کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
شاتو بریان : خوشبختی توپی است که وقتی می غلتد به دنبالش می رویم و وقتی توقف می کند به آن لگد می زنیم .
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: nara ، 2015reza ، Siamak ، SAMBAR ، khalilkhah ، آزاده_امین ، SAAM_60 ، matin86
(2015-09-19 ساعت 21:22)samane1363 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 19:25)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها، وقتی من میخواستم پیک آپ کنم، اون برگه آبی کليرنس رو دادم سفارت رفت. الان برا همسرم با کپی همون برگ آبی مشکلي که ایجاد نمیشه؟
سمیراجان، علاوه بر کپی برگه آبی و پاسپورت، یه فیش پرداخت تو سفارت داریم هممون. اگه اون رو هم دارید ضمیمه کنید ندارید هم فک نکنم مهم باشه. یکی از بچه های مهاجرسرا بمن گفت منم اون فیش رو گذاشتم که بدم واسه پیک آپ
راستی قرار شده چند روزه بدستتون برسونند پاسپورت رو؟
سمانه جان
برای ویزای من ما فیش ندادیم، برای همسرم هم فردا خدا بخاد ایمیل که اومد، می زنگيم ببینیم چی میگن، دعا کن ۱۰ روزه تحویل بدن، چون ویزای من تا ۴ اکتبر بیشتر اعتبار نداره.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: samane1363 ، SAMBAR ، آزاده_امین ، A2000
(2015-09-19 ساعت 20:34)hamed shayan نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 20:07)yesorno نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 20:01)SAMBAR نوشته:  یس جان دعاها همچنان ادامه داره خانمم که ۲۴ساعته داره دعا میکنه هر روز یاسین میخونه.امروز یه دعایی از امام سجاد میخوند که معنی ی قسمتیش رو براتون مینویسم.
معبودا چطور دعایت کنم و من منم و چطور امید از تو بردارم و تو تویی. معبودا اگر نخوانمت تا اجابت کنی پس کیست که بخوانمش و اجابتم کند, معبودا هر گاه از تو نخواهم که به من بدهی از که خواهم که به من دهد...

خدارو شکر

انشالا که همین روزا دعا ها ییهو به نتیجه برسه و همتون دستتون ویزا خوشمله بیاد دستتون.

بازم اتفاقای خوب در راهه. الانم که یک ساعته داره بارون میاد منم تو خیابونم دارم کیفشو می برم آروم شدم زیر بارون از خدا می خوام همتون به بهترین ها برسین و اگه واقعاً تشخیص میدین بهترین واستون ویزای آمریکاس همه ویزاهاتون بیاد دستتون.

خدایا دل این 78 تا کیس که احتمالا الان 68 تا یا کمترن رو شاد کن یه عالمه ویزا بشون بده

الهی آمین
بابا sambar جان یعنی بنده خدا 24 ساعته داره دعا میکنه؟ خوابی خوراکی؟

باور کن مدت زمانی که دعا میکنه خیلی زیاده مثلا امروز۱۰۰بار دعای امام سجاد رو خوند. و اسم تمام بچه ها رو یکی یکی میگه.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: nara ، 2015reza ، آزاده_امین ، bahar101 ، A2000 ، m.ghoreishi ، sunn789 ، mordad ، ARSAMNEW
دوستان سلام؛
یکی از دوستان مهاجر سرا از بنده در مورد برنامه های بازماندگان لاتاری سوال کردند، گفتم بقیه دوستان هم مطلع باشند؛

۱- شما که بازمانده لاتاری هستید چه کار کردید خانواده تون کجا هستن ؟
۲- چقدر زمان میبره تا شما هم ویزا بگیرید ؟
۳- پاس سفید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم؟
۴- اگر پاس سفید بگیرم و برای همسرم اقدام بکنم ایا می تونم تا زمانیکه همسرم در ایران هست من هم در ایران باشم و کارهای ایشون رو انجام بدم ؟
۵- دو سال طول میکشه یا بیشتر؟
ببخشید که مزاحم شدم ممنون

سلام
۱- همسر من امریکا هستند، برای من تقاضای ویزای خانوادگی کردند.
۲- حداقل ۱/۵ سال.
۳- شما در بدو ورود سوشیال نامبر و گرین کارت تون رو می گیرین، سوشیال حدودا 10 روز طول میکشه و گرین کارت 1 ماه و همزمان درخواست پاس سفید می دین و درخواست ویزا برای همسر هم به جریان میندازید و به ایران برمیگردید و مراحل رو از ایران دنبال می کنید( پاس سفید به شما اجازه میده که 2 سال از امریکا خارج شده و تا 3 دوره هم قابل تمدید هست، یعنی 6 سال)، شما می تونید وایستین پاس سفید رو بگیرین بعد به ایران برگردین و یا بعد از انگشت نگاری می تونید به ایران برگردید و آدرس یک آشنایی در امریکا رو بدین که پاس سفید به اونجا پست بشه و بعد به دست شما تو ایران برسه، فکر کنم مراحل گرفتن پاس سفید نهایتا 3 ماه طول بکشه.
۴- شما حداقل ۳ ماه قبل از مصاحبه همسر باید به امریکا برگردین
۵- مراحل درخواست گرین کارت شما برای همسر بازمانده در نبود شما در حال انجام هست و توسط ایمیل و یا آدرس پستی به شما اطلاع رسانی می کنن
باز به نظرم تاپیک پاس سفید رو مطالعه کنین، اطلاعات اونجا بروزتره
در ضمن تاپیک بازماندگان لاتاری از سیر تا پیاز رو توضیح دادند دوستان بازمانده، مطالعه کنید
موفق باشین

با درود بي پايان به همه عزيزان مخصوصا دوستاني كه حتي همسران گراميشان ما دلشكستگان را در دعاهايشان فراموش نميكنند آفرين به اين همه سخاوت انشاالله همگي كريسمس ٢٠١٦ رو در هواي برفي كه من عاشقشم تجربه خواهيم كرد ، خدايااااااااا اين دوستان باصفا و مثبت انديش مرا در پناه خودت حفظ بفرما و اراده بفرما به صدور ويزاي امريكا برا همه منتظران لاتاري، انشاالله اين دست و جمع همگي شروع كنيم گردش از جنگلهاي سرسبز مين و ورمونت ونيوهمپشايربريم به نيويورك و منهتن و جزيره ليبرتي و بريم بالاي مشعل مجسمه آزادي و عكس يادگاري بگيريم و بريم واشنگتن و موزه اسميت سونيون، وايت هاوس، استيت كپيتال بيلدينگ، بناي يادبود مرد بزرگ آبراهام لينكلن وبناي يادبود توماس جفرسون و بريم جنوب واشنگتن در مونت ورنون خانه تاريخي و مزرعه جرج واشنگتن ببينيم وبريم بسمت جنوب ويرجينيا و جزيره جيمزتاون و شهريورك تاون و ويليامزبرگ جايي كه امريكو وسپوچي و سپس كريستف كلمپ و يارانشان وارد اين سرزمين پر بركت شدند وبريم كنار ساحل شرقي كاروليناي شمالي شهر كيل دويل بيچ جايي كه ارويل و ويلبررايت اولين پروازتاريخ بشررا انجام دادند بازبريم بسمت جنوب وازكاروليناي جنوبي گذركنيم و وارد ايالت آفتاب تابان فلوريدا بشيم با اون تمساح هاي خطرناكش بريم كيپ كاناورال و موزه فضايي ايالات متحده رو ببينيم و بريم جنوب شهرزيباي ميامي وبا اون كناردرياي زيبايش و بريم به جنوبي ترين نقطه فلوريدا در شهركي وست محل زندگي نويسنده معروف ارنست همينگوي و برگرديم به شمال فلوريدا و وارد جورجيا بشيم و بريم آلاباما و سپس مي سي سي پي و آن رودخانه معروف و طولانيش كه منوبه ياد خاطرات شيرين كارتون ماجراهاي هاكلبريفين ميندازه وبريم لويزيانا و وارد تگزاس بشيم با اون لوكيشنهاي فيلمهاي وسترن و در دالاس و فورت ورث چرخي بزنيم و بريم بسمت نيومكزيكو و شهرراس ول كه محل سقوط بشقاب پرنده در نزديكي آن شهر بوده بريم بسمت آريزونا و ديدن گرندكانيون وصحراي مانيومنت ولي و كوهها وصخره هاي معروف فيلمهاي معروف وسترن جان وين، و سپس وارد كاليفرنيا بشيم ولس آنجلس و سن ديگو و سن فرانسيسكو رو بگرديم وبريم جنگل معروف يوسيميتي وبا آن درختهاي سربه فلك كشيده سكويا وبريم ايالت اورگان و وارد ايالت واشنگتن بشيم وبريم شهراورت مركزكمپاني بويينگ سپس بريم به شرق ايالت و وارد آيداهوبشيم و شهر كوردوآلن با آن درياچه دلربايش وسپس ايالت آسمان بزرگ مونتانا وبااون دشتهاي وسيع و پرازبوفالو بريم داكوتاي شمالي و سپس داكوتاي جنوبي وكوه معروف راش مور كه تصويرچهاررييس جمهورامريكا روش حكاكي شده ( واشنگتن، روزولت، جفرسون و لينكلن) وبريم كلرادو شهرزيباي آسپن و با اون پيست اسكي معروفش وبريم وايومينگ و پارك معروف يلوستون تماشاي حيات وحش امريكا وسپس دشت هاي سرسبزميسوري و بريم شمال و مينه سوتا و ويسكانسين و وارد ايلينوي بشيم وشيكاگو و آسمانخراش معروف سين تاور و سپس ميشيگان وكمپاني هاي اتومبيلسازي كرايسلر و فورد و جي ام ببينيم وسپس بسمت ايالت نيويورك و شهر بوفالو و تماشاي آبشارمعروف نياگارا وگشتي در پنسيلوانيا و شهرفيلادلفيا و موزه معروف استقلال امريكا و چرخشي دراوهايو و كنتاكي و تنسي و... وحالا با پروازبريم به رويايي ترين جاي امريكا آلاسكا و جزيره كودياك با آن خرسهاي غول پيكرش و جزايرالوشن وشهركوچك آنالاسكا وبعد واردآلاسكا بشيم وبريم آنكوريج وشهرتاريخي فيربنكس با اون معادن طلايش و موزه هاي جويندگان طلا و مرحله آخربريم به هاوايي و شهرهاي پرل هاربر و هونولولو و تشكرفراوان ازخداي مهربون كه ماروبه آرزويمان رساند، دوستان عزيز اين سفر خاطره انگيز براتون گذاشتم براي فقط انرژي به اندازه موتوربوگاتي ١٢٠٠ اسب بخاري، ازخداي مهربان ميخواهيم اين هديه اي كه بهمون داده تا آخرشو تكميل كنه، دعاها و دعاي همگاني ١١ شب تا روز آخرادامه بدين لطفا ، و اين راه ادامه دارد تا ساعت ٢٤ روز ٣٠ سپتامبر، خداياااااااااااااااا عنايتي بفرما به همه دوستان منتظر، خدايااااا برايت فقط يك گوشه چشمي است به پرونده هاي ما جمع دلشكسته
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: nara ، SAMBAR ، ebrahim1e ، آسماني ، 2015reza ، ariana80 ، بابراس ، hamid99 ، h_researcher ، A2000 ، yesorno ، m.ghoreishi ، sunn789 ، mordad ، ARSAMNEW ، Janilla
یک داستان فوق العاده زیبا در مثنوی هست که اگه حوصله کنید و بخونید ربطش رو به این موضوع متوجه میشید:
شیخ صاحب آبرویی به تعدادی از کسبه 400 درهم بدهکار شده بود تا اینکه همه طلبکارها آمدند به منزلش و با زبان بی زبانی درخواست پوشلون رو کردند.
وام‌داران گرد او بنشسته جمع / شیخ بر خود خوش گدازان همچو شمع
همون موقع کودک حلوا فروشی در کوچه برای فروختن حلوا داد میزد. شیخ دستور داد که برن و همه حلواهاشو بخرن و به مهمان ها بدن.
کودکی حلوا ز بیرون بانگ زد / لاف حلوا بر امید دانگ زد
شیخ اشارت کرد خادم را بسر / که برو آن جمله حلوا را بخر
همین کار رو هم کردند و به مبلغ نیم دینار از کودک خریدند و مهمان ها همه حلوا رو خوردند و البته کودک پول حلوا رو طلب کرد و به اون گفتند که پولی نداریم که بهت بدیم. کودک بیچاره پفت شما که پول نداشتید برای چی خریدید و نشست و زار زار گریه کرد تا شب.
کودک از غم زد طبق را بر زمین / ناله و گریه بر آورد و حنین
تا نماز دیگر آن کودک گریست / شیخ دیده بست و در وی ننگریست
که ناگهان از طرف یکی دیگه از کسبه که به شیخ ارادت داشت پیشکشی برای شیخ آوردند که دقیقا مبلغ 400 درهم بود و نیم دینار هم کنارش بود. و از اون پول طلب همه و از جمله کودک پرداخت شد.
چارصد دینار بر گوشهٔ طبق / نیم دینار دگر اندر ورق
از شیخ پرسیدند که راز این کار چی بود
این چه سرست این چه سلطانیست باز / ای خداوند خداوندان راز

و اینجا نکته اصلی داستان رو میگه که
تا نگرید کودک حلوا فروش / بحر رحمت در نمی‌آید به جوش
ای برادر طفل، طفل چشم تست / کام خود موقوف زاری دان درست
گر همی‌خواهی که آن خلعت رسد / پس بگریان طفل دیده بر جسد

فکر کنم باید یک کودک حلوا فروشی پیدا کنیم تا از اعماق وجود گریه کنه بلکه خدا رحمش بگیره به کلیر نشدگان....
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
همه رفتند.... فقط ما مونديم
Big Grin
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ebrahim1e ، nara ، Janilla
(2015-09-19 ساعت 21:18)me_u نوشته:  سلام بر همگی
این شرایط شما را دقیقا احساس میکنم.چه زود گذشت و چقدر راحت ۱ سال شد.
باورتان نمیشود ولی تا آخر اکتبر هم اکثر ما فکر میکردیم باهامون تماس میگیرن.اما هیچ خبری نشد.
متاسفانه مراحل اداری برای ما که گواهی عدم سو پیشینه برامون اعتباری نداره سد راه ما میشه.
خلاصه اینکه یواش یواش آماده پایان سپتامبر باشید.و همه چیز رو بسپارید به اونی که روز اول قرعه کشی خواست که نام شما از میان اون همه درخواست کننده انتخاب بشه.
اگر خودش صلاح بدونه سنگ هم از آسمون بباره شما میری برای گرفتن ویزا.همونجوری که برای یک عده از دوستان سال پیش این اتفاق افتاد و در لحظات پایانی ویزا گرفتند.
بازهم میگم امیدتون به پروردگار باشه و ازش بخواهید بهترینها را براتون رقم بزنه.

ان شا ا... خداوند برای شما و خانواده گرانقدرتان بهترین سرنوشت رو رقم بزنه و باران رحمتش همیشه بر شما ببارد.

سرافراز باشید.مثل سرو

سلام me_u عزیز، پست تو دیدم نوستالژیم زد بالا، یادش بخیر، چقدر زود گذشت یکسال
دوستان با معرفت 2014 رو «عشق» است که هنوز که هنوزه به این تاپیک سر میزنند...
زنده باد

تشکر کنندگان: SAMBAR ، pari pari ، nara ، بابراس ، آزاده_امین ، A2000 ، SAAM_60 ، omid man ، Janilla ، Jefferson ، me_u
تا به حال اونايي مه سپتامبر نصاحبه داشتند، شده كلير بشند؟؟؟ ميشه زود جواب بديد لطفا
Big Grin
تشکر کنندگان:
(2015-09-19 ساعت 21:52)حاجی واشنگتن نوشته:  دوستان سلام؛
یکی از دوستان مهاجر سرا از بنده در مورد برنامه های بازماندگان لاتاری سوال کردند، گفتم بقیه دوستان هم مطلع باشند؛

۱- شما که بازمانده لاتاری هستید چه کار کردید خانواده تون کجا هستن ؟
۲- چقدر زمان میبره تا شما هم ویزا بگیرید ؟
۳- پاس سفید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم؟
۴- اگر پاس سفید بگیرم و برای همسرم اقدام بکنم ایا می تونم تا زمانیکه همسرم در ایران هست من هم در ایران باشم و کارهای ایشون رو انجام بدم ؟
۵- دو سال طول میکشه یا بیشتر؟
ببخشید که مزاحم شدم ممنون

سلام
۱- همسر من آمریکا هستند، برای من تقاضای ویزای خانوادگی کردند.
۲- حداقل ۱/۵ سال.
۳- شما در بدو ورود سوشیال نامبر و گرین کارت تون رو می گیرین، سوشیال حدودا ۱۰ روز طول میکشه و گرین کارت ۱ ماه و همزمان درخواست پاس سفید می دین و درخواست ویزا برای همسر هم به جریان میندازید و به ایران برمیگردید و مراحل رو از ایران دنبال می کنید( پاس سفید به شما اجازه میده که ۲ سال از آمریکا خارج شده و تا ۳ دوره هم قابل تمدید هست، یعنی ۶ سال)، شما می تونید وایستین پاس سفید رو بگیرین بعد به ایران برگردین و یا بعد از انگشت نگاری می تونید به ایران برگردید و آدرس یک آشنایی در آمریکا رو بدین که پاس سفید به اونجا پست بشه و بعد به دست شما تو ایران برسه، فکر کنم مراحل گرفتن پاس سفید نهایتا ۳ ماه طول بکشه.
۴- شما حداقل ۳ ماه قبل از مصاحبه همسر باید به آمریکا برگردین
۵- مراحل درخواست گرین کارت شما برای همسر بازمانده در نبود شما در حال انجام هست و توسط ایمیل و یا آدرس پستی به شما اطلاع رسانی می کنن
باز به نظرم تاپیک پاس سفید رو مطالعه کنین، اطلاعات اونجا بروزتره
در ضمن تاپیک بازماندگان لاتاری از سیر تا پیاز رو توضیح دادند دوستان بازمانده، مطالعه کنید
موفق باشین
حاجی جان من با اجازه شما یه چیز مهم اضافه کنم:
در مرحله اعلام اسپانسر عزیزانی که کسی رو ندارن، همسرشون باید اونجا یه کار با حقوق مناسب پیدا کنه که بتونه اسپانسر بشه وگرنه کار به درازا میکشه و اگر انجام هم نشه تو اون مرحله میمونه و ممکنه بیش از 2 سال کارتون طول بکشه. همسر من هم بیش از یکسال اونجا بود تا کار اسپانسر ما حل شد. خیلی سخته ولی برای دوستانی که اسپانسر ندارن واجبه. برای همین این مورد رو کاملا جدی بگیرید. البته یه راه دیگه هم برای عزیزانی که پول دارن هست که فکر کنم به ازای هر نفر خانواده 15000 دلار حساب بانکی داشته باشند مشکلشون حل میشه. یعنی خانواده 3 نفری 45000$.
کتگوری: F2A
تارخ مصاحبه: مارچ ۲۰۱۵
محل مصاحبه: ابوظبی
نتیجه: دریافت برگه سفید A.P
آپدیت: ۲ بار تا کنون- 》17 آپریل》۲۰ آگوست با ایمیل 》27 آگوست》
کلیرنس: بلاخره 27 آگوست تو سایت سفارت ابوظبی
ویزا: 10 سپتامبر 2015
عزیمت : اکتبر 2015
4 اکتبر 2015 ورود از مرز هوایی تگزاس به شهر مقدس سن آنتونیو
همش همین بود کلاغه هم به خونه اش رسید Big Grin
كسي جواب سوال منو نميدونه؟؟؟؟؟
Big Grin
تشکر کنندگان:
من که بد جوری قاطی کردم ی وقتهایی به خودم میگم آروم باش ببین ی زندگی آروم داری بچه داری سلامتی بعضی ها آرزوی سلامتی دارن به بچه هایی فکر کن که مریضند خدا رو شکر کن و آروم باش. بعدش میگم اخه من که داشتم بی سرو صدا زندگی میکردم خدایا این چی بود که سر راهم گذاشتی بعد این همه بدبختی که کشیدم بعد این اتفاق گفتم خدایا شکرت اوضاع خانوادم داره درست میشه.اتفاقهای بد قبلی رو ربط دادم به حکمت برنده شدنم ولی الان نمیدونم چی رو به چی ربط بدم.الان فقط سرگردونم بدجور کلافه ام. به این اعتقاد دارم که خدا همیشه چیز بهتر رو به آدم میده ولی آواره شدم بد.
ببخشید روده درازی میکنم ولی فقط شما درکم میکنید از نظر بقیه فقط یه ویزای از دست رفته هست ولی برای ما زندگی هست که سخت تر و سخت تر از گذشته شده.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: 2015reza ، آزاده_امین ، behjan ، A2000 ، mordad
(2015-09-19 ساعت 21:53)Jefferson نوشته:  با درود بي پايان به همه عزيزان مخصوصا دوستاني كه حتي همسران گراميشان ما دلشكستگان را در دعاهايشان فراموش نميكنند آفرين به اين همه سخاوت انشاالله همگي كريسمس ٢٠١٦ رو در هواي برفي كه من عاشقشم تجربه خواهيم كرد ، خدايااااااااا اين دوستان باصفا و مثبت انديش مرا در پناه خودت حفظ بفرما و اراده بفرما به صدور ويزاي امريكا برا همه منتظران لاتاري، انشاالله اين دست و جمع همگي شروع كنيم گردش از جنگلهاي سرسبز مين و ورمونت ونيوهمپشايربريم به نيويورك و منهتن و جزيره ليبرتي و بريم بالاي مشعل مجسمه آزادي و عكس يادگاري بگيريم و بريم واشنگتن و موزه اسميت سونيون، وايت هاوس، استيت كپيتال بيلدينگ، بناي يادبود مرد بزرگ آبراهام لينكلن وبناي يادبود توماس جفرسون و بريم جنوب واشنگتن در مونت ورنون خانه تاريخي و مزرعه جرج واشنگتن ببينيم وبريم بسمت جنوب ويرجينيا و جزيره جيمزتاون و شهريورك تاون و ويليامزبرگ جايي كه امريكو وسپوچي و سپس كريستف كلمپ و يارانشان وارد اين سرزمين پر بركت شدند وبريم كنار ساحل شرقي كاروليناي شمالي شهر كيل دويل بيچ جايي كه ارويل و ويلبررايت اولين پروازتاريخ بشررا انجام دادند بازبريم بسمت جنوب وازكاروليناي جنوبي گذركنيم و وارد ايالت آفتاب تابان فلوريدا بشيم با اون تمساح هاي خطرناكش بريم كيپ كاناورال و موزه فضايي ايالات متحده رو ببينيم و بريم جنوب شهرزيباي ميامي وبا اون كناردرياي زيبايش و بريم به جنوبي ترين نقطه فلوريدا در شهركي وست محل زندگي نويسنده معروف ارنست همينگوي و برگرديم به شمال فلوريدا و وارد جورجيا بشيم و بريم آلاباما و سپس مي سي سي پي و آن رودخانه معروف و طولانيش كه منوبه ياد خاطرات شيرين كارتون ماجراهاي هاكلبريفين ميندازه وبريم لويزيانا و وارد تگزاس بشيم با اون لوكيشنهاي فيلمهاي وسترن و در دالاس و فورت ورث چرخي بزنيم و بريم بسمت نيومكزيكو و شهرراس ول كه محل سقوط بشقاب پرنده در نزديكي آن شهر بوده بريم بسمت آريزونا و ديدن گرندكانيون وصحراي مانيومنت ولي و كوهها وصخره هاي معروف فيلمهاي معروف وسترن جان وين، و سپس وارد كاليفرنيا بشيم ولس آنجلس و سن ديگو و سن فرانسيسكو رو بگرديم وبريم جنگل معروف يوسيميتي وبا آن درختهاي سربه فلك كشيده سكويا وبريم ايالت اورگان و وارد ايالت واشنگتن بشيم وبريم شهراورت مركزكمپاني بويينگ سپس بريم به شرق ايالت و وارد آيداهوبشيم و شهر كوردوآلن با آن درياچه دلربايش وسپس ايالت آسمان بزرگ مونتانا وبااون دشتهاي وسيع و پرازبوفالو بريم داكوتاي شمالي و سپس داكوتاي جنوبي وكوه معروف راش مور كه تصويرچهاررييس جمهورامريكا روش حكاكي شده ( واشنگتن، روزولت، جفرسون و لينكلن) وبريم كلرادو شهرزيباي آسپن و با اون پيست اسكي معروفش وبريم وايومينگ و پارك معروف يلوستون تماشاي حيات وحش امريكا وسپس دشت هاي سرسبزميسوري و بريم شمال و مينه سوتا و ويسكانسين و وارد ايلينوي بشيم وشيكاگو و آسمانخراش معروف سين تاور و سپس ميشيگان وكمپاني هاي اتومبيلسازي كرايسلر و فورد و جي ام ببينيم وسپس بسمت ايالت نيويورك و شهر بوفالو و تماشاي آبشارمعروف نياگارا وگشتي در پنسيلوانيا و شهرفيلادلفيا و موزه معروف استقلال امريكا و چرخشي دراوهايو و كنتاكي و تنسي و... وحالا با پروازبريم به رويايي ترين جاي امريكا آلاسكا و جزيره كودياك با آن خرسهاي غول پيكرش و جزايرالوشن وشهركوچك آنالاسكا وبعد واردآلاسكا بشيم وبريم آنكوريج وشهرتاريخي فيربنكس با اون معادن طلايش و موزه هاي جويندگان طلا و مرحله آخربريم به هاوايي و شهرهاي پرل هاربر و هونولولو و تشكرفراوان ازخداي مهربون كه ماروبه آرزويمان رساند، دوستان عزيز اين سفر خاطره انگيز براتون گذاشتم براي فقط انرژي به اندازه موتوربوگاتي ١٢٠٠ اسب بخاري، ازخداي مهربان ميخواهيم اين هديه اي كه بهمون داده تا آخرشو تكميل كنه، دعاها و دعاي همگاني ١١ شب تا روز آخرادامه بدين لطفا ، و اين راه ادامه دارد تا ساعت ٢٤ روز ٣٠ سپتامبر، خداياااااااااااااااا عنايتي بفرما به همه دوستان منتظر، خدايااااا برايت فقط يك گوشه چشمي است به پرونده هاي ما جمع دلشكسته

يه سر سن خوزه هم مي اومدي ديگه. خوشحال مي شديم[emoji3][emoji3][emoji3]
من و فرهاد (سامبر) منتظرتونيم
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، samane1363 ، 123a ، آزاده_امین ، A2000
(2015-09-19 ساعت 22:28)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 21:53)Jefferson نوشته:  با درود بي پايان به همه عزيزان مخصوصا دوستاني كه حتي همسران گراميشان ما دلشكستگان را در دعاهايشان فراموش نميكنند آفرين به اين همه سخاوت انشاالله همگي كريسمس ٢٠١٦ رو در هواي برفي كه من عاشقشم تجربه خواهيم كرد ، خدايااااااااا اين دوستان باصفا و مثبت انديش مرا در پناه خودت حفظ بفرما و اراده بفرما به صدور ويزاي امريكا برا همه منتظران لاتاري، انشاالله اين دست و جمع همگي شروع كنيم گردش از جنگلهاي سرسبز مين و ورمونت ونيوهمپشايربريم به نيويورك و منهتن و جزيره ليبرتي و بريم بالاي مشعل مجسمه آزادي و عكس يادگاري بگيريم و بريم واشنگتن و موزه اسميت سونيون، وايت هاوس، استيت كپيتال بيلدينگ، بناي يادبود مرد بزرگ آبراهام لينكلن وبناي يادبود توماس جفرسون و بريم جنوب واشنگتن در مونت ورنون خانه تاريخي و مزرعه جرج واشنگتن ببينيم وبريم بسمت جنوب ويرجينيا و جزيره جيمزتاون و شهريورك تاون و ويليامزبرگ جايي كه امريكو وسپوچي و سپس كريستف كلمپ و يارانشان وارد اين سرزمين پر بركت شدند وبريم كنار ساحل شرقي كاروليناي شمالي شهر كيل دويل بيچ جايي كه ارويل و ويلبررايت اولين پروازتاريخ بشررا انجام دادند بازبريم بسمت جنوب وازكاروليناي جنوبي گذركنيم و وارد ايالت آفتاب تابان فلوريدا بشيم با اون تمساح هاي خطرناكش بريم كيپ كاناورال و موزه فضايي ايالات متحده رو ببينيم و بريم جنوب شهرزيباي ميامي وبا اون كناردرياي زيبايش و بريم به جنوبي ترين نقطه فلوريدا در شهركي وست محل زندگي نويسنده معروف ارنست همينگوي و برگرديم به شمال فلوريدا و وارد جورجيا بشيم و بريم آلاباما و سپس مي سي سي پي و آن رودخانه معروف و طولانيش كه منوبه ياد خاطرات شيرين كارتون ماجراهاي هاكلبريفين ميندازه وبريم لويزيانا و وارد تگزاس بشيم با اون لوكيشنهاي فيلمهاي وسترن و در دالاس و فورت ورث چرخي بزنيم و بريم بسمت نيومكزيكو و شهرراس ول كه محل سقوط بشقاب پرنده در نزديكي آن شهر بوده بريم بسمت آريزونا و ديدن گرندكانيون وصحراي مانيومنت ولي و كوهها وصخره هاي معروف فيلمهاي معروف وسترن جان وين، و سپس وارد كاليفرنيا بشيم ولس آنجلس و سن ديگو و سن فرانسيسكو رو بگرديم وبريم جنگل معروف يوسيميتي وبا آن درختهاي سربه فلك كشيده سكويا وبريم ايالت اورگان و وارد ايالت واشنگتن بشيم وبريم شهراورت مركزكمپاني بويينگ سپس بريم به شرق ايالت و وارد آيداهوبشيم و شهر كوردوآلن با آن درياچه دلربايش وسپس ايالت آسمان بزرگ مونتانا وبااون دشتهاي وسيع و پرازبوفالو بريم داكوتاي شمالي و سپس داكوتاي جنوبي وكوه معروف راش مور كه تصويرچهاررييس جمهورامريكا روش حكاكي شده ( واشنگتن، روزولت، جفرسون و لينكلن) وبريم كلرادو شهرزيباي آسپن و با اون پيست اسكي معروفش وبريم وايومينگ و پارك معروف يلوستون تماشاي حيات وحش امريكا وسپس دشت هاي سرسبزميسوري و بريم شمال و مينه سوتا و ويسكانسين و وارد ايلينوي بشيم وشيكاگو و آسمانخراش معروف سين تاور و سپس ميشيگان وكمپاني هاي اتومبيلسازي كرايسلر و فورد و جي ام ببينيم وسپس بسمت ايالت نيويورك و شهر بوفالو و تماشاي آبشارمعروف نياگارا وگشتي در پنسيلوانيا و شهرفيلادلفيا و موزه معروف استقلال امريكا و چرخشي دراوهايو و كنتاكي و تنسي و... وحالا با پروازبريم به رويايي ترين جاي امريكا آلاسكا و جزيره كودياك با آن خرسهاي غول پيكرش و جزايرالوشن وشهركوچك آنالاسكا وبعد واردآلاسكا بشيم وبريم آنكوريج وشهرتاريخي فيربنكس با اون معادن طلايش و موزه هاي جويندگان طلا و مرحله آخربريم به هاوايي و شهرهاي پرل هاربر و هونولولو و تشكرفراوان ازخداي مهربون كه ماروبه آرزويمان رساند، دوستان عزيز اين سفر خاطره انگيز براتون گذاشتم براي فقط انرژي به اندازه موتوربوگاتي ١٢٠٠ اسب بخاري، ازخداي مهربان ميخواهيم اين هديه اي كه بهمون داده تا آخرشو تكميل كنه، دعاها و دعاي همگاني ١١ شب تا روز آخرادامه بدين لطفا ، و اين راه ادامه دارد تا ساعت ٢٤ روز ٣٠ سپتامبر، خداياااااااااااااااا عنايتي بفرما به همه دوستان منتظر، خدايااااا برايت فقط يك گوشه چشمي است به پرونده هاي ما جمع دلشكسته

يه سر سن خوزه هم مي اومدي ديگه. خوشحال مي شديم[emoji3][emoji3][emoji3]
من و فرهاد (سامبر) منتظرتونيم
اسم سن خوزه که میاد حالم دگرگون میشه... آخه مقصد منم سن خوزه است یه هفته بعد از قبولیم که مقصدم معلوم شد عضو سایت Indeed.com شدم و روزی 30 تا پیشنهاد کاری نزدیک سن خوزه رو بررسی می کردم...بجز اون از روزی که کارنت شدم ....دوستم که منتظرمهSadSadچند تا موقعیت کاریه رو برام نگه داشته ..و بعدش از دست رفته ..Sad
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR
دوستان
درود فراوان بر شما. عجب فضای دعاها بسیار مثبت است.
تعطیلی ها به سفارتها خیلی ربط نداره نگران نباشید.
ما همچنان برای شما دعا میکنیم. فالی که برای شما گرفتم " حافظ هر انکه عشق نورزید و وصل خواست احرام طوف کعبه بی وضو ببست" همچنان امیدوار باشید.
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: 2015reza ، samane1363 ، hamid99 ، SAMBAR ، yesorno

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان