کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-19 ساعت 13:01)mahyaaa نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 12:27)mordad نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 10:28)2015reza نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 10:20)mordad نوشته:  وااای چه خوابی دیدم من دیشب. از بس فکرم درگیر از صبح تا شب به این ویزای لعنتی فکر میکنم.
خواب دیدم پاشدیم همینجوری رفتیم دم سفارت به زور پاس و دادیم به یه خانمی. اونم همونجا جلو چشممون تو کامپیوتد چک کرد و گفت به به مبارکه یه مهرم زد تو پاس و گفت بیاین اینم ویزا حالا برین مدیکال و تمدید کنین.
بعد ما عین خنگا پاشدیم اومدیم خونمون. وقتی رسیدیم گفتیم ااااا چرا یه شب بیشتر صبر نکردیم واسه مدیکال حالا این هنه راه و باید دوباره بریم.! جالب اینکه با ماشین هم رفته بودیم.جالب تر اینکه ما اصلا ماشین نداریم Smile)))): بادش بخیر میخواستیم ماشین بخریم اسممون لاتاری در اومد همه پولامون و رفتیم آنکارا و از اونجام رفتیم استانبول خرج کردیم.
خلاصه اینکه بعدشم از خواب پریدم.

دیگه اینکه جاتون خالی لحظات مسرت باری بود لحظات در دست داشتن اون ویزای کزایی
ایشالا واقعیش نصیب تک تکمون بشه.

شك نكنين درسا خانم كه تعبير ميشه. من دلم براي كيس شما خيلي روشنه. حتما تعبير ميشه. راستي من تصميم دارم سه روز آخر سپتامبر رو همينطوري بدون كلير شدن برم انكارا. به همسرتون بگين رضا دنبال همسفر مي گرده ،بياد با هم بريم. با اين خوابي كه ديدين شايد براي منم بد نشه Big GrinBig Grin

Smile نمیدونم والا اتفاقا اون آقایی هم که باهاشون صحبت کردیم گفتن که همیشه ۱۰ روز آخر ایرانیا میان اینجا حضوری ولی خوب بازم بگیر نگیر داره ممکنه قبول کنن ممکنم هست نکنن!
حالا ما موندیم بریم یا نه؟! آخه حتی یه آپ الکی هم نخوردیم ما که به دلخوشیه اون بریم.تازه مدیکال هم که نداریم. شما مدیکالتون تمدید نمیخواد؟
ولی با این همه چشم انتظار معجزه ایم تو این ۲ روز ۲شنبه و ۳ شنبه این هفته.

دوستان من. همسرم هم تو فكر رفتن به آنكارا هستيم.شايد جواب داد.

تبريك كلي تبريك به آقا امين و ساير دوستان.ما رو تو دعاهاتون فراموش نكنيد
سفارت تا رماني كه جواب كليرنس نياد كاري نمي تونه بكنه
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: mordad ، mahyaaa ، لطف اله ، SAMBAR ، alireza51 ، nara ، آزاده_امین
هرکی موافقه اعلام رضایت کنه با انتخاب عدد .ببینینیم چندنفر موافق داریم ازین ۷۵نفر.

ali farjadfar2

من ۱

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51
(2015-09-19 ساعت 13:28)SAMBAR نوشته:  همین الان ۳تا پست خوندم پشت سر هم از لیلا خانم و سمیرا خانم و در انتهای پست اخر به خودم گفتم یادت نره با تمام ایمان و قلبت کارها رو به خدا بسپری.

بسيار زيبا گفتيد
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، nara
1

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: lotfe.kh ، alireza51 ، nara
(2015-09-19 ساعت 13:53)alifarjadfar نوشته:  با سلام دوستان بنظرتون بهتر نیست اون ایمیلی که هفته پیش اماده کرده بودند اساتیدو زحمتشو بکشین بفرستیم فکرکنم دیگه تحمل بسه!!!! درنهایت فکرنکم چیزی از دست بدیم لااقل بفهمند ما نگرانیم

ali farjadfar2

اگر ميشه متن اون ايميلو مجددا بگذازيد ممنون
(2015-09-19 ساعت 12:52)SAMBAR نوشته:  درسا خانم,آقا رضا کاباید منتظر اون معجزه از ۲شنبه تا جمعه باشیم درسته انکارا تعطیله ولی اون اپ طلایی رو باید از یو اس بخوریم. ما تو هر روز ی تو این هفته که اپ بخوریم فرصت برای تمدید داریم نگران نباشین اقا رضا اصلا دلم نمیخواد به هفته اینده فکر کنم که چی میشه ولی اگه اوضاع بازم این طوری باشه فکر میکنم منم با شما بیام.

منم میگم آپ خوردنمون خیلی مهمه.
اگه تو این هفته آپ بخوریم میگم 100 در 100 بریم آنکارا.
ولی اگه نخوریم به نظرم رفتنمون هم هیچ فایده ای نداره.
کلا 28 29 و30 سپتامبر و داریم که نه مدیکال تمدید میشه کرد نه اگه آپ نخورده باشیم امیدی هست.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، 2015reza ، SAMBAR ، alireza51 ، farrokh33 ، آزاده_امین
(2015-09-19 ساعت 12:26)alifarjadfar نوشته:  اصلا وحید تو انگاری بری بهتره برو دیگه ، توبری فکرکنم خیلیا پشتت بیانا

ali farjadfar2

اصلا اسمت چیه ؟مردیم از بس اسمای الکی گفتیمو صدا کردیم

ali farjadfar2

پدر خوانده
تشکر کنندگان: areb1356 ، SAMBAR ، alireza51 ، nara
جناب yesorno عزیز لطف کنین متن اون پیامو دوباره بذارید که دوستان. لازم دارن فکر کنم دیگه وقتشه .هرچی صبر کردیم بسه باتوجه به این همه تعطیلات بدون فکر .

ali farjadfar2

اقا ابراهیم لطف. کنید

ali farjadfar2
اگه واقعا موافقید خب حرف بزنید دیگه چرا حرف نمیزنید اخه نکنه بازم فکر میکنید وقت داریم حالاحالا ها !!!

ali farjadfar2
منطقي باشيد...... يك ايميل نتيجه هيچ چيز را عوض نميكنه....
Big Grin
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، nara
(2015-09-19 ساعت 14:09)alifarjadfar نوشته:  اگه واقعا موافقید خب حرف بزنید دیگه چرا حرف نمیزنید اخه نکنه بازم فکر میکنید وقت داریم حالاحالا ها !!!

ali farjadfar2

علي جان. دوست خوبم آرامشت رو حفظ كن. اگه قراره كاري انجام بشه بايد با منطق و عقل و آرامش انجام بشه. من براساس تجربه قبلاً هم گفتم كه هرگونه اعتراض نه تنها براي ما فايده اي نداره بلكه ممكنه باعث بشه كارمون خراب تر بشه. نبايد كاري كنيم كه شانس همين چند روز رو هم از خودمون بگيريم. ويزا هنوز خيلي زياده و اونا بايد سقف رو اختصاص بدن. روند هم روند خوبيه. و همگان شاهد هستن. فقط الان مشكلي كه يه مقدار هممون رو به هم ريخته موضوع تعطيلات پيش رو هستش كه ممكنه سفارتها با توجه به نزديك شدن به پايان سپتامبر تعطيل نكنن.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: samirakn ، Siamak ، AliReza.Sh ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، alireza51 ، farrokh33 ، nara ، mahyaaa ، Jefferson ، آزاده_امین
من هم اگه در این هفته آپ شبانه بخورم هفته بعد میرم آنکارا
این هفته ایمیل هم نمیدم که مطمئن باشم از امریکا اپ خوردم
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، hamid99 ، alireza51 ، farrokh33 ، mahyaaa ، آزاده_امین
دوستم ویزا زیاده اما دیگه کی؟؟ ببین ما ۷۵نفرنیستیم فقط بخدا توکه بهتر میدونی! ولی مثلا تواین ۳روز میخوان بیل بیل کلیرکنن؟ موضوع اینه که سفارت هیچ کارست بخدا پلیس فدرالشونه که انقدر کنده

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: SAMBAR ، maryam2020 ، alireza51 ، nara
دوستان يه نكته رو مطلع باشيد.
هر نامه اي كه توسط يك شخص با ايميل شخصي به اونها فرستاده بشه و هر چند كه تمام شماره كيس هاي معترض رو نوشته باشيد چون به صورت تومار و فاقد امضا هر يك از درخواست كنندگان هستش از جانب اونها كان لم يكن تلقي مي شه.
پيشنهاد مي كنم هركسي نامه ش رو از طرف خودش بزنه و لحن نامه طوري باشه كه مساعدت كنن. من هم از طرف خودم نامه زدم. فقط براي خودم نه از طرف همه
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: Siamak ، لطف اله ، SAMBAR ، maryam2020 ، alireza51 ، farrokh33 ، nara ، mahyaaa ، Jefferson ، آزاده_امین
اره منم زدم ولی فقط گفتن منتظرباش.ایمیلتو هرروز چک کن همین

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان