کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
اگه قرار بود خدا کمکتون بکنه حتی مرحله اول هم قبول نمیشدید چون خیلیها دعا میکنن مرحله اول قبول بشن اون موقع اصلا نوبت به شما نمیرسید بیخود دست بدامن ما ورالطبیعه نشین اگه میتونید خودتون حرکت کنید
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33 ، SAAM_60 ، A2000 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، nimashariat ، nara ، Janilla ، بابراس
حال خراب تو این شرایط اصلن معنی نداره دوستان بنظر من به این شرایط لبخند زد.من هروقت بشرایط بد بچشم حقارت نگاه میکنمو این جمله جادویی انشاله خیره رو تکرارمیکنم همه چیز روبراه میشه، امشبم از تمام وجودم میگم انشاله خیره برای هممون.!!!!!

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، smpf ، farrokh33 ، yesorno ، ebrahim1e ، SAMBAR ، nimashariat ، 2015reza ، nara ، mordad ، بابراس
11 روز
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، A2000 ، SAMBAR ، ehsan_pars ، nara
(2015-09-19 ساعت 23:43)بابراس نوشته:  خدایا منتظرتم......
من و دوستانم رو نجات بده قبل از رسیدن به انتهای این بن بست......

اميد که همه مون کلير بشيم، اگر هر اتفاقي هم بيافته بن بستي در کار نخواهد بود، چرا که "خدا گر ز حکمت ببندد دري به حکمت گشايد در ديگري"

آقا اميدمون را تحت هر شرايطي نبايد از دست بديم، به اميد روزهاي پر از خبر هاي خوش آتي Big GrinBig GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
[emoji2] [emoji1] [emoji1] [emoji2] [emoji1] [emoji2] [emoji1] [emoji3] منکه تصمیم گرفتم اصلا بهش فکرنکنم و بزندگیم برسم .[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

ما موفق میشیم!!!

همه چی روبراه میشه

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، smpf ، farrokh33 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، nara ، mordad ، لطف اله ، بابراس
(2015-09-20 ساعت 00:17)Miip نوشته:  
11 روز

این زمان کافیه برای همه که ویزا بگیرن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Miip ، smpf ، farrokh33 ، A2000 ، SAMBAR ، ehsan_pars ، nara ، mordad
(2015-09-19 ساعت 19:07)آسماني نوشته:  عزيزان اين آپ ١٧ سپتامبر از ابوظبي آيا:
١) همگاني بوده
٢) واسه ايميل بوده
٣) اگه گزينه ٢ بوده آيا همه أفراد كيس آپ شدن
٤) اگه گزينه ٣ بوده آيا با جواب ايميل هم بوده
٥) فقط محض خاطر تغيير شعار لعنت از ١٧ آگوست به ١٧ سپتامبر بوده
٦) يا اينكه واقعا يه آپ به درد بخوري بوده،

چند روز پيشا ايميل زدم اما بدون جواب موندم تا اينكه ١٧ سپتامبر يه آپ كلي خورديم البت كه با /

2 3 4 5
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: smpf ، A2000 ، nara ، Janilla ، آسماني ، farrokh33
استفاون کاوی مفهومی دارد بنام حلقه نفوذ و حلقه نگرانی
که کاملا راهگشای جامعه ایرانی است.
دو حلقه کو چک (حلقه نفوذ)
و بزرگ(حلقه نگرانی) درون هم (مثل زرده و سفیده تخم مرغ) را در نظر بگیرید.
حلقه نفوذ موضوعاتی است که در حیطه تاثیر گذاری ماست.نظیر تغذیه مان، ،سلامتی،روابطمان،تربیت فرزندانمان ،واحد کاریمان، روشهای انجام وظایف شغلیمان و ...
حلقه نگرانی موضوعات کلان تر است که در حیطه تاثیر مستقیم ما نیست.مثل مسایل جهانی، ملی، موضوعات کلان سازمان ، تغییردادن و رفع ضعفهای دیگران و ...
کاوی میگوید ”انسانهای موثر ” بر موضوعات حلقه نفوذ خود متمرکزند ، وقت میگذارند ، مطالعه میکنند و پیشنهاد میدهند و چون میتوانند اثر بگذارند و تاثیر آن را ببینند انرژیشان مثبت است و لذا دامنه نفوذ آنها بزرگترشده و چه بسا اثرات بزرگ نیز بگذارند
اما ”انسانهای غیر موثر” در حوزه نگرانی متمرکزند و تمرکز خود را در حیطه ای صرف میکنند که بازیگر آن عرصه نیستند.لذا بیشتر به نق زدن گرایش یافته و انرژیشان منفی میشود و لذا حلقه نفوذشان در امور زندگی خود نیز کوچکتر میشود.[emoji257][emoji257][emoji257][emoji257]
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33 ، yesorno ، ebrahim1e ، A2000 ، SAMBAR ، ssprotest ، bidaad ، 2015reza ، nara ، khalilkhah ، mordad ، Janilla ، areb1356 ، بابراس
(2015-09-19 ساعت 21:22)samane1363 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 19:25)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها، وقتی من میخواستم پیک آپ کنم، اون برگه آبی کليرنس رو دادم سفارت رفت. الان برا همسرم با کپی همون برگ آبی مشکلي که ایجاد نمیشه؟
سمیراجان، علاوه بر کپی برگه آبی و پاسپورت، یه فیش پرداخت تو سفارت داریم هممون. اگه اون رو هم دارید ضمیمه کنید ندارید هم فک نکنم مهم باشه. یکی از بچه های مهاجرسرا بمن گفت منم اون فیش رو گذاشتم که بدم واسه پیک آپ
راستی قرار شده چند روزه بدستتون برسونند پاسپورت رو؟

سختش نکنین اصلا احتیاج به فیش پرداخت نیست
فقط پاس و برگه ابی رنگ
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: samane1363 ، smpf ، farrokh33 ، A2000 ، SAMBAR ، nara ، Janilla ، بابراس
(2015-09-20 ساعت 00:55)p00ya2001 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 21:22)samane1363 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 19:25)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها، وقتی من میخواستم پیک آپ کنم، اون برگه آبی کليرنس رو دادم سفارت رفت. الان برا همسرم با کپی همون برگ آبی مشکلي که ایجاد نمیشه؟
سمیراجان، علاوه بر کپی برگه آبی و پاسپورت، یه فیش پرداخت تو سفارت داریم هممون. اگه اون رو هم دارید ضمیمه کنید ندارید هم فک نکنم مهم باشه. یکی از بچه های مهاجرسرا بمن گفت منم اون فیش رو گذاشتم که بدم واسه پیک آپ
راستی قرار شده چند روزه بدستتون برسونند پاسپورت رو؟

سختش نکنین اصلا احتیاج به فیش پرداخت نیست
فقط پاس و برگه ابی رنگ
چشم آقا پویا... ولی مشکل این بود که ما برگه ی آبی رو دفعه اول واسه گرفتن ویزای خودمون تحویل سفارت دادیم و الان فقط کپیش رو داریم
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33 ، A2000 ، SAMBAR ، Janilla ، بابراس
(2015-09-19 ساعت 22:05)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 21:18)me_u نوشته:  سلام بر همگی
این شرایط شما را دقیقا احساس میکنم.چه زود گذشت و چقدر راحت ۱ سال شد.
باورتان نمیشود ولی تا آخر اکتبر هم اکثر ما فکر میکردیم باهامون تماس میگیرن.اما هیچ خبری نشد.
متاسفانه مراحل اداری برای ما که گواهی عدم سو پیشینه برامون اعتباری نداره سد راه ما میشه.
خلاصه اینکه یواش یواش آماده پایان سپتامبر باشید.و همه چیز رو بسپارید به اونی که روز اول قرعه کشی خواست که نام شما از میان اون همه درخواست کننده انتخاب بشه.
اگر خودش صلاح بدونه سنگ هم از آسمون بباره شما میری برای گرفتن ویزا.همونجوری که برای یک عده از دوستان سال پیش این اتفاق افتاد و در لحظات پایانی ویزا گرفتند.
بازهم میگم امیدتون به پروردگار باشه و ازش بخواهید بهترینها را براتون رقم بزنه.

ان شا ا... خداوند برای شما و خانواده گرانقدرتان بهترین سرنوشت رو رقم بزنه و باران رحمتش همیشه بر شما ببارد.

سرافراز باشید.مثل سرو

سلام me_u عزیز، پست تو دیدم نوستالژیم زد بالا، یادش بخیر، چقدر زود گذشت یکسال
دوستان با معرفت ۲۰۱۴ رو «عشق» است که هنوز که هنوزه به این تاپیک سر میزنند...
زنده باد
دوست هرچه کهنه تر جا اقتاده تر (با معرفت تر). خیلی ها 2014 ای بودن ولی اونایی که هنوز هستن با اونایی که نیستن قطعا" یه فرقی دارن .......
تشکر کنندگان: abbas09 ، farrokh33 ، SAMBAR ، smpf ، nara ، Janilla ، حاجی واشنگتن ، بابراس
سلامی دوباره به دوستان بسیار عزیزم
دراین روزها ی سرنوشت ساز ودراین ساعت هایی که به کندی میگذرند تنها چیزی که به شما آرامش میده خونسردی وخوندن تجربیات زندگی دیگران است.با عجز وناله واستغاثه چیزی تغییر نمیکنه فقط روی اعصاب شما ودیگران اثر منفی میذاره .من به شانس واقبال اعتقادی ندارم وبه اینکه سرنوشت هر فردی از قبل تعیین شده نیز هرگز اعتقادی نداشتم وندارم ولی به این اعتقاد بسیار دارم که همیشه برای رسیدن به هدفی که دنبال میکنی یک راهی وجود دارد فقط نباید نا امید شد .شاید خواندن تجربیات زندگی من آرامشی باشدهر چند اندک برای دوستان منتظرمخصوصا در این روزهای بسیارحساس .نوشتن قسمتی از خاطرات سایر دوستان نیز میتواند برای جوانترها بسیار مفید باشد :
از سالهای دور شاید اوایل دهه هفتاد خورشیدی حدود بیست واندی سال پیش موقعی که فرزندانم کوچک بودندبه فکر آینده آنها بودم فکر میکردم که خوشبختی آنها در اونور آبهاست ودر سرزمینی دیگر .برای همین در لاتاری شرکت میکردم ولی خبری از قبولی نبود ...وباز سال بعد وسالهای پس از آن ...به قولی لاتاری از رو رفت ومن از رونرفتم .چون هدفی بزرگ داشتم شدیدا پیگیر این قضیه بودم .سالها گذشت پسر بزرگم ارشدش رو گرفت اپلای کرد وبا فول فاند برای دکتری رفت به سرزمین آرزوهایش .باز هم دست از تلاش برنداشتم وباز هم شرکت کردم ولی دریغ از قبولی...پسر دومم نیز بزرگ شد وسال قبل برای اولین بار به صورت مستقل درلاتاری شرکت کرد و با کمال تعجب قبول شد واکنون در سرزمین آرزوهایش زندگی میکند ودرس میخواند .در فاصله این چند سال گذشته سفرهایی داشتم برای دیدن پسر بزرگم .به ایالتهای مختلف سفر کردم... از نزدیک با زندگی ایرانیان آشنا شدم ...رفتار آ م ر ی ک ا یی ها رو با دیگران بررسی کردم .از نگاه من زندگی دراونجا برای ایرانی هایی که میخواهند سالم زندگی کنندوجوانهایی که استعداد دارند وخستگی ناپذیر هستند وبرای آینده خودهدفی دارند بسیار جای مناسبی است آینده درخشانی درانتظار این جوانهاست .من امسال نیز مثل سالهای قبل در لاتاری شرکت میکنم نه برای آنکه دیگر به اون عادت کرده ام بلکه برای اینده بهتر پسر کوچکم که درایران است .دوستان بسیار عزیزم من یک چیز را از زندگی آموخته ام وآن این است که هرگز شکست را نمیپذیرم .برای هدفی که دارم تا آخرین نفس هایی که میکشم تلاش میکنم .راه های مختلفی را برای رسیدن به اهدافم انتخاب میکنم سپس با برنامه ریزی وبا حوصله بسیار پیگیر آنها میشوم..لاتاری یکی از آن راههاست.البته ساده ترین وکم هزینه ترینشان است.آرزو میکنم که دراین روزهای باقیمانده شادی وهورای شما را در این تاپیک بخوانم ودرشادی شما شریک شوم .هرگز هرگز ناامیدی به خودتون راه ندیدومثل کوه استوار وپا برجا باشید .شب همگی بخیر وشادی آرزو میکنم در هفته پیش رو راهی باز شود به سرزمین آرزوهایتان.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، yesorno ، A2000 ، SAMBAR ، ehsan_pars ، smpf ، bidaad ، 2015reza ، nara ، mordad ، ARSAMNEW ، h_researcher ، Janilla ، AliReza.Sh ، marya.1 ، bahar101 ، آسماني ، بابراس ، moj21
(2015-09-19 ساعت 22:28)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 21:53)Jefferson نوشته:  يه سر سن خوزه هم مي اومدي ديگه. خوشحال مي شديم[emoji3][emoji3][emoji3]
من و فرهاد (سامبر) منتظرتونيم
اسم سن خوزه که میاد حالم دگرگون میشه... آخه مقصد منم سن خوزه است یه هفته بعد از قبولیم که مقصدم معلوم شد عضو سایت Indeed.com شدم و روزی 30 تا پیشنهاد کاری نزدیک سن خوزه رو بررسی می کردم...بجز اون از روزی که کارنت شدم ....دوستم که منتظرمهSadSadچند تا موقعیت کاریه رو برام نگه داشته ..و بعدش از دست رفته ..Sad
شما ایشالا اگه کلیر شی با این دل پاک و دوستان خوب و این سروزبون که داری زمین نمیمونی نگران هیچی نباش آینده متعلق به شماست ......
تشکر کنندگان: farrokh33 ، SAMBAR ، smpf ، nara ، mordad ، Janilla
مشکل این تاپیک اینه که اعتیاداوره.باورتون نمیشه من ۵یا ۶روزه اومدم ، قبلش داشتم زندگیمو میکردم به این اتاری فکرمیکردم ولی نه بااین غلظت ولی از وقتی پاموگذاشتم اینجا دیگه نمیتونم نیام .پاک ازکارو زندگی افتادم بخدا باوجود دوستانو بچه های باحالو مشدیه این تاپیک کاملا تواین چند روز بهتون خو گرفتم کاش انشاله همه رفتنی بشیمو که توسراسر ا م ریکا دوستان باین خوبی داشته باشم که قطعا بدرد بخورن و یدستو باحلو مشدی.کاش میشد همدیگه رو ببینیم یه جلسه باحال حضوری بذاریمو کلی بگیمو بخندیمو حال کنیم درست مثل فیلمای دهه ۷۰ تا ۸۰[emoji6] [emoji6]

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ebrahim1e ، yesorno ، A2000 ، SAMBAR ، smpf ، mf1357 ، 2015reza ، nara ، ARSAMNEW
(2015-09-20 ساعت 01:19)alifarjadfar نوشته:  مشکل این تاپیک اینه که اعتیاداوره.باورتون نمیشه من ۵یا ۶روزه اومدم ، قبلش داشتم زندگیمو میکردم به این اتاری فکرمیکردم ولی نه بااین غلظت ولی از وقتی پاموگذاشتم اینجا دیگه نمیتونم نیام .پاک ازکارو زندگی افتادم بخدا باوجود دوستانو بچه های باحالو مشدیه این تاپیک کاملا تواین چند روز بهتون خو گرفتم کاش انشاله همه رفتنی بشیمو که توسراسر ا م ریکا دوستان باین خوبی داشته باشم که قطعا بدرد بخورن و یدستو باحلو مشدی.کاش میشد همدیگه رو ببینیم یه جلسه باحال حضوری بذاریمو کلی بگیمو بخندیمو حال کنیم درست مثل فیلمای دهه ۷۰ تا ۸۰[emoji6] [emoji6]

ما موفق میشیم!!!

علی جون سلام
بابا امروز توی این اعصاب خوردیها و استرسها کلی با حرفات خندیدم دمت گرم داداش
منم الان یکسال و نیم هست معتاد اینجا شدم چیکار میشه کرد باید یک جوری احساسات و نظراتمون را بگیم به هم چون همه مسئله مشترک داریم
امیدوارم تو این وقت باقیمانده همه خوشحال بریم از اینجا
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، smpf ، nara ، mordad ، ARSAMNEW ، Janilla ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان