کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان من امروز برای بار پنجم از تاریخ مصاحبه (سوم مارچ) آپدیت شدم.
جالب اینجاست که یک ساعت پیش یعنی ساعت ۱۲ ظهر چک کردم و آپدیت شده بود. مگه پرونده ها به kcc آمریکا ارسال نمیشه؟ الان مگه نصف شب اونجا نیست؟ چطور آپدیت شده؟
روزای قبل بعد از ۵-۶ عصر آپدیت میشد.
میشه دوستان مطلع راهنمایی کنن. ممنونم Smile
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: farrokh33 ، goliii
(2015-03-13 ساعت 14:21)satan نوشته:  اصلا مال کجای آسیا هست این کیس؟ایرانی؟

كيسهاي آسيايي كه توي آنكارا مصاحبه ميشن عموما ايراني هستن Sad
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: satan ، farrokh33 ، goliii
(2015-03-13 ساعت 14:21)vahid1432 نوشته:  دوستان من امروز برای بار پنجم از تاریخ مصاحبه (سوم مارچ) آپدیت شدم.
جالب اینجاست که یک ساعت پیش یعنی ساعت ۱۲ ظهر چک کردم و آپدیت شده بود. مگه پرونده ها به kcc آمریکا ارسال نمیشه؟ الان مگه نصف شب اونجا نیست؟ چطور آپدیت شده؟

سلام دوست عزيز
پرونده شما دست سفارته و حتما اونجا در مورد خاصي بررسي شده و بالتبع سايت سيس براي شما آپديت شده.
موفق باشيد
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: vahid1432 ، farrokh33 ، goliii
(2015-03-13 ساعت 14:36)Reza-2015 نوشته:  
(2015-03-13 ساعت 14:21)vahid1432 نوشته:  دوستان من امروز برای بار پنجم از تاریخ مصاحبه (سوم مارچ) آپدیت شدم.

سلام دوست عزيز
پرونده شما دست سفارته و حتما اونجا در مورد خاصي بررسي شده و بالتبع سايت سيس براي شما آپديت شده.
موفق باشيد
نصف شب یک کیس نامبر آپدیت شده بود!
کیس نامبر: 2015AS38XX>
ارسال فرمهای اولیه: 28می
تعدادافراد کیس: 1نفر
سفارت:انکارا
تاریخ کارنت شدن: 9 نوامبر
نامه دوم: 12 نوامبر
مصاحبه: فوریه
وضعیت: کلیرنس
آپدیتها: 11feb, 17feb 19feb , 24feb, 27feb, 2march, 9march،20march 1jun(by email),5jun,9jun, 11jun(name az sefat baraye clear shoda Smile )
120 روز انتظار
تشکر کنندگان: vahid1432 ، bahar101 ، goliii ، farrokh33
(2015-03-13 ساعت 14:15)Reza-2015 نوشته:  
(2015-03-13 ساعت 08:29)bidaad نوشته:  با سلام به دوستان
1- آمار سیمون دقیقا نشون میده که همون طور که من گفتم روزهای 19 و 20 فوریه آپدیت گروهی داشتیم.
2- کیس 2015AS3195 روز سوم مارس رد شده و طبق آمار سیمون حداقل روزهای 19 فوریه یا شاید هم قبلش آپدیت داشته (پس روز مصاحبه رد نشده و در مرحله کلیرنس رد شده). به نظر من نکته مثبتیه. چون همیشه برای من سوال بود که اگه اینها روی پرونده ای مشکوک باشن یا بخوان رد کنن کلا هیچ جوابی نمیدن و طرف رو توی خماری تا 30 سپتامبر نگه میدارن یا رد میکنن که ظاهرا دومیش درسته! پس میشه گفت کیس های اکتبر و نوامبر تقریبا میتونن امیدوار باشن که حداکثر ظرف این یکی دو ماهه تکلیفشون معلوم میشه.
.
.
.

سلام دوستان
كسي از اين كيس 2015AS3195 اطلاعي داره؟ براي دسامبر كارنت شده بوده، ميدونيد مصاحبش كي بوده؟ دليل رد شدن كيس رو كسي ميدونه؟
ممنون

یک چیزی که داره اتفاق می افته، افزایش تعداد ردی ها است که از 1 مورد در ژانویه به 9 مورد در فوریه و این داستان ادامه داره
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh33
بنده هم موافقم که لاتاری فقط تا زمان قبولی شانسی هست؛ یعنی درواقع صورت درست قضیه به این صورت هست که بعد از قبولی شما هرچی جلوتر میرید از فاکتور شانس قضیه کاسته شده و به فاکتورهای دیگه اضافه میشه، ولی خب همچنان مثل هرکار دیگه ای در زندگی همچنان یک درصدی از فاکتور شانس در کنار کار شما هست و نمیشه به صورت کامل اون رو پاک کرد! در خیلی از کارهای دیگه ی زندگی هم به همین صورت هست و هرکاری به نحوی درصدی ریسک درونش نهفته است، به عنوان مثال وقتی شما یک بیزینس جدید رو میخواهید شروع میکنید در ابتدای کار هرچقدر هم محتاط باشید و همه جوانب رو بسنجید باز هم قضیه به شدت ریسکی هست ولی وقتی مراحل کار رو بادقت و رعایت اصول پیش ببرید آروم آروم فاکتورهای ریسک و شانس کاهش پیدا میکنند و فاکتورهای فکر، استدلال و رفتارهای خردمندانه ارزش و وزن بیشتری پیدا میکنند.

در لاتاری هم کم و بیش قضیه به همین صورت هست، وقتی شما برنده شدید و بعد مراحل کار رو با دقت و با رعایت اصول مطرح شده قدم به قدم پیش بردید و وقت و انرژی و سرمایه زندگیتون رو پاش گذاشتید تا حدود زیادی فاکتور شانس عقب نشینی میکنه و عملکرد صحیح شما در مراحل مختلف ارزش بیشتری پیدا میکنه. پروسه ی کلیرنس یا AP هم مرحله ی دیگری از این مسیر هست و به هیچ وجه هم یک پروسه ی شانسی و رندوم نیست، قرار نیست اونور برای کلیر کردن شما تاس بندازند(!) یا مثل زمان برنده شدن در لاتاری یک سیستم کامپیوتری بیاد شما رو به صورت رندوم انتخاب کنه! این مرحله هم یکسری اصول و قواعد خودش رو داره که باید طی بشه...

لپ کلام اینکه قبول که پروسه ی لاتاری و گرفتن گرین کارت مثل خیلی از کارهای بزرگ زندگی دارای ریسک هست (مخصوصا بسته به کیس نامبر شما و نزدیک شدن تاریخ های مصاحبه به سپتامبر مقدار ریسک به شدت تغییر میکنه) ولی این به هیچ وجه به این معنا نیست که کل این پروسه شانسی هست و همه چی برمبنای شانس داره پیش میره!

مورد دیگه اینکه در مورد تغییر ندادن رویه زندگی و اینها باید بگم متاسفانه این هم فقط در حد حرف هست و شما چه بخواهید چه نخواهید حجم عظیمی از وقت، انرژی، اعصاب و سرمایه ـتون رو صرف این قضیه خواهید کرد و دقیقا مثل سرمایه گذاری در یک پروژه میمونه... مورد خودم رو هم فقط به عنوان مثال براتون عرض میکنم و زیاد دیگه سرتون رو درد نمیارم؛ بنده خودم از اول این پروسه کاملا تلاش کردم که تا جای ممکن به هیچ وجه زندگی عادی خودم در این مسیر دچار اختلال و مشکل نشه ولی در نهایت امروز چیزی که برای من مونده اینه که قریب به یکسال هست که که کاملا فکر و اعصاب و انرژی و تقریبا همه چیز من کاملا درگیر این قضیه شده، تعداد زیادی فرصت های کاری مختلف با دستمزدهای بسیار بالا رو صرفا به خاطر اینکه قراردادهای حداقل یکساله و تعهدهای سنگین برای قرارداد میخواستند از دست دادم، قضیه ازدواجم رو به خاطر اینکه تا قبل مصاحبه امکان عقد کردن برام فراهم نبود از دست دادم و ظاهرا طبق قانون تا قبل از گرفتن گرین کارت دیگه اجازه ازدواج ندارم، گذشته از همه اینها تا به الان از هزینه ترجمه ها و تهیه مدارک بگیر تا هزینه هایی که برای گرفتن تمکن مالی، هتل، بلیط، مدیکال، سفارت، هزینه ماندن در آنکارا و غیره و غیره کردم، حساب کردم بالای 10 میلیون تومن هزینه برداشته برای من... ولی به هیچ وجه ناراحت نیستم چون برای چیزی سرمایه گذاری کردم که ارزشش رو داره! و میتونه آینده و زندگی من رو بسازه، و برای بدست آوردنش همونطور که تا الان پیش اومدم، تا آخرش هم خواهم رفت و پروسه ی AP هم فقط یک مرحله است که به زودی تموم میشه و بهتره در این فرصت ها به فکر مراحل بعدی و ساختن آینده ـمون باشیم، ناراحتی و غصه و نگرانی هیچی چیزی رو درست نمیکنه...

از صمیم قلب آرزو میکنم که این زمان های انتظار برای همه به زودی سپری بشه و مثل همیشه ازتون میخوام قوی و امیدوار و البته شکیبا باشید چون سحر نزدیک است...
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: hashemy ، Samia ، aaraam ، rbrb-2015 ، babak12 ، Officer ، AliReza.Sh
اين كيس نامبر3195، ٤ فوريه مصاحبه داشتن و ٣ مارس ريجكت شدن اين يا به دليل اين هستش كه ايشون مدرك تقلبي تحويل دادن كه احتمالش خيلي كمه به خاطر اينكه مدرك.تقلبي معمولا تا روز مصاحبه اونها متوجه شدن اما دو تا احتمال خيلي بيشتره يكي.اينكه احتمالا يه دروغي كفتن كه مشخص شده و ميدونيد كه به شدت روي دروغ حساسن و يل اينكه واقعا از نظر امريكا واسشون خطر داشته ايشون.تمام حالات ممكن رو خدمتتون عرض كردم Smile
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: bahar101 ، vahid1432 ، farrokh33 ، Reza-2015 ، goliii
سایت ceas برای ما هم دوباره اپدیت شد. (دفعه پنجم)
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: satan ، bahar101 ، vahid1432 ، farrokh33 ، Reza-2015 ، goliii
(2015-03-13 ساعت 21:56)zohreh-gh نوشته:  سایت ceas برای ما هم دوباره اپدیت شد. (دفعه پنجم)

good news! Smile
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، bahar101 ، farrokh33 ، Reza-2015 ، goliii
اکثر دوستان وقتی مصاحبه میشن و کلیر میخورن تا یکی دو روز بعد مصاحبه سه یا چهار تا اپدیت میشن نمیدون چرا واسه کیس ما چرا اینقدر کم آپدیت شده من خودم تو دو روز پشت هم دو تا اپدیت داشتم یکی روز مصاحبه و یکی دیگش روز بعدش ولی بقیه افراد کیس همون روز مصاحبه یکی آپدیت داشتن و بس
بنظرتون عجیب نیست؟
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: zohreh-gh ، farrokh33 ، goliii
(2015-03-13 ساعت 23:22)satan نوشته:  اکثر دوستان وقتی مصاحبه میشن و کلیر میخورن تا یکی دو روز بعد مصاحبه سه یا چهار تا اپدیت میشن نمیدون چرا واسه کیس ما چرا اینقدر کم آپدیت شده من خودم تو دو روز پشت هم دو تا اپدیت داشتم یکی روز مصاحبه و یکی دیگش روز بعدش ولی بقیه افراد کیس همون روز مصاحبه یکی آپدیت داشتن و بس
بنظرتون عجیب نیست؟

نه اصلا ايرادي نداره و دليل نداره اعضاي خانواده همشون هر دفعه باهم ابديت بشن و هر كدوم از اعضاي خانواده شرايطش متفارت محسوب ميشه از نظر اونها و استعلام از جاهايي كه براي هر كدوم بايد داشته باشن ممكن با بقيشون متفاوت يا يكسان باشه ولي ميدونم فقط در نهايت زماني كه بخوان كلير كنن تمام اعضا يكبار با هم ابديت ميشن.موفق باشيد
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: satan ، farrokh33 ، Reza-2015
(2015-03-13 ساعت 23:22)satan نوشته:  اکثر دوستان وقتی مصاحبه میشن و کلیر میخورن تا یکی دو روز بعد مصاحبه سه یا چهار تا اپدیت میشن نمیدون چرا واسه کیس ما چرا اینقدر کم آپدیت شده من خودم تو دو روز پشت هم دو تا اپدیت داشتم یکی روز مصاحبه و یکی دیگش روز بعدش ولی بقیه افراد کیس همون روز مصاحبه یکی آپدیت داشتن و بس
بنظرتون عجیب نیست؟

اصلا ماهیت و چرایی این آپدیتهای بعد از مصاحبه با فاصله کم مشخص نیست ولی قطعا اهمیت چندانی ندارد چه کم باشد چه زیاد. حتی دور از مصاحبه هم مشخص نیست. زیاد خودتان را درگیر این آپدیتها نکنید چون خود سفارتها هم گفته اند فقط سایت سفارت را چک بنمائید
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Reza-2015
(2015-03-13 ساعت 21:56)zohreh-gh نوشته:  سایت ceas برای ما هم دوباره اپدیت شد. (دفعه پنجم)

منم امروز برای بار پنجم آپدیت شدم. البته مصاحبه من تقریبا یک ماه بعد از شما بوده. اصلا از کارشون نمیشه سر در آورد...
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Reza-2015 ، bahar101
(2015-03-13 ساعت 23:55)vahid1432 نوشته:  

منم امروز برای بار پنجم آپدیت شدم. البته مصاحبه من تقریبا یک ماه بعد از شما بوده. اصلا از کارشون نمیشه سر در آورد...

مکانیزم FBI Check

http://www.mohajersara.com/thread-7083-p...#pid585207

امیدوارم بتونه در روشن شدن ابهام دوستان کمک کنه Wink
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، farrokh33 ، Reza-2015 ، zohreh-gh ، Mahboy ، vahid1432
(2015-03-13 ساعت 08:29)bidaad نوشته:  با سلام به دوستان
1- آمار سیمون دقیقا نشون میده که همون طور که من گفتم روزهای 19 و 20 فوریه آپدیت گروهی داشتیم.
2- کیس 2015AS3195 روز سوم مارس رد شده و طبق آمار سیمون حداقل روزهای 19 فوریه یا شاید هم قبلش آپدیت داشته (پس روز مصاحبه رد نشده و در مرحله کلیرنس رد شده). به نظر من نکته مثبتیه. چون همیشه برای من سوال بود که اگه اینها روی پرونده ای مشکوک باشن یا بخوان رد کنن کلا هیچ جوابی نمیدن و طرف رو توی خماری تا 30 سپتامبر نگه میدارن یا رد میکنن که ظاهرا دومیش درسته! پس میشه گفت کیس های اکتبر و نوامبر تقریبا میتونن امیدوار باشن که حداکثر ظرف این یکی دو ماهه تکلیفشون معلوم میشه.
بقیه دوستان رو نمیدونم ولی شخصا بیشتر از اینکه دوست داشته باشم کلیر بشم دوست دارم "تکلیفم زودتر معلوم بشه".
لینک فایل سیمون:
http://goo.gl/Dbr8jO

من برای ویزای غیر مهاجرتی بیشتر از یکساله که توی وضعیت کلیرنس هستم و با دوستان شبیه به خودم در ارتباط هستم. وقتی تو لاتاری برنده شدیم با مکاتبه ای که با کی سی سی داشتم گفتن میتونی دو پرونده مهاجرتی و غیر مهاجرتی باز داشته باشی و مشکلی نیست. این رو به این جهت عرض میکنم که خیالتون رو راحت کنم که نوشتن نامه و پتیشن و ... اپسیلونی در روند کار اساتید سفارت تاثیری نداره. خیلی بخوان احترام بگذارن یک تمپلیت براتون میفرستن که توش نوشه Dear Sir/Madam ...
یعنی حتی نمیخونن که شما زن هستی یا مرد! البته کی سی سی خداییش منظم تره و هر بار نامه دادم جواب درست دادن ولی متاسفانه تو این مرحله که کار دست کی سی سی نیست.
هر بار که دغدغه دوستان رو میبینم که دیر شد و چرا کلیر نشدیم و ... یاد ماه های اول کلیرنس خودم می افتم که چه اعتمادی داشتم به روال اداری آمریکا و دقت کارشون!

شاید این حرف تندی باشه ولی به نظر من اینها تا کسی وارد خاک آمریکا نشده اصلا آدم حسابش نمیکنن. نه وقتش براشون اهمیت داره نه پولش نه هیچ چیز دیگش!

شابد براتون جالب باشه که یکی از بچه هایی که اونم بیشتر از یکساله منتظره، از طریق یکی از دوستانش در آمریکا باعث شده که یک سناتور آمریکایی به سفارت نامه بنویسه و به قول خودمون سفارششو بکنه و اونها در جواب سناتور خیلی محترمانه گفتن که به شما هیچ ربطی نداره.
نیمه پر این لیوان اینه که تو روند ویزای مهاجرتی بر عکس غیر مهاجرتی، آفیسر خیلی تصمیم گیر نیست و یک روال اداری طی میشه که ممکنه کند باشه ولی سلیقه ای نیست.

نکته آخر اینکه اینها بصورت غیر معقول و دیوانه واری رو قضیه سربازی گیر شدن. یکی از آشناهای ما که تا الان بارها آمریکا رفته و 76 سالشه هفته پیش رفته دوبی و آفیسر ازش پرسیده سربازی کجا بودی و کارت پایان خدمتت کو ؟!!!!!!

ارادتمنم
با سلام خدمت دوستان عزیزمن هم با فرمایش این دوست ارجمند موافقم که سربازی رفتن یعنی کلیرنس خوردن .سال ۲۰۱۱ رفتم برای مصاحبه آنکارا برای ویزای توریستی آفیسر ازم سوال کرد خدمت رفتی ؟گفتم آره . گفت کجا ؟گفتم زمان شاه سپاهی دانش بودم .وقتی کلمه سپاهی رو شنید یکهو خودش رو جمع کرد دیدم مثل اینکه زیاد متوجه نشده و ممکنه کار خراب بشه گفتم سال ۱۹۷۴ قبل از انقلاب سرباز معلم بودم که بهش میگفتن سپاه دانش .کارت پایان خدمت رو از من خواست نشونش دادم بالای کارت نشان شیرو خورشید وتاج پادشاهی بود مکثی کرد و برگه زرد رو به من داد (اونموقع برای کلیرنسی برگه زرد رنگ بود) مدت حدود ۸۰ روز طول کشید تا کلیر شدم.(حدود سه ماه رفتم پیش پسر بزرگم)سال بعد یعنی ۲۰۱۲ از دبی اقدام کردم ولی باز هم apخوردم این دفعه حدود ۷۰ روز کلیر من طول کشید . این تجربه رو به این علت نوشتم که برا اونا فرق نمیکنه که ویزا توریستی است یا مهاجرتی .هر کس میخواد وارد خاک اونا بشه باید کاملا بررسی بشه وتا پاک بودنش برا اونا محرز نشه اجازه نمیدن پا به آمریکا بذاره ولی همینطوری و سلیقه ای تصمیم نمیگیرن که کی میتونه وارد بشه وکی وارد نشه اونا طبق یک قوانین و فاکتورهایی عمل میکنن که برا ما مشخص نیست ولی یک چیز مشخص است واون اینه که اگه پرونده ای مشکلی نداشته باشه اگه حتی سربازی سپاه و کار دولتی داشته باشیم پس از مدتی حتما شخص رو کلیر میکنن و بهش ویزا میدن ممکنه بررسی کمی طولانیتر باشه نسبت به بقیه ولی دلبخواهی کسی رو ریجکت نمیکنن .پس باامید به اینکه اکثر ایرانی ها ویزاشون رو بگیرن و زندگی جدیدی رو در یک دنیایی دیگرکه به اونا فرصت میده تا با توانایی هاشون به آرزوهاشون برسن شب بخیر میگم .همگی شاد باشید
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، zohreh-gh ، satan ، babisondes ، bahar101 ، milad.nas ، goliii ، Alex 2014 ، jupiterx ، Siavash-M ، turadjk ، Officer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان