کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-20 ساعت 09:01)Azer نوشته:  آقا تو دبي سه روز عزاي عمومي اعلام شده، به ابوظبی و سفارت آمريکا هم اين برنامه تاثير مي گذاره؟؟؟ آقا مستان که ظاهراً دوني هستن، اگه اين متن را ديدند، مي شه جواب بدن.
سلام دوست عزیز خیر اینجا از 4 شنبه تعطیله تا شنبه
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، sunn789 ، SAMBAR ، samane1363 ، farrokh33
(2015-09-20 ساعت 11:15)alifarjadfar نوشته:  اقا صفو بهم نزنید اسیاب بنوبت.من ته صفم خدا وکیلی [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30]

ما موفق میشیم!!!

نه ديگه نشد نوبتي باشه كه نوبت ماست ما از اكتبر اينجاييم...[emoji2][emoji2][emoji2]
تشکر کنندگان: babak90 ، mordad ، sunn789 ، SAMBAR ، farrokh33
اقا اینا که هممش تعطیلن پس کی بازن ما اون موقع بیایم[emoji36] [emoji36] [emoji36] [emoji36]

ما موفق میشیم!!!

باشه المیرا خانم بفرمایین خانوما مقدمترن .اصلا من همیشه اخر خوبه راحت شدین[emoji20] [emoji20]

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: babak90 ، mordad ، SAMBAR
یه هورای بزرگ برای همه دوستان که کلیر شدن همه باید جمع کنید یواش یواش از این تاپیک برین من چون دبی هستم آخر همه از این تاپیک می رم. دوستان خلیلخواه، سمیرا و امین تبریک در ادامه راه موفق باشید.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: Siamak ، babak90 ، mordad ، homayoon1972 ، SAMBAR ، samane1363 ، Jefferson ، farrokh33
کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، mordad ، sunn789 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، Farinaz1e
کاش میدونستم از اول ابظبیو انتخاب میکردم.نمیدونستم انکارا سیستم اداریش مثل ایرانه و همش تو پیچن.بخدا راست میگم.ولی من مطمعنم ما گل طلایی میزنیم و اونام روزای اخر رگه ترکیشون میزنه و مارو اپ میکنن

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: sunn789 ، babak90 ، ARSAMNEW ، mordad ، homayoon1972 ، SAMBAR ، ebrahim1e
(2015-09-20 ساعت 11:24)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 11:15)alifarjadfar نوشته:  اقا صفو بهم نزنید اسیاب بنوبت.من ته صفم خدا وکیلی [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30]

ما موفق میشیم!!!

نه ديگه نشد نوبتي باشه كه نوبت ماست ما از اكتبر اينجاييم...[emoji2][emoji2][emoji2]

آخ گفتی المیرا جان شما از اکتبر بعدش ما از دسامبر و آقا فرهاد هم همچنین.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ebrahim1e ، farrokh33
درسته آخرین آپ من 14 ام بود, ولی امروز 20ام آپ / خوردم, و نمی دونم مال ایمیله یا کلیر شدن, شدم مانند اون کسی که نمی دوست ساعت 11 با یک نفر قرار ملاقات داره یا ساعت ۱ با 11 نفر, خدا بخیر بگذرونه, در ضمن هیچ ایمیل کلیری یا پرونده شما در دست بررسیه دریافت نکردم
[/quote]

والا راجع به بقیه قرارات خبری ندارم , باید از مدیر برنامت بپرسی. ولی هر شب ساعت ۱۱ با ما قرار داری. دیر نکنی.
ما دوست داریم
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: babak90 ، mordad ، khalilkhah ، ebrahim1e ، farrokh33
(2015-09-20 ساعت 11:41)mordad نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 11:24)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 11:15)alifarjadfar نوشته:  اقا صفو بهم نزنید اسیاب بنوبت.من ته صفم خدا وکیلی [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30]

ما موفق میشیم!!!

آخ گفتی المیرا جان شما از اکتبر بعدش ما از دسامبر و آقا فرهاد هم همچنین.
ما هم از فوریه

آخرین آپدیت 19 August

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: babak90 ، mordad ، SAMBAR ، h_researcher
شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: mordad ، homayoon1972
(2015-09-20 ساعت 11:42)SAMBAR نوشته:  درسته آخرین آپ من 14 ام بود, ولی امروز 20ام آپ / خوردم, و نمی دونم مال ایمیله یا کلیر شدن, شدم مانند اون کسی که نمی دوست ساعت 11 با یک نفر قرار ملاقات داره یا ساعت ۱ با 11 نفر, خدا بخیر بگذرونه, در ضمن هیچ ایمیل کلیری یا پرونده شما در دست بررسیه دریافت نکردم

والا راجع به بقیه قرارات خبری ندارم , باید از مدیر برنامت بپرسی. ولی هر شب ساعت ۱۱ با ما قرار داری. دیر نکنی.
ما دوست داریم
[/quote]
سامبر عزیز ان شاالله که کلییر شده باشی و مارو خوشحال کنی

آخرین آپدیت 19 August

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، mordad ، SAMBAR ، Farinaz1e ، samane1363
آهااااا حالاااااااا شد... Rolleyes Wink مباااااااارکه

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، mordad ، ریحانا ، homayoon1972 ، SAMBAR ، bahar101 ، peyman55 ، farrokh33
منم از ۲۵ اگوست!!!!! چیبگم از اگوست پدرم دراومد

ما موفق میشیم!!!

به به حاج اقا.حاجی جان چخبرا ؟؟

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: babak90 ، homayoon1972 ، SAMBAR
(2015-09-20 ساعت 11:45)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 11:42)SAMBAR نوشته:  درسته آخرین آپ من 14 ام بود, ولی امروز 20ام آپ / خوردم, و نمی دونم مال ایمیله یا کلیر شدن, شدم مانند اون کسی که نمی دوست ساعت 11 با یک نفر قرار ملاقات داره یا ساعت ۱ با 11 نفر, خدا بخیر بگذرونه, در ضمن هیچ ایمیل کلیری یا پرونده شما در دست بررسیه دریافت نکردم

ما دوست داریم
سامبر عزیز ان شاالله که کلییر شده باشی و مارو خوشحال کنی

[/quote]

ایشالا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: babak90 ، mordad ، SAMBAR
دوستان یه سوال
من امروز از طریق سایت به آنکارا ایمیل زدم ولی هیچ میلی مبنی بر ارسال متنم به آدرس ایمیلم نیومد یادمه قبلا دوستان گفته بودن وقتی از طریق سایت ایمیل میزنیم برامون رسید میاد بچه های انکارا راهنمایی کنین اگه ایمیلم نرفته دو باره ارسال کنم؟
شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، Farinaz1e

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان