کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-17 ساعت 18:08)homayoon1972 نوشته:  سلام بچه ها بیاین خودمونو گول نزنیم. سه تا نظریه هست:
۱- ویزا تموم شده داریم هی بخودمون میگیم ویزا هست که احتماش خیلی زیاده
۲- اینقدر ایمیل زدیم که خسته شون کردیم دیگه بریدن و کار و گذاشتن کنار تا برسه به 30 سپتامبر که تموم بشه که اینم احتمالش زیاده
۳- یا اینکه ویزا هست و میخوان یک دفعه هممون رو کلیر کنن که چون تعدادمون زیاده احتمالش کمه
حالا فکر کنیم که رفتیم یه مسافرت توریستی ولی با یه هزینه بیشتر و الکی پولمون و ریختیم تو جیب دکترای به اصطلاح معتمدشون و خود سفارت
حالا لطف کنین اساتید و دوستان عزیز نظر بدن من که دیگه کم آوردم دیگران رو نمیدونم
امارها اولی رو منتفی میکنه دومی هم فکرنکنم اینجور که شما میگید باشه ...دوست من منم کم اوردم ولی بیا حالت سوم رو در نظر بگیریم که احتمالش زیادتر باشه
غروب پنجشنبه هستش بیایید همه با هم تو این غروب برای تمام این لیست بالا دعا کنیم که تا پنجشنبه هفته بعد اسم همشون پاک شده باشه ...
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، areb1356 ، Aliz12363 ، sunn789 ، SAMBAR ، nara ، alireza51 ، mahyaaa ، A2000
(2015-09-17 ساعت 18:08)homayoon1972 نوشته:  سلام بچه ها بیاین خودمونو گول نزنیم. سه تا نظریه هست:
۲- اینقدر ایمیل زدیم که خسته شون کردیم دیگه بریدن و کار و گذاشتن کنار تا برسه به 30 سپتامبر که تموم بشه که اینم احتمالش زیاده
۳- یا اینکه ویزا هست و میخوان یک دفعه هممون رو کلیر کنن که چون تعدادمون زیاده احتمالش کمه
حالا فکر کنیم که رفتیم یه مسافرت توریستی ولی با یه هزینه بیشتر و الکی پولمون و ریختیم تو جیب دکترای به اصطلاح معتمدشون و خود سفارت
حالا لطف کنین اساتید و دوستان عزیز نظر بدن من که دیگه کم آوردم دیگران رو نمیدونم

از نظر من ما هنوز کلیر نشدیم و هر موقع کلیر بشیم ویزا واسمون هست حتی اگه 30 سپتامبر باشه
الان دو راه داریم
1- بیخیال بشیم بریم دنبال زندگیمون
2- منتظر بمونیم تا 30 سپتامبر
من ترجیح میدم منتظر بمونم من که 1 سال و نیم منتظر موندم این 2 هفته هم روش
موفق باشی دوست عزیز
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: areb1356 ، yesorno ، hamed shayan ، SAMBAR ، nara ، alireza51 ، mahyaaa
دوستان سلام . من تازه عضو شدم . من هم مثل شما عزيزان fbi check خوردم . همسرم برنده بود و حدود يك ماه پيش به همراه دخترم به دليل اتمام مهلت ويزا مجبور شد كه بروند امريكا .
حالا به نظر شما بزرگواران براى بنده شانسى قايل هستيد . البته ، البته ، البته
از شانس مزخرف من ، بنده حدود ١٨ سال پيش دوران خدمت سربازى خود را متاسفانه بدبختانه
در نيروى -ق-د-س- -س-پ-ا-ه-
گذرونده ام .
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، 2015reza ، SAMBAR ، nara ، alireza51 ، mahyaaa
(2015-09-17 ساعت 18:19)Arash gh نوشته:  دوستان سلام . من تازه عضو شدم . من هم مثل شما عزيزان fbi check خوردم . همسرم برنده بود و حدود يك ماه پيش به همراه دخترم به دليل اتمام مهلت ويزا مجبور شد كه بروند امريكا .
از شانس مزخرف من ، بنده حدود ١٨ سال پيش دوران خدمت سربازى خود را متاسفانه بدبختانه
گذرونده ام .

تمام بدبختی ما بچه های س به خاطر همون س ق هست چون اونا کارای ترترBig Grin انجام میدن . خخخخخ
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، nara ، alireza51 ، mahyaaa
(2015-09-17 ساعت 18:09)yesorno نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 17:28)hamidrezamg نوشته:  توی این یک سال و نیم بهترین زمان فقط شبی بود که قبولی رو توی سایت دیدیم از خوشحالی تا صبح هر سه نفرمون بیدار بودیم بعد دنبال اطلاعات برای ادامه راه که با مهجر سرا آشنا شدیم فرم 260 رو جناب مهدوی با صبر و تحمل زیاد بعد از یک ماه برامون انجام داد و ماوهرگز نمیدونستیم این تاخیر چقدر میتونه فاجعه بار باشه زمان مصاحبه فکر میکردیم یه خانواده که 20 سال از تشکیلش میگذره هیچ مشکلی برای ورود به آمریکا نداره اما اینگونه نشد افیسر همچین ازم پرسید سربازی رفتی یا نه که انگار یه جرمه .خلاصه اینقدر زبان خوندم با وجود 45 سال سن اینقدر متن ترجمه کردم و آهنگ با متن گوش دادم که زبانم یه کم خوب شد که حالا حداقل اگه کسی انگلیسی صحبت کنه منظورش رو میفهمم اما عاقبت هیچی اخرین ایمیل هایی که زدم فقط مرتب تکرار میکنن این برنامه تا 30 سپتامبره و اگه اگه اگه جواب بدن باید اقدام بعدی رو انجام بدی که انگار این 30 سپامبر رو میگن تا آب پاکی رو رو دستت بریزن ...روزای اول چقدر تصویر آمریکا تو ذهنم شفاف بود ولی الان برام خیلی دوره انگار گوگل ارت مغزم ارور میده و آمریکا رو باز نمیکنه ....مصاحبه و کلاسهای زبان بقیه خرجها بیش از بیست میلیون شد در حالی در سرمای 30درجه زیر صفر رفتیم انکارا ......حالا شدم ممل آمریکایی......خنده داره خنده دار

دمتون گرم
خیلی همت دارین.
خیلی
خیلی هم عالی می نویسین.
انشالا که قسمت زود تر از اون چیزی که انتظارشو دارین در خونتون رو میزنه Wink
افسردگی دم خونه هممون نشسته . بچه ها دیگه فکرشو نکنین بیاین به ادامه زندگیمون فکر کنیم دیگه تموم شد. داریم از افسردگی میمیریم . فقط دوستان خوبی اینجا پیدا کریدم. بجای دو سال با افسردگی هر روز بیشتر از 5سال از عمر عزیزمون رو حروم کردیم. انگار سربازی رفتن و کار کردن و تحصیل تو این مملکت برای اونا جرمه. ولی بدونین تو همین وطن همینا اصل زندگیه. همتونو دوست دارم خداحافظ
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، yesorno ، hamed shayan ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، nara ، alireza51 ، mahyaaa
(2015-09-17 ساعت 18:19)Arash gh نوشته:  دوستان سلام . من تازه عضو شدم . من هم مثل شما عزيزان fbi check خوردم . همسرم برنده بود و حدود يك ماه پيش به همراه دخترم به دليل اتمام مهلت ويزا مجبور شد كه بروند امريكا .
گذرونده ام .

شما نهايتا از طريق همسرتون ويزا ميگيريد البته اگه همينجوري بهتون ويزا ندن. منتها يكم زمان و هزينه مي خواد تا اونا گرين كارت بگيرند

Case:3xxx
Interview: 9 Feb ,Ankara
Persons in case: 2
status: AP
Case updates: 19 FEb, 10 Jul email

Cool
*** Difficult is what we do, Impossible! takes some time
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mordad ، SAMBAR ، nara ، alireza51 ، mahyaaa

والا من بحث نبودن ویزا رو که کلاً رد می کنم، اما :
1. ویزا هست و دارن برنامه ای میریزن تا کلیر کردن اتفاق بیفته و دو حالت داره:
الف. یه لیست از کسایی که جواب کلیرشون سریعتر آماده میشه تهیه می کنن و در نتیجه تعدادی از ما ... Sad
ب. لیستی تهیه کردن و دارن به سرعت افراد رو کلیر می کنن و به صورت یکجا قصد اعلام دارن و تعداد زیادن.
2. سفارت ها در حال مکاتبه هستند و اما جوابی از امریکا بهشون داده نمیشه چون اون طرف هنوز تصمیم قطعی برای اتمام یا ادامه گرفته نشده.

شایدم اشتباه می کنم.

من یه جورایی مطمئنم که کار از عهده ی پرسنل سفارت خارج هستش.

ایمیلی که من به سفارت داده بودم، همون روز به بخش دیگه ای از سفارت ریپلای شده بود و جوابی که از سفارت یه هفته بعد واسه من ارسال شد، من در قسمت CC پاسخ بودم نه To.
جالبه پاسخ ایمیل از سفارت به خود ابوظبی فرستاده شده بود و آدرس ایمیل من بهش اضافه شده بود. این نتیجه می ده که سفارت ها بدون جواب از اون طرف کاری نمی تونن بکنن و از اختیارشون خارجه

نکته دیگه که فهمیدم اینه که با هر ایمیل از سفارت، وضعیتمون از امریکا استعلام میشه و همینه که باعث میشه سیس آپدیت بشه و باور دارم اگه سفارت در کلیر کردن اخیاری داشت با بعضی از جواب های سفارت ما کلیر می شدیم.

اما مهم تر از همه اینکه، آپدیتی که بچه ها به اسم آپ طلایی صداش می کنن.
تو دو ماه اخیر که تقریباً هر شب سایت سیس رو چک میکنم، هیچ کسی رو ندیدم که بدون آپدیت شبانه کلیر شده باشه و نکته اینکه اگه آپ شبانه نخوردین تحت هیچ شرایطی کلیر نمیشین (مگر حالت خاصی پیش بیاد که تو این دوماه اصلاً اتفاق نیفتاد) پس کلاً باز هم از اختیار سفارت خارجه.
کسایی که شبانه کیسشون آپدیت میشه دو حالت واسشون پیش میاد:
1. روز بعد یا نهایتاً دو روز بعد کلیر میشن و سیس or میشه
2. یه مدت بعدش آپ روزانه می خورن و منتظر آپ شبانه بعد خواهند موند و در نهایت با آپ شبانه بعدی، در روز بعدش کلیر می شن.

تمام انتظار من اینه که سفارت ها لیست هایی تشکیل داده باشن و تعداد ظرفیت هاشون رو هم اعلام کرده باشن و انتظار بکشن تا از اونطرف پاسخ بیاد.
البته روی این دو شب خیلی حساب کردم و به هر چیزی ایمان قلبی نداشته باشم به توجهی که خدا در کل مسیر زندگیم بهم داشته ایمان کامل دارم.
واسه اینکه آپ شبانه رو تجربه کنین از صمیم قلبم دعا می کنم.
کاش لبخندتون رو ببینم خیلی خیلی زووووووووووووووود
(2015-09-17 ساعت 18:19)ebrahim1e نوشته:  

از نظر من ما هنوز کلیر نشدیم و هر موقع کلیر بشیم ویزا واسمون هست حتی اگه 30 سپتامبر باشه
الان دو راه داریم
۱- بیخیال بشیم بریم دنبال زندگیمون
۲- منتظر بمونیم تا 30 سپتامبر
من ترجیح میدم منتظر بمونم من که ۱ سال و نیم منتظر موندم این ۲ هفته هم روش
موفق باشی دوست عزیز

موافقم باهات
من کاملاً ترجیح میدم این دو هفته بیشتر واسه این قضیه وقت بزارم
اصلا دلم نمیخواد بگم من دو سال عمر گذاشتم کاش دو هفته صبر کرده بودم
آره دادا آرهBig Grin
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، homayoon1972 ، hamed shayan ، mordad ، SAMBAR ، teele ، nara ، alireza51 ، mahyaaa
دوستان مثل اینکه سفارت انکارا داره یه کارایی میکنه!از لیست دوست خوبمون یس ار نه که صبح گفتن ذیروز و امروز آپ داشتن 27 کیس مربوط به انکارا میشد که شماره های زیر ایشود شدن.پس جای امیدواری هست و نا امیدی ممنوع! ایشالا همگی 30 سپتامبر باهم از این تاپیک میریم.هوووووووووووووووووووووووووراا
328
776
1391
1523
2988
3628
3683
3778
6219
6260
6871
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، homayoon1972 ، yesorno ، mordad ، hamid99 ، sunnyday ، alireza51 ، mahyaaa
(2015-09-17 ساعت 17:28)hamidrezamg نوشته:  توی این یک سال و نیم بهترین زمان فقط شبی بود که قبولی رو توی سایت دیدیم از خوشحالی تا صبح هر سه نفرمون بیدار بودیم بعد دنبال اطلاعات برای ادامه راه که با مهجر سرا آشنا شدیم فرم 260 رو جناب مهدوی با صبر و تحمل زیاد بعد از یک ماه برامون انجام داد و ماوهرگز نمیدونستیم این تاخیر چقدر میتونه فاجعه بار باشه زمان مصاحبه فکر میکردیم یه خانواده که 20 سال از تشکیلش میگذره هیچ مشکلی برای ورود به آمریکا نداره اما اینگونه نشد افیسر همچین ازم پرسید سربازی رفتی یا نه که انگار یه جرمه .خلاصه اینقدر زبان خوندم با وجود 45 سال سن اینقدر متن ترجمه کردم و آهنگ با متن گوش دادم که زبانم یه کم خوب شد که حالا حداقل اگه کسی انگلیسی صحبت کنه منظورش رو میفهمم اما عاقبت هیچی اخرین ایمیل هایی که زدم فقط مرتب تکرار میکنن این برنامه تا 30 سپتامبره و اگه اگه اگه جواب بدن باید اقدام بعدی رو انجام بدی که انگار این 30 سپامبر رو میگن تا آب پاکی رو رو دستت بریزن ...روزای اول چقدر تصویر آمریکا تو ذهنم شفاف بود ولی الان برام خیلی دوره انگار گوگل ارت مغزم ارور میده و آمریکا رو باز نمیکنه ....مصاحبه و کلاسهای زبان بقیه خرجها بیش از بیست میلیون شد در حالی در سرمای 30درجه زیر صفر رفتیم انکارا ......حالا شدم ممل آمریکایی......خنده داره خنده دار

سلام
چه تلخ بود أين ماجرا
اما يك سوْال أيا پركردن يك فرم در عرض يك ماه روندي طبيعي نيست؟
من الان خيلي ها رو ميبينم كه پر كردن فرم رو در همين محدوده انجام دادن ولي اينقدر با تاخير نرفتن
مشكل ديگري نداشته مثل انلاك كردن يا چيز ديگري ؟
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، SAMBAR ، nara ، alireza51 ، mahyaaa
دوست عزيز درست ميفرماييد . ولى اين پروسه حداقل يك سال الى يك سال و نيم زمان بر هست . الان هم دخترم بناى ناسازگارى را شروع كرده . دخترم شش ساله ميباشد و هيچى هم از اين مسايل متوجه نميشه .
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ostokhan ، ARSAMNEW ، nara ، alireza51 ، حاجی واشنگتن ، mahyaaa
(2015-09-17 ساعت 18:29)ali_bf1 نوشته:  دوستان مثل اینکه سفارت انکارا داره یه کارایی میکنه!از لیست دوست خوبمون یس ار نه که صبح گفتن ذیروز و امروز آپ داشتن 27 کیس مربوط به انکارا میشد که شماره های زیر ایشود شدن.پس جای امیدواری هست و نا امیدی ممنوع! ایشالا همگی 30 سپتامبر باهم از این تاپیک میریم.هوووووووووووووووووووووووووراا
328
776
1391
1523
2988
3628
3683
3778
6219
6260
6871

تبریک به هرکسی که هست تو این لیست ما که نیستیم.
در ضمن سیس وقتی ایشود میزنه که طرف ویزاشو گرفته
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، SAMBAR ، nara ، alireza51
(2015-09-17 ساعت 18:25)yesorno نوشته:  

والا من بحث نبودن ویزا رو که کلاً رد می کنم، اما :
۱. ویزا هست و دارن برنامه ای میریزن تا کلیر کردن اتفاق بیفته و دو حالت داره:
الف. یه لیست از کسایی که جواب کلیرشون سریعتر آماده میشه تهیه می کنن و در نتیجه تعدادی از ما ... Sad
ب. لیستی تهیه کردن و دارن به سرعت افراد رو کلیر می کنن و به صورت یکجا قصد اعلام دارن و تعداد زیادن.
۲. سفارت ها در حال مکاتبه هستند و اما جوابی از آمریکا بهشون داده نمیشه چون اون طرف هنوز تصمیم قطعی برای اتمام یا ادامه گرفته نشده.

شایدم اشتباه می کنم.

من یه جورایی مطمئنم که کار از عهده ی پرسنل سفارت خارج هستش.

ایمیلی که من به سفارت داده بودم، همون روز به بخش دیگه ای از سفارت ریپلای شده بود و جوابی که از سفارت یه هفته بعد واسه من ارسال شد، من در قسمت CC پاسخ بودم نه To.
جالبه پاسخ ایمیل از سفارت به خود ابوظبی فرستاده شده بود و آدرس ایمیل من بهش اضافه شده بود. این نتیجه می ده که سفارت ها بدون جواب از اون طرف کاری نمی تونن بکنن و از اختیارشون خارجه

نکته دیگه که فهمیدم اینه که با هر ایمیل از سفارت، وضعیتمون از آمریکا استعلام میشه و همینه که باعث میشه سیس آپدیت بشه و باور دارم اگه سفارت در کلیر کردن اخیاری داشت با بعضی از جواب های سفارت ما کلیر می شدیم.

اما مهم تر از همه اینکه، آپدیتی که بچه ها به اسم آپ طلایی صداش می کنن.
تو دو ماه اخیر که تقریباً هر شب سایت سیس رو چک میکنم، هیچ کسی رو ندیدم که بدون آپدیت شبانه کلیر شده باشه و نکته اینکه اگه آپ شبانه نخوردین تحت هیچ شرایطی کلیر نمیشین (مگر حالت خاصی پیش بیاد که تو این دوماه اصلاً اتفاق نیفتاد) پس کلاً باز هم از اختیار سفارت خارجه.
کسایی که شبانه کیسشون آپدیت میشه دو حالت واسشون پیش میاد:
۱. روز بعد یا نهایتاً دو روز بعد کلیر میشن و سیس or میشه
۲. یه مدت بعدش آپ روزانه می خورن و منتظر آپ شبانه بعد خواهند موند و در نهایت با آپ شبانه بعدی، در روز بعدش کلیر می شن.

تمام انتظار من اینه که سفارت ها لیست هایی تشکیل داده باشن و تعداد ظرفیت هاشون رو هم اعلام کرده باشن و انتظار بکشن تا از اونطرف پاسخ بیاد.
البته روی این دو شب خیلی حساب کردم و به هر چیزی ایمان قلبی نداشته باشم به توجهی که خدا در کل مسیر زندگیم بهم داشته ایمان کامل دارم.
واسه اینکه آپ شبانه رو تجربه کنین از صمیم قلبم دعا می کنم.
کاش لبخندتون رو ببینم خیلی خیلی زووووووووووووووود

از صمیم فلب دعا میکنم در این غروب پنج شنبه که به بزرگی خدا که بدون اذن او برگی از درخت نمیفته ، همین امشب یا فردا شب همه منتظرین از جمله شما آپ طلایی را از آمریکا دریافت کنید و تا هفته آینده کلیر بشین. یا ارحم الراحمین خودت به هممون رحم کن و ناامیدمون نکن
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، ebrahim1e ، mordad ، yesorno ، SAMBAR ، samane1363 ، sunn789 ، am1n ، nara ، alireza51 ، mahyaaa
راستی یه چیز دیگه حتما هممون این قصیه رو هم تجربه کردیم ، من که اینطوری بودم. سه تا ساعت دارم یکی به ساعت ایران ، یکی به ساعت آنکارا ، یکی هم به ساعت کنتاکی ههههه . بعدشم دو ساله تاریخ من دیگه شمسی نیست میلادی شده انگار داشتیم اونجا زندگی میکردیم.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، 2015reza ، SAMBAR ، samane1363 ، sunn789 ، nara ، alireza51 ، mahyaaa
(2015-09-17 ساعت 18:40)mordad نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 18:29)ali_bf1 نوشته:  دوستان مثل اینکه سفارت انکارا داره یه کارایی میکنه!از لیست دوست خوبمون یس ار نه که صبح گفتن ذیروز و امروز آپ داشتن 27 کیس مربوط به انکارا میشد که شماره های زیر ایشود شدن.پس جای امیدواری هست و نا امیدی ممنوع! ایشالا همگی 30 سپتامبر باهم از این تاپیک میریم.هوووووووووووووووووووووووووراا
328
776
1391
1523
2988
3628
3683
3778
6219
6260
6871

تبریک به هرکسی که هست تو این لیست ما که نیستیم.
در ضمن سیس وقتی ایشود میزنه که طرف ویزاشو گرفته
بله درست میفرمایید این اشخاص یک ماه پیش کلیر شده بودند
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان