کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-20 ساعت 09:16)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:12)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 08:59)Azer نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 08:33)khalilkhah نوشته:  دوستان ما آپ بیستم خوردیم, کسی هست که اول صبحی آپ بخوره؟

البته, فکر کنم مال ایمیلی بود که هفته قبل فرستادم

به هر حال مبارکه، من فکر نکنم آپ ايميلي باشه، چون اونها ظاهراً وقت ندارند اصلاً ايميل چک کنند يا جواب بدن، چه برسه به آپ.
من که مرتبط ايميل مي زنم، بيشتر از يک ماهه که نه آپي خوردم و نه جوابي دريافت کردم.Cool
انشاء ا... که مال شما خير باشه و خبر کلير شدنتون را به زودي بدين.Big GrinBig Grin

خودم هم تعجب کردم درست با or شدن دوستان ما ایمیل دریافت کردیم.

سلام استاد خلیلخواه نبریک میگم بتون امیدوارم در ادامه مسیر مهاجرتتون موفق باشید
یک سوال شما آپ 18 سپتامبر نداشتید و بدون اون کلیر شدید؟؟؟

خیلی ممنون, ولی من یکم مشکوکم, آخه من آپ 18 ام نداشتم, بعد هم یک ایمیل از قبل دارم که جواب ندادند, ولی تعجبم از اینکه که اگر از ایمیله چرا اول صبحی ایمیل زدند!
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: areb1356 ، sunn789 ، mordad ، ebrahim1e ، AliReza.Sh ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa ، بابراس ، farrokh33
(2015-09-20 ساعت 09:24)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 08:59)Azer نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 08:33)khalilkhah نوشته:  دوستان ما آپ بیستم خوردیم, کسی هست که اول صبحی آپ بخوره؟

البته, فکر کنم مال ایمیلی بود که هفته قبل فرستادم

به هر حال مبارکه، من فکر نکنم آپ ايميلي باشه، چون اونها ظاهراً وقت ندارند اصلاً ايميل چک کنند يا جواب بدن، چه برسه به آپ.
من که مرتبط ايميل مي زنم، بيشتر از يک ماهه که نه آپي خوردم و نه جوابي دريافت کردم.Cool
انشاء ا... که مال شما خير باشه و خبر کلير شدنتون را به زودي بدين.Big GrinBig Grin

خیلی ممنون, ولی من یکم مشکوکم, آخه من آپ 18 ام نداشتم, بعد هم یک ایمیل از قبل دارم که جواب ندادند, ولی تعجبم از اینکه که اگر از ایمیله چرا اول صبحی ایمیل زدند!
آقای خلیلخواه
آقا توی ایمیل زده کلیر شدین؟ یا جواب نامتون را داده؟
شما اگه اشتباه نکنم آخرین آپدتتون
14 سپتامبر بود درسته؟
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-09-20 ساعت 08:55)2015reza نوشته:  خوب ديگه خيالمون از بابت امين و سميرا و سمانه و پيمان راحت شد. مباركتون باشه و هوورررووووووررررررررررررررااااااااااااااا

دکتر عزیزم اشتباه نکنم وزیر بهداشت باید باشید که تا الان کلیر نشده اید بجنب عزیز من این هفته نوبت شماست که کلیر بشوید
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: mordad ، 2015reza ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Jefferson ، farrokh33 ، A2000
سلام به همه ی دوستان عزیز مهاجرسرایی

امروز 9 صبح ایمیل پیک آپ برامون اومد.... الهی شکر... انشا الله برای بقیه دوستان هم هر چه سریع تر به لطف خدا بیاد ما دعا میکنیم...

کیس:AS4XXX
1 نفر
مصاحبه: 26 آوریل
آخرین آپدیت شبانه 18 سپتامبر
ایمیل 20 سپتامبر 9 صبح
سربازی: س

توکل به خدا
(2015-09-20 ساعت 09:27)areb1356 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 08:59)Azer نوشته:  به هر حال مبارکه، من فکر نکنم آپ ايميلي باشه، چون اونها ظاهراً وقت ندارند اصلاً ايميل چک کنند يا جواب بدن، چه برسه به آپ.

آقای خلیلخواه
14 سپتامبر بود درسته؟

درسته آخرین آپ من 14 ام بود, ولی امروز 20ام آپ / خوردم, و نمی دونم مال ایمیله یا کلیر شدن, شدم مانند اون کسی که نمی دوست ساعت 11 با یک نفر قرار ملاقات داره یا ساعت 1 با 11 نفر, خدا بخیر بگذرونه, در ضمن هیچ ایمیل کلیری یا پرونده شما در دست بررسیه دریافت نکردم
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: areb1356 ، ebrahim1e ، AliReza.Sh ، babak90 ، SAMBAR ، nimashariat ، mahyaaa ، mari48 ، Jefferson ، hamed shayan ، farrokh33 ، A2000 ، matin86
(2015-09-20 ساعت 09:38)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:27)areb1356 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:12)khalilkhah نوشته:  خودم هم تعجب کردم درست با or شدن دوستان ما ایمیل دریافت کردیم.

آقای خلیلخواه
14 سپتامبر بود درسته؟

درسته آخرین آپ من 14 ام بود, ولی امروز 20ام آپ / خوردم, و نمی دونم مال ایمیله یا کلیر شدن, شدم مانند اون کسی که نمی دوست ساعت 11 با یک نفر قرار ملاقات داره یا ساعت ۱ با 11 نفر, خدا بخیر بگذرونه, در ضمن هیچ ایمیل کلیری یا پرونده شما در دست بررسیه دریافت نکردم

OR داره؟
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ebrahim1e ، SAMBAR ، mahyaaa ، farrokh33
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها
تا ۲۷ سپتامبر به من وقت دادن.
۲۳و ۲۴ هم نوشته تعطیل هستن.
جمعه و شنبه هم نوشته تعطیل هستن.

۱۱ شب ما رو یادتون نره.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
(2015-09-20 ساعت 09:21)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
خدا خواست و شد.
ایمیل کليري همسرم اومد.
ساعت ۱۱ هر شب یادتون نره.
سالم و شاد باشید همتون.

سمیرا خانم خیلی تبریک میگم بهتون. لطفا برای ما هم دعا کنید
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: samirakn ، ebrahim1e ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa ، samane1363 ، Jefferson ، farrokh33
تبریک به همه دوستان کلیر شده و آپ شده و خوشبختی که سفارت ابوظبی بودن
توروخدا برای ما آنکارایی ها خیلی دعا کنید. ما خیلی گناه داریم
امروز شد 304 روز
برای همسرم( محمدرضا) دعا کنید
برای آقا فرهاد دعا کنید (305 روز)
برای همه و همه لطفا
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
تشکر کنندگان: 2015reza ، ehsan_pars ، ebrahim1e ، babak90 ، am1n ، SAMBAR ، bahar101 ، mahyaaa ، samane1363 ، بابراس ، Jefferson ، farrokh33 ، A2000 ، matin86 ، moj21
ما هم امروز آپدیت شدیم ولی صبح طبق معمول هر روز بهشون ایمیل زده بودم ولی جواب ندادن.
شما بهشون ایمیل زدید جناب خلیل خواه؟

در ضمن سعادتی نصیبم شد آقای تیچر رو از نزدیک در ان ام سی ملاقات کنم.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: mordad ، 2015reza ، babak90 ، SAMBAR ، bahar101 ، mahyaaa ، samane1363 ، بابراس ، farrokh33 ، matin86
انرژی مثبت برای آنکارا

آنکارا بجنب دیگه آخه ماها گناه داریم Big GrinBig GrinBig Grin
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: 2015reza ، ehsan_pars ، babak90 ، حاجی واشنگتن ، SAMBAR ، mahyaaa ، samane1363 ، farrokh33
(2015-09-20 ساعت 09:30)am1n نوشته:  سلام به همه ی دوستان عزیز مهاجرسرایی

امروز ۹ صبح ایمیل پیک آپ برامون اومد.... الهی شکر... انشا الله برای بقیه دوستان هم هر چه سریع تر به لطف خدا بیاد ما دعا میکنیم...

کیس:AS4XXX
۱ نفر
مصاحبه: 26 آوریل
آخرین آپدیت شبانه 18 سپتامبر
ایمیل 20 سپتامبر ۹ صبح
سربازی: س

توکل به خدا

مبارکه، انشاء ا... خبر ايميل کليري را هم زود دريافت کنيد.Big GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: mordad ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa ، samane1363 ، farrokh33
ابوظبی فقط ۲۳ و ۲۴ تعطیله
تو نامه کلیری دوستان نوشته
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mordad ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-09-20 ساعت 09:48)bidaad نوشته:  ما هم امروز آپدیت شدیم ولی صبح طبق معمول هر روز بهشون ایمیل زده بودم ولی جواب ندادن.
شما بهشون ایمیل زدید جناب خلیل خواه؟

در ضمن سعادتی نصیبم شد آقای تیچر رو از نزدیک در ان ام سی ملاقات کنم.

آقا مبارکه ، شما هم ديگه آماده پيک آپ ويزا باشيد.Big Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: mordad ، bidaad ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa ، farrokh33
تبریک به همه دوستان کلیر شده
برای ما هم دعا کنید خصوصا وقتی اشک شوق جاری شد
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: babak90 ، حاجی واشنگتن ، SAMBAR ، mahyaaa ، samane1363 ، Jefferson ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان