کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سیمون در ارتباط با سوال یکی از هموطنانمان اینگونه جواب دادند
سوال هم وطن:
how about iranian cases on AP . Is it still as bad as last year for more hope to those ” us ” who have a case number higher than ” 10.000 rest of Asia ” . or it is getting better and most of AP cases approvied . to losing hope to be current

جواب البته متاسفانه:
Iran AP appears to be going slowly again…
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: solid_mercury ، Leila18 ، bahar101 ، Reza-2015 ، farrokh33
(2015-03-14 ساعت 13:27)masouleh نوشته:  
(2015-03-14 ساعت 13:16)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان عزیز من از چهارشنبه امارات هستم و پنجشنبه صبح رفتم واسه مدیکال که خوسبختانه برای 3 نفر حدودا 750 دلار هزینم شد و امروز شنبه میرم برای گرفتن جواب مدیکال و فردا یک شنبه هم صبح اول وقت مصاحبه داریم. برامون دعا کنین. من سرباز معلم بودم و میخام هر جوری شده این مسله رو بهشون بفهمونم که بنده سرباز نبودم. هر کی هر راه کاری که در این راستا داره رو بگه و برام دعا کنین. من واقع بین هستم که احتمال AP خوردن دارم اما میخام مثبت هم به قضیه نیگا کنم خدا رو چه دیدی. شاید یه ضرب گرفتم

دوست عزیز انشاله که یه ضرب بگیری
ولی یه نصیحت دوستانه تا زمانی که از شما سئوال نشده چیزی رو توضیح نده ممکن بخوای ابروشو درست کنی ....شه
من خودم سربازی رو خریده بودم AP شدم
در ضمن خیلی هم فکر نکن معلمی براشون سئوال نیست معمولا خانمها چک نمیخورن ولی هیمنجا یه خانمی بود نوشته بو من دو سال دبستان معلم بودم چک خوردم
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh33
سلام دوستان. هیچ راهی نیست که همه با هم ازشون خواهش کنیم زودتر مراحل اداری ما رو انجام بدند؟ من داره بهم خیلی سخت میگذره. ارشد نرفتم واسه اینکه یه ضرب بگیرم. دل خودم میسوزه هیچی با حرف های نچندان شیرین خانواده چه کار کنم... به نظر شما چه کاری میتونیم بکنیم؟
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان: bahar101 ، Reza-2015 ، farrokh33 ، goliii
(2015-03-14 ساعت 07:08)behnazrh نوشته:  با سلام نزديك دو ماه هست كه اپديت نشديم و فقط يك هفته بعد از مصاحبه دو بار اپديت شديم به نظر شما عادي هست

سلام.حدودا سه ماه هست که اپدیت نداشتم پس نگران نباشید. عادیه خدا صبر بده به ماWink
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان: bahar101 ، Reza-2015 ، farrokh33
(2015-03-14 ساعت 17:25)ghorbani_saeid نوشته:  
(2015-03-14 ساعت 13:27)masouleh نوشته:  [quote='mfte.teacher' pid='585288' dateline='1426322769']
سلام دوستان عزیز من از چهارشنبه امارات هستم و پنجشنبه صبح رفتم واسه مدیکال که خوسبختانه برای 3 نفر حدودا 750 دلار هزینم شد و امروز شنبه میرم برای گرفتن جواب مدیکال و فردا یک شنبه هم صبح اول وقت مصاحبه داریم. برامون دعا کنین. من سرباز معلم بودم و میخام هر جوری شده این مسله رو بهشون بفهمونم که بنده سرباز نبودم. هر کی هر راه کاری که در این راستا داره رو بگه و برام دعا کنین. من واقع بین هستم که احتمال AP خوردن دارم اما میخام مثبت هم به قضیه نیگا کنم خدا رو چه دیدی. شاید یه ضرب گرفتم

دوست عزیز انشاله که یه ضرب بگیری
ولی یه نصیحت دوستانه تا زمانی که از شما سئوال نشده چیزی رو توضیح نده ممکن بخوای ابروشو درست کنی ....شه
من خودم سربازی رو خریده بودم AP شدم
در ضمن خیلی هم فکر نکن معلمی براشون سئوال نیست معمولا خانمها چک نمیخورن ولی هیمنجا یه خانمی بود نوشته بو من دو سال دبستان معلم بودم چک خورد
دوست عزیز
سوالهای افیسر اول کارتونه بعد سربازی
ابوظبی رونمیدونم ولی انکارا دیپلم و پایان خدمت رو همون اول قبل پرداخت 330 دلار و انگشت نگاری میگیره
من امریه داشتم و افیسر کارت را که دید گفت بالاخره رفتی یانرفتی ؟؟؟؟؟؟
منم گفتم ارتشی و ....نبودم گفت رفتی ولی لباس نپوشیدی گفتم بله سربازی اجباری ووووووووووووووووووووو
الان هم منتظر کلیر شدنم بنابراین تا نپرسید چیزی نگید موفق باشید
تشکر کنندگان: bahar101 ، Alex 2014 ، Reza-2015 ، farrokh33
دوستان
این کارتهای جدید که محل خدمت نوشته نشده ایا از ما کارت قدیم هم میخواهند؟!!!!!!
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-03-14 ساعت 19:00)houshym نوشته:  دوستان
این کارتهای جدید که محل خدمت نوشته نشده ایا از ما کارت قدیم هم میخواهند؟!!!!!!

همون كارت جديد كافيه!شما نگران امارش نباش خودشون در ميارن واست
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، farrokh33
Department of State Experiencing Technical Difficulties due to System Maintenance
U.S. embassies and consulates are currently experiencing technical difficulties due to systems maintenance that may result in delays in visa processing and receiving and sending email. Additionally applicants who have interviews for student and exchange visitor (F/M/J) visas scheduled for this week should bring proof of payment for SEVIS fee.

USVISA-INFO
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: Abdorrezaa
نه کارت جدید رو ببرید اگه نداشتین کارت قدیم رو ببرید.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، p00ya2001
(2015-03-14 ساعت 19:31)masouleh نوشته:  Department of State Experiencing Technical Difficulties due to System Maintenance
U.S. embassies and consulates are currently experiencing technical difficulties due to systems maintenance that may result in delays in visa processing and receiving and sending email. Additionally applicants who have interviews for student and exchange visitor (F/M/J) visas scheduled for this week should bring proof of payment for SEVIS fee.

USVISA-INFO

از کجا اوردین این رو ؟ یک لینک هست مال 2014 هستش!
(2015-03-14 ساعت 19:42)رضا2015 نوشته:  
(2015-03-14 ساعت 19:31)masouleh نوشته:  Department of State Experiencing Technical Difficulties due to System Maintenance

USVISA-INFO

نه متاسفانه جدیده همین الان توی usvisa-info.com زده همون CSC خودمون
https://usvisa-info.com/en-tr/selfservic...ry_welcome
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، Reza-2015 ، farrokh33
(2015-03-14 ساعت 19:59)masouleh نوشته:  
(2015-03-14 ساعت 19:42)رضا2015 نوشته:  

USVISA-INFO

نه متاسفانه جدیده همین الان توی usvisa-info.com زده همون CSC خودمون
https://usvisa-info.com/en-tr/selfservic...ry_welcome

هر دم از اين باغ بري ميرسد
تازه تر از تازه تري ميرسد
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، farrokh33 ، visa2015
(2015-03-14 ساعت 05:26)farzad021 نوشته:  سلام بر دوستان این انجمن
امیدوارم هرچه زودتر همه کلیر بشن
یکی از بچه های تاپیک انتظار مکانیزم FBI CHECK رو گذاشتن و بنده هم ترجمه کردم
اطلاعات خوبی داره
انواع چک ها و مدتی که کلیر میشن و ... رو داره
گفتم شاید به درد بچه های این تاپیک بخوره
میتونید PDF رو از "ایــــــنجا" دانلود کنید
با آرزوی موفقیت
با سلام و باسپاس فراوان از دوست عزیزم که با گذاشتن ترجمه fbi check کمک بسیار زیادی درآرامش دوستان کلیرنسی و انتظار منطقی در آنها بوجود آوردند .آرزو میکنم که همگی با حوصله و صبر این روزهای پیش رو را با آرامش پشت سر بگذارند و با امیدواری بسیار زیاد و با اعتماد به نفس .خود را برای یک سفر به دنیای آرزوها آماده کنند.همگی شاد باشید
تشکر کنندگان: bahar101 ، farzad021 ، kaamiran ، Siavash-M ، visa2015 ، ebrahim1e
باز جای شکرش باقیه ویزای گوناگونی رو جزئشون اعلام نکرده، که نشون میده شاید لاتاریا مشمول این تاخیر نشند.که البته تا چند هفته دیگه میشه راجب این قضیه نظر قطعی داد.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
(2015-03-14 ساعت 05:26)farzad021 نوشته:  سلام بر دوستان این انجمن
امیدوارم هرچه زودتر همه کلیر بشن
یکی از بچه های تاپیک انتظار مکانیزم FBI CHECK رو گذاشتن و بنده هم ترجمه کردم
اطلاعات خوبی داره
انواع چک ها و مدتی که کلیر میشن و ... رو داره
گفتم شاید به درد بچه های این تاپیک بخوره
میتونید PDF رو از "ایــــــنجا" دانلود کنید
با آرزوی موفقیت

با سلام، عالی بود، به شخصه، بسیار از زحمتی که کشیدید ممنونم
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: farzad021 ، farrokh33 ، gholamrezaei

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان