کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-19 ساعت 15:50)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 14:44)khalilkhah نوشته:  با سلام خدمت دوستان و تبریک دوستان کلیر شده,
دوستان روند کلیری در ابوظبی همانطور که خودتان می دانید در این چند هفته به این صورت است که یا همه را کلیر کردند یا به رقم ۲ کیس یا کمتر رساندند, مثلا در دو هفته قبل ژانویه را کامل کلیر کردند و مارس را به دو کیس رساندند, یکی دو کیس هم از آوریل کلیر شد, این هفته باز با کلیر کردن 11 کیس, آوریلی ها را به دو کیس رساندند و یک کیس از می را کلیر کردند و احتمالا (در صورت ادامه این روند و موجود بودن ویزا و هزار یک "و" دیگر) در آخرین هفته به سراغ می و سایر دوستان سپاهی خواهند رفت.

به جون خودم ، به خدا به پیر به پیغمبر من سپاهی نیستم و نبودم
من آشخوری بیش نبودم 21 ماهم خدمت کردم
تو این 21 ماه پوستم کنده شد از بس این سپاهی ها از مون کار کشیدند
هر روزش یک سال گذشت اینم از الانشون .
اگه منو کلیر نکنند میرم براشونWink
من از همیت تریبون اعلام میکنم اگه منو کلیر نکنند از همین امسال تا..... هر ساله در مراسم 13 ابان حضوری گرم بهم میرسونم و مشتی محکم به دهان استکبار جهانی خواهم کوبید . Big Grin Big Grin

نه ديگه، نشد مهرداد جان. همين قدر كه مولكولهاي هواي اون مكان ( اسمشو نبر) وارد ريه هات شده باشه، براي عمه ريكاييها عنصر نامطلوب محسوب مي شي. حالا ببين اگه ٢١ ماه مفت براشون كار كرده باشي ديگه چه برداشتي ازت دارن Big GrinBig GrinBig Grin
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: mehrdad_123 ، ebrahim1e ، lighthouse ، SAMBAR ، alireza51
از بچه هایی که آخرین آپدیتشون 28 جولای بوده دیگه کسی نمونده ؟ کلا چهار تا مونده بودبم که دو تاشون دیشب آپدیت خوردن
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Siamak ، ebrahim1e ، SAMBAR ، hamed shayan ، alireza51 ، آزاده_امین

بابا چرا انقدر عجله میکنید ؟

هنوز دوازده روز مونده امیدوار باشید بابا

تو دوازده روز ممکنه اتفاقات خوب زیادی بی افته .مثبت فکر کنید و به همدیگه روحیه بدید .
خودتون رو بسپارید دست اون بالایی خودش همه چیز رو ردیف میکنه...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
من ديگه منتظر آپ طلايي نيستم ....

من منتظر گل طلايييم! [emoji3]

Case:3xxx
Interview: 9 Feb ,Ankara
Persons in case: 2
status: AP
Case updates: 19 FEb, 10 Jul email

Cool
*** Difficult is what we do, Impossible! takes some time
تشکر کنندگان: Farinaz1e ، Siamak ، SAMBAR ، hamid99 ، samirakn ، matin86 ، 2015reza ، ebrahim1e ، nara ، alireza51 ، Jefferson ، آزاده_امین ، HERMES7
از ابوظبي چه خبر دوستان تفسيري و تحليلي نداريد؟
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: nara ، alireza51
از انکارا چخبری دارید دوستان.کماکام
ان مردن؟؟؟؟؟یا هنوز خوابیدن

علی فرجادفر
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51
(2015-09-19 ساعت 16:43)alifarjadfar نوشته:  از انکارا چخبری دارید دوستان.کماکام
ان مردن؟؟؟؟؟یا هنوز خوابیدن

علی فرجادفر

امروز شنبه ست و کلا تعطیلاً
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51
خبرمرگشون .من فکرمیکردم ایران انقدر تعطیلی داره.قربون مملکت خودمون حداقل پارتی بازی و رشوه دادنو.زیر میزیو ....... کلی کاربرد داره.

علی فرجادفر
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51
(2015-09-19 ساعت 00:50)1362amin1362 نوشته:  امشب خانومم مي خواد يه دعاي ويژه بخونه واسه همه بچه هاي مهاجرسرا. من كه نمي دونم دعاش چيه و خانومم مي گه تلاوت اين دعا ردخور نداره كه خداوند حاجت مي ده. امشالله همه مون كلير بشيم به زودي و از اين برزخ در بيايم.
عاقا لطفاً نپرسيد چه دعاييه. من از بعد از ظهر تا حالا دارم ازش خواهش مي كنم اسمشو بهم بگه كه منم بخونم نمي گه. اينجور آدميه[emoji3][emoji3]

از خانمتون تشکر کنید ...لطفا بگید منو هم دعا کنه ...که واقعا محتاج دعام
تشکر کنندگان: teele ، mordad ، SAMBAR ، alireza51 ، Jefferson
[emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]

علی فرجادفر
تشکر کنندگان: alireza51
(2015-09-19 ساعت 01:48)A2000 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 01:07)samirakn نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 00:57)A2000 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 15:51)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان

یه روز تو اتاق خواب بودم، شوهرم از اتاق مطالعه صدام زد و گفت که خواهرش زنگيده میگه که اون یکی داداشمون که اون موقع ساکن کوالالامپور بود(الان رفتن کانادا) زنگيده ميگه اگه ما بخوایم ميتونه ثبت نام مون کنه برا قرعه کشی گرین کارد. از شوهرم پرسیدم جريانش چیه؟ خودمون مگه از ایران نمیتونيم؟ شوهرم گفت: ميخاي یه جست وجو کن ببین چه جوراياس. رفتم جست و جو کردم، دیدم همه ميتونن شرکت کنن واز هر جا که باشن. ثبت نام کردم برا شوهرم، برادرم و خودم.و دیگه کلا یادم رفت.
حدودا ۱ سال بعد داداشم ازم پرسید راستی ثبت نام کردی برا گرین کارد نتیجه چی شد؟گفتم نمیدونم، اصلا چک نکردم، حالا خونه که رفتم چک میکنم که باز یادم رفت! ۲-۳ روز بعد شوهرم داشت تلویزیون میدید یهو یه آگهی اومد که جواب نتایج اومده، بعد شوهرم گفت یه چک کن و رفت خوابید. منم رفتم پای کامپیوتر، شوهرم و برادرم قبول نشده بودن. ولی اطلاعات خودم رو که وارد کردم متنش فرق می کرد معلوم شد که من قبول شده بودم. ولی من اصلا نمی دونستم که چی قبول شدم!!!
تازمانی که با مهاجر سرا آشنا شدم. جست وجو کردم،دیدم هر سال این قرعه کشی برگزار میشه، و به هر حال به عنوان یکی از ساده ترین راه ها برای مهاجرت مطرح هس، کامنت هاي بچه‌ها رو خوندم، اون موقع بود که فهمیدم ای دل غافل، شانس آسمانی نصيب ما شده!!! و از اون روز رفتم تو کارش و پیگیر کارها شدم.

همیشه دوستام می گفتن تو خیلی خوش شانسی ولی من ميگفتم نه! وقتی یه شوهر خوب کردم تو این اوضاع بی شوهريBig Grin، وقتی یه شغل مرتبط با رشته پیدا کردم، وقتي ارشد امیرکبیر تهران قبول شدم، وقتی پایان نامه رو سر دو سال تحویل دادم......و خلاصه وقتی برای اولین بار تو قرعه کشی گرین کارد شرکت کردم و همون بار اول قبول شدم دیگه گفتم سمیرا تو واقعا خوش شانسي!!!
دیگه خودم هم باورم شده بود. خدا رو شکر کردم.
فقط بزرگترین اشتباه من تو این فرایند اونجا بود که اون روزی که رفتیم برا مصاحبه دیگه گفتم تموم! نه که فکر نکنم AP نخوریم، نه، ميگفتم اگه AP هم بخوریم فقط همسرم میخوره و تا سپتامبر هم نمی کشه. تو فرایند قرعه کشی این تنها اشتباه من بود. در واقعیت هر دو AP خوردیم، که من کلير شدم و همسرم تا امروز که ۱۸ سپتامبر تو فرایند اداری هس.
شرایط زندگی انسان ها با هم متفاوت هس. من برنده اصلی هستم ولی بدون همسرم نمی تونم برم.
به هر حال الان کار با فضل پروردگار افتاده. کاری از دست ما ساخته نیس جز دعا و امید داشتن. اون قسمتيش که دست ما بود یعنی تهیه مدارک مورد نیاز تا نقص مدرک نخوریم که ما انجام دادیم، دیگه باقيش دست ما نیس. به هر حال ما با علم به این که ممکن کلير بخوریم وارد این فرایند شدیم.
امیدوارم بچه‌هایی که اون ور رفتن زندگی داشته باشن عالی، و تنشون همیشه سالم باشه. برا بچه‌هاي ۲۰۱۶ هم آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.
من نمیتونم بگم حاضرم نوبت خودمو بدم به شما (که اصلا معلوم نیست خودم نوبتی داشته باشم) یا اینکه واقعا بدون تعارف اگه تو خلوتم حاضر باشم شما رو جای خونواده ام بفرستم . ولی خداییش همینجا از خدا میخوام اگه راهی داره حاضرم یکماه به زمان AP من ( و استرس ناشی از اون) اضافه کنه ولی کلیر شمارو مقدر کنه .
ممنونم دوست مهاجر سرایی عزیز
امشب همسرم آپديت شد. هر کار خدا حکمتی داره، اگه با این دید بهش نگاه کنیم، همین شد که من اومدم تو این تاپيک و کلی دوست خوب پیدا کردم، اون هم تو این اوضاعي که همه جا پر شده از دروغ و تظاهر، ما این جا ساعت ۱۱ هر شب برا هم دیگه ندیده و نشناخته دعا می کنیم.
سالم و شاد باشین همتون.
با عرض شادباش .
با خوندن صفحات بعدی متوجه این آپدیت شدم و چقدر خدا رو شکر کردم که صدای قلب مارو شنید و اجابت کرد . تاحالا نشده چیزی ازش بخوام و دست رد به سینه ام بزنه . خدایا ازت میخوام امسال هیچ زوجی نصفه نیمه نمونه .
دوست عزیز ...خواهشا برای ما یه نفره ها هم دعا کن...هرچند نصفه و نیمه ها اولویت دارند...اما اونا بلاخره با نیمه اشون راهی برا رفتن دارن ...اما ما چی؟؟؟ منم یه زمانی هر چی از خدا میخواستم بهم میداد...طوری که توهم زده بودم مستجا الدعوه شدمBig Grin ...اما نمیدونم چرا تو قضیه لاتری دعاهام رو برا خودم اجابت نمیکنه...
تشکر کنندگان: mordad ، alireza51 ، Jefferson ، SAMBAR ، A2000
(2015-09-19 ساعت 10:34)samane1363 نوشته:  بچه ها کی ویزای امارات داره و بزودی میره ابوظبی؟

دوست عزیز من دارم ...اما کلیر نشدم که برم ...دعا کن یکشنبه کلیر بشم میرم ...همون شبانه میرم
تشکر کنندگان: mordad ، alireza51 ، SAMBAR ، samane1363
(2015-09-19 ساعت 17:06)nara نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 00:50)1362amin1362 نوشته:  امشب خانومم مي خواد يه دعاي ويژه بخونه واسه همه بچه هاي مهاجرسرا. من كه نمي دونم دعاش چيه و خانومم مي گه تلاوت اين دعا ردخور نداره كه خداوند حاجت مي ده. امشالله همه مون كلير بشيم به زودي و از اين برزخ در بيايم.
عاقا لطفاً نپرسيد چه دعاييه. من از بعد از ظهر تا حالا دارم ازش خواهش مي كنم اسمشو بهم بگه كه منم بخونم نمي گه. اينجور آدميه[emoji3][emoji3]

ایشالا که با دعاهای همدیگه به ویزا میرسیم زووووووووووووووووود سریییییییییییییع تو همین هفتههههههههههههههههه
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: Farinaz1e ، ARSAMNEW ، nara ، alireza51 ، Jefferson ، SAMBAR
(2015-09-19 ساعت 17:25)mordad نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 17:06)nara نوشته:  

ایشالا که با دعاهای همدیگه به ویزا میرسیم زووووووووووووووووود سریییییییییییییع تو همین هفتههههههههههههههههه

از خانمتون تشکر کنید و بگیدمنو ابراهیما یادشون نره
نفر دوم كيس ebrahim1e
Cool
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، nara ، alireza51 ، SAMBAR ، areb1356
[emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji31] [emoji31] [emoji31] [emoji31] [emoji31] [emoji31] [emoji31] [emoji109] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119]

علی فرجادفر
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان