کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-19 ساعت 10:31)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 10:28)2015reza نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 10:20)mordad نوشته:  وااای چه خوابی دیدم من دیشب. از بس فکرم درگیر از صبح تا شب به این ویزای لعنتی فکر میکنم.
خواب دیدم پاشدیم همینجوری رفتیم دم سفارت به زور پاس و دادیم به یه خانمی. اونم همونجا جلو چشممون تو کامپیوتد چک کرد و گفت به به مبارکه یه مهرم زد تو پاس و گفت بیاین اینم ویزا حالا برین مدیکال و تمدید کنین.
بعد ما عین خنگا پاشدیم اومدیم خونمون. وقتی رسیدیم گفتیم ااااا چرا یه شب بیشتر صبر نکردیم واسه مدیکال حالا این هنه راه و باید دوباره بریم.! جالب اینکه با ماشین هم رفته بودیم.جالب تر اینکه ما اصلا ماشین نداریم Smile)))): بادش بخیر میخواستیم ماشین بخریم اسممون لاتاری در اومد همه پولامون و رفتیم آنکارا و از اونجام رفتیم استانبول خرج کردیم.
خلاصه اینکه بعدشم از خواب پریدم.

دیگه اینکه جاتون خالی لحظات مسرت باری بود لحظات در دست داشتن اون ویزای کزایی
ایشالا واقعیش نصیب تک تکمون بشه.

شك نكنين درسا خانم كه تعبير ميشه. من دلم براي كيس شما خيلي روشنه. حتما تعبير ميشه. راستي من تصميم دارم سه روز آخر سپتامبر رو همينطوري بدون كلير شدن برم انكارا. به همسرتون بگين رضا دنبال همسفر مي گرده ،بياد با هم بريم. با اين خوابي كه ديدين شايد براي منم بد نشه Big GrinBig Grin
منم سه روز آخر میرم ایروان خداکنه کار به اونجا نکشه این هفته همه ویزاهامونو بگیریم
چه جالب منم دیشب خواب دیدم منو دخترم ویزا گرفتیم ولی شوهرم مونده
حالا برنده اصلیم ایشونن
ان شا الله خواب هممون خیره
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، moj21 ، alireza51 ، mordad ، mahyaaa ، 2015reza ، SAMBAR ، nimanoush ، nara ، آزاده_امین
بچه ها کی ویزای امارات داره و بزودی میره ابوظبی؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، nara
آقا امین خییییییییلی بهتون تبریک میگم. اینقدر دیشب از این که دیدم کلیر شدید ذوق کردم که انگار کیس خودمون کلیر شده.
از اون روزی که گفته بودین تا هجدهم باید کلیر بشید وگرنه اوضاع سخت میشه همش جلوی نظرم بودید.
ان شاءالله براتون خیر باشه و بتونید زندگی خوبی رو در اونجا آغاز کنید.
همین جا از تمام تلاشتون برای شاد و مثبت نگه داشتن جو این تاپیک در طی این چند ماه کمااااااااااال تشکر رو دارم.
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: M.d ، sunn789 ، 123a ، bahar101 ، moj21 ، SAMBAR ، alireza51 ، بابراس ، peyman55 ، mahyaaa ، Janilla ، 2015reza ، آزاده_امین
امروز غم دیروز و پریروز و فلان سال و فلان حال و فلان مال که بر باد فنا رفت،نخور
به خدا حسرت دیروز عذاب است
مردم شهر به هوشید...
هر چه دارید و ندارید بپوشید و بخندید که امشب سر هر کوچه خدا هست
روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست
نه یکبار و نه ده بار که صد بار به ایمان و تواضع بنویسید
خدا هست و.........
خدا هست و.........
خدا هست..........
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، samirakn ، sunn789 ، alireza51 ، mordad ، بابراس ، mahyaaa ، 2015reza ، SAMBAR ، nara ، matin86
(2015-09-19 ساعت 09:07)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها اونايي که خودشون اخیرا رفتن ابوظبی چند روزه سفارت پاس رو با ویزا تحویل شون داده؟

سلام ٤ روز كاري البته ٢ روز هم با خواهش به بعضيا دادن
تشکر کنندگان: samirakn ، alireza51 ، mordad ، بابراس ، mahyaaa ، SAMBAR ، nara
(2015-09-19 ساعت 09:50)yesorno نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 08:17)hadir نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 01:46)sasachi نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 21:48)yesorno نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 21:04)hamed_gh نوشته:  یه سوال داشتم ... من از برندگان قدیمی هستم. امروز اتفاقی ویزا بولتین رو نگاه میکردم انگار در دو سال گذشته همه کارنت نشدن درسته؟ آخه زمان ما همه کارنت میشدن تا ماه سپتامبر با شماره های خیلی بالا
الان 7600 تا کارنت به نظرم خیلی کمه! قضیه چیه ؟!!

دوست گلم ببخشید که بچه ها مشغولن پاسخ ندادن.

بله متأسفانه ۲۰۱۵ تا 7650 کارنت شدن و برنامه ریزی ها داره به شدت تغییر می کنه.
امسال اینم مهمه که تا الان 2400 ویزا برای ایران اشود شده فقط
و نه تنها ویزا کم نیومده بلکه کاملاً به تعدادمون هست و امید واریم هممون کلیر بشیم بریم آمریکا دور همی Big Grin

تعداد ویزا ها هم امسال ۲۰۱۶ تغییر کرده (۲۰۱۵ به ماها ربطی نداره )
برنامه ریزی هاشون بعد از ۲۰۱۴ داره شدیداً هدف مند و با آگاهی مدیریت میشه.

اون دوست خوبمم که فرمودن از آنکارا خبری نیست من فقط بگم Sad شرمندگیش واسه منSad
به نظر من تعطیلی سفارت آکارا هم ۹ روز نخواهد بود. شک نکنین. امکانش ۱۰% هستش تو این وضعیت تعطیل باشن. اصلاً عقلانی نیست.

دوست عزیز yes or no در مورد اینکه اشاره به تعداد ویزاهای ۲۰۱۶ کردید .آیا در ۲۰۱۶ کمتر از 50000 ویزا خواهند داد پیشاپیش ممنون از جوابتون

سلام منم همین سوالو دارم لطفا پاسخ بدین تعداد ویزا های ۲۰۱۶ تغییر کرده؟

سلام دوستای گل ۲۰۱۶ که منو با پیام خصوصی هاتون و سؤال در مورد اشتباه لپی من کچل فرمودین

عاقا ما دوتا تار مو داریم بیا بکن وردار برو

این لینک رو مطالعه فرموده

تعداد ویزا ها طبق روال سنوات قبل 50000 ویزا هست و طبق روال سنوات قبل هم تعداد ویزایی که به هر کشور میرسه ۷% کل ویزاهای موجود هستش یعنی برای هر کشور 3500 ویزا

منظورم تعداد کارنت بود که امسال کم شده اشتباه لپی کردم نوشتم ویزا. حالا نوبتی بیاین مارو قرین لطف قرار بدینا Wink

بازم سؤالی بود پیام رها کنینCool

سلام دوست عزیز انگار این قبولی های 2016 شما رو تو این پست رها نمیکنن
شما در این پست گفتین ویزای هر کشور 7 درصد 50000 ویزا می باشد که سهمیه ایران میشه 3500ویزا .من این سوال برام پیش اومده به عنوان مثال افغانستان 406 نفر هستن و اگه این کشور 7 درصد حساب کنیم میشه 3500 که یه کم با عقل من جور در نمیاد.میشه برام این مسئله رو بیشتر توضیح بدین.ممنون میشم.
با تشکر فراوان بابت زحمات شما و دوستان عزیز
Accepted Lottery 2016 - 05 May 2015
Case No:2016AS000002** =>Location Interviews : Ankara
Send Form DS260 : 09 JUN 2015
Current Visa Bulletin : 12 AGU 2015 =>Second Letter : 29 Sep 2015
Time of the interview : 02 Nov 2015 => AP
AP => Processing Pending

Updates :11/01/2016...=>02/03/2016...=>  04/03/2016...Processing Completed
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، nara ، matin86 ، آزاده_امین
بچه ها، مدیکال ۶ ماه اعتبار داره یا ۱۸۰ روز؟ تاریخ شروعش از روز مصاحبه ست یا روز مدیکال؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: samirakn ، alireza51 ، nara
(2015-09-19 ساعت 11:03)samane1363 نوشته:  بچه ها، مدیکال ۶ ماه اعتبار داره یا ۱۸۰ روز؟ تاریخ شروعش از روز مصاحبه ست یا روز مدیکال؟
دوست عزیز برا من از روز مديکال حساب شده، ۴ آپریل تا ۴ اکتبر.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، nara

سلام به همه عزیزان

اولین روز هفتتون که بوی پاییز میده بخیر و خوشی

به دوستان که کلیر شدن تبریک میگم ( آقا امین ) و برای بقیه دوستان منتظر آرزوی موفقیت دارم امیدوارم بزودی نتیجه تلاشتون رو بگیرید
Wink
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، َalikh ، ebrahim1e ، alireza51 ، بابراس ، peyman55 ، Janilla ، SAMBAR ، nara ، آزاده_امین
شماره کیس:×××۵
مصاحبه : ۷ جولای
اخرین اپدیت :۴ اگوست
مجرد-خدمت ارتش نیروی زمینی
لیسانس برق
فعلا بیکار و منتظر
سلام به همه بچه های باحال در انتظار و کلیر شده مهاجرسرا
من همیشه پستارو میخونم ،ولی تا حالا یکی دو بار پست گذاشتم،راستش من وقتی پستارو میخونم امیدم بیشتر میشه که هممون ایشاله ویزا میگیریم،ولی به نظر شما باید تو این تایم مونده بهش فک کرد و انرژی مثبت داد یا اینکه بهش فک نکرد و هیچ حساسیتی نداشت ؟
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، nara ، ben123
درود بر همه ی دوستان خوبم

یادم میاد بچه که بودم توی هر صفی که می ایستادم کمی نگران این بودم که نوبت م نشه. مبادی آداب هم بودم واسه همین هیچی نمیگفتم. خلاصه که وقتی نوبت م میشد و خرم از پل میگذشت یه حس خوبی بهم دست میداد که نگو و نپرس. Big Grin

الان واسه تک تک شماها اون حس خوب رو ضربدر بینهایت آرزو میکنم.

امیدوارم کلیر بشید، بخندید، قه قهه بزنید، شاد و خوشبخت و در آرامش باشید. و با گام های استوارتون در مسیر رویاهاتون گام بردارید.

خواستم بگم هنوز که هنوزه نتونستم از اینجا دل بکنم، هیچ تاپیکی از 2015 رو بجز کلیرنس نمیخونم و هیچ کامنتی ش رو از دست نمیدم.

شماها بخشی از خاطرات خوب من هستید. بخشی جدانشدنی از ذهن من.

شاد باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
(2015-09-19 ساعت 11:00)jaberi1986 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 21:48)yesorno نوشته:  دوست گلم ببخشید که بچه ها مشغولن پاسخ ندادن.

و نه تنها ویزا کم نیومده بلکه کاملاً به تعدادمون هست و امید واریم هممون کلیر بشیم بریم آمریکا دور همی Big Grin

به نظر من تعطیلی سفارت آکارا هم ۹ روز نخواهد بود. شک نکنین. امکانش ۱۰% هستش تو این وضعیت تعطیل باشن. اصلاً عقلانی نیست.

دوست عزیز yes or no در مورد اینکه اشاره به تعداد ویزاهای ۲۰۱۶ کردید .آیا در ۲۰۱۶ کمتر از 50000 ویزا خواهند داد پیشاپیش ممنون از جوابتون

سلام دوستای گل ۲۰۱۶ که منو با پیام خصوصی هاتون و سؤال در مورد اشتباه لپی من کچل فرمودین

تعداد ویزا ها طبق روال سنوات قبل 50000 ویزا هست و طبق روال سنوات قبل هم تعداد ویزایی که به هر کشور میرسه ۷% کل ویزاهای موجود هستش یعنی برای هر کشور 3500 ویزا

منظورم تعداد کارنت بود که امسال کم شده اشتباه لپی کردم نوشتم ویزا. حالا نوبتی بیاین مارو قرین لطف قرار بدینا Wink

سلام دوست عزیز انگار این قبولی های ۲۰۱۶ شما رو تو این پست رها نمیکنن
شما در این پست گفتین ویزای هر کشور ۷ درصد 50000 ویزا می باشد که سهمیه ایران میشه 3500ویزا .من این سوال برام پیش اومده به عنوان مثال افغانستان 406 نفر هستن و اگه این کشور ۷ درصد حساب کنیم میشه 3500 که یه کم با عقل من جور در نمیاد.میشه برام این مسئله رو بیشتر توضیح بدین.ممنون میشم.

دوست عزيز ١) اين بحث فروم جداكانه داره (اناليز فايل ceac) سوالهاتون رو اونجا مي تونين مطرح كنين
٢- هر كشور حداكثر "حداكثر" مي تونه ٧ درصد سهميه رو استفاده كنه و اين به اين معنا نيست كه ٧ درصد براي هر كشور رزرو شده باشه بسته به تعداد قبولي، مصاحبه رفته ها و كلير شده ها به شرط اينكه سهميه قاره مربوطه و سهميه كل دنيا تموم نشه در بهترين حالت اين اتفاق ميوفته سال ٢٠١٣ اين اتفاق افتاد

کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: yesorno ، alireza51 ، بابراس ، SAMBAR ، matin86
(2015-09-19 ساعت 10:34)Manamehr نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 10:31)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 10:28)2015reza نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 10:20)mordad نوشته:  وااای چه خوابی دیدم من دیشب. از بس فکرم درگیر از صبح تا شب به این ویزای لعنتی فکر میکنم.
خواب دیدم پاشدیم همینجوری رفتیم دم سفارت به زور پاس و دادیم به یه خانمی. اونم همونجا جلو چشممون تو کامپیوتد چک کرد و گفت به به مبارکه یه مهرم زد تو پاس و گفت بیاین اینم ویزا حالا برین مدیکال و تمدید کنین.
بعد ما عین خنگا پاشدیم اومدیم خونمون. وقتی رسیدیم گفتیم ااااا چرا یه شب بیشتر صبر نکردیم واسه مدیکال حالا این هنه راه و باید دوباره بریم.! جالب اینکه با ماشین هم رفته بودیم.جالب تر اینکه ما اصلا ماشین نداریم Smile)))): بادش بخیر میخواستیم ماشین بخریم اسممون لاتاری در اومد همه پولامون و رفتیم آنکارا و از اونجام رفتیم استانبول خرج کردیم.
خلاصه اینکه بعدشم از خواب پریدم.

دیگه اینکه جاتون خالی لحظات مسرت باری بود لحظات در دست داشتن اون ویزای کزایی
ایشالا واقعیش نصیب تک تکمون بشه.

شك نكنين درسا خانم كه تعبير ميشه. من دلم براي كيس شما خيلي روشنه. حتما تعبير ميشه. راستي من تصميم دارم سه روز آخر سپتامبر رو همينطوري بدون كلير شدن برم انكارا. به همسرتون بگين رضا دنبال همسفر مي گرده ،بياد با هم بريم. با اين خوابي كه ديدين شايد براي منم بد نشه Big GrinBig Grin
منم سه روز آخر میرم ایروان خداکنه کار به اونجا نکشه این هفته همه ویزاهامونو بگیریم
چه جالب منم دیشب خواب دیدم منو دخترم ویزا گرفتیم ولی شوهرم مونده
حالا برنده اصلیم ایشونن
ان شا الله خواب هممون خیره

سلام به دوستان خوبم امیدوارم روزهای خیلی خوب وکلیری پیش رو باشه
منم ،آقارضا باشما کاملا موافقم .چون مام همین قصدو داریم .ایشالاکه کاربه اونجا نکشه وزودتر خلاص بشیم .فقط آقارضا نگران اون تاریخ انقضای 18 سپتامر خودم ودخترمم امیدوارم که مشکلی پیش نیاد.
شماره کیس ***5 as
تعدادافراد کیس 3نفر(شماره 1 نفر اصلی )
سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه 4 جون
شغل نفر اصلی کارمند وضعیت سربازی س
نتیجه مصاحبه AP ،آبدیت ها 10 جولای ،15،17،20 آگست ،1سپتامبر >باایمیل پیگری
خدایاهرچه به صلاح ماست آن شود
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، mordad ، 2015reza ، nara
(2015-09-19 ساعت 10:32)samirakn نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 10:24)yesorno نوشته:  وضعیت رو الان چک کردم چیزی از دیروز تغییری نکرده

نفرات اول

2015AS4369 ABD
2015AS4396 ABD
2015AS4419 ABD
2015AS4458 ABD
2015AS4622 ABD
2015AS4633 YRV
2015AS5190 YRV
2015AS5910 YRV
2015AS6171 YRV
2015AS6401 YRV

نفرات دوم

2015AS4375 ABD
2015AS4455 ABD
2015AS4487 ABD
2015AS4507 ABD
2015AS4510 ABD
2015AS4640 ABD

بازم تبریک بهشون

بشینیم تا فردا صبح که سفارت بیاد و فردا شب که اونطرفیا بیان.
عملا تا فردا شب خبری نخواهد شد.... فقط بالاییا به امید خدا or میشن.
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
آقا یعنی تا فردا ظهر ایمیل نمیاد؟ ویزای من تا ۴ اکتبر بیشتر اعتبار نداره، پیک آپ هم که چند روزی طول می کشه؟ ما گفتیم حداقل فردا بدیم پیک آپ ، اینجوری ميره برا پس فردا، تکلیف چیه؟

سلام دوست گلم و ممنون بابت لطفتون

اون بالاییا که تا ظهر اولین روز کاری سفارت (واسه ابوظبی فرداظهر) ایمیلشون میاد. نگران نباشین.
منظورم اینه که فرد جدیدی تا فردا شب کلیر نخواهد شد. به امید لبخند شیرین دوستان
تشکر کنندگان: 123a ، alireza51 ، moj21 ، SAMBAR ، sunn789 ، samirakn ، بابراس ، samane1363 ، A2000 ، nara ، آزاده_امین
(2015-09-19 ساعت 11:00)jaberi1986 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 21:48)yesorno نوشته:  دوست گلم ببخشید که بچه ها مشغولن پاسخ ندادن.

سلام دوست عزیز انگار این قبولی های ۲۰۱۶ شما رو تو این پست رها نمیکنن
شما در این پست گفتین ویزای هر کشور ۷ درصد 50000 ویزا می باشد که سهمیه ایران میشه 3500ویزا .من این سوال برام پیش اومده به عنوان مثال افغانستان 406 نفر هستن و اگه این کشور ۷ درصد حساب کنیم میشه 3500 که یه کم با عقل من جور در نمیاد.میشه برام این مسئله رو بیشتر توضیح بدین.ممنون میشم.

پاسختون دقیق داخل فایلی که تو پست بالا گذاشتم هست.

در کل 50000 ویزا هست و این نیست که هر کشوری در جهان 3500 ویزا یعنی هفت درصد بهش تعلق می گیره، یعنی هیچ کشوری در جهان اجازه نداره بیش از 3500 یعنی هفت درصد از تعداد کل ویزاهای سال رو دریافت کنه.

حق دریافت تعداد بیشتر رو نداره، الان یکی بیاد بگه عاقا فلان کشور (نپال) فلان سال بیشتر گرفت. بله بله اونا بیشتر گرفتن و گاهی اتفاق افتاده چون همون فلان سال هم جای 50000 ویزا دو سه هزار بیشتر صادر شد 52000-53000 صدور داشتیم

اون عدده قطعی نیست و نزدیک اون عدد که شد ویزا تمام. امسال که تا 3500 ویزا هنووووز 1100 ویزای دیگه هست بخوایم بد بینانه هم در نظر بگیریم هنوز 1000 ویزا برای ایران مونده اما تعداد AP ها خیلی کمتره و نزدیک نصف این تعداده

دوستان لطف کنین سؤال غیر مرتبط رو الان که بروبچ مدیرا هم نیستن به صورت خصوصی از من یا از هر کدوم از عزیزایی که اطلاعات جامع تری دارن بپرسین تا کسی آزرده خاطر نشه مرسی

به امید لبخند خوشگلتون وقتی ویزا دستتونه (تمام گلای مهاجرسرا)
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، moj21 ، غنچه ، sunn789 ، بابراس ، hamid99 ، A2000 ، nara ، matin86 ، آزاده_امین ، ben123

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان