کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-20 ساعت 11:48)babak90 نوشته:  دوستان یه سوال
من امروز از طریق سایت به آنکارا ایمیل زدم ولی هیچ میلی مبنی بر ارسال متنم به آدرس ایمیلم نیومد یادمه قبلا دوستان گفته بودن وقتی از طریق سایت ایمیل میزنیم برامون رسید میاد بچه های انکارا راهنمایی کنین اگه ایمیلم نرفته دو باره ارسال کنم؟

نه عزیز.رسید فقط هوده سایت میده بلافاصله رو سایت بعد از سند کردن.همین.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90
(2015-09-20 ساعت 11:26)alifarjadfar نوشته:  اقا اینا که هممش تعطیلن پس کی بازن ما اون موقع بیایم[emoji36] [emoji36] [emoji36] [emoji36]

ما موفق میشیم!!!

باشه المیرا خانم بفرمایین خانوما مقدمترن .اصلا من همیشه اخر خوبه راحت شدین[emoji20] [emoji20]

ما موفق میشیم!!!

انشاالا...كه همه با هم كلير ميشيم...
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، babak90
(2015-09-20 ساعت 11:47)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 11:45)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 11:42)SAMBAR نوشته:  درسته آخرین آپ من 14 ام بود, ولی امروز 20ام آپ / خوردم, و نمی دونم مال ایمیله یا کلیر شدن, شدم مانند اون کسی که نمی دوست ساعت 11 با یک نفر قرار ملاقات داره یا ساعت ۱ با 11 نفر, خدا بخیر بگذرونه, در ضمن هیچ ایمیل کلیری یا پرونده شما در دست بررسیه دریافت نکردم

والا راجع به بقیه قرارات خبری ندارم , باید از مدیر برنامت بپرسی. ولی هر شب ساعت ۱۱ با ما قرار داری. دیر نکنی.
ما دوست داریم
سامبر عزیز ان شاالله که کلییر شده باشی و مارو خوشحال کنی

ایشالا
[/quote]

واااااااااااااااای هورااااااااااااااااااااااااااااااااا
خدارو شکر که شما آپ خوردین
یعنی امروز که تعطیله آنکارایا اومدن سرکار؟
یعنی میشه؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ebrahim1e ، لطف اله ، babak90
(2015-09-20 ساعت 12:01)mordad نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 11:47)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 11:45)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 11:42)SAMBAR نوشته:  درسته آخرین آپ من 14 ام بود, ولی امروز 20ام آپ / خوردم, و نمی دونم مال ایمیله یا کلیر شدن, شدم مانند اون کسی که نمی دوست ساعت 11 با یک نفر قرار ملاقات داره یا ساعت ۱ با 11 نفر, خدا بخیر بگذرونه, در ضمن هیچ ایمیل کلیری یا پرونده شما در دست بررسیه دریافت نکردم

والا راجع به بقیه قرارات خبری ندارم , باید از مدیر برنامت بپرسی. ولی هر شب ساعت ۱۱ با ما قرار داری. دیر نکنی.
ما دوست داریم
سامبر عزیز ان شاالله که کلییر شده باشی و مارو خوشحال کنی

ایشالا

واااااااااااااااای هورااااااااااااااااااااااااااااااااا
خدارو شکر که شما آپ خوردین
یعنی امروز که تعطیله آنکارایا اومدن سرکار؟
یعنی میشه؟
[/quote]

نه من آپ نخوردم پاراگراف بالا مربوط به آقای خلیلخواه هست. احتمالا اشتباه لپی شده
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: لطف اله ، babak90 ، bahar101 ، mordad
تبریک به همه دوستان کلیر شده و با آرزوی داشتن فرداهایی روشن و پر امید در هر جای این کره خاکی که آسمونش همیشه همه جا ابیه. شمام همیشه همه جا شاد و سلامت و دل خوش باشینا
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان: Siamak ، babak90 ، SAMBAR ، mordad ، peyman55 ، samane1363
چه خبر از ابوظبی کسی آپ نشده؟
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: babak90 ، SAMBAR
دوستان عزيز و مديران محترم اگر امكان دارد راهنمايي كنيد بنده رو كه چگونه عكس داخل اين تاپيك ميشود گذاشت

يه عكس جنجالي دارم ولي نميدونم چگونه نشان بدم
(2015-09-20 ساعت 11:23)MASTAN1 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:01)Azer نوشته:  آقا تو دبي سه روز عزاي عمومي اعلام شده، به ابوظبی و سفارت آمريکا هم اين برنامه تاثير مي گذاره؟؟؟ آقا مستان که ظاهراً دوني هستن، اگه اين متن را ديدند، مي شه جواب بدن.
سلام دوست عزیز خیر اینجا از ۴ شنبه تعطیله تا شنبه

ممنون از خبر رساني شما. انشاء ا... خبر کلير تون را زودتر بشنويم.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
بچه‌ها
ممنونم از همه تون از این که بهم تبریک گفتين.
سالم و شاد باشید همتون.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: Siamak ، babak90 ، mordad ، peyman55 ، samane1363 ، SAMBAR
همین سمیرا خانم؟ ممنون؟ این همه دستو جیغ وهورا .!!!! حداقل یه شیرینی نمیدونم نقلی نباتی.ما اینهمه جافشانی کردیماااا!!! بیخیال اشکال نداره برو خدا بهمراهتون مبارکتون باشه بازم[emoji389] [emoji389] [emoji389] [emoji389] [emoji574] [emoji125] [emoji125] [emoji125] [emoji125]

ما موفق میشیم!!!

دوستان چند نفر خداروشکر رفتن انشاله؟؟؟؟

ما موفق میشیم!!!
(2015-09-20 ساعت 09:38)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:27)areb1356 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:24)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:16)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 09:12)khalilkhah نوشته:  خودم هم تعجب کردم درست با or شدن دوستان ما ایمیل دریافت کردیم.

سلام استاد خلیلخواه نبریک میگم بتون امیدوارم در ادامه مسیر مهاجرتتون موفق باشید
یک سوال شما آپ 18 سپتامبر نداشتید و بدون اون کلیر شدید؟؟؟

خیلی ممنون, ولی من یکم مشکوکم, آخه من آپ 18 ام نداشتم, بعد هم یک ایمیل از قبل دارم که جواب ندادند, ولی تعجبم از اینکه که اگر از ایمیله چرا اول صبحی ایمیل زدند!
آقای خلیلخواه
آقا توی ایمیل زده کلیر شدین؟ یا جواب نامتون را داده؟
شما اگه اشتباه نکنم آخرین آپدتتون
14 سپتامبر بود درسته؟

درسته آخرین آپ من 14 ام بود, ولی امروز 20ام آپ / خوردم, و نمی دونم مال ایمیله یا کلیر شدن, شدم مانند اون کسی که نمی دوست ساعت 11 با یک نفر قرار ملاقات داره یا ساعت ۱ با 11 نفر, خدا بخیر بگذرونه, در ضمن هیچ ایمیل کلیری یا پرونده شما در دست بررسیه دریافت نکردم
ش

اقا حل خلیلخواه جان حله مبارکه واقعا دو نفر هستن که به گردن این فروم خیلی حق دارن شما و یسنو
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، yesorno ، babak90 ، khalilkhah ، SAMBAR
(2015-09-20 ساعت 12:38)Aliparto نوشته:  دوستان عزيز و مديران محترم اگر امكان دارد راهنمايي كنيد بنده رو كه چگونه عكس داخل اين تاپيك ميشود گذاشت

يه عكس جنجالي دارم ولي نميدونم چگونه نشان بدم

اول داخل سایت
http://8pic.ir/
یا
http://img7.ir/
آپلود کن

دوم لینک مستقیمش رو بردار

سوم وقتی داری پاسخ می زاری اون بالا یه سری آیکون می بینی یکی از آیکون ها تصویر یه کوه و یه خورشید هستش
اون رو بزن
آدرسو بزار داخلش OK کن Big Grin
پاسخو ارسال کن
تشکر کنندگان: samane1363 ، SAMBAR ، farrokh33
من نميدونم بعضي ويزاشون اومده، نميدونن چه جوري برن دبي، اخه خدا وكيلي اين مشكل شما داريد!!! يك دقت به حال ما كنيد. اونوقت ديگه به دبي رفتن نميگيد مشكل، خدايا ازاين مشكلا نصيب همه بچه هاي كلير نشده بكن، امين
Big Grin
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، Siamak ، babak90 ، samirakn ، SAMBAR ، areb1356 ، m.ghoreishi

سلام به همه دوستان عزیز

تبریک فراوان به دوستان کلیر شده مخصوصا آقای خلیلخواه و Yes Or No عزیز که خیلی زحمت میکشن

امیدوارم بقیه دوستان هم ظرف روزهای آینده کلیر بشن

+++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: babak90 ، ho_tasha ، peyman55 ، samane1363 ، SAMBAR ، Jefferson
بچه ها يس نو ملير شد؟!؟ woooow
Big Grin
تشکر کنندگان: areb1356 ، SAMBAR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان