کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام بر دوستان این انجمن
امیدوارم هرچه زودتر همه کلیر بشن
یکی از بچه های تاپیک انتظار مکانیزم FBI CHECK رو گذاشتن و بنده هم ترجمه کردم
اطلاعات خوبی داره
انواع چک ها و مدتی که کلیر میشن و ... رو داره
گفتم شاید به درد بچه های این تاپیک بخوره
میتونید PDF رو از "ایــــــنجا" دانلود کنید
با آرزوی موفقیت
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: Officer ، reza.aa ، satan ، Radwin ، amindv15 ، reza.h ، sami_rg ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، Mahboy ، MARY31 ، Leila18 ، vahid1432 ، turadjk ، Reza-2015 ، farrokh33 ، hashemy ، ashkan.h56 ، jupiterx ، Siavash-M ، Marmad
(2015-03-14 ساعت 05:26)farzad021 نوشته:  سلام بر دوستان این انجمن
اطلاعات خوبی داره
با آرزوی موفقیت
واقعا جامع و کامل بود.
مرسی واقعا. ایشالا 2016 جای امضا یه کیس نامبر خوشگل ببینیم Shy
کیس:2015As54xx><رویت:1می><کنسول:آنکارا><فرم اولیه: 24 اگوست>

با غصه نشو همدم ، سنت شکن خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش

سر بچرخونی مسیر روبه روتو باختی هر زمستون پیش از اینکه ریشه پابندت کنه شاختو بردار و تمرین تبر کن با خودت یا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببین یا بسوز و جنگلی رو شعله ور کن با خودت
تشکر کنندگان: bahar101 ، farzad021 ، farrokh33 ، turadjk
با سلام نزديك دو ماه هست كه اپديت نشديم و فقط يك هفته بعد از مصاحبه دو بار اپديت شديم به نظر شما عادي هست

تشکر کنندگان: Officer ، goliii ، Reza-2015 ، farrokh33
(2015-03-14 ساعت 07:08)behnazrh نوشته:  با سلام نزديك دو ماه هست كه اپديت نشديم و فقط يك هفته بعد از مصاحبه دو بار اپديت شديم به نظر شما عادي هست

سلام کاشکی امضاتون رو کامل میکردین تا بچه ها بهتر بتونن نظر بدن.
تا اونجا که من تو این تاپیک خوندم مثل اینکه تو بحث کلیرنس هیچ چیز غیر عادی نیست.
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: Officer ، goliii ، farrokh33 ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان. ایا کسی بوده با رشته فنی و کار نفت و گاز و پتروشیمی کلیر شده باشه؟
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان: goliii ، p00ya2001 ، farrokh33
اطلاعات خوبی داره
با آرزوی موفقیت

سلام،ممنون از زحمتی که کشیدین،من نمی تونم فایل رو دانلود کنم،نمیدونم چرا؟!!!آدرس ایمیل می خواد بعدش هم بر می گرده رو صفحه اصلی،چطوری باید دانلودش کنم؟
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: farzad021 ، farrokh33
چرا نا امید هنوز خیلی وقت مونده که
اونایی که تازه میخوان تو جون جولای برن مصاحبه چی بگن
من خودم شخصا نگران هستم ولی نا امید نیستم .
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: Radwin ، babak12 ، goliii ، p00ya2001 ، bahar101 ، Reza-2015 ، farrokh33 ، حاجی واشنگتن ، Siavash-M
(2015-03-14 ساعت 10:12)amindv15 نوشته:  
اطلاعات خوبی داره
با آرزوی موفقیت

سلام،ممنون از زحمتی که کشیدین،من نمی تونم فایل رو دانلود کنم،نمیدونم چرا؟!!!آدرس ایمیل می خواد بعدش هم بر می گرده رو صفحه اصلی،چطوری باید دانلودش کنم؟

کادری که میل میخواد رو ببندین.
قسمت بالای صفحه سمت راست گزینه دانلود رو میبینید.
موفق باشید
کیس:2015As54xx><رویت:1می><کنسول:آنکارا><فرم اولیه: 24 اگوست>

با غصه نشو همدم ، سنت شکن خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش

سر بچرخونی مسیر روبه روتو باختی هر زمستون پیش از اینکه ریشه پابندت کنه شاختو بردار و تمرین تبر کن با خودت یا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببین یا بسوز و جنگلی رو شعله ور کن با خودت
تشکر کنندگان: farzad021 ، farrokh33
(2015-03-14 ساعت 10:12)amindv15 نوشته:  سلام،ممنون از زحمتی که کشیدین،من نمی تونم فایل رو دانلود کنم،نمیدونم چرا؟!!!آدرس ایمیل می خواد بعدش هم بر می گرده رو صفحه اصلی،چطوری باید دانلودش کنم؟
خواهش میکنم
همون طور که دوستمون فرمودند گوشه سمت راست بالا می تونید روی دانلود کلیک کنید.اگر باز هم موفق نشدید میتونید از اینجا به صورت مستقیم دانلود کنید.
تشکر کنندگان: vahid1432 ، bahar101 ، farrokh33
اطلاعات خوبی داره
با آرزوی موفقیت

بسیار عالی بود، فقط یک سوال: اگر شخصی شامل چند نوع چک باشه چی؟ اونوقت ممکنه تا پایان سپتامبر کلییر نشه!
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-03-14 ساعت 13:03)MARY31 نوشته:  بسیار عالی بود، فقط یک سوال: اگر شخصی شامل چند نوع چک باشه چی؟ اونوقت ممکنه تا پایان سپتامبر کلییر نشه!

به ندرت همچین اتفاقی ممکنه بیفته
اما طبق گفته خودشون نهایتا 360 روز از روز مصاحبه ممکنه طول بکشه
و اینکه کلیر بشه کسی یا نه هم همونطور که باز خودشون گفتن اصلا معلوم نخواهد بود
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh33
سلام دوستان عزیز من از چهارشنبه امارات هستم و پنجشنبه صبح رفتم واسه مدیکال که خوسبختانه برای 3 نفر حدودا 750 دلار هزینم شد و امروز شنبه میرم برای گرفتن جواب مدیکال و فردا یک شنبه هم صبح اول وقت مصاحبه داریم. برامون دعا کنین. من سرباز معلم بودم و میخام هر جوری شده این مسله رو بهشون بفهمونم که بنده سرباز نبودم. هر کی هر راه کاری که در این راستا داره رو بگه و برام دعا کنین. من واقع بین هستم که احتمال AP خوردن دارم اما میخام مثبت هم به قضیه نیگا کنم خدا رو چه دیدی. شاید یه ضرب گرفتم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، masouleh ، HERMES7 ، Radwin ، bahar101 ، Reza-2015 ، farrokh33
(2015-03-14 ساعت 13:16)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان عزیز من از چهارشنبه امارات هستم و پنجشنبه صبح رفتم واسه مدیکال که خوسبختانه برای 3 نفر حدودا 750 دلار هزینم شد و امروز شنبه میرم برای گرفتن جواب مدیکال و فردا یک شنبه هم صبح اول وقت مصاحبه داریم. برامون دعا کنین. من سرباز معلم بودم و میخام هر جوری شده این مسله رو بهشون بفهمونم که بنده سرباز نبودم. هر کی هر راه کاری که در این راستا داره رو بگه و برام دعا کنین. من واقع بین هستم که احتمال AP خوردن دارم اما میخام مثبت هم به قضیه نیگا کنم خدا رو چه دیدی. شاید یه ضرب گرفتم
دونستن زبان انگلیسی خیلی بهم کمک کرده و مثلا به خاطر همین مدیکالم رو تونستم با دکتر شوکلا صحبت کنم و ایشونم البته لطف کرد و خیلی منطقی جوابمو رو میداد حتی فرمهایی که مربوط به واکسیناسیون افراد در سنین مختلف هستش رو جلوم گذاشت تا نشون بده الکی واکسن نمی نویسه.

منتظر راه کار تون هستم تا این مسله سرباز معلمی رو به خوبی به آفیسر انتقال بدم و ایشالا یه ضرب بگیریم. فقط در نظر داشته باشین 10 ثانیه باید قال قضیه رو بکنم نه بیشتر نه کمتر.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، p00ya2001 ، bahar101 ، Reza-2015 ، farrokh33
(2015-03-14 ساعت 13:16)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان عزیز من از چهارشنبه امارات هستم و پنجشنبه صبح رفتم واسه مدیکال که خوسبختانه برای 3 نفر حدودا 750 دلار هزینم شد و امروز شنبه میرم برای گرفتن جواب مدیکال و فردا یک شنبه هم صبح اول وقت مصاحبه داریم. برامون دعا کنین. من سرباز معلم بودم و میخام هر جوری شده این مسله رو بهشون بفهمونم که بنده سرباز نبودم. هر کی هر راه کاری که در این راستا داره رو بگه و برام دعا کنین. من واقع بین هستم که احتمال AP خوردن دارم اما میخام مثبت هم به قضیه نیگا کنم خدا رو چه دیدی. شاید یه ضرب گرفتم

دوست عزیز انشاله که یه ضرب بگیری
ولی یه نصیحت دوستانه تا زمانی که از شما سئوال نشده چیزی رو توضیح نده ممکن بخوای ابروشو درست کنی ....شه
من خودم سربازی رو خریده بودم AP شدم
در ضمن خیلی هم فکر نکن معلمی براشون سئوال نیست معمولا خانمها چک نمیخورن ولی هیمنجا یه خانمی بود نوشته بو من دو سال دبستان معلم بودم چک خوردم
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، bahar101 ، Reza-2015 ، farrokh33
(2015-03-14 ساعت 13:20)mfte.teacher نوشته:  
دونستن زبان انگلیسی خیلی بهم کمک کرده و مثلا به خاطر همین مدیکالم رو تونستم با دکتر شوکلا صحبت کنم و ایشونم البته لطف کرد و خیلی منطقی جوابمو رو میداد حتی فرمهایی که مربوط به واکسیناسیون افراد در سنین مختلف هستش رو جلوم گذاشت تا نشون بده الکی واکسن نمی نویسه.

منتظر راه کار تون هستم تا این مسله سرباز معلمی رو به خوبی به آفیسر انتقال بدم و ایشالا یه ضرب بگیریم. فقط در نظر داشته باشین 10 ثانیه باید قال قضیه رو بکنم نه بیشتر نه کمتر.

تيچر جان واست آرزوي موفقيت ميكنم
منم سرباز بودم شايد خيلي واسشون فرق نكنه
ولي همون روز يه نفر بود لاتاري امريه سربازي داشت واسه كشاورزي بهش چك خورد واقعا نميشه دقيق گفت هكه چي از قبل مشخص بود اون روز كه ما بوديم به خيلي چك خورد يه خانواده بودن 13 سال منتظر بودن 4 سال پيش همه كاراشونو كردن تازه روز مصاحه بازم بهشون چك خورد
معمولا به خانومايي كه برنده اصلي باشن و كار غير دولتي داشته باشن ويزا يكضرب ميدن و شوهرشون چك ميخوره اگه سربازي رفته باشه
ولي هميشه اميد ادمو به سرانجام ميرسونه
با انرژي مثبت پيش برو
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: mfte.teacher ، bahar101 ، Reza-2015 ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان