کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
خب دیگه من اصلا حرفی نمیزنم اینجوری با احساساته یه برنده گرین کارت برخورد میکنید دیگه اصلن میرم حالا میبینی .[emoji40] [emoji40] [emoji40] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113]

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: s.zare ، yesorno ، areb1356 ، Farinaz1e ، SAMBAR
تبریک به دوستان کلیر شده مخصوصا yesorno
برای ما ایمیل اومده که پروندتون تحت بررسیه. پس آپدیت بدون ایمیل صبح الکی بوده.
عجیبش اینه که یک ایمیل دیگه هم اومده و نوشته
We have not yet received her case. We will email you with the appointment packet once we have it.

نمیدونم این دیگه ایمیل کی بوده برا ما فرستادن. شاهکارن این سفارتیا! شاهکار !
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: yesorno ، Farinaz1e ، mahyaaa ، SAMBAR
فقط بزارین اخرین هوووورارم بگم بعدش میرم بخداااا هوووووورررررا.اخیش دلم خنک شد بای دوستان خداحافظ ما رفتیم دیگه از دستم راحت میشیددد خداحفظ اگربار گران بودیمو رفتیم [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113]

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: yesorno ، areb1356 ، Farinaz1e ، ebrahim1e ، SAMBAR
(2015-09-20 ساعت 14:30)yesorno نوشته:  اعتراف
این یارو YesOrNo یه مدته کلیر شده، گفتم بهتون خبر بدم که

دم همتون گرم نفس همتون حقه و اگه دل پاک شماها واسم دعایی نکرده بود من هنوز تو لیستتون بودم

مرسی از تک تکتون و ممنون از محبت همتون

چرا نگفتم؟ چون خیال کردم یه شادی زود گذر تاپیک رو میگیره بعد میگین این کلیر شد رفت هوامونو نداره دیگه، پیش خودم گفتم بزار طبق روال قبل عمل کنم و روزی ک همتون کلیر شدین منم بگم.

بس که ناقلایین فهمیدین خب

اونایی هم که پست گذاشتن گفتن کلیر شدی و جواب ندادم حمل بر بی ادبی نزارین، من به لطف خود شماها کلیر شدم. پخواستم دروغی بگم.

بازم مرسی و شک نکنین بیشتر از پیش تو ده روز آخر کنارتون هستم و همتون رو از تاپیک بیرون میکنم،بعدش تازه تو تاپیک سفر اول رو سرتون خراب میشم

اینم ی کیس با فوق لیسانس رشته ی فوق حساس با شغل فوق حساس که خدمتش س پ ا ه بوده .....

فرداشبم احتمالا یه عالمه هورررااااااااااا داریم خداکنه اتفاق بیفته فقط

مرسی مرسی مرسی از تک تکتون و بخصوص شما هایی که خودتون میدونین به پاکی دل شما من کلیر شدم و خدا رو سفیدتون کرده، خیلی ماهین همتون

هورا خیلی مبارک باشه آقا خیلی خیلی خوشحال شدم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: yesorno ، mahyaaa ، marya.1 ، SAMBAR ، 123a ، آزاده_امین
(2015-09-20 ساعت 14:25)s.zare نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 14:18)alifarjadfar نوشته:  خبرشو رو پست بذارین هرکی صحبت کردباهاش من دیگه مخم نمیکشه واقعا بچه ها خل شدم رفت والا[ [emoji102] [emoji102]

ما موفق میشیم!!!
-----------------------------------------------------------------
آقای فرجادفر خدایی شما هفت ماهه به دنیا نیومدین؟
بابا یکم صبر داشته باش از هر ۱۰ تا پست ۷تاش مال شماست.
هممون ویزا رو میگیریم شک نداشته باش.:ShyRolleyes
خدا با صابرینه.Tongue

وای خدای من مردم از خنده از دست این علی SmileSmileSmileSmile
هفت ماهه را خوب امدی
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، آزاده_امین
(2015-09-20 ساعت 14:50)bidaad نوشته:  تبریک به دوستان کلیر شده مخصوصا yesorno
برای ما ایمیل اومده که پروندتون تحت بررسیه. پس آپدیت بدون ایمیل صبح الکی بوده.
عجیبش اینه که یک ایمیل دیگه هم اومده و نوشته
We have not yet received her case. We will email you with the appointment packet once we have it.

نمیدونم این دیگه ایمیل کی بوده برا ما فرستادن. شاهکارن این سفارتیا! شاهکار !
------------------------------------------------
برادر من این بدبختها رو اینقدر ایمیل پیچ کردین خوب قاطی میکنند دیگهههههه چه انتظاری واقعا از این خنگهای single task دارید.Big Grin
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: mahyaaa ، 2015reza ، SAMBAR ، APOLO5321

دم همتون گرم نفس همتون حقه و اگه دل پاک شماها واسم دعایی نکرده بود من هنوز تو لیستتون بودم

چرا نگفتم؟ چون خیال کردم یه شادی زود گذر تاپیک رو میگیره بعد میگین این کلیر شد رفت هوامونو نداره دیگه، پیش خودم گفتم بزار طبق روال قبل عمل کنم و روزی ک همتون کلیر شدین منم بگم.

اونایی هم که پست گذاشتن گفتن کلیر شدی و جواب ندادم حمل بر بی ادبی نزارین، من به لطف خود شماها کلیر شدم. پخواستم دروغی بگم.

بازم مرسی و شک نکنین بیشتر از پیش تو ده روز آخر کنارتون هستم و همتون رو از تاپیک بیرون میکنم،بعدش تازه تو تاپیک سفر اول رو سرتون خراب میشم

اینم ی کیس با فوق لیسانس رشته ی فوق حساس با شغل فوق حساس که خدمتش س پ ا ه بوده .....

مرسی مرسی مرسی از تک تکتون و بخصوص شما هایی که خودتون میدونین به پاکی دل شما من کلیر شدم و خدا رو سفیدتون کرده، خیلی ماهین همتون

هوررررررااااا واقعا خوشحال شدم به شادي ودل خوش
تبريك تبريك ......
مباركتون باشه
تشکر کنندگان: yesorno ، mahyaaa ، Siamak ، SAMBAR
(2015-09-20 ساعت 14:48)ho_tasha نوشته:  

yes or no عزیز آقا داشتی میرفتی یا هر کاری کردی پاسو برسونی به امارت هوای خانوم سمیرا رو هم داشته باش بنده خدا خیلی نگرانه.
از صمیم قلب بهت تبریک میگم.

تبریک می گم واقعا خوشحال شدم برای ما هم دعا کنید لطفا آمار کسانی که کلیر شدن جدیدا رو بذارید و پیش بینی کنید
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: mahyaaa ، yesorno ، Farinaz1e ، mordad ، SAMBAR
(2015-09-20 ساعت 14:53)alifarjadfar نوشته:  فقط بزارین اخرین هوووورارم بگم بعدش میرم بخداااا هوووووورررررا.اخیش دلم خنک شد بای دوستان خداحافظ ما رفتیم دیگه از دستم راحت میشیددد خداحفظ اگربار گران بودیمو رفتیم

ما موفق میشیم!!!
-----------------------------------------
آقا شما با این روح لطیف حیف بری بلاد کفر با این آدم آهنیها زندگی کنیBig GrinBig Grin
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: Farinaz1e ، ebrahim1e ، mordad ، SAMBAR ، APOLO5321 ، آزاده_امین
سلام من همسر سجاد دالم بیشتر پستای اینجا رو من میذارم نه آقا...
هرجور نگاه میکنن میبینم از قدیمیهای ابوظبی فقط ما موندیم ....همه رفتن...حالا گناه ما چی بوده و کجا خطا کردیم نمیدونم....ولی واقعا این همه انتظار و استرس و ناراحتی و گریه حق ما نیست....
خییییییییییییلی خسته شدیم....
ببخشید که بازم پست مایوسانه گذاشتم اگه از وضعیت زندگی ما اطلاع داشتید بهمون حق میدادید.
(2015-09-20 ساعت 14:53)aria802 نوشته:  

هورا خیلی مبارک باشه آقا خیلی خیلی خوشحال شدم

از صميم قلب خوشحال شدم براتون البته من صبح تاحالا ميدونم چون ابراهيم بهم گفت اميدوارم شاهد خوشحالي همه دوستان در تاپيك باشيم.موفق باشيد دوست عزيز
نفر دوم كيس ebrahim1e
Cool
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mordad ، SAMBAR ، yesorno ، mahyaaa
البته من صبح تبریکم را به یس نو عزیز گفتم تو پی وی اما بازم اینجا واسش یک هورای بلند میکشم
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووزا به یس نو
انشالله بقیه دوستان هم کلیر بشند
تشکر کنندگان: Farinaz1e ، bahar101 ، mordad ، ARSAMNEW ، 2015reza ، SAMBAR ، yesorno ، samane1363 ، mahyaaa ، farrokh33 ، آزاده_امین ، moj21 ، M.d
(2015-09-20 ساعت 14:58)سجاد دال نوشته:  سلام من همسر سجاد دالم بیشتر پستای اینجا رو من میذارم نه آقا...
هرجور نگاه میکنن میبینم از قدیمیهای ابوظبی فقط ما موندیم ....همه رفتن...حالا گناه ما چی بوده و کجا خطا کردیم نمیدونم....ولی واقعا این همه انتظار و استرس و ناراحتی و گریه حق ما نیست....
خییییییییییییلی خسته شدیم....
ببخشید که بازم پست مایوسانه گذاشتم اگه از وضعیت زندگی ما اطلاع داشتید بهمون حق میدادید.

نه، پرچمدار ابوظبی ما و خانم s.zare هستیم. الان 280 روزه که منتظریم. از 14 دسامبر 2014
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: Farinaz1e ، areb1356 ، SAMBAR ، yesorno ، mahyaaa ، A2000
(2015-09-20 ساعت 14:53)alifarjadfar نوشته:  فقط بزارین اخرین هوووورارم بگم بعدش میرم بخداااا هوووووورررررا.اخیش دلم خنک شد بای دوستان خداحافظ ما رفتیم دیگه از دستم راحت میشیددد خداحفظ اگربار گران بودیمو رفتیم [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [emoji113] [] ]
ما موفق میشیم!!!

نه علی نروووووووووووووووووووووو
همینجا بمون تازه داشتیم بت عادت میکردیم
بممممممممممممممممممممممممممون Smile
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR
تبریک به جناب یس نو .واقعا حقتون بود ممنون از زحمات همیشگیتون.دوستان کسی میاونه امار ابوظبی رو بده اخرین تغییرات و تعداد کیسهای باقیمانده ای پی .ممنون
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، yesorno ، mahyaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان