کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان پیشنهاد میکنم نرم افزار Rosetta Stone رو ازwww.irlanguage.com/ دانلود کنید بزنید روی کامپیوتر این روزها که انتظار سخت شده برای وقت کشی عالیهههههههههه . به زبانتون هم خیلی کمک میکنه . نرم افزار جإلبیه برخلاف بقیه نرم افزارهای دیگه اصلا خسته کننده نیست . خیلی از مکاتبه های روزمره و کاربردی توی بخش listening و speaking داره.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mordad ، SAMBAR ، yesorno ، ARSAMNEW ، samane1363 ، mahyaaa ، آزاده_امین ، A2000
(2015-09-20 ساعت 15:01)bidaad نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 14:58)سجاد دال نوشته:  سلام من همسر سجاد دالم بیشتر پستای اینجا رو من میذارم نه آقا...
هرجور نگاه میکنن میبینم از قدیمیهای ابوظبی فقط ما موندیم ....همه رفتن...حالا گناه ما چی بوده و کجا خطا کردیم نمیدونم....ولی واقعا این همه انتظار و استرس و ناراحتی و گریه حق ما نیست....
خییییییییییییلی خسته شدیم....
ببخشید که بازم پست مایوسانه گذاشتم اگه از وضعیت زندگی ما اطلاع داشتید بهمون حق میدادید.

نه، پرچمدار ابوظبی ما و خانم s.zare هستیم. الان 280 روزه که منتظریم. از 14 دسامبر ۲۰۱۴

نااميد نباش دوست عزيز انشااله اين هفته تلافي چند ماه انتظار در مياد و شاهد خوشحالي شما و بقيه دوستان خواهيم بود
نفر دوم كيس ebrahim1e
Cool
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، areb1356 ، mordad ، SAMBAR ، nara ، mahyaaa ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، آزاده_امین
(2015-09-20 ساعت 14:53)aria802 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 14:30)yesorno نوشته:  اعتراف
این یارو YesOrNo یه مدته کلیر شده، گفتم بهتون خبر بدم که

دم همتون گرم نفس همتون حقه و اگه دل پاک شماها واسم دعایی نکرده بود من هنوز تو لیستتون بودم

مرسی از تک تکتون و ممنون از محبت همتون

چرا نگفتم؟ چون خیال کردم یه شادی زود گذر تاپیک رو میگیره بعد میگین این کلیر شد رفت هوامونو نداره دیگه، پیش خودم گفتم بزار طبق روال قبل عمل کنم و روزی ک همتون کلیر شدین منم بگم.

بس که ناقلایین فهمیدین خب

اونایی هم که پست گذاشتن گفتن کلیر شدی و جواب ندادم حمل بر بی ادبی نزارین، من به لطف خود شماها کلیر شدم. پخواستم دروغی بگم.

بازم مرسی و شک نکنین بیشتر از پیش تو ده روز آخر کنارتون هستم و همتون رو از تاپیک بیرون میکنم،بعدش تازه تو تاپیک سفر اول رو سرتون خراب میشم

اینم ی کیس با فوق لیسانس رشته ی فوق حساس با شغل فوق حساس که خدمتش س پ ا ه بوده .....

فرداشبم احتمالا یه عالمه هورررااااااااااا داریم خداکنه اتفاق بیفته فقط

مرسی مرسی مرسی از تک تکتون و بخصوص شما هایی که خودتون میدونین به پاکی دل شما من کلیر شدم و خدا رو سفیدتون کرده، خیلی ماهین همتون

هورا خیلی مبارک باشه آقا خیلی خیلی خوشحال شدم
خوب خداروشکر من یکی واقعا خوشحال شدم البته برای همه دوستانی که کلییر شدند ظرف این مدت خوشحال شدم چون همه ما تویه شرایط تقریبا یکسانی هستیم اینطوری خودمون رو به کلییری نزدیکتر می بینیم امیدوارم مهاجرت براتون بهترین اتفاق اخیر باشه و موفق باشید
تشکر کنندگان: mordad ، ebrahim1e ، SAMBAR ، yesorno ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، آزاده_امین
yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز
کجایی PV تو چک کن خانوم سمیرا منتظر هست
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,589)
تشکر کنندگان: SAMBAR ، yesorno ، ebrahim1e ، mahyaaa ، ehsan_pars ، mordad ، Jefferson

دم همتون گرم نفس همتون حقه و اگه دل پاک شماها واسم دعایی نکرده بود من هنوز تو لیستتون بودم

چرا نگفتم؟ چون خیال کردم یه شادی زود گذر تاپیک رو میگیره بعد میگین این کلیر شد رفت هوامونو نداره دیگه، پیش خودم گفتم بزار طبق روال قبل عمل کنم و روزی ک همتون کلیر شدین منم بگم.

اونایی هم که پست گذاشتن گفتن کلیر شدی و جواب ندادم حمل بر بی ادبی نزارین، من به لطف خود شماها کلیر شدم. پخواستم دروغی بگم.

بازم مرسی و شک نکنین بیشتر از پیش تو ده روز آخر کنارتون هستم و همتون رو از تاپیک بیرون میکنم،بعدش تازه تو تاپیک سفر اول رو سرتون خراب میشم

اینم ی کیس با فوق لیسانس رشته ی فوق حساس با شغل فوق حساس که خدمتش س پ ا ه بوده .....

مرسی مرسی مرسی از تک تکتون و بخصوص شما هایی که خودتون میدونین به پاکی دل شما من کلیر شدم و خدا رو سفیدتون کرده، خیلی ماهین همتون

خیلی خیلی تبریک خدمت اقای yes or noمن بیشتر از همه نگران شما بودم.چون شما برای راهنمایی بقیه افراد خیلی زحمت کشیدید.این پاداش کمک شما به دیگران هست.مبارکتون باشه.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: SAMBAR ، yesorno ، mahyaaa ، mordad ، behjan ، لطف اله ، آزاده_امین ، matin86
(2015-09-20 ساعت 15:16)ho_tasha نوشته:  yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز yesorno عزیز
کجایی PV تو چک کن خانوم سمیرا منتظر هست
آقا تبریکات ما رو هم پذیرا باشید. من پیغام دادم ببینم می تونید کاری کنید پاس من ۳ شنبه سفارت باشه؟ البته من شيرازم، شما تهرانSad
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: yesorno ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، mordad
(2015-09-20 ساعت 15:13)marya.1 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 14:53)aria802 نوشته:  

هورا خیلی مبارک باشه آقا خیلی خیلی خوشحال شدم
خوب خداروشکر من یکی واقعا خوشحال شدم البته برای همه دوستانی که کلییر شدند ظرف این مدت خوشحال شدم چون همه ما تویه شرایط تقریبا یکسانی هستیم اینطوری خودمون رو به کلییری نزدیکتر می بینیم امیدوارم مهاجرت براتون بهترین اتفاق اخیر باشه و موفق باشید
خیلی تبریک میگم آقاس yesandyes دیگه no نداره ...لطفا یه تحلیلی هم درباره انکارا بدید ما 2016 ها سربازی س نگرانیم که چرا انکارا رو انتخاب کردیم...و امیدواریم دوستان انکارایی هم خبرهای خوبی بدن
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
تشکر کنندگان: yesorno ، SAMBAR ، mahyaaa ، ehsan_pars ، آزاده_امین
(2015-09-20 ساعت 13:44)SAMBAR نوشته:  باور کنید وقتی پست دوستان رو میخونم و میبینم که همه به فکر هم هستید افتخار میکنم که تو جمع شما هستم وقتی میبینم دوستان عزیزم و حتی بچه های ۲۰۱۶اسمم رو مینویسند و برامون دعا میکنند احساس غرور میکنم و میگم خدایا شکرت که من و فرستادی این تاپیک.
ضمنامن اسم سمیرا و سمانه و پیمان و امین و استاد خلیل خواه رو از لیست رو یخچال پاک کردم و هر چقدر هم که خواهش کنید اضافتون نمیکنم مبارک همتون باشه ویزا قشنگه.

دوست عزیز، آقای sambar عزیز ، منم خیلی بهتون تبریک میگم میدونم که شما هم به جمع کلیری ها پیوستی
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، آزاده_امین
خوب دوستان عزیز
ببینم نفرات بعدی این لیست کیا هستند روشون رنگ سبز بپاشم Big Grin

[عکس: J1E68.jpg]

توضیح:
توی کیسهای نصفه یکسری توی سیاک هستند که نفر اصلی گرفته و یکی از نفرات Ready موندن. فکر کنم این کیسها دیگه ویزایی نداشته باشه
توضیح 2:
تاریخ اون بالا رو خودتون 20 سپتامبر بخونین Cool
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ليلا ١٣٩٤ ، ebrahim1e ، SAMBAR ، mahyaaa ، mordad ، Jefferson ، matin86
خانم,آقای سجاد شما حتی اگه زتدگی ۲۰هم داشته باشید کاملا حق دارید که برای این موضوع ناراحت باشید و خسته بشید چون واقعا زندگی آدم داغون میشه. ما برای گوش کردن به درد دلهای همدیگه اینجا هستیم پس اصلا خودتون رو ناراحت نکنید.فقط امید داشته باشید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: samane1363 ، yesorno ، nara ، mahyaaa ، ehsan_pars ، ebrahim1e ، 2015reza ، mordad ، آزاده_امین ، A2000
(2015-09-20 ساعت 15:23)areb1356 نوشته:  خوب دوستان عزیز
ببینم نفرات بعدی این لیست کیا هستند روشون رنگ سبز بپاشم Big Grin

[عکس: J1E68.jpg]

توضیح:
توی کیسهای نصفه یکسری توی سیاک هستند که نفر اصلی گرفته و یکی از نفرات Ready موندن. فکر کنم این کیسها دیگه ویزایی نداشته باشه

ممنون از بابت رتبه اي كه بهم دادين من رتبم كم بود نتونستم بهتون رتبه بدمSadSadSad
نفر دوم كيس ebrahim1e
Cool
تشکر کنندگان: areb1356 ، SAMBAR ، nara ، ebrahim1e

سلام دوستان عزیز پیشکسوت

یه سوال داشتم از خدممتون میدونم که اینجا تاپیک کلیرنس هست ولی یه جورایی اینجا الان پر بازدیدترین تاپیک هست گفتم اینجا بپرسم که دوستان ما( بچه های 2016 ) رو راهنمایی کنند.

آیا کسی بوده تو سال 2015 که سربازی رفته باشه و ویزای یکضرب گرفته باشه؟

ممنون از راهنماییتون
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: SAMBAR ، behjan ، matin86
سمانه خانم ازتون خیلی متشکرم ولی من کلیر نشدم حتی یه اپ درست و حسابی هم ندارم ارزو میکنم که تک تک روزهای زندگیتون به اندازه امروز و حتی بیشتر شاد باشه.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
تشکر کنندگان: samane1363 ، hadir ، Farinaz1e ، nara ، mahyaaa ، mordad ، آزاده_امین
اقایون خانمها
همگی مبارکتون باشه بقیه هم منتظر باشن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، ebrahim1e ، samane1363 ، mordad ، ARSAMNEW ، Jefferson ، آزاده_امین
(2015-09-20 ساعت 15:29)Siamak.k نوشته:  
سلام دوستان عزیز پیشکسوت

یه سوال داشتم از خدممتون میدونم که اینجا تاپیک کلیرنس هست ولی یه جورایی اینجا الان پر بازدیدترین تاپیک هست گفتم اینجا بپرسم که دوستان ما( بچه های ۲۰۱۶ ) رو راهنمایی کنند.

آیا کسی بوده تو سال ۲۰۱۵ که سربازی رفته باشه و ویزای یکضرب گرفته باشه؟

ممنون از راهنماییتون

نه متاسفانه فقط کافی که از پرچم رد بشی تا بری تو این پروسه مسخره.
تشکر کنندگان: Siamak ، nara ، mahyaaa ، ebrahim1e

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان