کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
شبها که میخوابم داغونم با خودم همش کلنجار میرم که تموم شد دیگه قبول کن تا صبح خوابم نمی بره و همش فکر میکنم. صبح که میشه هنوز ته دلم یه امیدی هست و میدونم این برنامه تا ۳۰سپتامبر همچنان ادامه دارد.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، areb1356 ، SAAM_60 ، mahyaaa ، Janilla ، لطف اله ، MASTAN1 ، alireza51 ، moj21
دوستان ما مدتی در چله نشینی بودیم نتونستیم خدمت دوستان برسیم, حال تحلیل من
با توجه به فایل سیمون از اول تا 15 آگست حدود 300 ویزا صادر شده که قابل مقایسه با 1 تا 15 سپتامبر که 200 عدد است می شود, حال با توجه به گفته سیمون که سقف ویزا در سه قاره اروپا, آمریکا و اقیانوسیه پر شده و ویزاهای باقی مانده می تواند به آسیا و افریقا اختصاص یابد, میتوان گفت که ویزا موجود است, از طرفی از 15 تا 30 آگست حدود 700 ویزا در آسیا صادر شده که می تونه با توجه به موجود بودن ویزا دوباره برای این ماه هم تکرار شه, پس هنوز امید است.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-09-17 ساعت 10:48)SAMBAR نوشته:  شبها که میخوابم داغونم با خودم همش کلنجار میرم که تموم شد دیگه قبول کن تا صبح خوابم نمی بره و همش فکر میکنم. صبح که میشه هنوز ته دلم یه امیدی هست و میدونم این برنامه تا ۳۰سپتامبر همچنان ادامه دارد.

فرهاد جان اولاً كه هنوز فرصت هست. اما حالا گيريم تموم بشه يا شده باشه. چه اتفاقي مي افته؟ فداي سرت. انقدر خودت رو اذيت نكن براي فرزند عزيزت هيچ چيزي بالاتر از اين نيست كه پدرش سالم و سلامت باشه. پس خودت رو بيشتر از اين اذيت نكن.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: SAMBAR ، ebrahim1e ، samane1363 ، mahyaaa ، APOLO5321 ، Janilla ، ben123 ، m.ghoreishi ، moj21
خوب دوستان عزیز
فایل سیمون رو که کلیرشده های اخیر (که هنوز توی سیاک ایشود نشدن) رو ازش کم کنیم در مورد سفارت ابوظبی وضعیت کیسهای مونده به شرح زیر هست.

[عکس: Z7quY.jpg]

یه توضیح : به نظرم توی آمار نصفه و نیمه ها یکسری کیسها هستن که هیچوقت صفر نمیشن، علت هم اینه که یه نفرشون به هر دلیلی مجاز به دریافت ویزا نبوده ولی هنوز توی سیاک ready مونده.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: SAMBAR ، yesorno ، A2000 ، Jefferson ، ebrahim1e ، samane1363 ، mahyaaa ، Janilla ، khalilkhah ، alireza51 ، matin86
استاد خلیل خواه نگرانی که من دارم بابت تعطیلات طولانی هفته اینده سفارتهاست واقعا نمیدونم میخوان چه گلی به سرشون بگیرن.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، samane1363 ، mahyaaa ، alireza51
(2015-09-17 ساعت 01:06)elmira esteghbal نوشته:  خداي مهربون دعامونو بر آورده كن...
به اميد اينكه صبح كه از خواب بيدار ميشيم با خبر كليري يه عالمه از بچه هاي مهاجر سرا همراه باشه...

AmenBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، Janilla ، alireza51
(2015-09-17 ساعت 10:50)khalilkhah نوشته:  دوستان ما مدتی در چله نشینی بودیم نتونستیم خدمت دوستان برسیم, حال تحلیل من
با توجه به فایل سیمون از اول تا 15 آگست حدود 300 ویزا صادر شده که قابل مقایسه با ۱ تا 15 سپتامبر که 200 عدد است می شود, حال با توجه به گفته سیمون که سقف ویزا در سه قاره اروپا, آمریکا و اقیانوسیه پر شده و ویزاهای باقی مانده می تواند به آسیا و افریقا اختصاص یابد, میتوان گفت که ویزا موجود است, از طرفی از 15 تا 30 آگست حدود 700 ویزا در آسیا صادر شده که می تونه با توجه به موجود بودن ویزا دوباره برای این ماه هم تکرار شه, پس هنوز امید است.

ای حدا خیرت بده. پا نشی بری دیگه ها.
ما نشستیم شما آمار بدی بهمون اونوقت شما میری چله نشینی؟

خو دعوت کن ما هم بیایم خسیس خان
سه نفری هم میرن بعد پشت سر ماها غیبت می کنن.

خدایی جات خیلی خالی بود Wink
تشکر کنندگان: SAMBAR ، areb1356 ، Jefferson ، ebrahim1e ، samane1363 ، mahyaaa ، Janilla ، A2000 ، ARSAMNEW ، khalilkhah ، m.ghoreishi ، alireza51 ، moj21
(2015-09-17 ساعت 10:54)SAMBAR نوشته:  استاد خلیل خواه نگرانی که من دارم بابت تعطیلات طولانی هفته اینده سفارتهاست واقعا نمیدونم میخوان چه گلی به سرشون بگیرن.
سفارت تعطیله که باشه کله باباشون ما همه کارامون با امریکاست اونهام که هستند . سفارت فقط نماینده است اگه اونها فقط 30 سپتامبر باز باشند کار ماحله
برای پزشکی من هم روز تعطیل که روز کارگر بود و ترکیه تضاهرات بود آزمایشاتم انجام دادم هم دکتر بود هم آزمایشگاش حالا هی حرص بخورید آخر سکته میکنید یکم آروم باشید
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: Jefferson ، SAMBAR ، ebrahim1e ، غنچه ، tamana2016 ، mahyaaa ، 2015reza ، Janilla ، لطف اله ، A2000 ، khalilkhah
(2015-09-17 ساعت 10:53)areb1356 نوشته:  خوب دوستان عزیز
فایل سیمون رو که کلیرشده های اخیر (که هنوز توی سیاک ایشود نشدن) رو ازش کم کنیم در مورد سفارت ابوظبی وضعیت کیسهای مونده به شرح زیر هست.

[عکس: Z7quY.jpg]

یه توضیح : به نظرم توی آمار نصفه و نیمه ها یکسری کیسها هستن که هیچوقت صفر نمیشن، علت هم اینه که یه نفرشون به هر دلیلی مجاز به دریافت ویزا نبوده ولی هنوز توی سیاک ready مونده.
پروردگار من
آخه چرا ما باید جز اون 37 نفر باشیم...
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: areb1356 ، Jefferson ، SAMBAR ، mahyaaa ، Janilla ، alireza51
باز بوی باورم خاکستریست~
واژه های دفترم خاکستریست~
پیش از اینها حال دیگر داشتیم~
هرچه می گفتند باور داشتیم~
.
.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Janilla ، m.ghoreishi ، alireza51
(2015-09-17 ساعت 10:35)yesorno نوشته:  
وضعیت کلی آسیا طبق فایل سیمون
[عکس: J4JBG.jpg]
وضعیت کلی ایران طبق فایل سیمون

[عکس: kiehx.jpg]

سلام و صبح بخير.ممنون از زحماتتون ولي چرا باز نميشه؟؟؟
تشکر کنندگان: سجاد دال ، Jefferson ، Siamak ، mahyaaa ، Janilla ، khalilkhah ، alireza51
(2015-09-17 ساعت 10:48)SAMBAR نوشته:  شبها که میخوابم داغونم با خودم همش کلنجار میرم که تموم شد دیگه قبول کن تا صبح خوابم نمی بره و همش فکر میکنم. صبح که میشه هنوز ته دلم یه امیدی هست و میدونم این برنامه تا ۳۰سپتامبر همچنان ادامه دارد.

SAMBAR جان، آقا فرهاد، يا ...
من خودم يک بار تا حد ديوونگي داشتم پيش مي رفتم، بعد ديدم که من فقط و فقط بايد چيز هايي که تو کنترل من هستند را بهشون فکر کنم.
من کليرنسي را سپردم به اوستا کريم. اون حتماً خودش همه چيز را بهتر از من هندل مي کنه. واسه همين يک مدت هست که همچي مي خوابم که بمب اِ .... هم نمي تونه بيدارم کنه.
پشتم گرمه، خيالم راحته و مطمئنم. شما هم همين کار بکن، اگر خوشت نيومد مي توني برگردي همين کاري که قبلاً هم مي کردي را بکني.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: SAMBAR ، سجاد دال ، yesorno ، Jefferson ، samane1363 ، mahyaaa ، APOLO5321 ، 2015reza ، Janilla ، alireza51 ، moj21
دوستات اگه نارحتتون کردم خیلی معذرت میخوام....فکر میکنم حال همه مون یه جورایی مثل هم باشه....من با همه ی نگرانیم ولی ته دلم روشنه.....
ایشالا که همه مون کلیر میشیم.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، areb1356 ، Jefferson ، ehsan_pars ، mahyaaa ، Janilla ، m.ghoreishi ، alireza51 ، moj21
(2015-09-17 ساعت 10:52)1362amin1362 نوشته:  

فرهاد جان اولاً كه هنوز فرصت هست. اما حالا گيريم تموم بشه يا شده باشه. چه اتفاقي مي افته؟ فداي سرت. انقدر خودت رو اذيت نكن براي فرزند عزيزت هيچ چيزي بالاتر از اين نيست كه پدرش سالم و سلامت باشه. پس خودت رو بيشتر از اين اذيت نكن.

امین جان کاملا حق با شماست ولی نمیدونی چقدر دلم میخواد ی حال درست و حسابی به افیسرها بدم یه سری آدم با تخیلات مسخره و احمقانه با زندگی ما بازی کردن.
باور کن خیلی دلم میخواد متمدن و منطقی باشم و بهشون حق بدم به فکر امنیت مملکتشون باشن ولی نمی تونم.
تشکر کنندگان: سجاد دال ، yesorno ، areb1356 ، ARSAMNEW ، Jefferson ، mahyaaa ، Janilla ، alireza51
dustan noomid nashin, mo ham do ruz pish mesle shoma gosse mihordim, eyho khabari hub miad motmain boshid, hanuz 13 ruz monde.Baroye shoma khamotun do'a mikonam
❶ کيس نامبر : **2015AS59
❷ تعداد افراد :۴ نفر . برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه:Yerevan, 9 June
❹ آپديت كل كيس: June 10, 11, 21
❺ آپديت خودم:June- 10,11,21,22, July-7
❻ کلیر:16 September Smile
❼ مقصد: LA
سرباز نیروی هوایی و فوق لیسانس مواد_ متالورژی
تشکر کنندگان: سجاد دال ، areb1356 ، ARSAMNEW ، Jefferson ، ehsan_pars ، SAMBAR ، mahyaaa ، Janilla ، A2000 ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان