کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-21 ساعت 08:52)2015reza نوشته:  سلام و صبحتون بخير. بچه هاي كليرنشده آنكارا خصوصا سربازي هاي س ، با دلي شكسته و نگران ولي در عين حال پر اميد ملتمس دعاي همه دوستان، چه كليرشده و چه نشده، چه ٢٠١٥ و چه ٢٠١٦ هستند. ما معجزه مي خواهيم.

دوست عزيز ...نگران نباش و توكل كن...دعا ميكنم امشب و فردا روز خوشحالي شما باشه...
(2015-09-21 ساعت 01:31)sadri54 نوشته:  سلام به همه دوستان
صدای منو از کالیفرنیای آمریکا می شنوید
ضمن عرض تبریک به همه دوستان کلیر شده (مخصوصا امین برادر عزیزم ) و آپ خورده ، برای همه دوستان منتظر دعا میکنم که به زودی ویزارو دریافت کنند.
امسال هیچ کی بدون ویزا نمیمونه ، اینو مطمعن باشید.
کلی برای همتون دعا میکنم.

ممنون دوست عزيز. اميدوارم شما هم همواره موفق، شاد و سلامت باشيد..:Smile
تشکر کنندگان: mordad ، 2015reza ، SAMBAR ، دریای خروشان ، ebrahim1e ، Janilla ، sadri54
(2015-09-21 ساعت 09:08)hadir نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 08:52)2015reza نوشته:  سلام و صبحتون بخير. بچه هاي كليرنشده آنكارا خصوصا سربازي هاي س ، با دلي شكسته و نگران ولي در عين حال پر اميد ملتمس دعاي همه دوستان، چه كليرشده و چه نشده، چه ٢٠١٥ و چه ٢٠١٦ هستند. ما معجزه مي خواهيم.

ایشالا انکارا چنان طوفانی راه بندازه که همه حیرت کنن... تو این هفته نوبت انکارا و ایروانه... عمرا انکارا کم بیاره از بقیه سفارتا تو کلیر کردن

نگران نباش دوست عزيز خيالت راحت كلير ميشي فقط ما سربازي س ها بايد صبور تر باشيم تا همه ويزاشونو بگيرن دست آخر پرونده هاي مارو مهر ميزنن انشاالا...ماها هم دست پر از اين تاپيك ميريم بيرون..[emoji120][emoji120][emoji120]
(2015-09-20 ساعت 22:24)nara نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 21:20)MASTAN1 نوشته:  حدود ساعت ۵ عصر ایمیل زدم ...بعدش همون جدولی که تو Contact پر کرده بودم برام ایمیل شد و بعدش آپ خوردم ...واقعیت نمیدونم بازم ایمیل بدم یا نه؟؟؟؟
این که جواب نیست دوست عزیز. این فقط تائید دریافت ای مسل از شماست. فکر کنم که داره خبرای خوبی برای شما میشه

جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از چه ادرسی باید ایمیل بیاد؟؟؟؟
الان که شما گفتی رفتم چک کردم ...روز 17 سپتامبر از Abudahbi.IV ایمیل اومده بود...اما امروز فقط از US.embassy.Abudahbi.
برای اینکه حدس شما درست باشه....Rolleyesامشب دعای مخصوص میخونم برات
البته بعضی از پیشکسوتها گفتند ابوظبی فقط بار اول جواب ایمیل میده...
دوستان لطفا راهنمایی کنند
[/quote]

دوستان بزرگوار و مجرب، لطفا موضوع آپ ديروز من بعد از ايميلم، بدون دريافت ايميل، حدودساعت 5 عصر (به وقت ايران) رو تحليل كنيد...ممنون ميشم ...مورد مشابه داشتيم؟
تشکر کنندگان: SAMBAR ، marya.1 ، Jefferson ، Janilla
(2015-09-21 ساعت 09:26)mehrdad_123 نوشته:  خدایا امروز روز 140 روزی که منتظرم خودت بهم رحم کن و کار ما را راه بنداز
دیگه خسته شدم .
برای تو ک کاری نداره فقط ی لحظه است . دیگه طاقتم تموم شده خدا به دادمون برس Big Grin
--------------------------------------------------------
واقعا
من تا امروز نگران نبودم ولی از دیشب استرس گرفتم. همه کار و زندگیم معلق شده .SadSad نه سر کار تمرکز دارم نه توی خونه .
حالا وسط این بلا تکلیفی رئیستون بیاد بگه دو تا پروژه توی اصفهان داریم که شما هم بایدشرکت کنید. ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ویزام هم که 14 اکتبر اکسپایر میشه . نه بلیط گرفتم نه چمدونی جمع کردم.
خدایاااااااااااااااا نجاتم بده.Sad
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

سلام صبح همگی بخیر امیدوارم امروز تا فردا عصر اپ های طوفانی ایروان وانکارا سرازیر بشه برامون.امروز روز ماست بچه ها کماکان امید داشته باشید.امروز و فردا همه باشید فقط اگه اتفاقی براتون افتاد همه رو در جریان بذارید لطفا.از امین، خلیل خواه وقریشی وبقیه اساتید عزیزم هم میخوام لطف کنن امروز در کنار بچه ها باشن و اطلاعات سایتو بررسی کنند و اعلام بفرمایند.[emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji119] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106]

ما موفق میشیم!!!!
سلام به همه دوستان عزیز

کلیری دوستان عزیز وقدیمی تاپیک خصوصا اقا امین ،سمانه جان وسمیراجان ویس اور نوی عزیزکه همیشه درحال راهنمایی وتهیه اماربود وهست وبقیه عزیزان رو خیلی تبریک میگم وامیدوارم نامه کلیری همه دوستان مهاجرسرایی هرچه زودتربیادش وخیال همه راحت بشه.
من هم اگه قابل باشم همیشه به یادیاران این تاپیکم ودعاگوشون هستم. امیدوارم انچه که خیر وصلاح ودرطرح الهی تک تک ما هست پیش بیاد.برای همه شما دوستان درانتظار آرزوی بهترینها رودارم باکلی انرژی مثبت ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: samirakn ، 2015reza ، sunn789 ، nara ، yesorno ، mahyaaa ، SAMBAR ، Siamak ، mordad ، دریای خروشان ، Jefferson ، Janilla ، samane1363
yesorno عزیز تبریک میگم بلاخره مزد زحمات رو گرفتی، برای ما هم در این لحظات اخر دعا کنید.
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

سلام به همه دوستان عزیز

کلیری دوستان عزیز وقدیمی تاپیک خصوصا اقا امین ،سمانه جان وسمیراجان ویس اور نوی عزیزکه همیشه درحال راهنمایی وتهیه اماربود وهست وبقیه عزیزان رو خیلی تبریک میگم وامیدوارم نامه کلیری همه دوستان مهاجرسرایی هرچه زودتربیادش وخیال همه راحت بشه.
من هم اگه قابل باشم همیشه به یادیاران این تاپیکم ودعاگوشون هستم. امیدوارم انچه که خیر وصلاح ودرطرح الهی تک تک ما هست پیش بیاد.برای همه شما دوستان درانتظار آرزوی بهترینها رودارم باکلی انرژی مثبت ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++%
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
(2015-09-20 ساعت 21:20)MASTAN1 نوشته:  حدود ساعت ۵ عصر ایمیل زدم ...بعدش همون جدولی که تو Contact پر کرده بودم برام ایمیل شد و بعدش آپ خوردم ...واقعیت نمیدونم بازم ایمیل بدم یا نه؟؟؟؟
این که جواب نیست دوست عزیز. این فقط تائید دریافت ای مسل از شماست. فکر کنم که داره خبرای خوبی برای شما میشه
[/quote]

مستان مطمئني که آپ شدي!!! اگه آپ شدي 99 درصد واسه ايميل نبوده، و بايد بگيم مبارکه.Big GrinBig Grin
چون من هر چي ايميل ميدم، آپ نمي شم. آخريش را همين ديروز صبح ساعت 8 دادم گفتم، يک آپي جوابي بدن، که نه جواب اومد و نه آپ شدم. Cool

(2015-09-21 ساعت 10:02)moj21 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز

من هم اگه قابل باشم همیشه به یادیاران این تاپیکم ودعاگوشون هستم. امیدوارم انچه که خیر وصلاح ودرطرح الهی تک تک ما هست پیش بیاد.برای همه شما دوستان درانتظار آرزوی بهترینها رودارم باکلی انرژی مثبت ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++%

دستتون درد نکنه، فقط اگه ممکنه يک موج مکزيکي شديد بفرستين که باقيمانده هاي اينجا را هم کلير کنه با خودش ببره. ممنون Big Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: SAMBAR ، samirakn ، Siamak ، marya.1 ، Jefferson ، Janilla ، samane1363 ، moj21
چقدر تعداد بچه هاي اينجا كم شده.هم خوشحال ميشم هم دلم مي گيره.ايشالا امروز خبراي خوبي ميشه.
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: samirakn ، SAMBAR ، Siamak ، nara ، حاجی واشنگتن ، Jefferson ، Janilla
خداوندا هر خ .ر.ی.ت.ی. رو تجربه کردیم بجز خ.ر.شانسی رو

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: SAMBAR ، nara ، ریحانا ، lotfe.kh ، khalilkhah ، ebrahim1e ، Janilla ، matin86
سلام روزی سرشار از امیدوشادی براتون دارم .
ملتمس دعای همه ی دوستانیم.....ماروازدعای خیرتون بی نصیب نذارید
شماره کیس ***5 as
تعدادافراد کیس 3نفر(شماره 1 نفر اصلی )
سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه 4 جون
شغل نفر اصلی کارمند وضعیت سربازی س
نتیجه مصاحبه AP ،آبدیت ها 10 جولای ،15،17،20 آگست ،1سپتامبر >باایمیل پیگری
خدایاهرچه به صلاح ماست آن شود
تشکر کنندگان: 2015reza ، nara ، حاجی واشنگتن ، mahyaaa ، marya.1 ، Jefferson ، Janilla ، hamed shayan ، SAMBAR ، samane1363
کاربران در حال بازدید این موضوع: ali_bf1، asg7، Azer، bahar101، hamed shayan، hasanhamedi2000، ho_tasha، Kia robani، maryam2020، mordad، SAMBAR، samirakn، ليلا ١٣٩٤، zohrehm، 5 مهمان

الان هممون نشستیم چشم دوختیم به صفحه که یکی باید بکه آپ خورده یا کلیر شده. مخصوصا از آنکارا Smile)))
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: ریحانا ، mahyaaa ، حاجی واشنگتن ، 2015reza ، behjan ، SAMBAR ، Jefferson ، Janilla ، matin86
(2015-09-21 ساعت 10:54)mordad نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: ali_bf1، asg7، Azer، bahar101، hamed shayan، hasanhamedi2000، ho_tasha، Kia robani، maryam2020، mordad، SAMBAR، samirakn، ليلا ١٣٩٤، zohrehm، ۵ مهمان

الان هممون نشستیم چشم دوختیم به صفحه که یکی باید بکه آپ خورده یا کلیر شده. مخصوصا از آنکارا Smile)))
من که بخدا هر روز و ساعت میام ببینم دوستان در چه وضعیتی هستند. اصلا کلیری بدون دوستان مجازی ام مزه نمی ده . ایشالا این هفته پر از خبرهای خوب باشه
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان