کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان این آپ شبانه ساعت حدود چنده؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: smpf ، nara ، alireza51 ، mahyaaa
(2015-09-17 ساعت 19:26)2015reza نوشته:  دوستان گلم، مي دونم كه همتون مهمترين اشتغال ذهنيتون الان همين لاتاري شده. خود من هم مثل شما هستم اما چند نكته رو در نظر بگيرين لطفا:
١) اصلا فرض رو بر اين بذارين كه از لاتاري قبول نشدين. من از اون زماني كه ثبت نام لاتاري با كاغذ بود و بايد با چسب رازي عكستو به فرم مي چسبوندي و با خط خوب و خودكار آبي بدون قلم خورد مشخصاتت رو مي نوشتي، تو لاتاري شركت كردم. اونقدر قبول نشده بودم كه بعضي سالها اصلا يادم رفته بود كه نتيجه رو چك كنم. زد و ٢٠١٥ برنده شدم. اين به تنهايي يعني يكي از خوش شانس ترين انسانهاي روي زمين هستم. اين يعني تو جاهاي ديگه هم مي تونم روي شانسم حساب باز كنم. باور كنين از وقتي تو لاتاري قبول شدم اعتماد به نفسم هم كلي زياد شده. حالا اگه بزنه و كلير هم نشم، اصلا فرض رو بر اين مي ذارم كه اصلا لاتاري قبول نشدم. قبول كنين كه مهاجرت از طريق لاتاري در مقايسه با ساير روشها راحتترين روشه، عملا هيچ زحمتي براش نكشيديم. خدا خواسته و ما هم قبول شديم. فاجعه زماني بود كه ما براي رسيدن بهش سالها زحمت مي كشيديم و بعد نمي شد. به نظرم تا همين جا هم خيلي خوب عمل كرديم و اگه هم كلير نشيم، حداقل ، شجاعت و تجربه يك اقدام به مهاجرت رو با حداقل هزينه، به دست آورديم كه خصوصا براي جوونتر ها يه سرمايه براي اقدامهاي بعديشون، حالا براي امريكا يا كانادا يا هر جاي ديگري مي تونه باشه.
٢) عليرغم تمام اين حرفها، هنوز اميد به كليرشدنمون هست. درسته كه من نسبت به خيلي از شما ها خيلي ريلكس تر هستم نسبت به اينكه كلير نشم، ولي تو يه پروسه اي هيچزش دست خودمون نيست، احتمال هر اتفاقي وجود داره. يهو ديدي پرونده ها رو جمع كردن ، همه رو با هم اعلام كردن. پس تا دقيقه نود اميدمون رو از دست نديم و اگر هم قراره ناراحتي در اين مورد داشته باشيم ، موكولش كنيم به بعد از ٣٠ سپتامبر. همه اعداد و ارقام و شواهد نشون ميده كه احتمال كلير شدنمون كم نيست.
٣) خيلي برام جالبه كه الان يه مجموعه حدود ٧٠ نفره هستيم از شهرهاي مختلف و با عقايد و فرهنگ هاي مختلف، اما به طرز عجيبي يه محيط صميمي، توام با احترام به نظرات ديگران و صبر و پشتكار تو تك تك اين آدمها هست. من تجربه چنين جمعي رو تو هيچ كلاس درسي، شهري، بخشي و اداره اي نديدم.دوستان خوبم، تاپيك كليرنس همين الان براي من يه مدينه فاضله حتي بهتر از عمه ريكاست ، يه تجربه خيلي دلچسب كه تو اين ٤٢ سال عمرم نظيرش رو نديدم. خدا هممون رو موفق بكنه و انشا... شك نكنين كه با اين روحيه انساني و فرهنگ بالا يي كه در تك تكتون حاكمه، هر جايي باشين موفقين.

Give me 5[emoji6][emoji6]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: mordad ، smpf ، 2015reza ، farrokh33 ، SAMBAR ، nara ، alireza51 ، samirakn ، Jefferson ، mahyaaa ، APOLO5321 ، moj21 ، samane1363 ، m.ghoreishi
(2015-09-17 ساعت 19:53)Manamehr نوشته:  دوستان این آپ شبانه ساعت حدود چنده؟

آپ شدي مي خواي صداشو در نياري؟؟[emoji3][emoji3][emoji3]
بگم مباركه؟ بگگگگگگگم؟
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، 2015reza ، Manamehr ، hamed shayan ، farrokh33 ، SAMBAR ، nara ، alireza51 ، mahyaaa ، moj21
من نميدونم ماها يه جاهايي چقدر متفكر و منطقي ميشيم !!! كاش اينقدر راحت راجع به تمام شدم ويزا حرف نميزديم. بد نيست يه وقتايي فكر كنيم كه چي ميگيم تو اين شرايط كاش واسه دو هفته اميد كسي و نا اميد نكنيم.
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، farrokh33 ، sunn789 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، parastoo23 ، nara ، alireza51 ، samirakn ، mahyaaa
(2015-09-17 ساعت 18:49)ostokhan نوشته:  بچه ها خدا شاهده نمیخوام امید رو از دلتون ببرم. ولی دوستانی که در جریان سالهای پیش هستند شاید بدونن. من اینطور فکر میکنم.
اولا ایمیل زدن مکرر به سفارت فقط اونا رو عصبی میکنه. کاری از دست اونا برنمیاد تا اینکه دستوری از بالا برسه.

اما نکته مهمی که میخوام بهش اشاره کنم اینه که سقف ویزا برای ایران تموم شده و عملا شاید خیلی از دوستان کلیر شده باشند ولی به علت تمام شدن ویزا برای ایرانیان دیگه ایشودی نداریم. این رو من دارم از تجربه سالهای پیش میگم. شایدم اینجوری نباشه و به امیدخدا کارتون ردیف شه. الان ۳ ساله دارن سر ایرانیا این بلا رو در میارن. ولی مطمئن هستم برای ۲۰۱۶ ها این اتفاق نمیفته چون تعداد سلکت شده ها رو خیلی کمتر از سالهای پیش اعلام کردن. پس اگه تا هفته دیگه خبری نشد بنظرم لاتری رو از دلتون پاک کنید و به زندگیتون برسید.
امیدوارم حرفهام هیچ فردی رو ناراحت نکنه

دوستان گرامی شرمنده، من خیلی کم اظهار نظر میکنم، چون واقعا از خوندن مطالبتون کسب فیض میکنم. و خودم رو در حدی نمیدونم که بخوام اظهار نظری بکنم در میان شما عزیزان. کمتر مینویسم. ولی همیشه خواننده نوشته هاتون هستم. ولی در خصوص این دوست عزیز با اجازه همه تون چند تا نکته رو بگم:

دوست عزیز از آیکون جنابعالی مشخصه که پیشکسوت هستین.

نمیخوام با تعصب با نظرتون مخالفت کنم. ولی فک نمیکنین حتی اگه اینطور که شما میگین باشه، با تجربه و پیشکسوتی که شما دارین واقعا درست باشه که تو این زمان بخواین اظهار نظر بکنین. پس خواهشا اظهار نظراتتون رو یکم مصلحت اندیشی بکنین بعدش ارائه بدین.
نه من و نه جنابعالی عزیز از روند کلیر و نحوه کلیر و ویزا اطلاعاتی نداریم که بخوایم در موردش دقیق اظهار نظر بکنیم. همه کساییکه الان تو این تایپیک هستیم و منتظر هستیم فقط اینو تونستیم از هم صادقانه بیاموزیم که امید حرف اول تو تمام مراحل زندگیه. حتی تو این زمان.
این رو هم اضافه کنم که اگه ملاکتون امارهای گذشته اس (سالهای گذشته) متاسفم براتون که امارهاتون هم دقیق نیستن. ای کاش یه کم تایپیک ها رو دقیق مطالعه میکردین، الان میفهمم که پیشکسوتیتون اصلا ربطی به مطالعه و اطلاعاتتون نداره، چون ما الان اینجا تو 2015 خیلی ها هستین که با تمام استادیشون تو زمینه مار و استخراج اطلاعات ، در اظهار نظراتشون همیشه حواسشون هست که چی بگن و چی رو به چه صورت اظهار کنن. بنده پیشکسوت رو این عزیزان میدونم. شاید اسماشونو یادم نیاد ولی دوستانی مثل REZA ، YES or No , khalilkhah, amin, ehsan و خیلیای دیگه که هستن. به نظر بنده اینا پیشکسوت هستن.
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: 2015reza ، ARSAMNEW ، aria802 ، sunn789 ، ebrahim1e ، yesorno ، nara ، alireza51 ، samirakn ، Jefferson ، nimanoush ، APOLO5321 ، A2000
آقایون و خانمهای محترم این کلیرنس تو زندگی شخصیمون هم تاثیر گذاشته همسرهای محترم بهمون شک کردن که حتماً یه مشکلی هست که کلیر نمیشی حالا جواب اینراو چی بدیم؟
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: 2015reza ، aria802 ، farrokh33 ، hamed shayan ، ebrahim1e ، SAMBAR ، nara ، alireza51 ، Jefferson ، mahyaaa ، APOLO5321 ، sadaf44 ، matin86 ، A2000
(2015-09-17 ساعت 20:06)homayoon1972 نوشته:  آقایون و خانمهای محترم این کلیرنس تو زندگی شخصیمون هم تاثیر گذاشته همسرهای محترم بهمون شک کردن که حتماً یه مشکلی هست که کلیر نمیشی حالا جواب اینراو چی بدیم؟
خیلی باحال بود ..
به همسر بنده هم داره سرایت میکنه Big Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، 2015reza ، farrokh33 ، mordad ، hamed shayan ، ebrahim1e ، SAMBAR ، nara ، alireza51 ، mahyaaa ، A2000
(2015-09-17 ساعت 20:00)sarankami0 نوشته:  من نميدونم ماها يه جاهايي چقدر متفكر و منطقي ميشيم !!! كاش اينقدر راحت راجع به تمام شدم ويزا حرف نميزديم. بد نيست يه وقتايي فكر كنيم كه چي ميگيم تو اين شرايط كاش واسه دو هفته اميد كسي و نا اميد نكنيم.

برادر من اگه منظورت به من هست بگم تا روشنت کنم

ویزا گرفتن شما و سایر دوستان هیچ منفعت و ضرری برای من نداره جز اینکه اگه کامیاب بشید منم خوشحال میشم
2- من تجربیات سالهای پیش رو نقل قول کردم صرفا

3- به حرف من و شما و هیچ فرد دیگه ای نیست.

4- شما بهتره ظرفیتت رو بالا ببری و توان مقابله با مشکلاتت رو داشته باشی. قرار نیست همه چی تو زندگی بر وفق مراد شما باشه و همیشه خبرای خوب

5- ادعایی بر متفکر و منطقی بودن ندارم. شما سعی کن منطقی باشی و با واقعیت روبرویی.

6 در ضمن این پستت رو هم به حساب ناراحت بودن میزارم. دیگه بعد 4 سال حضور مداوم در مهاجرسرا میدونم که نباید شوغات پست بزارم. شما تنها کسی نیستی که تو این سالها به ویزا نرسیده. همینطور که دوستان دیگر امسال هستند و هنوز کلیر نشدن ولی خودشون رو کنترل میکنن و مثل شما به بقیه تمیپرن.
و من اله توفیق Cool
تشکر کنندگان: tamana2016 ، ebrahim1e ، alireza51 ، nara ، hamed shayan
(2015-09-17 ساعت 19:58)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 19:53)Manamehr نوشته:  دوستان این آپ شبانه ساعت حدود چنده؟

آپ شدي مي خواي صداشو در نياري؟؟[emoji3][emoji3][emoji3]
بگم مباركه؟ بگگگگگگگم؟

نه برادر من آپ شده بودیم که من با بوق و سورنا اعلام میکردم!
میخواستم ببینم معمولا این آپ عزیز تو چه ساعاتی میاد آماده باشم!
ان شا الله هممون رو بزودی زیارت میکنه
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: mordad ، homayoon1972 ، alireza51 ، nara ، ARSAMNEW ، mahyaaa
Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

این چی میگه? من دیگه انقدرام زبانم خوب نیست که کامل متوجه این بشم . میشه یه نفر ترجمه کنه لطفا?
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa
(2015-09-17 ساعت 19:10)yesorno نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 18:55)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 18:49)ostokhan نوشته:  بچه ها خدا شاهده نمیخوام امید رو از دلتون ببرم. ولی دوستانی که در جریان سالهای پیش هستند شاید بدونن. من اینطور فکر میکنم.
اولا ایمیل زدن مکرر به سفارت فقط اونا رو عصبی میکنه. کاری از دست اونا برنمیاد تا اینکه دستوری از بالا برسه.

اما نکته مهمی که میخوام بهش اشاره کنم اینه که سقف ویزا برای ایران تموم شده و عملا شاید خیلی از دوستان کلیر شده باشند ولی به علت تمام شدن ویزا برای ایرانیان دیگه ایشودی نداریم. این رو من دارم از تجربه سالهای پیش میگم. شایدم اینجوری نباشه و به امیدخدا کارتون ردیف شه. الان ۳ ساله دارن سر ایرانیا این بلا رو در میارن. ولی مطمئن هستم برای ۲۰۱۶ ها این اتفاق نمیفته چون تعداد سلکت شده ها رو خیلی کمتر از سالهای پیش اعلام کردن. پس اگه تا هفته دیگه خبری نشد بنظرم لاتری رو از دلتون پاک کنید و به زندگیتون برسید.
امیدوارم حرفهام هیچ فردی رو ناراحت نکنه

ممنون دوست عزیز بابت همدردیتون
اما من در کمال احترام با نظرتون مخالف هستم چون همون سقف ویزایی که شما ازش حرف میزنید سال ۲۰۱۳ ، 3800 ویزا بوده و اصلا سقف ویزا واسه امسال که تمام بچه ها هم اگه بگیرند 2900 نفر میشود استدلال خوبی واسه این سکوت نیست
این سکوت فقط یک دلیل داره ما هنوز کلیر نشدیم و شاید هم اصلا کلیر نشیم اما دلیلش کمبود ویزا نیست

ابراهیم امروز خیلی باهات موافقما Big Grin

من ظهر فایلو آماده کردم، واسه الان نیست واسه ساعته 13 ظهره

دانلود

سر جمع نتیجه ی کار تا الان اینه
2399 نفر ایشود
487 نفر AP

زورکی 2400 نفر ویزا گرفتن.

طبق گفته ی خودشون میخواستن امسال 3500 تا ویزا به ایران بدن
ما می گیم نه 3000 تا

ostokhan جان من یکی تو کتم نمیره 600 تا ویزا هست و بگم تموم شده. ثابت کنین بهم اشتباه می کنم خب.

فقط کلیر کردنه. من هر شب دارم چک می کنم.
به محض اینکه یه نفر آپ شبانه خاص رو می خوره فرداش حتماً or میشه و ایمیل می گیره یا تو سایت میزنن.
اگه ویزا نبود عمراً فردای شب آپدیت کسی ایمیل میگرفت که کلیر شدی.
دعا می کنم امشب به اثبات حرفمم که شده از اون 77 کیسی که توی لیست نوشتم حداقل 20 تاشون آپ شبانه بخورن تا ثابت کنم مشکل ویزا نیست فقط و فقط کلیر شدنه.

به افتخار یسرنو یه کف مرتب ??????
دوستان انرژی منفی ندین لطفا
با شمام آقای استخون. آخه الان وقت گفتن این حرفه؟!؟!؟!!
اینجا گروهه امیده تا 30 سپتامبر
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، aria802 ، 2015reza ، tamana2016 ، SAMBAR ، yesorno ، alireza51 ، nara ، Jefferson ، mahyaaa
اینقدر دوست دارم تو این موقعیت یکی آپ بخوره با or حالا هر کی میخواد باشه. بخدا از استرس و افسردگی اصلاٌ حال ندارم . حالا یکی از شماها AP بخوره میرم بیرون جشن میگیرم. ترور خدا هر کی کلیر میشه بگه که امید پیدا کنیم.
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: 2015reza ، hamed shayan ، ebrahim1e ، SAMBAR ، alireza51 ، nara ، mahyaaa
سلام
ساعت چند اپديت شبانه داريم و كلا چند تا اپديت بايد بخوريم از سيس؟؟؟ تو را خدا جواب بديد???
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa
هر گونه اطلاعات در این انتقال مربوط به صدور یا عدم صدور روادید و یا اجازه از برای ورود به ایالات متحده باید تحت بخش 222 (F) از قانون مهاجرت و ملیت (INA) [8 USC محرمانه در نظر گرفته بخش 1202]. دسترسی و استفاده از چنین اطلاعاتی باید برای تدوین، اصلاح، مدیریت، و یا اجرای قانون مهاجرت، ملیت، و سایر قوانین ایالات متحده تحت قانون مهاجرت و ملیت 222 (F) و به عنوان مشخص شده در هدایت FAM تنها باشد. اگر شما چنین اطلاعاتی در دریافت کرده اید، انجام بررسی نمی کند، دوباره ارسال، فاش، انتشار، استفاده، و یا هر گونه اقدام در تکیه بر این اطلاعات، و تماس با فرستنده در اسرع وقت.

كيس نامزدي مصاحبه ٢ سپتامبر ايروان منتظر كلير شدن
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa
(2015-09-17 ساعت 20:16)homayoon1972 نوشته:  اینقدر دوست دارم تو این موقعیت یکی آپ بخوره با or حالا هر کی میخواد باشه. بخدا از استرس و افسردگی اصلاٌ حال ندارم . حالا یکی از شماها AP بخوره میرم بیرون جشن میگیرم.

ما همه AP خوردیم!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، hamed shayan ، alireza51 ، mahyaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان