کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
بچه ها ناامید نباشید
همه چیز درست میشه به خدا توکل کنید، فقط خداااااااااااااا
شما که اینقدر تا الان صبوری کردید دو هفته دیگه هم صبر کنید خداوند همه چیزو درست میکنه و مطمئن باشید بهترین را برای شما می خواد.
Case number:7605
Interview:13 August
Embassy:yeravan
Updates:14,18,21.28
10،11،14Sep
(2015-09-17 ساعت 20:34)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  اكي، ممنون، بايد چند تاup بخوريم از سيس اگر مصاحبه ابوظبي باشه يا اينكه قاعده اي نداره

معمولا اپ شبانه ساعت چند چك كنيم؟!؟

اصلا حساب و كتاب نداره. شما وقتي مصاحبه شديد، به فاصله هاي كوتاه چند تا آپ ميشيد كه ارزش تشخيصي نداره. بعد از يه مدتي كه گذشت، يه آپديت شبانه (بعد از ساعت حدود ٨ شب) نشون ميده كه ممكنه خبراي خوب در راه باشه. اگه در توضيحات كيس در ceac سطر چهارم كلمه or رو ديديد ، بدونيد كه كي طي روزهاي آينده خبرهاي خوب در راهه، ولي اگه / ديديد ممكنه خبرهاي خوب در راه باشه يا نباشه.
اگه به لينكي كه تو امضاي yesorno هست يه مراجعه بكنيد، مطالب بسيار مفيد و جامعي نوشته شده. موفق باشيد.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: mordad ، ليلا ١٣٩٤ ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa
دوستان عزيز ممنون. ميدونم چه لحظات بديه،،، اميدوارم همه كلير بشيم????
تشکر کنندگان: mordad ، homayoon1972 ، alireza51 ، SAMBAR ، Jefferson ، mahyaaa ، kimfar
(2015-09-17 ساعت 20:37)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 20:30)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  كس نميدونه راهنمايي كنع[emoji17][emoji17][emoji17]

قديمي ها مي گفتن از ٨ شب تا ٤ صبح به وقت ايران. از اونجايي كه ما خيلي كاشف هستيم از ٦-٥ بعد از ظهر تا ٢-١ نصفه شب به وقت ايران آپه شبانه س. انقدر سئوال نكن تا دعوات نكردم[emoji3][emoji3][emoji3]
شوخي مي كنم هر سئوالي داشتيد با كمال ميل پاسخگو هستم.
ضمناً جاي همگي خالي. الان تو سينما دارم محمد رسول الله نگاه مي كنم. انشالله به بركت حضرت رسول امسال همه كليريم
امین جان خدا خیرت بده یه سر برو تو غار حراء برای دعا Tongue
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: hamed shayan ، 2015reza ، alireza51 ، nara ، SAMBAR ، Jefferson ، ben123 ، mahyaaa ، m.ghoreishi
(2015-09-17 ساعت 20:26)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  Up و ap چه فرقي دارند؟ لطفا
دوست عزیز من یکبار که خودم شاهد بودم ساعت 20/30 شام خور ببخشید آپ خوردم. جسارتا up یعنی بالا آمدن کیس یا بحال شدن کیس و ap مخفف پروسه اداری هست.شاد باشید
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: ليلا ١٣٩٤ ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa
کاربران در حال بازدید باید عوض شه جاش بنویسن معتادان در حال بازدید.
از کلیر نشدن نمیریم از اینکه بعد 30 سپتامبر دیگه اینجا نمیتونیم بیایم قطعا میمیریم.
باید بریم کمپ ترک اعتیاد
والا من خودم روزی 300 بار هی میام اینجا سر میزنم
هر بار 300 نفر در حال بازدیدن Smile))):
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، hamed shayan ، ebrahim1e ، sunn789 ، 2015reza ، alireza51 ، nara ، elnazd ، SAMBAR ، Jefferson ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، APOLO5321 ، moj21 ، kimfar
Exclamation 
دوستان عزیزم فقط سعی کنید اگه رفتید یا مثل من موندنی شدید، عاشق زندگی کنید. زیباترین و ماندگارترین موضوع در زندگی انسان عشقه. زمان و مکان و ثروت و ... همه کوتاه مدت و گذرا هستند!!! Smile
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

(2015-09-17 ساعت 20:45)homayoon1972 نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 20:37)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 20:30)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  كس نميدونه راهنمايي كنع[emoji17][emoji17][emoji17]

قديمي ها مي گفتن از ٨ شب تا ٤ صبح به وقت ايران. از اونجايي كه ما خيلي كاشف هستيم از ٦-٥ بعد از ظهر تا ٢-١ نصفه شب به وقت ايران آپه شبانه س. انقدر سئوال نكن تا دعوات نكردم[emoji3][emoji3][emoji3]
شوخي مي كنم هر سئوالي داشتيد با كمال ميل پاسخگو هستم.
ضمناً جاي همگي خالي. الان تو سينما دارم محمد رسول الله نگاه مي كنم. انشالله به بركت حضرت رسول امسال همه كليريم
امین جان خدا خیرت بده یه سر برو تو غار حراء برای دعا Tongue
دیگه اینروزا با ایران رادیاتور کی میره تو ....؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: Arshia2000 ، homayoon1972 ، ebrahim1e ، sunn789 ، yesorno ، alireza51 ، nara ، SAMBAR ، mahyaaa ، kimfar
(2015-09-17 ساعت 20:46)mordad نوشته:  کاربران در حال بازدید باید عوض شه جاش بنویسن معتادان در حال بازدید.
از کلیر نشدن نمیریم از اینکه بعد 30 سپتامبر دیگه اینجا نمیتونیم بیایم قطعا میمیریم.
باید بریم کمپ ترک اعتیاد
والا من خودم روزی 300 بار هی میام اینجا سر میزنم
هر بار 300 نفر در حال بازدیدن Smile))):

سلام دوستان درست می فرمایید یه کمپ ترک سیاک و مهاجرسرا راه بندازیم که همه هر سال داریم مشتری با این بلایی که اینا سر ما میارن هر سال کلی معتاد و یه دکتر اعصاب متخصص کار بلد هم باید استخدام بکنیم کسی از دوستان دکتر کار بلد سراغ داره معرفی بکنه تا با ما همکاری بکنه WinkBig Grinکلی به هم عادت کردیم با ناراحتی و افسردگی هم ناراحت میشیم وبا خوشحالی هم خوشحال امیدوارم که همه در زندگی موفق و پیروز باشید
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: yesorno ، homayoon1972 ، mordad ، ebrahim1e ، hamed shayan ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، kimfar
من چه جوري ميتونم برن تو امضاي yesorni براي ديدن لينك كه كذاشته؟!
تشکر کنندگان: alireza51
(2015-09-17 ساعت 21:03)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  من چه جوري ميتونم برن تو امضاي yesorni براي ديدن لينك كه كذاشته؟!

اول AP یعنی همین وضعیتی که توش هستیم یعنی چک امنیتی
دوم up یعنی آپدیت شدن و به روز شدن سایت سیس یا سفارت

سوم تا اونجایی هم که من دوزاریم افتاده (کسی پیداش کرد دودر نکنه ها مال منهBig Grin) از 7 عصر تا 4نیمه شب آپدیت شبانه میزنن.

چهارم امضای من این زیره ها نیگا کن Big Grin صفحه ی 34 به بعدش رو بخون.

پنجم خواهش می کنم با نظر هم دیگه تند برخورد نکنین.

شیشم دم همه ی اونایی که دائم شوخی می کنن گرم جدا جوک الان بزارین زیر پستاتون بهتر از داد و بیداد کردنه

هفتم من خیلی پررو هستم که یکم دوم سوم ... می کنم رفتم تو افق محو بشمWink
تشکر کنندگان: ليلا ١٣٩٤ ، 2015reza ، sunn789 ، ebrahim1e ، hamed shayan ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، APOLO5321 ، moj21 ، A2000 ، AliReza.Sh
(2015-09-17 ساعت 21:03)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  من چه جوري ميتونم برن تو امضاي yesorni براي ديدن لينك كه كذاشته؟!

تو هر صفحه اين تاپيك yesorno يه پستي، آماري چيزي نوشته ( دمش گرم اين تاپيك بدون اون نصفه نيمه هست ❤️) . يكي از پستهاش رو تو اين سه چهار صفحه آخر پيدا كنين. زير پستش، امضاش هست كه مشخصاتشو نوشته. سطر آخر مشخصاتش لينكهاي مفيدش رو گذاشته كه از شير مرغ تا جون آدميزاد در مورد لاتاري نوشته شده، خلاصه و جامع. مطمئنا براتون خيلي قابل استفاده خواهد بود.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: yesorno ، Arshia2000 ، hamed shayan ، alireza51 ، SAMBAR ، Jefferson ، mahyaaa ، moj21
هووووووررررراااااا دوستان من همین الان آب خوردم خب مگه چیه خیلی تشنم بود
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: 2015reza ، yesorno ، sunn789 ، ebrahim1e ، hamed shayan ، alireza51 ، aria802 ، elnazd ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، ben123 ، nimanoush ، mahyaaa ، APOLO5321 ، kimfar
فعلا تا الان که فردا از ایروان این دوتا رو داریم کلیر میشن

2015AS6736 YRV
2015AS7557 YRV

یقیناً فردا کلیر میشن.

داشت ابراهیم تحویل شما. حیطه ی تخصصی شماس.

بعدشم در ابوظبی و آنکارا رو فعلا باید گل گرفت تا بعد Wink خبری نیست ازشون

ليلا ١٣٩٤ هم اگه بین این دوتایی
من این چیزا حالیم نیست ناهار و شام می هوام با دانمارکی به عنوان میان وعده Big Grin

آخرین تغییرات تا همین الان فقط AP ایران

دانلود فایل اکسل
(2015-09-17 ساعت 21:12)2015reza نوشته:  

تو هر صفحه اين تاپيك yesorno يه پستي، آماري چيزي نوشته ( دمش گرم اين تاپيك بدون اون نصفه نيمه هست [emoji173]️) . يكي از پستهاش رو تو اين سه چهار صفحه آخر پيدا كنين. زير پستش، امضاش هست كه مشخصاتشو نوشته. سطر آخر مشخصاتش لينكهاي مفيدش رو گذاشته كه از شير مرغ تا جون آدميزاد در مورد لاتاري نوشته شده، خلاصه و جامع. مطمئنا براتون خيلي قابل استفاده خواهد بود.

البته فكر كنم اين دوستمون با تباتالك مياد، از سه نقطه بالايي حالت نمايش وب رو انتخاب كنيد امضاش رو ميبينيد.

کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان