کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
ر.ا.ه.وا..ری گ..ش.ت.سرچکن تو گوگل.بگید از طرف فر.جادفر معرفی شدین.نامبر ۱ هستن توکارشون

ما موفق میشیم!!!

باخود اقا مصطفی یا پوریا ر.اه.و.ا.ر.ی صحبت کنید

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: SAMBAR ، farrokh33
سلام و تبریک به همه دوستان کلیر شده
امید عزیز ، سمیرا خانم، سمانه خانم، آريالا پیمان گل و استاد خلیخواه و استاد یس نو
آرزو میکنم بقیه دوستان هم خیلی زود کلیر بشوند
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: Farinaz1e ، Siamak ، SAMBAR ، حاجی واشنگتن ، peyman55 ، samane1363 ، Jefferson ، farrokh33
(2015-09-20 ساعت 10:46)لیدا59 نوشته:  دوستان به نظرتون ما کلییر میشیم ؟؟؟؟؟؟

ليدا خانم، آنكارا بر خلاف ماهاي قبل اين ماه كاملا خاموش بوده، كاملا خاموش. نميشه كه يه سفارت كاملا خاموش باشه. تجربه نشون ميده كه انكارا كيس ها رو جمع مي كنه و يه دفعه گروهي كلير مي كنه. من براي دو روز دوشنبه و سه شنبه اميد زيادي ندارم ، ولي فكر مي كنم در حال جمع بندي براي ليست نهايي هستند. فكر مي كنم كه سه روز آخر خيلي از بچه هاي انكارا رفتني هستند. مطمئن باشين كه اگه اين اتفاق بيرفته، شما قطعا جزو اولين ها خواهيد بود. واقعا سه روز آخر در انكارا خيلي خيلي مهم هست.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، SAMBAR ، babak90 ، mahyaaa ، farrokh33 ، A2000
کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، SAMBAR ، babak90 ، mahyaaa ، farrokh33
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90 ، mordad ، ehsan_pars ، mahyaaa ، farrokh33
لیدا خانم فعلا اوناییکه با خدا جیکو پیک دارن تو اولویتن.اینا وقت خدارو زیادگرفتن ، خدا فعلا داره کاره اونا بررسی میکنه مزاحم کار خدا نشین لطفن[emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90 ، ریحانا ، farrokh33
(2015-09-20 ساعت 10:32)لطف اله نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 08:40)khalilkhah نوشته:  بچه هایی که 18 ام آپ خوردن, در حال تبدیل شدن به or هستند, مبارکشون باشه
آقای خلیل خواه دیشب من سر نمازم یه دفعه اسم شما امد جلو چشمام بخدا به جان دخترم یه دفعه دعاتون کردم ....دیدید کلیر شدید الهی به حق این عید قربان که تو راه هست آقای یس ار نو (چه اسم سختی)آقای قریشی آقای شفت (محمد) ویکی یکی دوستان به حق فاطمه زهرا کلیر بشن .......واقعا کیف میکنم هر روز سر میزنم ومیبینم یکی کلیر شده

آقاي خليلخواه خيلي خيليييييييي تبريك ميگم.انشاالله هر جا كه باشيد موفق باشيد,،.منم مثل خانم لطف اله براي بقيه دوستان ٢٠١٥ از جمله آقاي yes or no shaft و sambar از خداوند بزرگ مي خوام كه همين هفته كلير بشيد,,.دوستان خوبم ما هم تا روز آخو همراهتون هستيم و براتون دعا مي كنيم.
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: 2015reza ، khalilkhah ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، babak90 ، ریحانا ، mahyaaa ، samane1363 ، farrokh33
(2015-09-20 ساعت 09:38)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:27)areb1356 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:24)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:16)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:12)khalilkhah نوشته:  خودم هم تعجب کردم درست با or شدن دوستان ما ایمیل دریافت کردیم.
سلام استاد خلیلخواه نبریک میگم بتون امیدوارم در ادامه مسیر مهاجرتتون موفق باشید
یک سوال شما آپ 18 سپتامبر نداشتید و بدون اون کلیر شدید؟؟؟
خیلی ممنون, ولی من یکم مشکوکم, آخه من آپ 18 ام نداشتم, بعد هم یک ایمیل از قبل دارم که جواب ندادند, ولی تعجبم از اینکه که اگر از ایمیله چرا اول صبحی ایمیل زدند!
آقای خلیلخواه
آقا توی ایمیل زده کلیر شدین؟ یا جواب نامتون را داده؟
شما اگه اشتباه نکنم آخرین آپدتتون
14 سپتامبر بود درسته؟
درسته آخرین آپ من 14 ام بود, ولی امروز 20ام آپ / خوردم, و نمی دونم مال ایمیله یا کلیر شدن, شدم مانند اون کسی که نمی دوست ساعت 11 با یک نفر قرار ملاقات داره یا ساعت ۱ با 11 نفر, خدا بخیر بگذرونه, در ضمن هیچ ایمیل کلیری یا پرونده شما در دست بررسیه دریافت نکردم

دیروز همین موقع ها بود که به جناب خلیل خواه عزیز پیام دادم و حال شون رو جویا شدم. اگه کلیر شده باشن که انشالله کلیر شدن میفهمم که چشمم در جهت اهداف مثبت هم میتونه از شوری ش استفاده کنه ... Big Grin

اگه اوکی بود بیاید خودم تک تک چشم تون بزنم برید ویزا بگیرید ... WinkWinkWink
کار به تنگنا که میرسه ماوراطبیعه جای پاش رو محکم میکنه ... Big Grin
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، 2015reza ، khalilkhah ، SAMBAR ، babak90 ، lotfe.kh ، bahar101 ، mahyaaa ، samane1363 ، Jefferson ، farrokh33 ، A2000 ، moj21
سلام دوستان 2015
روزهای پر تب و تابیه اما همیشه کنار هم راحتتر طی میشه فقط و فقط برای هر شرایطی اماده باشین با امید و برنامه که اگه ایمیل اومد سریع برین واسه ویزا و اگر زبونم لال نیومد بعدش چه برنامه ای دارید خانمهای عزیز یه سفر کوچولو برین گرین کارت رو بگیرین و برگردین میشه با برنامه ریزی واسه همسرتون اقدام کرد
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، babak90 ، mahyaaa ، farrokh33
دوستان این اقا yesiخبری ازش نیستا ناقلا تنها تنها باشه دیگه اینجوریاست داداش

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: SAMBAR ، farrokh33
کاش ما هم یکیمون گرفته بودیم [emoji20] [emoji20]

آخرین آپدیت 19 August

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، khalilkhah ، SAMBAR ، babak90 ، ریحانا ، ehsan_pars ، farrokh33
تبریک ویژه به همه ی دوستان کلیر شده ... روزی باقی دوستان.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
آخرین آپدیت 19 August

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: 2015reza ، SAMBAR ، babak90
(2015-09-20 ساعت 10:29)Azer نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 10:18)mordad نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 10:05)Azer نوشته:  Yesorno کجايي، درياب رفيقان را
آقا شب گذشته چند تا آپ کليري داريم. نکنه ...... بلهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin،
اگه اين طور باشه من رو سفيد مي شم، که دعام برآورده شده.

خوب شما که انقدر مهربونی واسه شوهر (خطرناکهBig Grin ) من هم دعا کنین دیگه. 304 روز شد

مرداد خانم من واسه ليست 78 نفري همگي دعا مي کنم، ولي ارادت خاصي به yes&yes دارم.
انشاء الله شوهر شما هم به زودي کلير مي شه ميرين تاپيک اولين سفر آمريکا.Big Grin

پس ما چي ؟دعا ميكنين يادتون بياد از اكتبر مارو هم دعا كنيد اين انتظار طولاني پايان قشنگي داشته باشه[emoji120][emoji120][emoji120]
تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90 ، farrokh33
(2015-09-20 ساعت 09:40)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:38)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:27)areb1356 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:24)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:16)ebrahim1e نوشته:  سلام استاد خلیلخواه نبریک میگم بتون امیدوارم در ادامه مسیر مهاجرتتون موفق باشید
یک سوال شما آپ 18 سپتامبر نداشتید و بدون اون کلیر شدید؟؟؟

خیلی ممنون, ولی من یکم مشکوکم, آخه من آپ 18 ام نداشتم, بعد هم یک ایمیل از قبل دارم که جواب ندادند, ولی تعجبم از اینکه که اگر از ایمیله چرا اول صبحی ایمیل زدند!
آقای خلیلخواه
آقا توی ایمیل زده کلیر شدین؟ یا جواب نامتون را داده؟
شما اگه اشتباه نکنم آخرین آپدتتون
14 سپتامبر بود درسته؟

درسته آخرین آپ من 14 ام بود, ولی امروز 20ام آپ / خوردم, و نمی دونم مال ایمیله یا کلیر شدن, شدم مانند اون کسی که نمی دوست ساعت 11 با یک نفر قرار ملاقات داره یا ساعت ۱ با 11 نفر, خدا بخیر بگذرونه, در ضمن هیچ ایمیل کلیری یا پرونده شما در دست بررسیه دریافت نکردم

OR داره؟

نه /
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: SAMBAR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان