کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
بچه ها خدا شاهده نمیخوام امید رو از دلتون ببرم. ولی دوستانی که در جریان سالهای پیش هستند شاید بدونن. من اینطور فکر میکنم.
اولا ایمیل زدن مکرر به سفارت فقط اونا رو عصبی میکنه. کاری از دست اونا برنمیاد تا اینکه دستوری از بالا برسه.

اما نکته مهمی که میخوام بهش اشاره کنم اینه که سقف ویزا برای ایران تموم شده و عملا شاید خیلی از دوستان کلیر شده باشند ولی به علت تمام شدن ویزا برای ایرانیان دیگه ایشودی نداریم. این رو من دارم از تجربه سالهای پیش میگم. شایدم اینجوری نباشه و به امیدخدا کارتون ردیف شه. الان 3 ساله دارن سر ایرانیا این بلا رو در میارن. ولی مطمئن هستم برای 2016 ها این اتفاق نمیفته چون تعداد سلکت شده ها رو خیلی کمتر از سالهای پیش اعلام کردن. پس اگه تا هفته دیگه خبری نشد بنظرم لاتری رو از دلتون پاک کنید و به زندگیتون برسید.
امیدوارم حرفهام هیچ فردی رو ناراحت نکنه
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، tamana2016 ، nara ، alireza51 ، mahyaaa
من به kcc ایمیل زده بودم که 10 ماهه منتظریم و سفارتم جوابی نمیده.
اونام جواب دادن که به ما چه! کیستون دست سفارته!
زنگ زدم kcc گفتم جواب ایمیل و دادین من انگلیسیم خوب نیست متوجه نمیشم
اونمکفت ما اطلاعات کیستون و نداریم همه چیز دسته سفارته و با اونا تماس بگیرین
منم گفتم باشه ممنونم هانی جون بای بای.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: areb1356 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، samane1363 ، sunn789 ، nara ، alireza51 ، mahyaaa ، M.d
(2015-09-17 ساعت 18:49)ostokhan نوشته:  بچه ها خدا شاهده نمیخوام امید رو از دلتون ببرم. ولی دوستانی که در جریان سالهای پیش هستند شاید بدونن. من اینطور فکر میکنم.
اولا ایمیل زدن مکرر به سفارت فقط اونا رو عصبی میکنه. کاری از دست اونا برنمیاد تا اینکه دستوری از بالا برسه.

اما نکته مهمی که میخوام بهش اشاره کنم اینه که سقف ویزا برای ایران تموم شده و عملا شاید خیلی از دوستان کلیر شده باشند ولی به علت تمام شدن ویزا برای ایرانیان دیگه ایشودی نداریم. این رو من دارم از تجربه سالهای پیش میگم. شایدم اینجوری نباشه و به امیدخدا کارتون ردیف شه. الان ۳ ساله دارن سر ایرانیا این بلا رو در میارن. ولی مطمئن هستم برای ۲۰۱۶ ها این اتفاق نمیفته چون تعداد سلکت شده ها رو خیلی کمتر از سالهای پیش اعلام کردن. پس اگه تا هفته دیگه خبری نشد بنظرم لاتری رو از دلتون پاک کنید و به زندگیتون برسید.

ممنون دوست عزیز بابت همدردیتون
اما من در کمال احترام با نظرتون مخالف هستم چون همون سقف ویزایی که شما ازش حرف میزنید سال 2013 ، 3800 ویزا بوده و اصلا سقف ویزا واسه امسال که تمام بچه ها هم اگه بگیرند 2900 نفر میشود استدلال خوبی واسه این سکوت نیست
این سکوت فقط یک دلیل داره ما هنوز کلیر نشدیم و شاید هم اصلا کلیر نشیم اما دلیلش کمبود ویزا نیست
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: hamid99 ، ostokhan ، hamed shayan ، yesorno ، SAMBAR ، homayoon1972 ، samane1363 ، alireza51 ، Jefferson ، mahyaaa ، matin86 ، A2000
(2015-09-17 ساعت 18:49)ostokhan نوشته:  بچه ها خدا شاهده نمیخوام امید رو از دلتون ببرم. ولی دوستانی که در جریان سالهای پیش هستند شاید بدونن. من اینطور فکر میکنم.

اما نکته مهمی که میخوام بهش اشاره کنم اینه که سقف ویزا برای ایران تموم شده و عملا شاید خیلی از دوستان کلیر شده باشند ولی به علت تمام شدن ویزا برای ایرانیان دیگه ایشودی نداریم. این رو من دارم از تجربه سالهای پیش میگم. شایدم اینجوری نباشه و به امیدخدا کارتون ردیف شه. الان ۳ ساله دارن سر ایرانیا این بلا رو در میارن. ولی مطمئن هستم برای ۲۰۱۶ ها این اتفاق نمیفته چون تعداد سلکت شده ها رو خیلی کمتر از سالهای پیش اعلام کردن. پس اگه تا هفته دیگه خبری نشد بنظرم لاتری رو از دلتون پاک کنید و به زندگیتون برسید.

امسال هم تعداد سلکت شده ها را با کات آف 7650 کم کردند و اگه بخواهی منطقی به موضوع نگاه کنی تعدادی که الان منتظر ویزا هستند و ویزا گرفتند همین الان از سلکت شده های 2016 کمترند
تشکر کنندگان: SAMBAR ، homayoon1972 ، ARSAMNEW ، nara ، alireza51 ، Jefferson ، mahyaaa ، A2000
دوستان متخصص خواهشا يه نظري بديد. من أمروز واسه دفعه n ام آپديت شديم ساعت ٧ ايران دقيقا. همه ي آپديت هاي تو امضام ساعت ٧ ايران بوده. اين چه معني داره ؟ آيا از آنكارا ست يا واشنگتن؟

مصاحبه :٢ جون
آپديت ها: ٣ جون، ٢٤ جون، ٢٦ جون، ١ جولاي، ٧ جولاي، ٦ آگوست، ١٠ آگوست، ١٢ آگوست، ١٤ آگوست، ٣ سپتامبر, ١١ سپتامبر، ١٧ سپتامبر
آپديت ها: ٣ جون، ٢٤ جون، ٢٦ جون، ١ جولاي، ٧ جولاي، ٦ آگوست، ١٠ آگوست، ١٢ آگوست، ١٤ آگوست، ٣ سپتامبر, ١١ سپتامبر، ١٧ سپتامبر

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، nara ، alireza51 ، bahar101 ، mahyaaa

نظرتون کاملا اشتباهه
هر کی رفته سفارت اخیرا برای پیکاپ ویزا بهش گفتن ویزا برای همه هست فقط باید کلیر بشین
ضمنا تو جواب ایمیلهاشون هم فقط گفتن ap پروندتون هنوز تموم نشده به محض اینکه تموم بشه میزنیم تو سایت
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، homayoon1972 ، sunn789 ، nara ، alireza51 ، Jefferson ، mahyaaa
(2015-09-17 ساعت 18:50)mordad نوشته:  من به kcc ایمیل زده بودم که ۱۰ ماهه منتظریم و سفارتم جوابی نمیده.

حالا من موندم سفارت میگه دست اونا نیست
kcc میگه دست ما نیست
فکر کنم دست منه پرونده همتون. بیاین ویزاتون و بگیرینCool
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، yesorno ، ostokhan ، homayoon1972 ، samane1363 ، hamed shayan ، SAMBAR ، nara ، alireza51 ، Jefferson ، mahyaaa
(2015-09-17 ساعت 18:25)yesorno نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 18:08)homayoon1972 نوشته:  سلام بچه ها بیاین خودمونو گول نزنیم. سه تا نظریه هست:
۱- ویزا تموم شده داریم هی بخودمون میگیم ویزا هست که احتماش خیلی زیاده
۲- اینقدر ایمیل زدیم که خسته شون کردیم دیگه بریدن و کار و گذاشتن کنار تا برسه به 30 سپتامبر که تموم بشه که اینم احتمالش زیاده
۳- یا اینکه ویزا هست و میخوان یک دفعه هممون رو کلیر کنن که چون تعدادمون زیاده احتمالش کمه
حالا فکر کنیم که رفتیم یه مسافرت توریستی ولی با یه هزینه بیشتر و الکی پولمون و ریختیم تو جیب دکترای به اصطلاح معتمدشون و خود سفارت
حالا لطف کنین اساتید و دوستان عزیز نظر بدن من که دیگه کم آوردم دیگران رو نمیدونم

والا من بحث نبودن ویزا رو که کلاً رد می کنم، اما :
۱. ویزا هست و دارن برنامه ای میریزن تا کلیر کردن اتفاق بیفته و دو حالت داره:
الف. یه لیست از کسایی که جواب کلیرشون سریعتر آماده میشه تهیه می کنن و در نتیجه تعدادی از ما ... Sad
ب. لیستی تهیه کردن و دارن به سرعت افراد رو کلیر می کنن و به صورت یکجا قصد اعلام دارن و تعداد زیادن.
۲. سفارت ها در حال مکاتبه هستند و اما جوابی از آمریکا بهشون داده نمیشه چون اون طرف هنوز تصمیم قطعی برای اتمام یا ادامه گرفته نشده.

شایدم اشتباه می کنم.

من یه جورایی مطمئنم که کار از عهده ی پرسنل سفارت خارج هستش.

ایمیلی که من به سفارت داده بودم، همون روز به بخش دیگه ای از سفارت ریپلای شده بود و جوابی که از سفارت یه هفته بعد واسه من ارسال شد، من در قسمت CC پاسخ بودم نه To.
جالبه پاسخ ایمیل از سفارت به خود ابوظبی فرستاده شده بود و آدرس ایمیل من بهش اضافه شده بود. این نتیجه می ده که سفارت ها بدون جواب از اون طرف کاری نمی تونن بکنن و از اختیارشون خارجه

نکته دیگه که فهمیدم اینه که با هر ایمیل از سفارت، وضعیتمون از آمریکا استعلام میشه و همینه که باعث میشه سیس آپدیت بشه و باور دارم اگه سفارت در کلیر کردن اخیاری داشت با بعضی از جواب های سفارت ما کلیر می شدیم.

اما مهم تر از همه اینکه، آپدیتی که بچه ها به اسم آپ طلایی صداش می کنن.
تو دو ماه اخیر که تقریباً هر شب سایت سیس رو چک میکنم، هیچ کسی رو ندیدم که بدون آپدیت شبانه کلیر شده باشه و نکته اینکه اگه آپ شبانه نخوردین تحت هیچ شرایطی کلیر نمیشین (مگر حالت خاصی پیش بیاد که تو این دوماه اصلاً اتفاق نیفتاد) پس کلاً باز هم از اختیار سفارت خارجه.
کسایی که شبانه کیسشون آپدیت میشه دو حالت واسشون پیش میاد:
۱. روز بعد یا نهایتاً دو روز بعد کلیر میشن و سیس or میشه
۲. یه مدت بعدش آپ روزانه می خورن و منتظر آپ شبانه بعد خواهند موند و در نهایت با آپ شبانه بعدی، در روز بعدش کلیر می شن.

تمام انتظار من اینه که سفارت ها لیست هایی تشکیل داده باشن و تعداد ظرفیت هاشون رو هم اعلام کرده باشن و انتظار بکشن تا از اونطرف پاسخ بیاد.
البته روی این دو شب خیلی حساب کردم و به هر چیزی ایمان قلبی نداشته باشم به توجهی که خدا در کل مسیر زندگیم بهم داشته ایمان کامل دارم.
واسه اینکه آپ شبانه رو تجربه کنین از صمیم قلبم دعا می کنم.
کاش لبخندتون رو ببینم خیلی خیلی زووووووووووووووود
سلام سلام از تمامي زحماتتون واقعا ممنونم من كه خودم هر جا كه هستم يادم ميفته اول واسه شما دعا ميكنم كه اينهمه زحمت ميكشيد بعد هم واسه خودم و بقيه.منم ي جورايي به اين دو روز واسه شما و بقيه(و نه خودم)خيلي اميد دارم. انشالله كه اونايي كه ميمونن و خودم هم تا هفته ي ديگه كليير بشيم و ي بار ديگه خدا هممون رو از ته دل شاد كنه و دوباره طعم شادي رو بچشيم خداييش خيلي وقته ديگه هيچي خوشحالمون نميكنه پس خدايا خودت كمكمون كن كه چشم اميدمون به توست.آمييييين
تشکر کنندگان: yesorno ، homayoon1972 ، nara ، alireza51 ، Jefferson ، mahyaaa ، A2000
(2015-09-17 ساعت 19:02)aria802 نوشته:  

نظرتون کاملا اشتباهه
هر کی رفته سفارت اخیرا برای پیکاپ ویزا بهش گفتن ویزا برای همه هست فقط باید کلیر بشین
ضمنا تو جواب ایمیلهاشون هم فقط گفتن ap پروندتون هنوز تموم نشده به محض اینکه تموم بشه میزنیم تو سایت

منم امیدوارم اشتباه کرده باشم. ولی هیچ سالی اعلام نکردند بطور رسمی که دیگه ویزا برای فلان کشور تموم شده. اگرم همینطور بوده بطور مداوم گفته اند ap نشدید فعلا. بعد از پایان سپتامبر دوستان متوجه میشدند از طریق ایمیل که مدتها پیش ویزا تموم شده بوده
به نظرم دوستمون ابراهیم نظرش مستدل تر هستش اگه حرف من اشتباه باشه
به هر حال خواهی نخواهی این مدت را باید چشم انتظار باشید.اگر قسمت باشه اکثریتتون ویزا تو پاستون میخوره
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، homayoon1972 ، tamana2016 ، nara ، alireza51
(2015-09-17 ساعت 18:55)ebrahim1e نوشته:  

ممنون دوست عزیز بابت همدردیتون
اما من در کمال احترام با نظرتون مخالف هستم چون همون سقف ویزایی که شما ازش حرف میزنید سال ۲۰۱۳ ، 3800 ویزا بوده و اصلا سقف ویزا واسه امسال که تمام بچه ها هم اگه بگیرند 2900 نفر میشود استدلال خوبی واسه این سکوت نیست
این سکوت فقط یک دلیل داره ما هنوز کلیر نشدیم و شاید هم اصلا کلیر نشیم اما دلیلش کمبود ویزا نیست

ابراهیم امروز خیلی باهات موافقما Big Grin

من ظهر فایلو آماده کردم، واسه الان نیست واسه ساعته 13 ظهره

دانلود

سر جمع نتیجه ی کار تا الان اینه
2399 نفر ایشود
487 نفر AP

زورکی 2400 نفر ویزا گرفتن.

طبق گفته ی خودشون میخواستن امسال 3500 تا ویزا به ایران بدن
ما می گیم نه 3000 تا

ostokhan جان من یکی تو کتم نمیره 600 تا ویزا هست و بگم تموم شده. ثابت کنین بهم اشتباه می کنم خب.

فقط کلیر کردنه. من هر شب دارم چک می کنم.
به محض اینکه یه نفر آپ شبانه خاص رو می خوره فرداش حتماً or میشه و ایمیل می گیره یا تو سایت میزنن.
اگه ویزا نبود عمراً فردای شب آپدیت کسی ایمیل میگرفت که کلیر شدی.
دعا می کنم امشب به اثبات حرفمم که شده از اون 77 کیسی که توی لیست نوشتم حداقل 20 تاشون آپ شبانه بخورن تا ثابت کنم مشکل ویزا نیست فقط و فقط کلیر شدنه.
تشکر کنندگان: ostokhan ، ebrahim1e ، mordad ، sunnyday ، samane1363 ، hamed shayan ، aria802 ، vahid.sa ، sunn789 ، nara ، alireza51 ، Jefferson ، mahyaaa ، A2000 ، khalilkhah
ببین این س چه داستانی داره همین الان سناتور دلاور (delaware) میگه جوانان ایران توافق را میخواهند اما س توافق را نمیخواد
از نظر اینا تمام مشکلات زیر سر س هست حالا ما انتظار داریم ما که سربازیمون س بوده را کلیر کنند
تشکر کنندگان: mordad ، homayoon1972 ، hamed shayan ، alireza51 ، Jefferson ، mahyaaa ، matin86 ، m.ghoreishi
(2015-09-17 ساعت 19:07)mordad نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 18:50)mordad نوشته:  من به kcc ایمیل زده بودم که ۱۰ ماهه منتظریم و سفارتم جوابی نمیده.

kcc میگه دست ما نیست

ویزا منو بده که اعصاب ندارما

حیف که خانومه آقای mordad هستی وگرنه تلافی این مدت که پرونده ها دستت بود رو در میاوردم Big Grin

پرونده های مردمو می بره خونشون. خیال کرده سفارت ایرانه Cool

ویزامو می دی یا گریه کنم؟ Big Grin
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mordad ، homayoon1972 ، samane1363 ، hamed shayan ، nara ، alireza51 ، mahyaaa
(2015-09-17 ساعت 19:14)yesorno نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 19:07)mordad نوشته:  

kcc میگه دست ما نیست

ویزا منو بده که اعصاب ندارما

حیف که خانومه آقای mordad هستی وگرنه تلافی این مدت که پرونده ها دستت بود رو در میاوردم Big Grin

پرونده های مردمو می بره خونشون. خیال کرده سفارت ایرانه Cool

ویزامو می دی یا گریه کنم؟ Big Grin

Big GrinBig Grin نه نه گریه نکنین من ویزای خودمم میدم به شما که گریه نکنینSmile
تشکر کنندگان: 2015reza ، homayoon1972 ، yesorno ، samane1363 ، hamed shayan ، nara ، alireza51 ، mahyaaa
دوستان گلم، مي دونم كه همتون مهمترين اشتغال ذهنيتون الان همين لاتاري شده. خود من هم مثل شما هستم اما چند نكته رو در نظر بگيرين لطفا:
١) اصلا فرض رو بر اين بذارين كه از لاتاري قبول نشدين. من از اون زماني كه ثبت نام لاتاري با كاغذ بود و بايد با چسب رازي عكستو به فرم مي چسبوندي و با خط خوب و خودكار آبي بدون قلم خورد مشخصاتت رو مي نوشتي، تو لاتاري شركت كردم. اونقدر قبول نشده بودم كه بعضي سالها اصلا يادم رفته بود كه نتيجه رو چك كنم. زد و ٢٠١٥ برنده شدم. اين به تنهايي يعني يكي از خوش شانس ترين انسانهاي روي زمين هستم. اين يعني تو جاهاي ديگه هم مي تونم روي شانسم حساب باز كنم. باور كنين از وقتي تو لاتاري قبول شدم اعتماد به نفسم هم كلي زياد شده. حالا اگه بزنه و كلير هم نشم، اصلا فرض رو بر اين مي ذارم كه اصلا لاتاري قبول نشدم. قبول كنين كه مهاجرت از طريق لاتاري در مقايسه با ساير روشها راحتترين روشه، عملا هيچ زحمتي براش نكشيديم. خدا خواسته و ما هم قبول شديم. فاجعه زماني بود كه ما براي رسيدن بهش سالها زحمت مي كشيديم و بعد نمي شد. به نظرم تا همين جا هم خيلي خوب عمل كرديم و اگه هم كلير نشيم، حداقل ، شجاعت و تجربه يك اقدام به مهاجرت رو با حداقل هزينه، به دست آورديم كه خصوصا براي جوونتر ها يه سرمايه براي اقدامهاي بعديشون، حالا براي امريكا يا كانادا يا هر جاي ديگري مي تونه باشه.
٢) عليرغم تمام اين حرفها، هنوز اميد به كليرشدنمون هست. درسته كه من نسبت به خيلي از شما ها خيلي ريلكس تر هستم نسبت به اينكه كلير نشم، ولي تو يه پروسه اي هيچزش دست خودمون نيست، احتمال هر اتفاقي وجود داره. يهو ديدي پرونده ها رو جمع كردن ، همه رو با هم اعلام كردن. پس تا دقيقه نود اميدمون رو از دست نديم و اگر هم قراره ناراحتي در اين مورد داشته باشيم ، موكولش كنيم به بعد از ٣٠ سپتامبر. همه اعداد و ارقام و شواهد نشون ميده كه احتمال كلير شدنمون كم نيست.
٣) خيلي برام جالبه كه الان يه مجموعه حدود ٧٠ نفره هستيم از شهرهاي مختلف و با عقايد و فرهنگ هاي مختلف، اما به طرز عجيبي يه محيط صميمي، توام با احترام به نظرات ديگران و صبر و پشتكار تو تك تك اين آدمها هست. من تجربه چنين جمعي رو تو هيچ كلاس درسي، شهري، بخشي و اداره اي نديدم.دوستان خوبم، تاپيك كليرنس همين الان براي من يه مدينه فاضله حتي بهتر از عمه ريكاست ، يه تجربه خيلي دلچسب كه تو اين ٤٢ سال عمرم نظيرش رو نديدم. خدا هممون رو موفق بكنه و انشا... شك نكنين كه با اين روحيه انساني و فرهنگ بالا يي كه در تك تكتون حاكمه، هر جايي باشين موفقين.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2015-09-17 ساعت 19:01)thedude نوشته:  دوستان متخصص خواهشا يه نظري بديد. من أمروز واسه دفعه n ام آپديت شديم ساعت ٧ ايران دقيقا. همه ي آپديت هاي تو امضام ساعت ٧ ايران بوده. اين چه معني داره ؟ آيا از آنكارا ست يا واشنگتن؟

سلام عزیز دل برادر پرونده شما وصله به دستگاه حضور و غیاب سفارت وقتی میخوان برن خونه یه آپ هم شما رو میزنن TongueBig Grin
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: 2015reza ، nara ، alireza51 ، mahyaaa ، sadaf44 ، matin86 ، A2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان