کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-20 ساعت 17:58)yesorno نوشته:  اگه اسم کسی رو قبلا نیاوردم و ازش تشکر نکردم اینجا به طور مخصوص ازش تشکر می کنم.Cool

این کیسا آپ های امروز ابوظبی هستن:
2015AS2567 ABD
2015AS3052 ABD
2015AS3463 ABD
2015AS3908 ABD
2015AS3967 ABD
2015AS4030 ABD
2015AS4396 ABD
2015AS5130 ABD
2015AS5549 ABD
2015AS5641 ABD
2015AS5683 ABD
2015AS5733 ABD
2015AS5741 ABD
2015AS6514 ABD
2015AS6579 ABD
2015AS7164 ABD
2015AS7176 ABD
2015AS7232 ABD
2015AS7252 ABD

علاوه بر تک تک بچه های تاپیک دعا می کنم آپ امروز مربوط به استعلام باشه و فردا شب این کیس ها هم آپدیت شبانه رو تجربه کنن (در حد حدس و گمانی که دوست دارم واقعی باشه).

از صميم قلبم بهتون تبريك ميگم !من از پريروز همش احساس ميكردم شما كلير شدين !واقعا مزد زحماتتون رو گرفتين و اونها هم فهميدن حيفه شما رو از دست بدن !اميدوارم هر جا ميرين روز به روز موفق تر بشين!
اميدوارم همينطور كه هواى دوستان ٢٠١٥ رو داشتين هواى ما ٢٠١٦ اى ها رو هم داشته باشين و راهنماييهاتون رو از ما دريغ نكنيد !
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
(2015-09-20 ساعت 14:30)yesorno نوشته:  اعتراف
این یارو YesOrNo یه مدته کلیر شده، گفتم بهتون خبر بدم که

دم همتون گرم نفس همتون حقه و اگه دل پاک شماها واسم دعایی نکرده بود من هنوز تو لیستتون بودم

مرسی از تک تکتون و ممنون از محبت همتون

چرا نگفتم؟ چون خیال کردم یه شادی زود گذر تاپیک رو میگیره بعد میگین این کلیر شد رفت هوامونو نداره دیگه، پیش خودم گفتم بزار طبق روال قبل عمل کنم و روزی ک همتون کلیر شدین منم بگم.

بس که ناقلایین فهمیدین خب

اونایی هم که پست گذاشتن گفتن کلیر شدی و جواب ندادم حمل بر بی ادبی نزارین، من به لطف خود شماها کلیر شدم. پخواستم دروغی بگم.

بازم مرسی و شک نکنین بیشتر از پیش تو ده روز آخر کنارتون هستم و همتون رو از تاپیک بیرون میکنم،بعدش تازه تو تاپیک سفر اول رو سرتون خراب میشم

اینم ی کیس با فوق لیسانس رشته ی فوق حساس با شغل فوق حساس که خدمتش س پ ا ه بوده .....

فرداشبم احتمالا یه عالمه هورررااااااااااا داریم خداکنه اتفاق بیفته فقط

مرسی مرسی مرسی از تک تکتون و بخصوص شما هایی که خودتون میدونین به پاکی دل شما من کلیر شدم و خدا رو سفیدتون کرده، خیلی ماهین همتون

خيلي خيلي تبريك ميگم
آرزو ميكنم همه بچه هاي ٢٠١٥ به زودي اين لحظه هاي شمارو تجربه كنن
آمين
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
با درود بي پايان به همه سروران و دوستان گرامي، شبتون بخير انشاالله فردا تعدادبسياري ازدوستان منتظر يي ميل كليري رو دريافت كنند وبقيه هم تا آخرهفته، باور كنيد در هيچ سال لاتاري جمعي به اين باصفايي دورهم جمع نشده بودند اميدوارم خداوند بزرگ خيرومصلحت ما رو به مهاجرت قراربده.الهي آمين
با آرزوي دريافت ويزاي ايالات متحده كه برترين و باعظمت ترين ويزاي همه كشورهاي جهان است.
آنقدرخوب و عزيزيدكه بهنگام وداع حيفم آيد كه شماها را بدست خدا بسپارم
واين راه پيروزي همچنان ادامه دارد.....
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
دوستان ٢٠١٥ مطمئن باشيد كه همتون كليريد به زودى ! من خوابم راسته خوابم زود تعبير ميشه !خواب ديدم ليست اساميتون رو گذاشته بوديد و زيرش نوشته بودين كلير! و حسابى تو تاپيكتون غوغايى به پاشده بود!
اميدوارم همه موفق و شاد و بهروز باشيد!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
سلام به همه دوستان
صدای منو از کالیفرنیای آمریکا می شنوید
ضمن عرض تبریک به همه دوستان کلیر شده (مخصوصا امین برادر عزیزم ) و آپ خورده ، برای همه دوستان منتظر دعا میکنم که به زودی ویزارو دریافت کنند.
امسال هیچ کی بدون ویزا نمیمونه ، اینو مطمعن باشید.
کلی برای همتون دعا میکنم.
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
خدایا تو رو به عظمتت قسم. فردا که این صفحه رو باز کردیم پر از خبرای خوب از طرف دوستان باشه خیلی تو فکرتونم انگار که خودم می خوام کلیر بشم
کیس نامبر:2016As 60##      تعداد اعضا: 3نفر.        سفارت :  انکارا  انتقال به ابوظبی.   ارسال فرمها: 17june
مصاحبه :هفته دوم می
خودم ودخترم یک ضرب
همسر:کلیرنس. سربازی و کار دولتی
والا انگار ما افتادیم زیر پونز... خدایا شوخیت گرفته با ما؟
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Pariba ، sunn789 ، mf1357 ، behjat ، nara ، vahid.sa ، marya.1 ، mordad ، ریحانا ، Janilla
سلام بچه های گل مهاجرسرا
دعا کردید ،منم دعا کنید
شماره کیس ***5
اخرین اپدیت 4 اگوست
تشکر کنندگان: mf1357 ، behjat ، rbrb-2015 ، nara ، sunn789 ، marya.1 ، samirakn ، mordad ، SAMBAR ، Jefferson ، Janilla ، samane1363
امروز, روز ایروانیها و آنکاراییهاست, با آرزوی موفقیت و کامیابی برای آنها
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-09-21 ساعت 07:48)khalilkhah نوشته:  امروز, روز ایروانیها و آنکاراییهاست, با آرزوی موفقیت و کامیابی برای آنها

ایروان که امروز تعطیل هست دوست عزیز اما واسه ایروانیها انشالله آپ شبانه از kcc داشته باشیم و امروز از 5 بعدازظهر به بعد منتظر باید باشیم
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: khalilkhah ، ARSAMNEW ، hamid99 ، Manamehr ، mahyaaa ، SAMBAR ، Janilla ، matin86 ، samane1363
(2015-09-21 ساعت 00:51)ben123 نوشته:  

دم همتون گرم نفس همتون حقه و اگه دل پاک شماها واسم دعایی نکرده بود من هنوز تو لیستتون بودم

چرا نگفتم؟ چون خیال کردم یه شادی زود گذر تاپیک رو میگیره بعد میگین این کلیر شد رفت هوامونو نداره دیگه، پیش خودم گفتم بزار طبق روال قبل عمل کنم و روزی ک همتون کلیر شدین منم بگم.

اونایی هم که پست گذاشتن گفتن کلیر شدی و جواب ندادم حمل بر بی ادبی نزارین، من به لطف خود شماها کلیر شدم. پخواستم دروغی بگم.

بازم مرسی و شک نکنین بیشتر از پیش تو ده روز آخر کنارتون هستم و همتون رو از تاپیک بیرون میکنم،بعدش تازه تو تاپیک سفر اول رو سرتون خراب میشم

اینم ی کیس با فوق لیسانس رشته ی فوق حساس با شغل فوق حساس که خدمتش س پ ا ه بوده .....

مرسی مرسی مرسی از تک تکتون و بخصوص شما هایی که خودتون میدونین به پاکی دل شما من کلیر شدم و خدا رو سفیدتون کرده، خیلی ماهین همتون

اول از همه تبریک میگم بهت
خوشحالم که خدا نتیجۀ این همه زحمت و دلسوزی رو با کلیر کردنت بهت داد. خوشحالم که قانون "زمین گرد است و قوانین طبیعت همه چیز رو به همه بر میگردونه" در موردت صادق بود و نتیجۀ خوب بودنت رو گرفتی. اینقدر خویشتن داری که نخواستی توو شرایطی که هنوز خیلیا کلیر نشدن توو جمعشون هوورا بکشی. من ندیدمت و نمیشناسمت، ولی حسم بهم میگه خیلی خوبی و مستحق رسیدن به بهترینی. منم برای تو و برای همۀ کسایی که ویزا گرفتن رسیدن به یه زندگیه رویایی رو آرزو میکنم.
تبریک میگم آقای یس اور نو ,واقعا خوشحال شدم
انشالله همیشه موفق باشید??

(2015-09-21 ساعت 00:51)ben123 نوشته:  

اول از همه تبریک میگم بهت
خوشحالم که خدا نتیجۀ این همه زحمت و دلسوزی رو با کلیر کردنت بهت داد. خوشحالم که قانون "زمین گرد است و قوانین طبیعت همه چیز رو به همه بر میگردونه" در موردت صادق بود و نتیجۀ خوب بودنت رو گرفتی. اینقدر خویشتن داری که نخواستی توو شرایطی که هنوز خیلیا کلیر نشدن توو جمعشون هوورا بکشی. من ندیدمت و نمیشناسمت، ولی حسم بهم میگه خیلی خوبی و مستحق رسیدن به بهترینی. منم برای تو و برای همۀ کسایی که ویزا گرفتن رسیدن به یه زندگیه رویایی رو آرزو میکنم.
تبریک میگم آقای یس اور نو ,واقعا خوشحال شدم
انشالله همیشه موفق باشید??
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، masoud398 ، marya.1 ، yesorno ، SAMBAR ، Janilla
سلام و صبحتون بخير. بچه هاي كليرنشده آنكارا خصوصا سربازي هاي س ، با دلي شكسته و نگران ولي در عين حال پر اميد ملتمس دعاي همه دوستان، چه كليرشده و چه نشده، چه ٢٠١٥ و چه ٢٠١٦ هستند. ما معجزه مي خواهيم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2015-09-21 ساعت 08:52)2015reza نوشته:  سلام و صبحتون بخير. بچه هاي كليرنشده آنكارا خصوصا سربازي هاي س ، با دلي شكسته و نگران ولي در عين حال پر اميد ملتمس دعاي همه دوستان، چه كليرشده و چه نشده، چه ٢٠١٥ و چه ٢٠١٦ هستند. ما معجزه مي خواهيم.

ایشالا انکارا چنان طوفانی راه بندازه که همه حیرت کنن... تو این هفته نوبت انکارا و ایروانه... عمرا انکارا کم بیاره از بقیه سفارتا تو کلیر کردن
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
تشکر کنندگان: Manamehr ، sunn789 ، khalilkhah ، ebrahim1e ، 2015reza ، mahyaaa ، SAMBAR ، Siamak ، elnazd ، Arshia2000 ، Janilla ، samane1363
چند جمله زیبا و تاثیر گذار از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین 
-جز تردید و هراس هیچ چیز نمیتواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مراد دلش فاصله ایجاد کند.
-اگر کسی موفقیت بطلبد اما اوضاع را برای شکست آماده کند دچار همان وضعی خواهد شد که برای آن تدارک دیده.
-درست هنگامی که انسان کوچکترین نشانه ای از آنچه طلبیده است نمی بیند باید برای آن تدارک ببیند.
-اغلب پیش از موفقیت بزرگ،اندیشه های عذاب دهنده می آیند.
-انسان تنها آن چیزی را می تواند به دست آورد که خود را در حال ستادن آن ببیند.
-معمولا" درست پیش از کامیابی عظیم ،دلسردی و شکست ظاهری از راه می رسد.
-به دلیل قدرت تموجی و نفوذ طیفی کلام هر آنچه آدمی بر زبان آورد همان را به -سوی خود جذب خواهد کرد.
-تنها به سه منظور جرات کنید کلامتان را بکار ببرید: برای طلب شفا،برکت و سعادت.
-هر آنچه آدمی درباره دیگران بگوید درباره او خواهند گفت.
-هر آنچه آدمی برای دیگری آرزو کند همانا برای خود آرزو کرده است
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bidaad ، hadir ، samirakn ، ebrahim1e ، mordad ، 2015reza ، areb1356 ، violets ، SAMBAR ، bahar101 ، Siamak ، AliReza.Sh ، Jefferson ، Janilla ، matin86 ، ben123 ، samane1363
خدایا امروز روز 140 روزی که منتظرم خودت بهم رحم کن و کار ما را راه بنداز
دیگه خسته شدم .
برای تو ک کاری نداره فقط ی لحظه است . دیگه طاقتم تموم شده خدا به دادمون برس Big Grin
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان