کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-20 ساعت 09:41)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها
تا ۲۷ سپتامبر به من وقت دادن.
۲۳و ۲۴ هم نوشته تعطیل هستن.
جمعه و شنبه هم نوشته تعطیل هستن.

۱۱ شب ما رو یادتون نره.

مبارکه خانم، به خوشي و ميمنت، اماده حرکت بشيد که راه آمريکا شما را مي خواند.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: mordad ، babak90 ، SAMBAR ، Siamak ، mahyaaa ، samane1363 ، Jefferson
(2015-09-20 ساعت 09:01)Azer نوشته:  آقا تو دبي سه روز عزاي عمومي اعلام شده، به ابوظبی و سفارت آمريکا هم اين برنامه تاثير مي گذاره؟؟؟ آقا مستان که ظاهراً دوني هستن، اگه اين متن را ديدند، مي شه جواب بدن.

عزای عمومی هست ولی تعطیل نیستن.درسایت خوتدم در دبی عزای عمومی اعلام شده.دوستان در دبی هستن نظر بدن.
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-20 ساعت 09:38)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:27)areb1356 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:24)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:16)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:12)khalilkhah نوشته:  خودم هم تعجب کردم درست با or شدن دوستان ما ایمیل دریافت کردیم.

سلام استاد خلیلخواه نبریک میگم بتون امیدوارم در ادامه مسیر مهاجرتتون موفق باشید
یک سوال شما آپ 18 سپتامبر نداشتید و بدون اون کلیر شدید؟؟؟

خیلی ممنون, ولی من یکم مشکوکم, آخه من آپ 18 ام نداشتم, بعد هم یک ایمیل از قبل دارم که جواب ندادند, ولی تعجبم از اینکه که اگر از ایمیله چرا اول صبحی ایمیل زدند!
آقای خلیلخواه
آقا توی ایمیل زده کلیر شدین؟ یا جواب نامتون را داده؟
شما اگه اشتباه نکنم آخرین آپدتتون
14 سپتامبر بود درسته؟

درسته آخرین آپ من 14 ام بود, ولی امروز 20ام آپ / خوردم, و نمی دونم مال ایمیله یا کلیر شدن, شدم مانند اون کسی که نمی دوست ساعت 11 با یک نفر قرار ملاقات داره یا ساعت ۱ با 11 نفر, خدا بخیر بگذرونه, در ضمن هیچ ایمیل کلیری یا پرونده شما در دست بررسیه دریافت نکردم

خليلخواه چه قدر عجول شدي. شما که پروسه را صد بار بهتر از ما مرور کردي، بعضي وقتها پورسه تا 72 ساعت طول مي کشه. ايميلت هم مي ياد، انشاء ا... مبارکهBig Grin
تشکر کنندگان: 2015reza ، لطف اله ، khalilkhah ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa
Yesorno کجايي، درياب رفيقان را
آقا شب گذشته چند تا آپ کليري داريم. نکنه ...... بلهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin،
اگه اين طور باشه من رو سفيد مي شم، که دعام برآورده شده.
تشکر کنندگان: 2015reza ، mordad ، khalilkhah ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa ، samane1363 ، بابراس ، Jefferson
من الان دوبی هستم. پسر ولیعهد دوبی فوت شده. مدارس تعطیل شدن ولی ادارات نه. خیلی بعیده که ابوطبی بخاطر پسر ولی عهد دوبی بخواد تعطیلی اعلام کنه مخصوصا که عید قربان هم هست. شنیدم ممکنه سه شنبه تعطیل باشه ولی اینجا هیج خبری نیست.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: لطف اله ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa ، samane1363 ، بابراس
بچه‌ها
آژانسی تو شیراز سراغ ندارین که فوری انجام بده پیک آپ؟
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-20 ساعت 10:07)bidaad نوشته:  من الان دوبی هستم. پسر ولیعهد دوبی فوت شده. مدارس تعطیل شدن ولی ادارات نه. خیلی بعیده که ابوطبی بخاطر پسر ولی عهد دوبی بخواد تعطیلی اعلام کنه مخصوصا که عید قربان هم هست. شنیدم ممکنه سه شنبه تعطیل باشه ولی اینجا هیج خبری نیست.

آقا ممنون از اطلاع رساني شما.
تشکر کنندگان: babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa ، بابراس
چه جشني به پا كنم اگه خليل خواه كلير بشه. خليل خواه فكر كنم ديگه رفتني شدي داداش. بار و بنديل رو ببند. مربوط به ايميل نيست چون به اينيلت جواب ندادند. ابوظبي خيلي منظم و عالي داره كار مي كنه. از اولين ساعات روز كارمنداش شروع كردند به آپ كردن و فرستادن ايميل ها. حالا اگه انكارا بود تا ٦:٣٠ عصر نگه مي داشتند. حالا فردا كارمنداي آنكارا تعطيلات عيد قربان رو شروع مي كنند. مباركشون باشه.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: mordad ، asal1372 ، khalilkhah ، babak90 ، SAMBAR ، nimashariat ، bahar101 ، mahyaaa ، بابراس ، Jefferson
دوستان اگه لطف کنین امار از تعداد ای پی های باقیمانده هرماه در سفارت ابوظبی ارایه کنند ممنون میشم.
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: SAMBAR
بچه‌ها

۱۱ شب ما رو یادتون نره.

منم اومده بودم همین رو بگم و از استرس درتون بیارم که سمیرا گفت.
متن ایمیل امروزشون زمان تعطیلی رو داشته و اینجوری که بچه ها متن رو واسم فرستادن :
1. تا 27 ام بهشون زمان دادن
2. 23 و 24 ام رو فقط تعطیلن و جمعه و شنبه رو
Please note that we are closed on Fridays and Saturdays and on Sept 23rd and 24th
به عبارتی از اول مهر چهارشنبه تا شنبه ی هفته بعدش چهار روز تعطیلن
پس هرکسی هم فوت شده باشه کاری به کار سفارت نداره

بازم تبریک به بچه های گلمون
(2015-09-20 ساعت 10:10)2015reza نوشته:  چه جشني به پا كنم اگه خليل خواه كلير بشه. خليل خواه فكر كنم ديگه رفتني شدي داداش. بار و بنديل رو ببند. مربوط به ايميل نيست چون به اينيلت جواب ندادند. ابوظبي خيلي منظم و عالي داره كار مي كنه. از اولين ساعات روز كارمنداش شروع كردند به آپ كردن و فرستادن ايميل ها. حالا اگه انكارا بود تا ٦:٣٠ عصر نگه مي داشتند. حالا فردا كارمنداي آنكارا تعطيلات عيد قربان رو شروع مي كنند. مباركشون باشه.

مبارکشون باشه ولی اگه ماهارو کلیر نکنن ایشالا کوفتشون بشه این همه تعطیلات Big Grin
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: 2015reza ، ARSAMNEW ، لطف اله ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa ، samane1363 ، بابراس
(2015-09-20 ساعت 09:30)Radwin نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 08:55)2015reza نوشته:  خوب ديگه خيالمون از بابت امين و سميرا و سمانه و پيمان راحت شد. مباركتون باشه و هوورررووووووررررررررررررررااااااااااااااا

دکتر عزیزم اشتباه نکنم وزیر بهداشت باید باشید که تا الان کلیر نشده اید بجنب عزیز من این هفته نوبت شماست که کلیر بشوید

رادوين جان ما از اينجا مونده و از اونجا رونده شديم. ولي تا آخرين لحظه اميدم رو از دست نمي دم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: mordad ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa
:
(2015-09-20 ساعت 09:11)peyman55 نوشته:  هوووورررااااااااااااااااااااا
ایمیل کلیری منم اومد. برای همتون بهترین بهترینها رو آرزو میکنم و تا کلیر شدن شما تا روز آخر کنارتون هستم.

دمت گرم پيمان، مبارکه. ما را هم از دعاي خيرت بي نصيب نگذار. Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: mordad ، sahar2016 ، imerji ، babak90 ، حاجی واشنگتن ، SAMBAR ، mahyaaa ، peyman55 ، samane1363
(2015-09-20 ساعت 10:10)yesorno نوشته:  
بچه‌ها

۱۱ شب ما رو یادتون نره.

منم اومده بودم همین رو بگم و از استرس درتون بیارم که سمیرا گفت.
متن ایمیل امروزشون زمان تعطیلی رو داشته و اینجوری که بچه ها متن رو واسم فرستادن :
۱. تا 27 ام بهشون زمان دادن
۲. 23 و 24 ام رو فقط تعطیلن و جمعه و شنبه رو
Please note that we are closed on Fridays and Saturdays and on Sept 23rd and 24th
به عبارتی از اول مهر چهارشنبه تا شنبه ی هفته بعدش چهار روز تعطیلن
پس هرکسی هم فوت شده باشه کاری به کار سفارت نداره

بازم تبریک به بچه های گلمون

شما هم آپ شدین دیگه؟
نمیخواین بگین که ما ها حسودسمون نشه؟Wink
ولی بگین که آپ شدین من خودم خیلی خوشحال میشم شما کلیر بشن.Smile
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ebrahim1e ، babak90 ، SAMBAR ، Siamak ، mahyaaa ، samane1363
(2015-09-20 ساعت 10:05)Azer نوشته:  Yesorno کجايي، درياب رفيقان را
آقا شب گذشته چند تا آپ کليري داريم. نکنه ...... بلهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin،
اگه اين طور باشه من رو سفيد مي شم، که دعام برآورده شده.

عاخه شب قبلی که تعطیل بودن اگه تعطیل نبودن که من حتما خبر میدادم
امشبم که معلوم نیست نمیدونم فکر کنم تعطیلن

تازشم من تنبلم تا 9 صبح خوابمBig Grin
9 تا 10 پستایی که فرستادین رو میخونم و جواب پیام خصوصیاتون رو میدم
تازه 10 پست میزارمSad

دعوام نکنین خب
تشکر کنندگان: 2015reza ، AliReza.Sh ، babak90 ، SAMBAR ، Siamak ، mahyaaa ، samane1363 ، بابراس ، Jefferson

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان