کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-19 ساعت 18:32)alifarjadfar نوشته:  نمیدونم تواین چندروز تعطیلی چه گلی بسرم بگیرم نراه پیش دارم نراه پس.خداوکیلی بلاتکلیفی خیلی بده.خب یهو بگن ندااااریم نمیتوووونیم خلاص کنن مارو دیگه.خاک برسر سیستم کلیرشون.نکبتا انگار میخوان اپلو هوا کنن.مردشور کلیرنس شونو ببرن.اصن از فردا بخانومت بگو نفزینشون کن اونا.

علی فرجادفر

علی جان داداش یکم خویشتن دار باش. اینجا همه منتظرن با شرایطی به مراتب بقرنج تر از شما.
لطفآ بجای نوشتن اسم و فامیل امضاتو تکمیل کن.
ممنون میشم کمتر امواج منفی ارسال کنی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
بنظرمن این لاتاری نیست بهتره بگیم اتاریه !!![emoji35] [emoji35] [emoji35] [emoji35] [emoji35] [emoji35]

علی فرجادفر
تشکر کنندگان: alireza51 ، khalilkhah ، ostokhan ، matin86
(2015-09-19 ساعت 19:08)s.zare نوشته:  دوستان امشب و فرداشب منتظر آپ باشیم یا اونور هم تعطیلات آخر هفته هست؟

نه ديگه، امشب و فردا شب قطعا خبري نيست.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mordad ، hamed shayan ، alireza51 ، A2000 ، Farinaz1e ، SAMBAR
(2015-09-19 ساعت 18:32)alifarjadfar نوشته:  نمیدونم تواین چندروز تعطیلی چه گلی بسرم بگیرم نراه پیش دارم نراه پس.خداوکیلی بلاتکلیفی خیلی بده.خب یهو بگن ندااااریم نمیتوووونیم خلاص کنن مارو دیگه.خاک برسر سیستم کلیرشون.نکبتا انگار میخوان اپلو هوا کنن.مردشور کلیرنس شونو ببرن.اصن از فردا بخانومت بگو نفزینشون کن اونا.

علی فرجادفر

دوست عزیز همه کسایی که تو این تاپیک هستند ...همون نفراتی که اسممون لیست شده از این موضوع ناراحتیم ... اما من با مطالعاتی که در زمینه انرژی داشتم ...پیشنهاد میکنم تو این شرایطی که همه دست به دعا هستیم ...فحش هاتون رو اینجا ننویسید چون شدیدا انرژی منفی داره ...هم برای شما و هم برای ما...Shy
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها، وقتی من میخواستم پیک آپ کنم، اون برگه آبی کليرنس رو دادم سفارت رفت. الان برا همسرم با کپی همون برگ آبی مشکلي که ایجاد نمیشه؟
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: nara ، SAMBAR ، alireza51 ، A2000 ، Farinaz1e ، samane1363
(2015-09-19 ساعت 19:07)آسماني نوشته:  عزيزان اين آپ ١٧ سپتامبر از ابوظبي آيا:
١) همگاني بوده
٢) واسه ايميل بوده
٣) اگه گزينه ٢ بوده آيا همه أفراد كيس آپ شدن
٤) اگه گزينه ٣ بوده آيا با جواب ايميل هم بوده
٥) فقط محض خاطر تغيير شعار لعنت از ١٧ آگوست به ١٧ سپتامبر بوده
٦) يا اينكه واقعا يه آپ به درد بخوري بوده،

چند روز پيشا ايميل زدم اما بدون جواب موندم تا اينكه ١٧ سپتامبر يه آپ كلي خورديم البت كه با /

دوست عزیز من 17 سپتامبر به ابوظبی ایمیل دادم و جواب اتوماتیک گرفتم و حدود 10:30 صبح برای اولین بار بعد از روز مصاحبه آپ خوردم ...شما چه ساعتی آپ خوردید؟؟؟
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51
(2015-09-19 ساعت 18:08)yesorno نوشته:  ینی روند کار بچه های مهاجرسرا خیلی باحاله.

ظهرا که یه چرتی میزنی تعداد صفحه ها ۱۰ تایی اضافه می شه.

تازه جالب تر اینکه آقا علی تقریباً 40% ارسال های هر صفحه رو تشکیل میده Wink

بابا امروز سفارتا تعطیل بودن آمریکا هم تعطیل بوده شما هم شنبه ها تعطیل کنین برین یکم استراحت کنین اینقدر اعصاب مصاب خودتون رو خط خطی نکنین.

جالبه هر اتفاقی هم میخواد بیفته ادد آخر سپتامبر میفته!! الان میگن ییهو ابوظبی سونامی اومده!!!

سونامی؟ امارات؟ از کجا؟؟؟ میگن خدا یهو یه دریایی نازل کرد هوا خنک شد!!!

یعنی سنگ از آسمون بباره سفارتا بازن. شک نکنین. روال ادامه داره

دعاها چرا ادامه نداره نمی دونمSad

دعاها ادامه داره.
من که هرشب ساعت 11 دعا میکنم .حالا بگذریم که کلا از صبح تا شبم در حال دعا کردنم.شب تا صبح در حال خواب دیدن (:
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
١) همگاني بوده
٢) واسه ايميل بوده

چند روز پيشا ايميل زدم اما بدون جواب موندم تا اينكه ١٧ سپتامبر يه آپ كلي خورديم البت كه با /

سلام

1) همگانی نبوده
2) اون روز به ایمیل خیلیا جواب دادن واسه ایمیل بوده
3) من مجردم نمیدونم Cool بقیه جواب بدن
4) بله جواب ایمیل هم اومده
5) واسه این قضیه هم بوده که بهتون حال بدن علاوه بر خاطره ی بد آگوست خاطره ی بد سپتامبر هم داشته باشین Big Grin
6) احتمالا واستون آپ به درد بخور تو این هفته خواهد آمد Wink

جوابش عصر اومد تو تایم سفارت بود و با / بود منم جواب ایمیلم همون روز اومد همون روز هم پست گذاشتم و اعلام کردن داره جواب ایمیل های معوقه رو میده.

کسایی که 17 سپتامبر آپ خوردن فکر کنم وضعیتشون استعلام شد. امیدوارم این هفته خبری واسشون بشه. (دلیل نخواین به خدا در حد حدسه)
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، mordad ، SAMBAR ، ehsan_pars ، hamed shayan ، alireza51 ، A2000 ، Jefferson ، sunn789 ، hamid99 ، matin86
(2015-09-19 ساعت 19:25)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها، وقتی من میخواستم پیک آپ کنم، اون برگه آبی کليرنس رو دادم سفارت رفت. الان برا همسرم با کپی همون برگ آبی مشکلي که ایجاد نمیشه؟

سلام بله مشکلی نداره.میتونید از ایمیل کلییری هم پرینت بگیرید و همراتون داشته باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: samirakn ، nara ، mordad ، SAMBAR ، alireza51 ، A2000 ، samane1363 ، storagemeter
(2015-09-19 ساعت 18:08)yesorno نوشته:  ینی روند کار بچه های مهاجرسرا خیلی باحاله.

بابا امروز سفارتا تعطیل بودن آمریکا هم تعطیل بوده شما هم شنبه ها تعطیل کنین برین یکم استراحت کنین اینقدر اعصاب مصاب خودتون رو خط خطی نکنین.

جالبه هر اتفاقی هم میخواد بیفته ادد آخر سپتامبر میفته!! الان میگن ییهو ابوظبی سونامی اومده!!!

????بابا اين آقا نويد راست ميگه ديگه بجاي ناراحتي و غم و غصه برين دست خانماتون رو بگيرين و تفريح كنيد ي كم و به خدا اميد داشته باشيد!!!
تشکر کنندگان: nara ، yesorno ، mordad ، SAMBAR ، areb1356 ، alireza51 ، Jefferson ، sunn789
(2015-09-19 ساعت 19:30)mordad نوشته:  

دعاها ادامه داره.
من که هر صب ساعت 11 دعا میکنم .حالا بگذریم که کلا از صبح تا شبم در حال دعا کردنم.شب تا صبح در حال خواب دیدن Sad
منم هر شب ساعت 11 دعا میکنم . و تمام طول روز هم با خدا حرف میزنم (باور کنید به 4 زبان زنده دنیا )...اینجوری که داره پیش میره فکر کنم تا آخر هفته بعد به اشراق برسم ...برای اینکه دعام مستجاب بشه ، تمام روز از جمع همکارام دوری میکنم که ناخواسته غیبتی، دروغی ، کار اشتباهی نکنم ...دل کسی رو نشکنم و ...... اصلا یه وضعیه...Big Grin
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، yesorno ، 2015reza ، mordad ، SAMBAR ، areb1356 ، hamed shayan ، alireza51 ، A2000 ، Jefferson ، sunn789 ، matin86
(2015-09-19 ساعت 19:21)alifarjadfar نوشته:  من نیمه دوم اگوست بودم یعنی ول معطلم دیگه؟؟؟البته یک اپ داشتم اونم بواسطه ایمیل.

علی فرجادفر

علی آقا ما از دسامبر موندیم. سامبار از دسامبر مونده. حتی داریم کیس هایی که مثل المیرا خانم از اکتبر و نوامبر موندن. حالا کلی هم هستن از ژانوی و فوریه و اپریل و می موندن.
شما اگه جای ما بودین تاحالا چیکار میکردین?
بیش از 300 روز انتظار کشیدن کار آسونی نبوده. ولی اینجا همه داریم بهم روحیه میدیم و قرارمون هم اینه که 11 شب هرشب دعا برای همدیگه کنیم. شما هم 11 شب بادتون باشه که دعا کنید هم خودتون ارامش پیدا میکنین هم شاید به دل شما یه نفر از این جمع به ویزا رسید.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، SAMBAR ، areb1356 ، alireza51 ، nara ، 2015reza ، sunn789 ، samane1363 ، آزاده_امین ، SAAM_60
(2015-09-19 ساعت 19:31)yesorno نوشته:  
١) همگاني بوده
٢) واسه ايميل بوده

سلام

۱) همگانی نبوده
۲) اون روز به ایمیل خیلیا جواب دادن واسه ایمیل بوده
۳) من مجردم نمیدونم Cool بقیه جواب بدن
۴) بله جواب ایمیل هم اومده
۵) واسه این قضیه هم بوده که بهتون حال بدن علاوه بر خاطره ی بد آگوست خاطره ی بد سپتامبر هم داشته باشین Big Grin
۶) احتمالا واستون آپ به درد بخور تو این هفته خواهد آمد Wink

جوابش عصر اومد تو تایم سفارت بود و با / بود منم جواب ایمیلم همون روز اومد همون روز هم پست گذاشتم و اعلام کردن داره جواب ایمیل های معوقه رو میده.

کسایی که 17 سپتامبر آپ خوردن فکر کنم وضعیتشون استعلام شد. امیدوارم این هفته خبری واسشون بشه. (دلیل نخواین به خدا در حد حدسه)

اول اينكه اينقدر به سيستم تشخيص شما yesorno عزيز اعتقاد دارم كه نگو.... ديگه توضيح و دليل نميخوام...
دوم اينكه آخه به من جواب ايميل نداده شايد گذاشته بعدا.
سوميشم اينكه ساعتشو دقيقا ندونستم... مسافرت بودم
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: yesorno ، alireza51 ، SAMBAR
(2015-09-19 ساعت 19:28)nara نوشته:  
١) همگاني بوده
٢) واسه ايميل بوده

دوست عزیز من 17 سپتامبر به ابوظبی ایمیل دادم و جواب اتوماتیک گرفتم و حدود ۱۰:30 صبح برای اولین بار بعد از روز مصاحبه آپ خوردم ...شما چه ساعتی آپ خوردید؟؟؟

دقيقا متوجه ساعتش نشدم...فقط بدون جواب ايميل آپ شدم
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: yesorno ، alireza51 ، nara ، Jefferson ، SAMBAR
(2015-09-19 ساعت 19:46)mordad نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 19:21)alifarjadfar نوشته:  من نیمه دوم اگوست بودم یعنی ول معطلم دیگه؟؟؟البته یک اپ داشتم اونم بواسطه ایمیل.

علی فرجادفر

علی آقا ما از دسامبر موندیم. سامبار از دسامبر مونده. حتی داریم کیس هایی که مثل المیرا خانم از اکتبر و نوامبر موندن. حالا کلی هم هستن از ژانوی و فوریه و اپریل و می موندن.
شما اگه جای ما بودین تاحالا چیکار میکردین?
بیش از 300 روز انتظار کشیدن کار آسونی نبوده. ولی اینجا همه داریم بهم روحیه میدیم و قرارمون هم اینه که 11 شب هرشب دعا برای همدیگه کنیم. شما هم 11 شب بادتون باشه که دعا کنید هم خودتون ارامش پیدا میکنین هم شاید به دل شما یه نفر از این جمع به ویزا رسید.
آلله المسنSmile
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: alireza51 ، nara ، 2015reza ، SAMBAR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان