03-13 ساعت 08:29)bidaad نوشته:  با سلام به دوستان
1- آمار سیمون دقیقا نشون میده که همون طور که من گفتم روزهای 19 و 20 فوریه آپدیت گروهی داشتیم.
2- کیس 2015AS3195 روز سوم مارس رد شده و طبق آمار سیمون حداقل روزهای 19 فوریه یا شاید هم قبلش آپدیت داشته (پس روز مصاحبه رد نشده و در مرحله کلیرنس رد شده). به نظر من نکته مثبتیه. چون همیشه برای من سوال بود که اگه اینها روی پرونده ای مشکوک باشن یا بخوان رد کنن کلا هیچ جوابی نمیدن و طرف رو توی خماری تا 30 سپتامبر نگه میدارن یا رد میکنن که ظاهرا دومیش درسته! پس میشه گفت کیس های اکتبر و نوامبر تقریبا میتونن امیدوار باشن که حداکثر ظرف این یکی دو ماهه تکلیفشون معلوم میشه.
.
.
.

سلام دوستان
كسي از اين كيس 2015AS3195 اطلاعي داره؟ براي دسامبر كارنت شده بوده، ميدونيد مصاحبش كي بوده؟ دليل رد شدن كيس رو كسي ميدونه؟
ممنون
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: amir911 ، farrokh33
اصلا مال کجای آسیا هست این کیس؟ایرانی؟
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان