کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-17 ساعت 00:18)mehrdad_123 نوشته:  یعنی دوستتون داااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارم شدید ااااااااااااااااااااااااااااااااا
ایشالا همه فردا کلیر میشید دوستان به اقای خلیل خواه هم سلام منو برسونید
اقا قریشی فردا کلیر میشید
فرهاد جان
اقای دکتر رضا شما هم کارتون تموم میشه ویزا میگیرید
سجاد دال من مطمئنم شما حتما این هفته کلیر میشید
yes or no بیا برو بقیه رتبه هات رو تو تاپیک اولین سفر بگیر
امین جان من بوفه هواپیما سن خوزه را برای شما رزرو کردم
ARSAMNEWجان من دلم برای شما خیلی روشنه
mordad و babak این خط و نشون یوسف گمگشته باز اید نگران نباشید
........
بقیه دوستان صبر کنید اوضاع درست میشه خوب خوب میشه حالا ببینید
دوست عزیزم ممنون که بهیاد ما بودید ایشالا همه با هم کلیر بشیم آمار های جدید سیمون هم می گه که همچی رو به راهه فقط این سفارت یزره کار کنن حله .... دعا شون می کنیم بخدا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: SAMBAR ، yesorno ، alireza51 ، mahyaaa ، ebrahim1e ، farrokh33 ، nara
(2015-09-17 ساعت 09:09)tamana2016 نوشته:  دوستان در خصوص این که امسال ۱۰۰۰ تا پناه جو از *******ه و عراق در آمریکا ساکن شدند و بدتر ازاین که سال ۲۰۱۶ اوباما 15000اعلام کرد تا ساکن بشن و کاهش ۳۵۰۰۰ نفری در لاتاری ۲۰۱۶ (125-------->91)با نسبت های مرموز*۲ ؟؟؟؟؟؟میتونه ارتباطی باشه ؟؟؟اگر باشه بی وجدانا به بازی گرفتنمون........فقط باید ببینیم 13 روز چی تو سرشونه+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دوست عزیز من متوجه نمیشم شما این عدد رقما رو با چه اعتماد به نفسی ردیف میکنی و به هم ارتباطشون میدی .
من خودم برنده 2016 هستم ولی خیلی ناراحت شدم از پست شما .
شما یک سری استدلال و سوال به سرو ته رو جایی مطرح کردی که اعصاب و روان بازدید کنندهاش به یه نسیمی داغون میشه .
حداقل اینجا این مسائل رو مطرح نکن عزیز.

sent from phone.
تشکر کنندگان: areb1356 ، SAMBAR ، 2015reza ، alireza51 ، mahyaaa ، لطف اله ، kimfar ، Siamak ، APOLO5321 ، behjan ، ben123 ، nimashariat ، asal1372 ، matin86
باور کنید هدفی ندارم این مسعله مثل خوره ازارم میده بعضی دوستان مطرح کردن منم گفتم بپرسم ممکنه ارتباط احمقانه ایی جور کنن
غلط كردمممممممم(با گردن شکسته نیما)++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، لطف اله ، ehsan_pars ، ben123 ، matin86
دوستان صبح همگی بخیر
امیدوارم که این کم کلیر کردن سفارتها فقط به دلیل اطمینان زیاد اونها به کارشون باشه
شاید سفارتها با توجه به اینکه ویزا هست و مطمئن هستند به همه ویزا میرسه دارند مثل ماههای قبل و به شکل روتین پیش میروند
اگر یادتان باشد ماه قبل ایروان از 18 آگوست به کارش سرعت بخشید و با همون ترتیب تعداد 97 ویزا صادر کرده
سفارت ابوظبی هم که همش دقیقه نود هست و تازه از 25 هر ماه یادش میفته باید یکسری را کلیر کنه سفارت ابوظبی ویزاهای ایشود شده اگوستش 305 ویزا هست
امیدوارم این سفارتها در هفته آینده کارهای نیمه کارشون را تمام کنند و افراد را کلیر کنند
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: tamana2016 ، hamed shayan ، SAMBAR ، alireza51 ، areb1356 ، mahyaaa ، kimfar ، ARSAMNEW ، nara ، farrokh33 ، bahar101 ، behjan ، moj21
سلام به دوستان عزیز وصبح همگی بخیر,من چند روز قبل به کی سی سی ایمیل دادم ودر جواب ان ضمن همان حرفهای تکراری,گفته شده بود که در نهایت تنها فردی که در مورد صدور ویزا تصمیم میگیرد افسر کنسولی سفارته که اگه درست باشه کندی کار یه بخشیش به او مربوط میشه
کیس نامبر :2015 6*** تعداد افراد کیس 3 نفر  برنده اصلی خودم  2 نفر فوق لیسانس و بالاتر مصاحبه 3 جولای ارمنستان .چک اداری(اموزشی س) دریافت ویزا 22 سپتامبر-ورود به امریکا 28 دسامبر 2015 ,ساکن آلاباما
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mf1357 ، alireza51 ، mahyaaa ، kimfar ، farrokh33 ، nara
(2015-09-17 ساعت 09:41)ebrahim1e نوشته:  دوستان صبح همگی بخیر
امیدوارم که این کم کلیر کردن سفارتها فقط به دلیل اطمینان زیاد اونها به کارشون باشه
شاید سفارتها با توجه به اینکه ویزا هست و مطمئن هستند به همه ویزا میرسه دارند مثل ماههای قبل و به شکل روتین پیش میروند
اگر یادتان باشد ماه قبل ایروان از 18 آگوست به کارش سرعت بخشید و با همون ترتیب تعداد 102 ویزا صادر کرده
سفارت ابوظبی هم که همش دقیقه نود هست و تازه از 25 هر ماه یادش میفته باید یکسری را کلیر کنه سفارت ابوظبی ویزاهای ایشود شده اگوستش 305 ویزا هست
امیدوارم این سفارتها در هفته آینده کارهای نیمه کارشون را تمام کنند و افراد را کلیر کنند

سلام
صبح بخیر
ان شا الله همینطوره که شما میگید
خسته هم نباشید امیدوارم شما جناب yes or noخلیلخواه و سایر دوست های تحلیل گرمون مزد زحماتو با ویزای خودشون و همه بچه ها بگیرن.
الهی آمین!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، alireza51 ، yesorno ، mahyaaa ، kimfar ، ARSAMNEW ، farrokh33
متاسفانه تا حالا که سفارتخونه ها عزم جدی بر کلیر کردن دسته جمعی وبخصوص در مورد س ها نشون ندادن واین در برهه زمانی فعلی نگران کننده است
کیس نامبر :2015 6*** تعداد افراد کیس 3 نفر  برنده اصلی خودم  2 نفر فوق لیسانس و بالاتر مصاحبه 3 جولای ارمنستان .چک اداری(اموزشی س) دریافت ویزا 22 سپتامبر-ورود به امریکا 28 دسامبر 2015 ,ساکن آلاباما
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ebrahim1e ، mf1357 ، alireza51 ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، nara
وضعیت کلی بر اساس فایل سیمون
[عکس: ZHHqJ.jpg]
تشکر کنندگان: SAMBAR ، 123a ، areb1356 ، ebrahim1e ، hamed shayan ، sahar2016 ، mahyaaa ، لطف اله ، nara ، farrokh33 ، A2000 ، Siamak ، ehsanalavy ، nimashariat ، alireza51 ، moj21
[emoji120]?[emoji120]?[emoji120]?

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، SAMBAR
سلام دوستان
تا الان هیچکسی از بچه های AP ایروان آپدیت 17 سپتامبر ندارد
امیدوام امشب و فردا یک طوفان حسابی راه بیوفته کلا این تاپیک را ببره
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: kimfar ، nara ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، SAMBAR ، hamed shayan ، mahyaaa ، alireza51
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
آقا طوفان، زلزله، رانش زمین، بهمن، آتشفشان، سیل، .... فقط بیاد، فقط بیاد...
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: kimfar ، nara ، SAMBAR ، mahyaaa ، alireza51
وضعیت کلی آسیا طبق فایل سیمون
[عکس: J4JBG.jpg]
وضعیت کلی ایران طبق فایل سیمون

[عکس: kiehx.jpg]
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، kimfar ، khalilkhah ، hamed shayan ، areb1356 ، SAMBAR ، farrokh33 ، nara ، samane1363 ، mahyaaa ، behjan ، MASTAN1 ، alireza51 ، matin86 ، moj21
(2015-09-17 ساعت 09:19)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 00:18)mehrdad_123 نوشته:  یعنی دوستتون داااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارم شدید ااااااااااااااااااااااااااااااااا
ایشالا همه فردا کلیر میشید دوستان به اقای خلیل خواه هم سلام منو برسونید
اقا قریشی فردا کلیر میشید
فرهاد جان
اقای دکتر رضا شما هم کارتون تموم میشه ویزا میگیرید
سجاد دال من مطمئنم شما حتما این هفته کلیر میشید
yes or no بیا برو بقیه رتبه هات رو تو تاپیک اولین سفر بگیر
امین جان من بوفه هواپیما سن خوزه را برای شما رزرو کردم
ARSAMNEWجان من دلم برای شما خیلی روشنه
mordad و babak این خط و نشون یوسف گمگشته باز اید نگران نباشید
........
بقیه دوستان صبر کنید اوضاع درست میشه خوب خوب میشه حالا ببینید
دوست عزیزم ممنون که بهیاد ما بودید ایشالا همه با هم کلیر بشیم آمار های جدید سیمون هم می گه که همچی رو به راهه فقط این سفارت یزره کار کنن حله .... دعا شون می کنیم بخدا

مهرداد جان،
دمت گرم بابا، من هر چي بهشون مي گم به خرجشون نمي ره، مخصوصاً يک آقويي هست که هي ORNO بازي درمياره. حالا از ما که حرف شنوي نداره، شايد از شما بزرگتر ها حرف شنوي داشته باشه.
من با بقيه کاري ندارم، ولي همه بچه هاي اين فروم کلير مي شند، مي رند پي تهيه بليط. شما و سيمون هم که تاييد کردين، پس ديگه حله!!!CoolCool
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: kimfar ، nara ، yesorno ، SAMBAR ، farrokh33 ، mahyaaa ، alireza51
(2015-09-17 ساعت 09:41)ebrahim1e نوشته:  دوستان صبح همگی بخیر
اگر یادتان باشد ماه قبل ایروان از 18 آگوست به کارش سرعت بخشید و با همون ترتیب تعداد 97 ویزا صادر کرده

حتماً همين طوره که مي گين. من شکي ندارم که حد اقل دوستان اين فروم کلير مي شن.WinkWink
تشکر کنندگان: nara ، SAMBAR ، farrokh33 ، ebrahim1e ، mahyaaa ، alireza51
(2015-09-17 ساعت 10:35)yesorno نوشته:  
وضعیت کلی آسیا طبق فایل سیمون
[عکس: J4JBG.jpg]
وضعیت کلی ایران طبق فایل سیمون

[عکس: kiehx.jpg]

اي ول بابا، دستت درد نکنه، مي بينم که پوز کم اميدي و بي حالي را ماليدي زمين. فعلاً تا مي توني استراحت کن، هفته بعد تا آخر سپتامبر حسابي سرت شلوغ مي شه. آقا ما دوستت داريم. دوست داريم که زودتر خبر کليري زود هنگام خودت را بدي، باور کن. Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: khalilkhah ، nara ، yesorno ، SAMBAR ، farrokh33 ، mahyaaa ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان