کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
خدایا به عظمتت قسم دعای این جمع را مستجاب کن، و از راه غیب که فقط و فقط خودت میدونی پرونده هممون را کلیر کن و گشایش ایجاد کن تو ویزامون تا دیر نشده،
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: samirakn ، alireza51 ، maryam2020 ، 123a ، nara ، behjan ، Jefferson ، 2015reza ، sunn789 ، SAMBAR ، آزاده_امین ، mordad ، Janilla ، M.d
یس جان دعاها همچنان ادامه داره خانمم که ۲۴ساعته داره دعا میکنه هر روز یاسین میخونه.امروز یه دعایی از امام سجاد میخوند که معنی ی قسمتیش رو براتون مینویسم.
معبودا چطور دعایت کنم و من منم و چطور امید از تو بردارم و تو تویی. معبودا اگر نخوانمت تا اجابت کنی پس کیست که بخوانمش و اجابتم کند, معبودا هر گاه از تو نخواهم که به من بدهی از که خواهم که به من دهد...
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-09-19 ساعت 20:01)SAMBAR نوشته:  یس جان دعاها همچنان ادامه داره خانمم که ۲۴ساعته داره دعا میکنه هر روز یاسین میخونه.امروز یه دعایی از امام سجاد میخوند که معنی ی قسمتیش رو براتون مینویسم.
معبودا چطور دعایت کنم و من منم و چطور امید از تو بردارم و تو تویی. معبودا اگر نخوانمت تا اجابت کنی پس کیست که بخوانمش و اجابتم کند, معبودا هر گاه از تو نخواهم که به من بدهی از که خواهم که به من دهد...

خدایا همانگونه که دریا را بر موسی و قومش شکافتی و نجاتشون دادی ، ازت میخوام که ما را از آنچه در آن گرفتاریم نجاتمون بدی و گشایش فوری بهمون عطا کنی بدون مدت ، به فضل و رحمت خودت ای مهربانترین مهربانان
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: alireza51 ، samirakn ، SAMBAR ، maryam2020 ، 123a ، nara ، behjan ، Jefferson ، 2015reza ، sunn789 ، samane1363 ، آزاده_امین ، mordad ، Janilla
(2015-09-19 ساعت 20:01)SAMBAR نوشته:  یس جان دعاها همچنان ادامه داره خانمم که ۲۴ساعته داره دعا میکنه هر روز یاسین میخونه.امروز یه دعایی از امام سجاد میخوند که معنی ی قسمتیش رو براتون مینویسم.

خدارو شکر

انشالا که همین روزا دعا ها ییهو به نتیجه برسه و همتون دستتون ویزا خوشمله بیاد دستتون.

بازم اتفاقای خوب در راهه. الانم که یک ساعته داره بارون میاد منم تو خیابونم دارم کیفشو می برم آروم شدم زیر بارون از خدا می خوام همتون به بهترین ها برسین و اگه واقعاً تشخیص میدین بهترین واستون ویزای امریکاس همه ویزاهاتون بیاد دستتون.

خدایا دل این 78 تا کیس که احتمالا الان 68 تا یا کمترن رو شاد کن یه عالمه ویزا بشون بده

الهی آمین
(2015-09-19 ساعت 19:22)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 18:32)alifarjadfar نوشته:  نمیدونم تواین چندروز تعطیلی چه گلی بسرم بگیرم نراه پیش دارم نراه پس.خداوکیلی بلاتکلیفی خیلی بده.خب یهو بگن ندااااریم نمیتوووونیم خلاص کنن مارو دیگه.خاک برسر سیستم کلیرشون.نکبتا انگار میخوان اپلو هوا کنن.مردشور کلیرنس شونو ببرن.اصن از فردا بخانومت بگو نفزینشون کن اونا.

علی فرجادفر

علی جان داداش یکم خویشتن دار باش. اینجا همه منتظرن با شرایطی به مراتب بقرنج تر از شما.
لطفآ بجای نوشتن اسم و فامیل امضاتو تکمیل کن.
ممنون میشم کمتر امواج منفی ارسال کنی
مگه امضام کامل نیست؟ ازکجا کامل کنم

علی فرجادفر
تشکر کنندگان: alireza51
خدایا همه ما فقط به معجزه تو نیاز داریم فقط و فقط معجزه تو.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: nara ، samirakn ، Jefferson ، 2015reza ، sunn789 ، samane1363 ، HERMES7 ، ariana80 ، بابراس
(2015-09-19 ساعت 17:11)nara نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 01:48)A2000 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 01:07)samirakn نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 00:57)A2000 نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 15:51)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان

یه روز تو اتاق خواب بودم، شوهرم از اتاق مطالعه صدام زد و گفت که خواهرش زنگيده میگه که اون یکی داداشمون که اون موقع ساکن کوالالامپور بود(الان رفتن کانادا) زنگيده ميگه اگه ما بخوایم ميتونه ثبت نام مون کنه برا قرعه کشی گرین کارد. از شوهرم پرسیدم جريانش چیه؟ خودمون مگه از ایران نمیتونيم؟ شوهرم گفت: ميخاي یه جست وجو کن ببین چه جوراياس. رفتم جست و جو کردم، دیدم همه ميتونن شرکت کنن واز هر جا که باشن. ثبت نام کردم برا شوهرم، برادرم و خودم.و دیگه کلا یادم رفت.
حدودا ۱ سال بعد داداشم ازم پرسید راستی ثبت نام کردی برا گرین کارد نتیجه چی شد؟گفتم نمیدونم، اصلا چک نکردم، حالا خونه که رفتم چک میکنم که باز یادم رفت! ۲-۳ روز بعد شوهرم داشت تلویزیون میدید یهو یه آگهی اومد که جواب نتایج اومده، بعد شوهرم گفت یه چک کن و رفت خوابید. منم رفتم پای کامپیوتر، شوهرم و برادرم قبول نشده بودن. ولی اطلاعات خودم رو که وارد کردم متنش فرق می کرد معلوم شد که من قبول شده بودم. ولی من اصلا نمی دونستم که چی قبول شدم!!!
تازمانی که با مهاجر سرا آشنا شدم. جست وجو کردم،دیدم هر سال این قرعه کشی برگزار میشه، و به هر حال به عنوان یکی از ساده ترین راه ها برای مهاجرت مطرح هس، کامنت هاي بچه‌ها رو خوندم، اون موقع بود که فهمیدم ای دل غافل، شانس آسمانی نصيب ما شده!!! و از اون روز رفتم تو کارش و پیگیر کارها شدم.

همیشه دوستام می گفتن تو خیلی خوش شانسی ولی من ميگفتم نه! وقتی یه شوهر خوب کردم تو این اوضاع بی شوهريBig Grin، وقتی یه شغل مرتبط با رشته پیدا کردم، وقتي ارشد امیرکبیر تهران قبول شدم، وقتی پایان نامه رو سر دو سال تحویل دادم......و خلاصه وقتی برای اولین بار تو قرعه کشی گرین کارد شرکت کردم و همون بار اول قبول شدم دیگه گفتم سمیرا تو واقعا خوش شانسي!!!
دیگه خودم هم باورم شده بود. خدا رو شکر کردم.
فقط بزرگترین اشتباه من تو این فرایند اونجا بود که اون روزی که رفتیم برا مصاحبه دیگه گفتم تموم! نه که فکر نکنم AP نخوریم، نه، ميگفتم اگه AP هم بخوریم فقط همسرم میخوره و تا سپتامبر هم نمی کشه. تو فرایند قرعه کشی این تنها اشتباه من بود. در واقعیت هر دو AP خوردیم، که من کلير شدم و همسرم تا امروز که ۱۸ سپتامبر تو فرایند اداری هس.
شرایط زندگی انسان ها با هم متفاوت هس. من برنده اصلی هستم ولی بدون همسرم نمی تونم برم.
به هر حال الان کار با فضل پروردگار افتاده. کاری از دست ما ساخته نیس جز دعا و امید داشتن. اون قسمتيش که دست ما بود یعنی تهیه مدارک مورد نیاز تا نقص مدرک نخوریم که ما انجام دادیم، دیگه باقيش دست ما نیس. به هر حال ما با علم به این که ممکن کلير بخوریم وارد این فرایند شدیم.
امیدوارم بچه‌هایی که اون ور رفتن زندگی داشته باشن عالی، و تنشون همیشه سالم باشه. برا بچه‌هاي ۲۰۱۶ هم آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.
من نمیتونم بگم حاضرم نوبت خودمو بدم به شما (که اصلا معلوم نیست خودم نوبتی داشته باشم) یا اینکه واقعا بدون تعارف اگه تو خلوتم حاضر باشم شما رو جای خونواده ام بفرستم . ولی خداییش همینجا از خدا میخوام اگه راهی داره حاضرم یکماه به زمان AP من ( و استرس ناشی از اون) اضافه کنه ولی کلیر شمارو مقدر کنه .
ممنونم دوست مهاجر سرایی عزیز
امشب همسرم آپديت شد. هر کار خدا حکمتی داره، اگه با این دید بهش نگاه کنیم، همین شد که من اومدم تو این تاپيک و کلی دوست خوب پیدا کردم، اون هم تو این اوضاعي که همه جا پر شده از دروغ و تظاهر، ما این جا ساعت ۱۱ هر شب برا هم دیگه ندیده و نشناخته دعا می کنیم.
سالم و شاد باشین همتون.
با عرض شادباش .
با خوندن صفحات بعدی متوجه این آپدیت شدم و چقدر خدا رو شکر کردم که صدای قلب مارو شنید و اجابت کرد . تاحالا نشده چیزی ازش بخوام و دست رد به سینه ام بزنه . خدایا ازت میخوام امسال هیچ زوجی نصفه نیمه نمونه .
دوست عزیز ...خواهشا برای ما یه نفره ها هم دعا کن...هرچند نصفه و نیمه ها اولویت دارند...اما اونا بلاخره با نیمه اشون راهی برا رفتن دارن ...اما ما چی؟؟؟ منم یه زمانی هر چی از خدا میخواستم بهم میداد...طوری که توهم زده بودم مستجا الدعوه شدمBig Grin ...اما نمیدونم چرا تو قضیه لاتری دعاهام رو برا خودم اجابت نمیکنه...
جناب نارا بنده نه تنها مستجاب الدعوه نیستم بلکه اهل توهم هم نیستم . بلکه همیشه سعی کردم زمانی از خداوند متعال درخواستی داشته باشم که به ضرورت برسم . اگه الانم از خدایم این آرزو رو کردم نه واسه خودمه که پشت خط مصاحبهو AP و ......... موندم که خودم مستحب الدعا هستم . فقط متاهلم و به نوعی بخشی از مشکلات نصفه نیمه ها(فقط بخشی) رو درک میکنم . باور بفرمایید اگه امید بیشتری به ادعیه خود داشتم بذل شما دوستان میکردم . ولی معتقدم که حریم خود را برای همه چیز نگهدارم حتی درخواست از آفریدگارم . این حقیر را به بزرگی خود ببخشید .
تشکر کنندگان: yesorno ، Arash gh ، samirakn ، Jefferson ، HERMES7 ، SAMBAR ، آزاده_امین
(2015-09-19 ساعت 20:07)yesorno نوشته:  

خدارو شکر

انشالا که همین روزا دعا ها ییهو به نتیجه برسه و همتون دستتون ویزا خوشمله بیاد دستتون.

بازم اتفاقای خوب در راهه. الانم که یک ساعته داره بارون میاد منم تو خیابونم دارم کیفشو می برم آروم شدم زیر بارون از خدا می خوام همتون به بهترین ها برسین و اگه واقعاً تشخیص میدین بهترین واستون ویزای آمریکاس همه ویزاهاتون بیاد دستتون.

خدایا دل این 78 تا کیس که احتمالا الان 68 تا یا کمترن رو شاد کن یه عالمه ویزا بشون بده

الهی آمین
بابا sambar جان یعنی بنده خدا 24 ساعته داره دعا میکنه؟ خوابی خوراکی؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: A2000 ، Jefferson ، SAMBAR
(2015-09-19 ساعت 19:22)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 18:32)alifarjadfar نوشته:  نمیدونم تواین چندروز تعطیلی چه گلی بسرم بگیرم نراه پیش دارم نراه پس.خداوکیلی بلاتکلیفی خیلی بده.خب یهو بگن ندااااریم نمیتوووونیم خلاص کنن مارو دیگه.خاک برسر سیستم کلیرشون.نکبتا انگار میخوان اپلو هوا کنن.مردشور کلیرنس شونو ببرن.اصن از فردا بخانومت بگو نفزینشون کن اونا.

علی فرجادفر

علی جان داداش یکم خویشتن دار باش. اینجا همه منتظرن با شرایطی به مراتب بقرنج تر از شما.
لطفآ بجای نوشتن اسم و فامیل امضاتو تکمیل کن.
ممنون میشم کمتر امواج منفی ارسال کنی
جناب قریشی عزیز سلام عرض شد امضام کامله اخوی.من بلد نیستم

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
(2015-09-19 ساعت 20:22)A2000 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 17:11)nara نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 01:48)A2000 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 01:07)samirakn نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 00:57)A2000 نوشته:  من نمیتونم بگم حاضرم نوبت خودمو بدم به شما (که اصلا معلوم نیست خودم نوبتی داشته باشم) یا اینکه واقعا بدون تعارف اگه تو خلوتم حاضر باشم شما رو جای خونواده ام بفرستم . ولی خداییش همینجا از خدا میخوام اگه راهی داره حاضرم یکماه به زمان AP من ( و استرس ناشی از اون) اضافه کنه ولی کلیر شمارو مقدر کنه .
ممنونم دوست مهاجر سرایی عزیز
امشب همسرم آپديت شد. هر کار خدا حکمتی داره، اگه با این دید بهش نگاه کنیم، همین شد که من اومدم تو این تاپيک و کلی دوست خوب پیدا کردم، اون هم تو این اوضاعي که همه جا پر شده از دروغ و تظاهر، ما این جا ساعت ۱۱ هر شب برا هم دیگه ندیده و نشناخته دعا می کنیم.
سالم و شاد باشین همتون.
با عرض شادباش .
با خوندن صفحات بعدی متوجه این آپدیت شدم و چقدر خدا رو شکر کردم که صدای قلب مارو شنید و اجابت کرد . تاحالا نشده چیزی ازش بخوام و دست رد به سینه ام بزنه . خدایا ازت میخوام امسال هیچ زوجی نصفه نیمه نمونه .
دوست عزیز ...خواهشا برای ما یه نفره ها هم دعا کن...هرچند نصفه و نیمه ها اولویت دارند...اما اونا بلاخره با نیمه اشون راهی برا رفتن دارن ...اما ما چی؟؟؟ منم یه زمانی هر چی از خدا میخواستم بهم میداد...طوری که توهم زده بودم مستجا الدعوه شدمBig Grin ...اما نمیدونم چرا تو قضیه لاتری دعاهام رو برا خودم اجابت نمیکنه...
جناب نارا بنده نه تنها مستجاب الدعوه نیستم بلکه اهل توهم هم نیستم . بلکه همیشه سعی کردم زمانی از خداوند متعال درخواستی داشته باشم که به ضرورت برسم . اگه الانم از خدایم این آرزو رو کردم نه واسه خودمه که پشت خط مصاحبهو AP و ......... موندم که خودم مستحب الدعا هستم . فقط متاهلم و به نوعی بخشی از مشکلات نصفه نیمه ها(فقط بخشی) رو درک میکنم . باور بفرمایید اگه امید بیشتری به ادعیه خود داشتم بذل شما دوستان میکردم . ولی معتقدم که حریم خود را برای همه چیز نگهدارم حتی درخواست از آفریدگارم . این حقیر را به بزرگی خود ببخشید .
دوست عزیز ...جسارت منو ببخش ...قصدم ناراحت کردن نبود ...فقط خواستم به طنزبنویسم ...شما برای هرکسی که دعا کنی (نصفه نیمه ها) من شخصا سپاسگزارم ...من خودم هم موقع دعا چند تا از دوستان جلو چشمم هستند که نمیدونم علتش چیه و برای اونا با حس متفاوتی دعا میکنم...
Shy
تشکر کنندگان: Jefferson ، 2015reza ، sunn789 ، SAMBAR ، yesorno ، A2000
(2015-09-19 ساعت 20:05)aria802 نوشته:  

خدایا همانگونه که دریا را بر موسی و قومش شکافتی و نجاتشون دادی ، ازت میخوام که ما را از آنچه در آن گرفتاریم نجاتمون بدی و گشایش فوری بهمون عطا کنی بدون مدت ، به فضل و رحمت خودت ای مهربانترین مهربانان

آريا و فرهاد عزيز، التماس دعا دارم. لطفا امشب به طور ويژه و به اسم مرا هم دعا كنيد. سپاسگذارم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: sunn789 ، nara ، samane1363 ، aria802 ، SAMBAR ، hamid99
خداياااااا كمكون كنننن اي مهربانترين مهربانان من نميدونم چرا اينقدر اميدوارم بچه ها ته دلم روشنه و ميدونم ميشه
تشکر کنندگان: 2015reza ، SAMBAR ، hamid99 ، MASTAN1 ، A2000
باد می وزد…
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: nara ، 2015reza ، SAMBAR ، ariana80 ، آزاده_امین ، A2000
سلام بر همگی
این شرایط شما را دقیقا احساس میکنم.چه زود گذشت و چقدر راحت 1 سال شد.
باورتان نمیشود ولی تا آخر اکتبر هم اکثر ما فکر میکردیم باهامون تماس میگیرن.اما هیچ خبری نشد.
متاسفانه مراحل اداری برای ما که گواهی عدم سو پیشینه برامون اعتباری نداره سد راه میشه.
خلاصه اینکه یواش یواش آماده پایان سپتامبر باشید.و همه چیز رو بسپارید به اونی که روز اول قرعه کشی خواست که نام شما از میان اون همه درخواست کننده انتخاب بشه.
اگر خودش صلاح بدونه سنگ هم از آسمون بباره شما میری برای گرفتن ویزا.همونجوری که برای یک عده از دوستان سال پیش این اتفاق افتاد و در لحظات پایانی ویزا گرفتند.
بازهم میگم امیدتون به پروردگار باشه و ازش بخواهید بهترینها را براتون رقم بزنه.

ان شا ا... خداوند برای شما و خانواده گرانقدرتان بهترین سرنوشت رو رقم بزنه و باران رحمتش همیشه بر شما ببارد.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2015-09-19 ساعت 19:25)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها، وقتی من میخواستم پیک آپ کنم، اون برگه آبی کليرنس رو دادم سفارت رفت. الان برا همسرم با کپی همون برگ آبی مشکلي که ایجاد نمیشه؟
سمیراجان، علاوه بر کپی برگه آبی و پاسپورت، یه فیش پرداخت تو سفارت داریم هممون. اگه اون رو هم دارید ضمیمه کنید ندارید هم فک نکنم مهم باشه. یکی از بچه های مهاجرسرا بمن گفت منم اون فیش رو گذاشتم که بدم واسه پیک آپ
راستی قرار شده چند روزه بدستتون برسونند پاسپورت رو؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: nara ، sunn789 ، p00ya2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان