کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-20 ساعت 15:30)SAMBAR نوشته:  سمانه خانم ازتون خیلی متشکرم ولی من کلیر نشدم حتی یه اپ درست و حسابی هم ندارم ارزو میکنم که تک تک روزهای زندگیتون به اندازه امروز و حتی بیشتر شاد باشه.

ممنون بابت رتبه به محض اينكه رتبم 5تا شد بهتون رتبه ميدم
نفر دوم كيس ebrahim1e
Cool
تشکر کنندگان: mahyaaa ، areb1356 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، mordad
سلام گرم من به شما کلیری های عزیز
سمانه ،سمیرا ،پیمان ،امین ،استاد خلیلخواه ،وyes or no ،عزیزان ،مارودرشادی خودتون سهیم بدونید .به خود خدا خیلی خوشحال شدم .براتون آرزوی سعادت میکنم درپناه حق باشیدماروهم بسیار دعاکنید .
شماره کیس ***5 as
تعدادافراد کیس 3نفر(شماره 1 نفر اصلی )
سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه 4 جون
شغل نفر اصلی کارمند وضعیت سربازی س
نتیجه مصاحبه AP ،آبدیت ها 10 جولای ،15،17،20 آگست ،1سپتامبر >باایمیل پیگری
خدایاهرچه به صلاح ماست آن شود
تشکر کنندگان: mahyaaa ، yesorno ، samirakn ، samane1363 ، ho_tasha ، SAMBAR ، ebrahim1e ، marya.1 ، آزاده_امین ، Jefferson ، matin86
خداکنه امشب وفرداهم برا ما آنکارایی ها خبرای خوب باشه وخستگی این تابستان سخت ازتن هممون دربیاد .......آمین
شماره کیس ***5 as
تعدادافراد کیس 3نفر(شماره 1 نفر اصلی )
سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه 4 جون
شغل نفر اصلی کارمند وضعیت سربازی س
نتیجه مصاحبه AP ،آبدیت ها 10 جولای ،15،17،20 آگست ،1سپتامبر >باایمیل پیگری
خدایاهرچه به صلاح ماست آن شود
دوستان عزیزم،
ما تا ۳۰ سپتامبر هرلحظه رو به دعا میشینیم واسه اینکه همه بچه های امسال کلیر بشند و همه دلشون شاد بشه
Sambar, bidad, s.zare, سجاد دال, khalilkhah, mastan, shaft, لیدا59, azer, reza2015, aria802, mordad, arsamnew, manamehr, mehrdad_123, areb1356, satan, maryam2020 ,...قریشی عزیز , zohrehm, ...ebrahim , ali farjadfar,nara ,ehsanalavi, ehsan-pars, parsa 84, violet, setayesh, aliparto, ali-bf1, farinaz, لیلی94 , بابراس هنرمند, marya.1, babak90, parastoo23, elmira esteghbal, jefferson, sunnyday, mohsen64, parsa.pormand , minan, sushiant, صابری, sunn789, miip, vahid.sa , hamidrezamg
اگه کسی از قلم افتاد بگید اضافه کنیم
به امید شاد شدن دل تمام دوستان ذکر شده
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: nara ، SAMBAR ، ehsan_pars ، aria802 ، Azer ، ebrahim1e ، 2015reza ، mordad ، Farinaz1e ، ARSAMNEW ، ehsanalavy ، MASTAN1 ، marya.1 ، m.ghoreishi ، Jefferson ، sunn789 ، asal1372 ، M.d
(2015-09-20 ساعت 15:00)Farinaz1e نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 14:53)aria802 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 14:30)yesorno نوشته:  اعتراف
این یارو YesOrNo یه مدته کلیر شده، گفتم بهتون خبر بدم که

دم همتون گرم نفس همتون حقه و اگه دل پاک شماها واسم دعایی نکرده بود من هنوز تو لیستتون بودم

مرسی از تک تکتون و ممنون از محبت همتون

چرا نگفتم؟ چون خیال کردم یه شادی زود گذر تاپیک رو میگیره بعد میگین این کلیر شد رفت هوامونو نداره دیگه، پیش خودم گفتم بزار طبق روال قبل عمل کنم و روزی ک همتون کلیر شدین منم بگم.

بس که ناقلایین فهمیدین خب

اونایی هم که پست گذاشتن گفتن کلیر شدی و جواب ندادم حمل بر بی ادبی نزارین، من به لطف خود شماها کلیر شدم. پخواستم دروغی بگم.

بازم مرسی و شک نکنین بیشتر از پیش تو ده روز آخر کنارتون هستم و همتون رو از تاپیک بیرون میکنم،بعدش تازه تو تاپیک سفر اول رو سرتون خراب میشم

اینم ی کیس با فوق لیسانس رشته ی فوق حساس با شغل فوق حساس که خدمتش س پ ا ه بوده .....

فرداشبم احتمالا یه عالمه هورررااااااااااا داریم خداکنه اتفاق بیفته فقط

مرسی مرسی مرسی از تک تکتون و بخصوص شما هایی که خودتون میدونین به پاکی دل شما من کلیر شدم و خدا رو سفیدتون کرده، خیلی ماهین همتون

هورا خیلی مبارک باشه آقا خیلی خیلی خوشحال شدم

از صميم قلب خوشحال شدم براتون البته من صبح تاحالا ميدونم چون ابراهيم بهم گفت اميدوارم شاهد خوشحالي همه دوستان در تاپيك باشيم.موفق باشيد دوست عزيز

با درود و تبریک فراوان به YES NO عزیز...امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون شاد باشید و موفق ...
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mfarazz ، yesorno ، mordad ، Farinaz1e ، آزاده_امین ، asal1372
تبریک به دوستان علی الخصوص آقای خلیل خواه
امیدوارم بقیه دوستان منتظر نیز در این شادی سهیم شوند
تشکر کنندگان: SAMBAR ، samane1363 ، mordad ، Farinaz1e ، khalilkhah ، آزاده_امین
Yes or no عزیز، آقا خیلی خیلی مبارکت باشه این ویزا. نوش جانت
الهی بعد ازاین هم تمام مراحل رو با قلب بزرگت به شادی و موفقیت طی کنی
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
تشکر کنندگان: yesorno ، SAMBAR ، ebrahim1e ، mordad ، Farinaz1e ، آزاده_امین
(2015-09-20 ساعت 14:30)yesorno نوشته:  اعتراف
این یارو YesOrNo یه مدته کلیر شده، گفتم بهتون خبر بدم که

دم همتون گرم نفس همتون حقه و اگه دل پاک شماها واسم دعایی نکرده بود من هنوز تو لیستتون بودم

مرسی از تک تکتون و ممنون از محبت همتون

چرا نگفتم؟ چون خیال کردم یه شادی زود گذر تاپیک رو میگیره بعد میگین این کلیر شد رفت هوامونو نداره دیگه، پیش خودم گفتم بزار طبق روال قبل عمل کنم و روزی ک همتون کلیر شدین منم بگم.

بس که ناقلایین فهمیدین خب

اونایی هم که پست گذاشتن گفتن کلیر شدی و جواب ندادم حمل بر بی ادبی نزارین، من به لطف خود شماها کلیر شدم. پخواستم دروغی بگم.

بازم مرسی و شک نکنین بیشتر از پیش تو ده روز آخر کنارتون هستم و همتون رو از تاپیک بیرون میکنم،بعدش تازه تو تاپیک سفر اول رو سرتون خراب میشم

اینم ی کیس با فوق لیسانس رشته ی فوق حساس با شغل فوق حساس که خدمتش س پ ا ه بوده .....

فرداشبم احتمالا یه عالمه هورررااااااااااا داریم خداکنه اتفاق بیفته فقط

مرسی مرسی مرسی از تک تکتون و بخصوص شما هایی که خودتون میدونین به پاکی دل شما من کلیر شدم و خدا رو سفیدتون کرده، خیلی ماهین همتون
تبریک میگم بهتون مبارکتون باشه

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: yesorno ، SAMBAR ، mordad ، Farinaz1e ، آزاده_امین
(2015-09-20 ساعت 15:45)samane1363 نوشته:  دوستان عزیزم،
ما تا ۳۰ سپتامبر هرلحظه رو به دعا میشینیم واسه اینکه همه بچه های امسال کلیر بشند و همه دلشون شاد بشه
Sambar, bidad, s.zare, سجاد دال, khalilkhah, mastan, shaft, لیدا59, azer, reza2015, aria802, mordad, arsamnew, manamehr, mehrdad_123, areb1356, satan, maryam2020 ,...قریشی عزیز , zohrehm, ...ebrahim , ali farjadfar

سمانه عزیز حالا که زحمت میکشی منو هم دعا کنShy
تشکر کنندگان: Siamak ، samane1363 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، mordad ، ARSAMNEW
Sambar, bidad, s.zare, سجاد دال, khalilkhah, mastan, shaft, لیدا59, azer, reza2015, aria802, mordad, arsamnew, manamehr, mehrdad_123, areb1356, satan, maryam2020 ,...قریشی عزیز , zohrehm, ...ebrahim , ali farjadfar
مرسی عزیزم احسان علوی احسان پارس هم هستن

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، samane1363 ، ebrahim1e ، ehsan_pars ، mahyaaa ، mordad ، ehsanalavy
(2015-09-20 ساعت 15:50)nara نوشته:  

Nara عزیز، اسمتون اضافه شد حتما ??
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mordad ، ehsan_pars
Sambar, bidad, s.zare, سجاد دال, khalilkhah, mastan, shaft, لیدا59, azer, reza2015, aria802, mordad, arsamnew, manamehr, mehrdad_123, areb1356, satan, maryam2020 ,...قریشی عزیز , zohrehm, ...ebrahim , ali farjadfar,nara ,ehsanalavi, ehsan-pars,

دست گل شما درد نکنه، انشاء ا... که همه امور مهاجرتي تون رو به راه باشه و سفر خوب و راحتي را به آ م ر ي ک ا داشته باشين. موفق و مويد باشين.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، samane1363
Sambar, bidad, s.zare, سجاد دال, khalilkhah, mastan, shaft, لیدا59, azer, reza2015, aria802, mordad, arsamnew, manamehr, mehrdad_123, areb1356, satan, maryam2020 ,...قریشی عزیز , zohrehm, ...ebrahim , ali farjadfar,nara ,ehsanalavi, ehsan-pars,

من هم لطفا
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR
(2015-09-20 ساعت 15:44)zohrehm نوشته:  خداکنه امشب وفرداهم برا ما آنکارایی ها خبرای خوب باشه وخستگی این تابستان سخت ازتن هممون دربیاد .......آمین

واقعا سخت ترین تابستون عمرم بود خدایا همچین از راه غیب دل هممون را شاد کن که خستگی این انتظار طولانی از تنمون بیرون بره
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، samane1363 ، لطف اله ، marya.1 ، mahyaaa ، Jefferson ، sunn789
(2015-09-20 ساعت 15:56)samane1363 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 15:50)nara نوشته:  

Nara عزیز، اسمتون اضافه شد حتما ??

سماااانهههههههههههه جوننن مننننن توروخداااا
بچه ها من الان دارم میرم امامزاده صالح همتونو دعا میکنممممم
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، samane1363 ، 2015reza ، khalilkhah ، mahyaaa ، Jefferson

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان