کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-20 ساعت 11:43)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 11:41)mordad نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 11:24)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 11:15)alifarjadfar نوشته:  اقا صفو بهم نزنید اسیاب بنوبت.من ته صفم خدا وکیلی [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30]

ما موفق میشیم!!!

نه ديگه نشد نوبتي باشه كه نوبت ماست ما از اكتبر اينجاييم...[emoji2][emoji2][emoji2]

آخ گفتی المیرا جان شما از اکتبر بعدش ما از دسامبر و آقا فرهاد هم همچنین.
ما هم از فوریه

پشت سرتون منم،جامو نگه دارید
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mordad ، Siamak
بیاتو چت خصوصیه من بهت بگم

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR
با سلام با آرزوی موفقیت
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,589)
تشکر کنندگان: SAMBAR ، samirakn
لیدرگشت نه!!!!

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: ebrahim1e
سلام دوستان از آنکارا خبری نشد؟
شماره کیس **۴۷/ رویت قبولی 1may / تاریخ مصاحبه 6may /محل مصاحبه آنکارا/ تعداد افراد کیس ۲نفر/ آپدیت ها ۷می هر دونفر/ ۱۹ می هر دو نفر / ۲۲ جولای نفر اول/ ۲۹ جولای هر دو نفر/ ۲۹ جولای دریافت ایمیل کلیری نفر اول/ ۱۰ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست دریافت ویزای نفر اول/8 سپتامبر هردونفر با ایمیل پیگیری /نفر دوم منتظر /سربازی س/ شغل خصوصی/ نفر اول ورود به امریکا 21 ژانویه 2016
تشکر کنندگان: SAMBAR
(2015-09-20 ساعت 08:33)khalilkhah نوشته:  دوستان ما آپ بیستم خوردیم, کسی هست که اول صبحی آپ بخوره؟

البته, فکر کنم مال ایمیلی بود که هفته قبل فرستادم

سلام مبارکتون باشه همیشه دعاتون میکنم انشالله امروز وفردا کلییرید تو رو خدا فکر پیک آپ باشین وخرید بلیط بسلامتی
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، Jefferson ، آزاده_امین
(2015-09-20 ساعت 13:38)maryam2020 نوشته:  سلام دوستان از آنکارا خبری نشد؟

آنکارا تعطیله امروز
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: Siamak ، SAMBAR ، آزاده_امین
باور کنید وقتی پست دوستان رو میخونم و میبینم که همه به فکر هم هستید افتخار میکنم که تو جمع شما هستم وقتی میبینم دوستان عزیزم و حتی بچه های ۲۰۱۶اسمم رو مینویسند و برامون دعا میکنند احساس غرور میکنم و میگم خدایا شکرت که من و فرستادی این تاپیک.
ضمنامن اسم سمیرا و سمانه و پیمان و امین و استاد خلیل خواه رو از لیست رو یخچال پاک کردم و هر چقدر هم که خواهش کنید اضافتون نمیکنم مبارک همتون باشه ویزا قشنگه.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
ر.ا.ه.و.ا.ر.ی.گ.ش.ت.پیکاپ.خیلی.قوین

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: َalikh ، ebrahim1e ، SAMBAR
با تشکر از دوستانی که ابراز محب کردن, ولی تا حالا که هیچ خبری نیست جز یک آپ کله صبحی مزین به /
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ebrahim1e ، mordad ، 2015reza ، mahyaaa ، SAMBAR ، samane1363 ، Jefferson
(2015-09-20 ساعت 13:26)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 13:24)samirakn نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 13:02)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  من نميدونم بعضي ويزاشون اومده، نميدونن چه جوري برن دبي، اخه خدا وكيلي اين مشكل شما داريد!!! يك دقت به حال ما كنيد. اونوقت ديگه به دبي رفتن نميگيد مشكل، خدايا ازاين مشكلا نصيب همه بچه هاي كلير نشده بكن، امين

دوست عزیز
شفاف بگو Big Grin
این بعضی ها کيا هستن؟!Big Grin

دوست اقا ابراهیم خخخBig Grin

والا به خدا . ماها کلیر شیم سینه خیز تا آنکارا مجبور باشیم میریم. پاشید برید ویزا رو بگیریییییییییییییییییییییییییییییییییییین Smile
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، homayoon1972 ، SAMBAR ، violets ، آزاده_امین
(2015-09-20 ساعت 13:24)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان
یکی از دوستای منم که مهاجر سرا نیست از ابوظبی کلیر شده
کسی از آزانسهای اصفهان واسه پیک آپ جایی را سراغ نداره
این دوست من نمیدونه چیکار کنه به منم زنگ زد منم اطلاعاتی نداشتم بش بدم
لطفا اگه کسی آژانسی در اصفهان سراغ داره یا میتونه کمکی بکنه لطفا اعلام کنه آخه با این تعطیلی های آخر هفته نمیدونه چیکار کنه
ممنون از لطف همگی

دارالترجمه جواد اکبری توی نظر
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
(2015-09-20 ساعت 13:44)alifarjadfar نوشته:  ر.ا.ه.و.ا.ر.ی.گ.ش.ت.پیکاپ.خیلی.قوین

ما موفق میشیم!!!
دوست عزیز
این آدرسی که می دی با مدیریت آقای راهواری ولی اسمش پارک سفر، من زنگيدم میگن فقط تو کار ترکیه هس. حالا اگه اشتباه میکنم بگید.

آدرس دفتر تهران : آژانس پارک سفر

تهران ، روبروی پارک ملت ، بالاتر از بازار صفویه ، ساختمان صورتی شماره 2665 طبقه سوم واحد 20

تلفن : 22020457
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
خيلي مباركه.من از ديروز نبودم الان كه اومدم از خوشحالي گريم گرفت.تبريم فراوان به دوستان عزيز.ما رو هم دعا كنيد.
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mordad ، homayoon1972 ، hasanhamedi2000 ، SAMBAR ، آزاده_امین
(2015-09-20 ساعت 13:44)SAMBAR نوشته:  باور کنید وقتی پست دوستان رو میخونم و میبینم که همه به فکر هم هستید افتخار میکنم که تو جمع شما هستم وقتی میبینم دوستان عزیزم و حتی بچه های ۲۰۱۶اسمم رو مینویسند و برامون دعا میکنند احساس غرور میکنم و میگم خدایا شکرت که من و فرستادی این تاپیک.
ضمنامن اسم سمیرا و سمانه و پیمان و امین و استاد خلیل خواه رو از لیست رو یخچال پاک کردم و هر چقدر هم که خواهش کنید اضافتون نمیکنم مبارک همتون باشه ویزا قشنگه.
وای آقا جون مادرت ما رو پاک نکن.
تا زمانی که ویزا رو ندیدم تو پاس همسرم باورش سخته. ما هنوز موندیم چه جوری بريم دبی...

۲ ستان ما رو هم دعا کنید کماکان
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، samane1363 ، SAMBAR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان