کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-17 ساعت 02:33)tamana2016 نوشته:  جناب yes or no عزيز به نظرت اوضاع ۲۰۱۶ با كاهش 30000 بهتره نسبت به ۲۰۱۵ يا ۲۰۱۴ ها
باتشكر

من در جريان وضعيت 2016 نيستم دوست خوبم
اما خيلي وقت پيش اينو گفتم كه لاتاري امريكا ي روند سعي و خطارو طي كرده و همچنان هم خواهد كرد.
اينا دارن هر سال بدون برنامه ي خاص چيزي رو امتحان ميكنن و نتيجش رو در سال بعد به سمت بهبود روند استفاده ميكنن
هنون يه جورايي ريتم دار و قانونمند شدن مديكال رو قبلا هم مثال زدم كه 2012 آش شله قلم كار بود اما 2015 كاملا منظم.
سعي و خطا همينه. توي دوره 2014 كمبود ويزا اوايل ماه سپتامبر و تعداد بالاي متقاضي تجربه شد تا كارنت رو 2015 كاهش بدن. الان دوره ي ما آزمون كاهش كارنت بود.
سعي و خطا هميشه باعث بهبود فرآيند ميشه و شك نكنين 2016 به نظر من بسيار منظم تر قانون مند تر و بهتر برگزار ميشه.
اينجا خيلي دوستان هستن ك 2016 رو كامل دنبال كردن و ميكنن ميتونين ازشون نظر بخواين و بهتر از من ميتونن نظر بدن.
انشالا كه همتون سال 2016 ويزا بگيرين و سپتامبر رو تجربه نكنين.
(2015-09-17 ساعت 02:33)tamana2016 نوشته:  جناب yes or no عزيز به نظرت اوضاع ۲۰۱۶ با كاهش 30000 بهتره نسبت به ۲۰۱۵ يا ۲۰۱۴ ها
باتشكر

دوست عزیز من هم 2016 هستم ولی با عرض معزرت فک کنم با استرسی که این روزا بچه های 2015 دارن وقت مناسبی برای این سوال ها نیست.
ایشالا همشون که کلیر شدن حسابی سوال بارونشون می کنیم.
بازم بابت دخالتم معزرت می خوام.
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان: yesorno ، tamana2016 ، alireza51 ، غنچه ، smpf ، sunn789 ، kimfar ، لطف اله ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Janilla ، mahyaaa ، ben123 ، asal1372
با تشكر فراوان و سلامتي و رسيدن به خواسته هتون
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: alireza51 ، smpf ، sunn789 ، kimfar ، SAMBAR ، Janilla ، mahyaaa
امشب هم خبری نشد.
کیس نامبر: 2015AS4XXX>تعداد اعضای کیس: دو نفر > سفارت: آنکارا که به ابوظبی تغییر دادن> ارسال فرم ها: 30 jun> کارنت: 10 february> مصاحبه : 26 آپریل> خانم یکضرب و من AP > کلیر : 20 سپتامبر
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، smpf
صبح همگی بخیر
برا همه دعا میکنم
ایشالا روز خوبی در پیشه
تشکر کنندگان: kimfar ، nara ، areb1356 ، SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، mahyaaa ، smpf
سلام. صبح بخیر
بر اساس آخرین فایل سیمون تا 15 سپتامبر
کل ویزای صادره : 45079
کل افراد هنوز کلیر نشده :4454
کل ویزای صادره اسیا : 7003 نفر
بر اساس آمار ویزا هست
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: kimfar ، teele ، nara ، ebrahim1e ، SAMBAR ، Janilla ، yesorno ، 2015reza ، alireza51 ، mahyaaa ، hamed shayan ، smpf ، moj21
(2015-09-17 ساعت 08:20)areb1356 نوشته:  سلام. صبح بخیر
بر اساس آمار ویزا هست

و اما تحلیل خود سیمون
میگه با توجه به اینکه بین 50 تا 53 هزار ویزا میتونه صادر بشه و مصاحبه های سپتامبر هم احتمالن تموم شده:
اروپا، آمریکای شمالی و اقیانوسیه تقریبن مرز ویزاشون رو رد کردن اما
آسیـــــــــــــــــــــــــــــا و آفریقا هنوز پر نشدن و این شانس خوبی به کلیــــــــــــــــــــــــــــــــــر نشده ها برای این 2 هفته میده
تازه میگه آفریقا در بهترین حالت هم بازم کلی ویزای هدر رفته خواهد داشت پس بازم امیدواریم KCC اشتباهاتشو برای آفریقا توی آسیا جبران کنه (فقط 837 نفر کلیر کنه حله آقا Cool )
مثبت باشین دوستان
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: teele ، لطف اله ، ARSAMNEW ، tamana2016 ، M.d ، ebrahim1e ، Janilla ، joybar ، SAMBAR ، yesorno ، 2015reza ، alireza51 ، mahyaaa ، kimfar ، ben123 ، smpf
(2015-09-17 ساعت 02:31)Jefferson نوشته:  دوستان عزیز و منتظر
با درود فراوان،صبح پنجشنبه 17 سپتامبرتون بخیر و شادی باد،بیاری خداوند توانا و دانا امروز و جمعه 18 تعداد بسیاری از چشم انتظاران کلیرخواهند شد و قلبهای ما هم از شادی اونا شاد خواهد شد.خداوند فرمود"این درگه ما درگه ناامیدی نیست" قانون جذب میگه تصویرویزای لاتاری ۲۰۱۵ رو داخل پاسپورتتون ببینید و همین اتفاق میفته،خدائیش ارزش این دست و جمع باصفا و مهربان از اون سیاهای بزهکار و خلاف که درنیویورک و سنت لوئیس و لس آنجلس و.... آشوب بپا میکنند،بیشترنیست چرا ولله بیشتره ارزشتون دلم میخواد گوش این رئیس س ی ا و آژانس امنیت ملی رو بتابونم و بگم رفتارتون دقیقا مثل استن لورل هستش که هاردی بیچاره رو با اون کارهای دست و پا چلفتیش داغون میکرد آخه بررسی یه ایرانی عزیز خوش شانس ۹-۸-۷-۶-۵-۴-۳ ماه وقت میگیره خجالت بکشید ازاین رفتارتون.خدا با ماست اون ویزا حتما مال ماست باید بهمون تقدیم کنن.خودشون هم خوب میدونن فرزندان ماها در آمریکا در آینده نابغه های علمی میشوند چون نژاد پارسی نژاد برتر و موفق جهان است.با آرزوی دریافت ویزای ایالات متحده در سریعترین زمان ممکن.

دوست عزيز...با ارزوي كليري هممون تا 22 سپتامبر...شما كه پيشنهاد ميدي لطفا تصوير ويزا رو بذار من بدونم چي رو بايد تو ذهنم تصور كنم....
تصوير ويزاي امريكا تو پاس ؟!؟!؟Big Grin
تشکر کنندگان: areb1356 ، Janilla ، SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، kimfar ، smpf
تا در طلب گهر کانی، کانی
تا در هوس لقمه ی نانی، نانی

این نکته و رمز اگر بدانی دانی
هر چیز که در جستن آنی، آنی

مولانا
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: areb1356 ، nara ، Janilla ، elnazd ، SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، kimfar ، ben123 ، m.ghoreishi ، smpf
هی کسی نمیاد هی من می تحلیلم اینجا Big Grin
آقا توی آگوست 983 تا ویزا توی آسیا ایشود شده
حالا این رقم توی سپتامبر چند تاست؟؟؟ فقط 203 عدد
یعنی این تنبلهای بی خاصیت باید 782 تا ویزای دیگه توی این ماه صادر کنن تا تازه بشه مثل ماه قبل، حالا ماه آخر که باید بیشتر هم صادر کنن. آقا به نظرم یه خورده انرژی بفرستیم برای این زحمت کشان توی سفارتها یه وقت خسته نشن Cool
تشکر کنندگان: nara ، Janilla ، ebrahim1e ، elnazd ، SAMBAR ، joybar ، yesorno ، 2015reza ، alireza51 ، mahyaaa ، kimfar ، smpf
(2015-09-17 ساعت 08:38)APOLO5321 نوشته:  تا در طلب گهر کانی، کانی
تا در هوس لقمه ی نانی، نانی

این نکته و رمز اگر بدانی دانی
هر چیز که در جستن آنی، آنی

مولانا

آپولو جان، اولاً صبحت به خير و همراه با خبر هاي خوش.
ما در طلب ويزاي آنيم، ولي چرا "آن" نمي شيم آخه، نکنه، مولاکم (مولاناي شما) همينجوري يک چيزي پرونده!!!Big Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: nara ، SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، smpf
دوستان در خصوص این که امسال ۱۰۰۰ تا پناه جو از سوریه و عراق در امریکا ساکن شدند و بدتر ازاین که سال 2016 اوباما 15000اعلام کرد تا ساکن بشن و کاهش ۳۵۰۰۰ نفری در لاتاری 2016 (125-------->91)با نسبت های مرموز*2 ؟؟؟؟؟؟میتونه ارتباطی باشه ؟؟؟اگر باشه بی وجدانا به بازی گرفتنمون........فقط باید ببینیم 13 روز چی تو سرشونه+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: SAMBAR ، 2015reza ، alireza51 ، mahyaaa ، smpf
(2015-09-17 ساعت 08:20)areb1356 نوشته:  سلام. صبح بخیر
بر اساس آمار ویزا هست

خیلی ممنون علیرضا خان بابت این آمار امیدوار کنندت
امیدوارم همه بچه ها کلیر بشند
واقعا خیلی زور میگه با وجود این همه ویزا آدم کلیر نشه و کلی ویزا بسوزه
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: areb1356 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، nara ، alireza51 ، mahyaaa ، kimfar ، nimashariat
سلام به همه دوستان امروز همه سحر خیز شدن مثل اینکه این چند روز اخر هیچکی خواب نداره به امید خدا و خبر های خوب برای همه دوستان گل
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: SAMBAR ، nara ، alireza51 ، mahyaaa ، kimfar ، smpf
(2015-09-17 ساعت 09:09)tamana2016 نوشته:  دوستان در خصوص این که امسال ۱۰۰۰ تا پناه جو از *******ه و عراق در آمریکا ساکن شدند و بدتر ازاین که سال ۲۰۱۶ اوباما 15000اعلام کرد تا ساکن بشن و کاهش ۳۵۰۰۰ نفری در لاتاری ۲۰۱۶ (125-------->91)با نسبت های مرموز*۲ ؟؟؟؟؟؟میتونه ارتباطی باشه ؟؟؟اگر باشه بی وجدانا به بازی گرفتنمون........فقط باید ببینیم 13 روز چی تو سرشونه+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دوست عزیز
ویزای لاتاری DV چکار داره به پناهندگی و .........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اومدی کلی + میزاری ته پستت بعد کلی اون بالا علامت سوال رسم می کنی؟
میشه زحمت بکشین به 2015 ها اینجوری روحیه ندید؟ ممنون از محبتتون.

اگه 125000 نفر قبولی اولیه 2015 شده 84000 نفر برای 2016 شما باید کلی خوشحال باشی و بشکن بزنی که شانس موفقیت قبول شده ها خیلی بالاتر رفته
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، nara ، 2015reza ، alireza51 ، mahyaaa ، ben123 ، nimashariat ، asal1372 ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان