کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
چاکریم عمو ابراهیم چیکار کنم.انشاله که بزودی همتونو ببینم روی ماهتونو ببوسم داداشم.[emoji11] [emoji11] [emoji11] [emoji11] [emoji11] [emoji11]

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، Pariba ، smpf ، nara ، mordad ، Janilla ، farrokh33
(2015-09-20 ساعت 01:41)alifarjadfar نوشته:  چاکریم عمو ابراهیم چیکار کنم.انشاله که بزودی همتونو ببینم روی ماهتونو ببوسم داداشم.[emoji11] [emoji11] [emoji11] [emoji11] [emoji11] [emoji11]

ما موفق میشیم!!!

این عکسی که گذاشتی واسه نام کاربریت خیلی خنده داره علی جون
خداوکیلی من هر وقت میام به حرفات جدی فکر کنم وقتی داری با کلی ناراحتی حرف میزنی چشمم به این قورباغه کناری میخوره از خنده میمیرم
کلا خیلی باحالی داداش
دوست داریم 1000 تا
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ehsan_pars ، Pariba ، smpf ، mordad ، ARSAMNEW ، Janilla ، AliReza.Sh ، farrokh33
(2015-09-20 ساعت 01:47)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 01:41)alifarjadfar نوشته:  چاکریم عمو ابراهیم چیکار کنم.انشاله که بزودی همتونو ببینم روی ماهتونو ببوسم داداشم.[emoji11] [emoji11] [emoji11] [emoji11] [emoji11] [emoji11]

ما موفق میشیم!!!

میدونی خنده دارترین قسمت این نام کاربریت چیه؟؟؟
این عکست
خداوکیلی من هر وقت میام به حرفات جدی فکر کنم وقتی داری با کلی ناراحتی حرف میزنی چشمم به این قورباغه کناری میخوره از خنده میمیرم
کلا خیلی باحالی داداش
دوست داریم 1000 تا

قورباغه نیست یه جور سمندره فکر کنم :-) نگهبان آب
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Pariba ، smpf ، mordad ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Janilla ، farrokh33
سلام به همه
من کیسم لاتاری نیست اما همیشه میام به تاپیک شما و برای همه دعا میکنم
و چقدر قشنگه که اینجا اینهمه دست رو به آسمون دراز میشه و انشالله دست پر بر میگرده پایین
آرزو میکنم همتون هر چه زودتر راهی بشید مخصوصا اون خانواده هایی که نصفه نیمه کلیر شدن، و صدای هورا کشیدناتون تا آسمون بره و بعدها به این روزها به چشم یه خاطره بخندید.
موفق و سربلند باشید
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، ebrahim1e ، Pariba ، smpf ، peyman55 ، 2015reza ، nara ، mordad ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، asal1372 ، farrokh33
من زیاد به تاپیکها دیگه سر نمیزنم اما مطلب یکی ازدوستان کنجکاو شدم که ببینم از کلیرامسال چه خبر بوده
دریک کلام دوستان من که درآمریکا هستم نکته ای براتون شرح میدم یکی از افتضاح ترین سیستم اداری که درتمام عمرم دیدم شاید بعد ازایران همین ایالت متحده بوده کارمندانی که دچار بیماری وسواس رفتاری هستند وهیچ گونه خلاقیتی درایجاد تصمیم گیری وانجام کار ارباب رجوع ندارند تنها چیزی که یاد گرفتند لبخند زدن وماسمالی کردن کاری که میتونند انجام بدند اما بدلیل ترس از مسولیت انجام نمیدن ودرنهایت تکرار جمله آی ام ساری همین پس هیچ تعجبی نداره اگر میبینید بسیاری از دوستان پروسه لاتاری هرسال دچار مشگل میشوند ازطرفی هم بحران اخیر درخاورمیانه درایجاد این چنین مشگلهایی بی تاثیر نیست حجم فراوان مهاجرین آفریقایی وسومالیایی وسوری عراقی وغیر که ازترس آدمخواران به کمیساری عالی پناه بردند فعالیتهای مهاجرتی تحت شعاع قرار داده با این حال سعی کنید تلاش خودتون انجام بدید حتی اگر ممکن هست سفری داشته باشید ومجدد حضوری با سفارت تماس بگیرید بسیاری ازدوستان رو درسالها گذشته دیدم که به سفارت مراجعه کردند ودرلحظات نهایی موفق به دریافت ویزاشدند ممکن بسیاری اصلا تجربیات خودشون دراین سایت درج نکرده باشند اما من شخصا بابسیاری ازاین افراد ازنردیک برخوردداشتم ودرنهایت امیدوارباشید چرخ زمانه همیشه درحرکت هست
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
(2015-09-20 ساعت 00:08)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 23:43)بابراس نوشته:  خدایا منتظرتم......
من و دوستانم رو نجات بده قبل از رسیدن به انتهای این بن بست......
حال من خیلی خرابه . خدایا دست بجنبون زود باش

خدا جونم ببين چطور همه ي ماها التماس وارانه چشممون رو به در رحمت تو دوختيم و تا كمكمون نكني نا اميد نميشيم و اينقدر منتظر ميمونيم كه خودت كمكموون كني.پس خدايا به بزرگي و مهربونيت قسمت ميدم خودت يه كاري كن دل هممون شاد بشه و هممون با لبخندي پر از شادي كليير شدنمون رو به همديگه تبريك بگيم. خدايا خودت كمكمون كن كه جز تو كسي رو نداريم
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، Pariba ، smpf ، nara ، mordad ، ARSAMNEW ، babak90 ، SAMBAR ، Janilla ، farrokh33
(2015-09-20 ساعت 02:37)elima1980 نوشته:  من زیاد به تاپیکها دیگه سر نمیزنم اما مطلب یکی ازدوستان کنجکاو شدم که ببینم از کلیرامسال چه خبر بوده
دریک کلام دوستان من که درآمریکا هستم نکته ای براتون شرح میدم یکی از افتضاح ترین سیستم اداری که درتمام عمرم دیدم شاید بعد ازایران همین ایالت متحده بوده کارمندانی که دچار بیماری وسواس رفتاری هستند وهیچ گونه خلاقیتی درایجاد تصمیم گیری وانجام کار ارباب رجوع ندارند تنها چیزی که یاد گرفتند لبخند زدن وماسمالی کردن کاری که میتونند انجام بدند اما بدلیل ترس از مسولیت انجام نمیدن ودرنهایت تکرار جمله آی ام ساری همین پس هیچ تعجبی نداره اگر میبینید بسیاری از دوستان پروسه لاتاری هرسال دچار مشگل میشوند ازطرفی هم بحران اخیر درخاورمیانه درایجاد این چنین مشگلهایی بی تاثیر نیست حجم فراوان مهاجرین آفریقایی وسومالیایی و******* عراقی وغیر که ازترس آدمخواران به کمیساری عالی پناه بردند فعالیتهای مهاجرتی تحت شعاع قرار داده با این حال سعی کنید تلاش خودتون انجام بدید حتی اگر ممکن هست سفری داشته باشید ومجدد حضوری با سفارت تماس بگیرید بسیاری ازدوستان رو درسالها گذشته دیدم که به سفارت مراجعه کردند ودرلحظات نهایی موفق به دریافت ویزاشدند ممکن بسیاری اصلا تجربیات خودشون دراین سایت درج نکرده باشند اما من شخصا بابسیاری ازاین افراد ازنردیک برخوردداشتم ودرنهایت امیدوارباشید چرخ زمانه همیشه درحرکت هست

سلام دوست عزيز.ممنون از راهنمايياتون.يعني شما ميگي حتي ماها كه آپ هم نخورديم بريم سفارت؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Pariba ، smpf ، babak90 ، SAMBAR ، بابراس ، farrokh33
(2015-09-20 ساعت 01:38)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 01:19)alifarjadfar نوشته:  مشکل این تاپیک اینه که اعتیاداوره.باورتون نمیشه من ۵یا ۶روزه اومدم ، قبلش داشتم زندگیمو میکردم به این اتاری فکرمیکردم ولی نه بااین غلظت ولی از وقتی پاموگذاشتم اینجا دیگه نمیتونم نیام .پاک ازکارو زندگی افتادم بخدا باوجود دوستانو بچه های باحالو مشدیه این تاپیک کاملا تواین چند روز بهتون خو گرفتم کاش انشاله همه رفتنی بشیمو که توسراسر ا م ریکا دوستان باین خوبی داشته باشم که قطعا بدرد بخورن و یدستو باحلو مشدی.کاش میشد همدیگه رو ببینیم یه جلسه باحال حضوری بذاریمو کلی بگیمو بخندیمو حال کنیم درست مثل فیلمای دهه ۷۰ تا ۸۰[emoji6] [emoji6]

ما موفق میشیم!!!

علی جون سلام
بابا امروز توی این اعصاب خوردیها و استرسها کلی با حرفات خندیدم دمت گرم داداش
منم الان یکسال و نیم هست معتاد اینجا شدم چیکار میشه کرد باید یک جوری احساسات و نظراتمون را بگیم به هم چون همه مسئله مشترک داریم
امیدوارم تو این وقت باقیمانده همه خوشحال بریم از اینجا

دقيقا منم با نظر شما موافقم،الان يه يك ماهي ميشه كه همسرم اين سايت رو به من معرفي كرده .باورتون نميشه پسر چهار ماهمو زودي ميخابونمش ميام اينجا ببينم چه خبره و چند نفر كليير شدن و اوضاع احوال چطوره.ولي مهمتر از همه اينه كه هممون ايينجا همدرديم ر هيچكي غير از خودمون نميدونه چه انتظاري داريم ميكشيم!!همينكه به هم روحيه ميديم و همچنان اميدواريم خودش كلي انرژي مثبته.بچه ها ممنون كه هستين!
تشکر کنندگان: Pariba ، smpf ، mf1357 ، nara ، SAMBAR ، Janilla ، ebrahim1e ، farrokh33
دوستان و بزرگواران سلام
بصورت اتفاقى اين شعر را ديدم .
عجيب حال و هواى من و شما و دوستان گل اين پيج و داره

دیگر ای دنیا به نامم قرعه ای را وا نکن
امتحان پس داده ای را دلخوش فردا نکن

آسمان وقتی نمیبارد به بخت شور من
بی نصیبی را برایم مصلحت معنا نکن

بر سر اینکه غرورم را چگونه بشکنی
این همه با خستگی های تبر دعوا نکن

دل بریدیم ما دگر از هر امید و بایدی
ذهنمان را این همه بازیچه ی امّا نکن
تشکر کنندگان: nara ، mordad ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Janilla ، sahar2016 ، yesorno ، behjan ، آسماني ، farrokh33 ، smpf
سلام. صبح همگي به خير.
اميدوارم روز خوبي رو شروع كنيد و خداوند به عزت و آبروي محمد و آل محمد هممون رو به مراد دلمون برسونه. آمين يا رب العالمين
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-19 ساعت 09:38)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 09:33)reasonable نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 09:19)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 15:01)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 11:51)ebrahim1e نوشته:  کیسهای باقیمانده ایروان

جمعا 97 نفر
یک سری از کیسها هستند که فقط نفر اولشون رفته مصاحبه و بقیه ردی هستند اونها رو باید حذف کنید فکر کنم
ابراهیم جان این اختلافو بلاخره درآوردم
۱- ۶ نفر در وضعیت ردی هستند که شما جزو Ap ها اورده اید و ظاهرا فقط نفر اول به مصاحبه رفته است یا اتفاق دیگری افتاده که ما خبر نداریم چون معمولاوقتی نفر اول ap میخوره همه کیس ap می خورن.
2015AS4633
2015AS4662
2015AS4670
اگر از بچه های مهاجر سرا هستند و اگه امکانش هست دلیلش رو بگن .
۲- یک کیس چهار نفری رو بنده در فایلم 0 زده بودم که تصحیح کردم
۳- شماره کیس 2015AS5176 قبلا کلیر شده است و در سایت هم وجود داره اینو شما باید از لیستتون حذف کنید
مجموعا 90 نفردر صف کلیر ایروان هستند خیرشو ببینی
دلیل اینکه ready نشون میده اینه که اونها احتیاج به چک شدن ندارن و کلیر هستن . فقط نفر اصلی که ap هست باید چک بشه
بچه نوزاد رو چک امنیتی زدن بعدا از بین اینهمه جماعت فقط اینا کلیرن؟ اگر این جوری بود که برای همه باید اینکار رو میکردن ؟

(2015-09-19 ساعت 09:33)reasonable نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 09:19)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 15:01)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-18 ساعت 11:51)ebrahim1e نوشته:  کیسهای باقیمانده ایروان

جمعا 97 نفر
یک سری از کیسها هستند که فقط نفر اولشون رفته مصاحبه و بقیه ردی هستند اونها رو باید حذف کنید فکر کنم
ابراهیم جان این اختلافو بلاخره درآوردم
۱- ۶ نفر در وضعیت ردی هستند که شما جزو Ap ها اورده اید و ظاهرا فقط نفر اول به مصاحبه رفته است یا اتفاق دیگری افتاده که ما خبر نداریم چون معمولاوقتی نفر اول ap میخوره همه کیس ap می خورن.
2015AS4633
2015AS4662
2015AS4670
اگر از بچه های مهاجر سرا هستند و اگه امکانش هست دلیلش رو بگن .
۲- یک کیس چهار نفری رو بنده در فایلم 0 زده بودم که تصحیح کردم
۳- شماره کیس 2015AS5176 قبلا کلیر شده است و در سایت هم وجود داره اینو شما باید از لیستتون حذف کنید
مجموعا 90 نفردر صف کلیر ایروان هستند خیرشو ببینی
دلیل اینکه ready نشون میده اینه که اونها احتیاج به چک شدن ندارن و کلیر هستن . فقط نفر اصلی که ap هست باید چک بشه
بچه نوزاد رو چک امنیتی زدن بعدا از بین اینهمه جماعت فقط اینا کلیرن؟ اگر این جوری بود که برای همه باید اینکار رو میکردن ؟
بی ادبا

کیس با کیس فرق میکنه نمیتونی دوتا کیسو باهم مقایسه کنی
درحالت کلی وقتی کیس کلیر شده واماده باشه برای صدور ویزا ready نشون میده توی سایت.
ولی این کیسها چون نفر اصلیشون هنوز کلیر نشدن نمیتونن ویزا بگیرن ولی ap هم نیستن
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: Janilla ، K.ONE ، حاجی واشنگتن ، farrokh33 ، smpf
(2015-09-20 ساعت 02:37)elima1980 نوشته:  من زیاد به تاپیکها دیگه سر نمیزنم اما مطلب یکی ازدوستان کنجکاو شدم که ببینم از کلیرامسال چه خبر بوده
دریک کلام دوستان من که درآمریکا هستم نکته ای براتون شرح میدم یکی از افتضاح ترین سیستم اداری که درتمام عمرم دیدم شاید بعد ازایران همین ایالت متحده بوده کارمندانی که دچار بیماری وسواس رفتاری هستند وهیچ گونه خلاقیتی درایجاد تصمیم گیری وانجام کار ارباب رجوع ندارند تنها چیزی که یاد گرفتند لبخند زدن وماسمالی کردن کاری که میتونند انجام بدند اما بدلیل ترس از مسولیت انجام نمیدن ودرنهایت تکرار جمله آی ام ساری همین پس هیچ تعجبی نداره اگر میبینید بسیاری از دوستان پروسه لاتاری هرسال دچار مشگل میشوند ازطرفی هم بحران اخیر درخاورمیانه درایجاد این چنین مشگلهایی بی تاثیر نیست حجم فراوان مهاجرین آفریقایی وسومالیایی و******* عراقی وغیر که ازترس آدمخواران به کمیساری عالی پناه بردند فعالیتهای مهاجرتی تحت شعاع قرار داده با این حال سعی کنید تلاش خودتون انجام بدید حتی اگر ممکن هست سفری داشته باشید ومجدد حضوری با سفارت تماس بگیرید بسیاری ازدوستان رو درسالها گذشته دیدم که به سفارت مراجعه کردند ودرلحظات نهایی موفق به دریافت ویزاشدند ممکن بسیاری اصلا تجربیات خودشون دراین سایت درج نکرده باشند اما من شخصا بابسیاری ازاین افراد ازنردیک برخوردداشتم ودرنهایت امیدوارباشید چرخ زمانه همیشه درحرکت هست

سلام و صبحتتون به خير
ممکن است رفتن به سفارت و کردن هر کاري باعٍث برخي تسهيلات برا منقاضيآن سنوات بعد بشه ولي مسلماً هيچ تاثيري تو شرايط بچه هاي امسال نمي کنه. در حقيقت اگر نامه کليري نيامده باشه، يا سفارت به هر دليلي درخواست حضور شما را نداشته باشه، شما از درب حراستي سفارت نمي توني وارد بشي چه برسه به اين که بري و کيست را بررسي کني.
تجربه سال گذشته هم که بچه ها بدون هماهنگي جلو سفارت رفته بودند، با عکس العمل خوشايندي مواجه نشد.
تنها کاري که الان مي تونيم بکنيم فقط انتظار و اميده، وگرنه مطمئناً هر حرکت غير سنجيده با اين اعصابي که برا ماها مونده، فکر کنم شرايط را بدتر کنه. به هر حال هر شخصي مسئول کار و کيس خودشه هر چه که صلاح مي دونه بايد انجام بشه. ولي حتماً کارش بايد سنجيده باشه.
اميد که تو اين مدت باقيمانده، سفارت ها دست بجونبونن و همه را خوشحال کنن.
مطمئناً رفتن به سفارت بدون کلير شدن، ختم به دريافت ويزا نخواهد شد، شک نکنيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Janilla ، SAMBAR ، maryam2020 ، 2015reza ، babak90 ، بابراس ، Jefferson ، farrokh33 ، smpf
دوستان ما آپ بیستم خوردیم, کسی هست که اول صبحی آپ بخوره؟

البته, فکر کنم مال ایمیلی بود که هفته قبل فرستادم
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
سلام به همه دوستان منتظر
مثل اینکه ابوظبی شروع کرده کیسهایی رو که 18 سپتامبر آپ خوردند آپ 20 سپتامبر میزنه
حتما امروز نامه کلیریشون رو هم میزنه.
مبارک باشهههههههههههههههه.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

بچه هایی که 18 ام آپ خوردن, در حال تبدیل شدن به or هستند, مبارکشون باشه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان