کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
همیشه آخر همه چیز "خوب" میشه، اگه نشد هنوز "آخرش" نرسیده...

(2015-09-21 ساعت 10:59)bahar101 نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 10:54)mordad نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: ali_bf1، asg7، Azer، bahar101، hamed shayan، hasanhamedi2000، ho_tasha، Kia robani، maryam2020، mordad، SAMBAR، samirakn، ليلا ١٣٩٤، zohrehm، ۵ مهمان

الان هممون نشستیم چشم دوختیم به صفحه که یکی باید بکه آپ خورده یا کلیر شده. مخصوصا از آنکارا Smile)))
من که بخدا هر روز و ساعت میام ببینم دوستان در چه وضعیتی هستند. اصلا کلیری بدون دوستان مجازی ام مزه نمی ده . ایشالا این هفته پر از خبرهای خوب باشه

برای من هم ،هر روزم با این سایت پیوند خورده .باید بیام ببینم کدوم دوستان کلیرشدند با دیدن پیام تبریک ها ردیابی میکنم کی کلیر شده بعد یک لبخند عمیق و بعد میرم سراغشونو پیام تبریک میدم واقعا از کلیر شدن هرکدومتون خوشحال میشم . امیدوارم تا پایان سپتامبر هرروزمون پر از این لبخندها باشه و بقیه داستان را همگی در فوروم اولین سفر جهت فعالسازی دنبال کنیمSmileSmileSmile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: APOLO5321 ، hamed shayan ، ebrahim1e ، hamid99 ، vahid.sa ، 123a ، mordad ، nara ، samirakn ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Janilla ، mbsamani ، Jefferson ، mahyaaa ، matin86 ، bahar101
اي واي هيچ كس اپ نخورد امروز
Big Grin
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، nara ، بابراس ، Janilla ، mahyaaa ، SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 11:26)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  اي واي هيچ كس اپ نخورد امروز
نه هیچ کسی [emoji30] [emoji30] [emoji20] [emoji20] [emoji20] [emoji20]

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: nara ، ehsan_pars ، بابراس ، SAMBAR ، Janilla ، mahyaaa
دوستان دوسال پیش واسه
زندایی اعیال بنده هم لاتری برنده شدن...
کیسشون 3 نفر بود
زن، شوهر،بچه
متاسفانه به خاطر اقامت چند ساله در ژاپن که چندین سال پیش داشتن و اینکه نمی دونستن باید عدم سو پیشینه بیارن،پروندشون ناقص موند.
همچنین همشون ap خوردن.
ولی بعد از تهیه اون برگه سو پیشینه از ژاپن...نفر اصلی که خانه دار بود کلیر شد.پسرشون هم با نفر اصلی کلیر شد....البته پسرشون خدمت نداشت ولی رشته حساس تحصیل میکرد و همچنین در دانشگاه حساس(امیر کبیر)
همچنین نفر سوم کیس هم شغلش استاد همون داشگاه بود با رشته مکانیک و همچنین هم کاره خصوصی هم داشت که در تاریخ 29 یا 28 سپتامبر کلرش از انکارا اومد ولی نتونسته بود خودشو به موقع برسونه.
اگر از این تجربه بخوایم استفاده بکنیم...دارم فک میکنم که 3 4 روز آخر بریم انکارا و جهنم ضرر اون 3 4 روز...اونجا باشم اگر اعلام کردن،غافلگیر نشیم.
نظرتون چیه؟؟
البته دقیقا تاریخهایه بقیه کارایه کیسشونو نمی دونم ولی این که روزه آخری اعلام کردن رو دقیقا بهم گفتن.
که هیچی دیگه باعث شد 1.5 سال عقبتر از خانواده و از طریق دیگری و سفارت دبی اقدام کرد و گرین کارت گرفتن.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: mordad ، 2015reza ، ebrahim1e ، SAMBAR ، Janilla ، mahyaaa ، matin86 ، h_researcher
(2015-09-21 ساعت 11:35)vahid.sa نوشته:  دوستان دوسال پیش واسه
کیسشون ۳ نفر بود
زن، شوهر،بچه
متاسفانه به خاطر اقامت چند ساله در ژاپن که چندین سال پیش داشتن و اینکه نمی دونستن باید عدم سو پیشینه بیارن،پروندشون ناقص موند.
همچنین همشون ap خوردن.
ولی بعد از تهیه اون برگه سو پیشینه از ژاپن...نفر اصلی که خانه دار بود کلیر شد.پسرشون هم با نفر اصلی کلیر شد....البته پسرشون خدمت نداشت ولی رشته حساس تحصیل میکرد و همچنین در دانشگاه حساس(امیر کبیر)
همچنین نفر سوم کیس هم شغلش استاد همون داشگاه بود با رشته مکانیک و همچنین هم کاره خصوصی هم داشت که در تاریخ 29 یا 28 سپتامبر کلرش از انکارا اومد ولی نتونسته بود خودشو به موقع برسونه.
اگر از این تجربه بخوایم استفاده بکنیم...دارم فک میکنم که ۳ ۴ روز آخر بریم انکارا و جهنم ضرر اون ۳ ۴ روز...اونجا باشم اگر اعلام کردن،غافلگیر نشیم.
نظرتون چیه؟؟
البته دقیقا تاریخهایه بقیه کارایه کیسشونو نمی دونم ولی این که روزه آخری اعلام کردن رو دقیقا بهم گفتن.
که هیچی دیگه باعث شد ۱.۵ سال عقبتر از خانواده و از طریق دیگری و سفارت دبی اقدام کرد و گرین کارت گرفتن.

فکر خوبیه ولی من مشکلم با مدیکاله. اگه بخوان روز آخر اعلام کنن نمیرسیم مدیکال تمدید کنیم.به نظرتون بوده کسی که اول ویزا گرفته باشه بعد مدیکال و تمدید کرده باشه؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، mahyaaa
(2015-09-21 ساعت 10:54)mordad نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: ali_bf1، asg7، Azer، bahar101، hamed shayan، hasanhamedi2000، ho_tasha، Kia robani، maryam2020، mordad، SAMBAR، samirakn، ليلا ١٣٩٤، zohrehm، ۵ مهمان

الان هممون نشستیم چشم دوختیم به صفحه که یکی باید بکه آپ خورده یا کلیر شده. مخصوصا از آنکارا Smile)))

منم به صورت Off line منتظرم ...اما چون سركارم هر نيم ساعت on ميشم كه يه خبري بگيرم...Shy
تشکر کنندگان: vahid.sa ، SAMBAR ، Janilla ، Jefferson ، mahyaaa
(2015-09-21 ساعت 11:43)mordad نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 11:35)vahid.sa نوشته:  دوستان دوسال پیش واسه
کیسشون ۳ نفر بود
زن، شوهر،بچه
همچنین همشون ap خوردن.
اگر از این تجربه بخوایم استفاده بکنیم...دارم فک میکنم که ۳ ۴ روز آخر بریم انکارا و جهنم ضرر اون ۳ ۴ روز...اونجا باشم اگر اعلام کردن،غافلگیر نشیم.
نظرتون چیه؟؟
که هیچی دیگه باعث شد ۱.۵ سال عقبتر از خانواده و از طریق دیگری و سفارت دبی اقدام کرد و گرین کارت گرفتن.

فکر خوبیه ولی من مشکلم با مدیکاله. اگه بخوان روز آخر اعلام کنن نمیرسیم مدیکال تمدید کنیم.به نظرتون بوده کسی که اول ویزا گرفته باشه بعد مدیکال و تمدید کرده باشه؟
مدیکال ما رو گرفت آفیسر موقع مصاحبه.فقط سی دی و فک کنم دوتا برگه دست ما مونده.همین.
ماله شما رو چطور؟
البته میتونین ریسک کنین و دوباره تمدیدش کنین...به هر حال خرج اضافس ولی اگر اعلام کننتون ارزش داره.
به هر حال ریسکه....
اگر من بودم می ذاشتم به حساب یه صدقه خیلی قوی.ینی به خودم می قبولوندم.
به هر حال زندگیه ما هر دقیقش در ایران با ریسک همراه.
نظر شخصیمه.

(2015-09-21 ساعت 11:47)nara نوشته:  

منم به صورت Off line منتظرم ...اما چون سركارم هر نيم ساعت on ميشم كه يه خبري بگيرم...Shy

منم همینطووووور......
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
تشکر کنندگان: nara ، mordad ، SAMBAR ، Janilla ، mahyaaa
(2015-09-21 ساعت 11:33)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 11:26)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  اي واي هيچ كس اپ نخورد امروز
نه هیچ کسی [emoji30] [emoji30] [emoji20] [emoji20] [emoji20] [emoji20]

نوبتي هم باشه امروز نوبت شماست ليدا جان....ShyShy
همه بايد رو شما تمركز كنيم كه خيلي قديمي هستي.
تشکر کنندگان: Siamak ، ریحانا ، SAMBAR ، Janilla ، Jefferson ، mahyaaa
سلام سایت انکارا ابدیت 21سبتامبرشد
تشکر کنندگان: mordad ، behjan ، vahid.sa ، SAMBAR ، Janilla ، elnazd ، mahyaaa ، matin86
(2015-09-21 ساعت 12:00)ali_bf1 نوشته:  سلام سایت انکارا ابدیت 21سبتامبرشد

مرسی از خبر خوبتون
ایشالا یه خبرایی بشه امروز
آخه مگه چه مشکلی داره این آقای شوهر که 305 روزه کلیر نشدهSad
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، بابراس ، vahid.sa ، SAMBAR ، Janilla ، Jefferson ، 2015reza ، mahyaaa
(2015-09-21 ساعت 11:48)vahid.sa نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 11:43)mordad نوشته:  [quote='vahid.sa' pid='664218' dateline='1442819140']
دوستان دوسال پیش واسه
کیسشون ۳ نفر بود
زن، شوهر،بچه
همچنین همشون ap خوردن.
نظرتون چیه؟؟

مدیکال ما رو گرفت آفیسر موقع مصاحبه.فقط سی دی و فک کنم دوتا برگه دست ما مونده.همین.
ماله شما رو چطور؟
البته میتونین ریسک کنین و دوباره تمدیدش کنین...به هر حال خرج اضافس ولی اگر اعلام کننتون ارزش داره.
به هر حال ریسکه....
نظر شخصیمه.

[quote='nara' pid='664222' dateline='1442819854']
[quote='mordad' pid='664204' dateline='1442816697']

نمیدونم چی بگم کلا تصمیم گیری برام سخت شده الان
نه از ما چیزی نگرفتن. cd و برگخ واکسیناسیون دست خودمونه.
احتمالا از اول نمیخواستن ویزا بدن که حتی مثل شما CD و هم نگرفتن ازمون
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، mahyaaa
....
[/quote]

همچنین چیزی منطقی نیست . چون تاریخ مدیکال تاریخ انقضا ویزا را تحت تاثیر میگذاره .بدون شک باید قبل از اخذ ویزا خواستید مدیکال تمدید شده را بدهید تا تاریخ انقضای ویزا تون را با توجه به ارائه مدیکال جدید چندماه به عقب بیندازند.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: بابراس ، SAMBAR ، Janilla ، lighthouse ، mahyaaa ، matin86
وای تبریک فراوان به Yesorno, khalilkhah, Amin, و دیگر دوستان واقعا خوشحال شدم، حالا علاوه بر ما آمریکا هم به داشتن افراد پر کار و با معلوماتی مثل شما افتخار می‌کنه، جناب Yesor no ، همانطور که قبلا گفتم، منتظر شنیدن موفقیتهای شما در شرکت‌های بزرگ هستیم.امیدوارم شاهد کلیر شدن بقیه دوستان در چند روز آتی باشیم، نام نمی‌برم که خدای نکرده کسی‌ از قلم نیفته
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: بابراس ، khalilkhah ، hamid99 ، ریحانا ، SAMBAR ، Janilla ، Jefferson ، AliReza.Sh ، mahyaaa ، matin86 ، yesorno
(2015-09-21 ساعت 12:11)mordad نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 11:48)vahid.sa نوشته:  [quote='mordad' pid='664221' dateline='1442819615']
[quote='vahid.sa' pid='664218' dateline='1442819140']
دوستان دوسال پیش واسه
کیسشون ۳ نفر بود
زن، شوهر،بچه
همچنین همشون ap خوردن.
نظرتون چیه؟؟

ماله شما رو چطور؟
به هر حال ریسکه....
نظر شخصیمه.

(2015-09-21 ساعت 11:47)nara نوشته:  [quote='mordad' pid='664204' dateline='1442816697']

نمیدونم چی بگم کلا تصمیم گیری برام سخت شده الان
نه از ما چیزی نگرفتن. cd و برگخ واکسیناسیون دست خودمونه.
احتمالا از اول نمیخواستن ویزا بدن که حتی مثل شما CD و هم نگرفتن ازمون
نه دوست عزیز.روال اینجوریه.
فقط اون پاکت و گرفتن ازمون.برگه واکسیناسیون و سی دی پیش ماس.
آپدیتها>>>>>>
تشکر کنندگان: ریحانا ، SAMBAR ، Janilla ، mordad ، mahyaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان