کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-21 ساعت 15:46)mordad نوشته:  رفتم واسه مدیکال وقت بگیرم گیر داده آدرس تو USA میخواد. منم فرمای قبلی و ندارم که بدونم کجا رو آدرس دادم.
آدرس الکی هم ندارم که بدم Sad
الکی یه آدرس بده زیاد مهم نیست
نمی دونم تو این سایت ها میشه پیدا کرد.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,589)
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، mfte.teacher ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-21 ساعت 15:39)vahid.sa نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 15:25)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 11:35)vahid.sa نوشته:  دوستان دوسال پیش واسه
زندایی اعیال بنده هم لاتری برنده شدن...
کیسشون ۳ نفر بود
زن، شوهر،بچه
متاسفانه به خاطر اقامت چند ساله در ژاپن که چندین سال پیش داشتن و اینکه نمی دونستن باید عدم سو پیشینه بیارن،پروندشون ناقص موند.
همچنین همشون ap خوردن.
ولی بعد از تهیه اون برگه سو پیشینه از ژاپن...نفر اصلی که خانه دار بود کلیر شد.پسرشون هم با نفر اصلی کلیر شد....البته پسرشون خدمت نداشت ولی رشته حساس تحصیل میکرد و همچنین در دانشگاه حساس(امیر کبیر)
همچنین نفر سوم کیس هم شغلش استاد همون داشگاه بود با رشته مکانیک و همچنین هم کاره خصوصی هم داشت که در تاریخ 29 یا 28 سپتامبر کلرش از انکارا اومد ولی نتونسته بود خودشو به موقع برسونه.
اگر از این تجربه بخوایم استفاده بکنیم...دارم فک میکنم که ۳ ۴ روز آخر بریم انکارا و جهنم ضرر اون ۳ ۴ روز...اونجا باشم اگر اعلام کردن،غافلگیر نشیم.
نظرتون چیه؟؟
البته دقیقا تاریخهایه بقیه کارایه کیسشونو نمی دونم ولی این که روزه آخری اعلام کردن رو دقیقا بهم گفتن.
که هیچی دیگه باعث شد ۱.۵ سال عقبتر از خانواده و از طریق دیگری و سفارت دبی اقدام کرد و گرین کارت گرفتن.

منظورتون اینه اگه کسی در 29 یا 30 سپتامبر کلیر بشه سفارتها به ایشون فرصت نمیدهند مثلا تا ۵ اکتبر ؟؟؟؟؟
فک میکنم نه دیگه ندن فرستی.
از دوستان کسی اگر کلیر شده بگه تا کی بوده وقتش.نزدیک ترین کلیر به امروز.
چون شما وقتی پاس رو به سفارت تحویل میدی یه آپ می خوری و بعد از پرینت ویزا رو پاس هم ایشود می شی.
بنا بر این محلتی نباید بدن قاعدتا.....

اما من فکر کنم حداقل ابوظبی مثل ماهای قبل که 30 ام هر ماه ایشود میکرد افراد و تا 5 ماه بعد فرصت میداد واسه ویزا این ماه هم همین کار را انجام بده تا ویزا نسوزه تازه من کلیرنس سالهای قبل را میخوندم یکسالی اینکار را انجام داده بودند فکر میکنم سال 2012 بوده
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: hamed shayan ، SAMBAR ، mordad ، areb1356 ، mahyaaa
(2015-09-21 ساعت 15:29)1362amin1362 نوشته:  دوستان نازنينم
اينكه بهتون گفتم سفارتها نظرشون مثبته به اين خاطر بود كه ديروز ابوظبي بودم و نظرشون مثبت بود و مي گن همچنان منتظر باشيد. ديروز صبح اومدم دبي بدون اينكه ايميل كليري رو دريافت كنم و تا ايميلو سفارت فرستاد پاسا رو دادم دستشون[emoji3][emoji3][emoji3]
و امروز به لطف خدا هر چهار نفر ايشود شديم. و فردا بايد برم تحويل بگيرم و اميدوارم روزي همتون بشه و مي شه.
١٥٢ روز انتظار رو فقط به اميد رحمت خداوند تونستم تحمل كنم و سر نماز عاجزانه از خدا براي همتون ويزا خواستم و مي خوام.
سربازي: س. بسيج
شغل: كارمند شركت خصوصي
تحصيلات: غير حساس
ضمن تشكر از همه شما بابت حضور دلگرم كننده تون اميدوارم امشب همه آپ طلايي رو دريافت كنيد. ويزا زياده. خيلي زياد.
از دوستان عزيز در سفارت ابوظبي و kcc كمال تشكر رو دارم.
دعاگوتون هستم هر لحظه. ما رو هم دعا كنيد. خدايا سفر رو بر يكايك ما آسان گردان.

[emoji259][emoji259][emoji259]هذا من فضل ربي[emoji259][emoji259][emoji259][emoji259]
خدارو شکر امین جان که کلییر شدی خیلی خوشحال شدم براتون . لطفا برا ما هم دعا کنید

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: Siamak ، 1362amin1362 ، mordad ، SAMBAR ، mfte.teacher ، ARSAMNEW ، Arshia2000 ، mahyaaa ، Pariba ، Jefferson ، hamid99
امین دوستت داریم.شاد باشی سالم باشی سایت همیشه و هر جا رو سر خانوادت باشه. مواظب خودت و خانواده بزرگوارت باش برادر عزیزم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mordad ، ebrahim1e ، areb1356 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Pariba
واسه مدیکال انکارا برای تاریخ 25 به بعد از الان نمیشه!!!
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-21 ساعت 15:38)alifarjadfar نوشته:  من اپ ۲۱سپتامبر سفارت خوردم تو سایت کماکان تو ۱۶سپتامبر گیر کرده تکونم نمیخوره.مگه میشه اپ یجا ۲۱ سپتامبر باشه تو سایت ۱۶سپتامبر مگه میشه مگه داریم
ما موفق میشیم!!!!

اونی که میبینی نوشته 21 سپتامبر تاریخ به روز شدن سایت انکاراست نه آپدیت شدن کیس شما.
آخرین تاریخ اپدیت شما اونی هست که تو سیس زدند.
ما 5 ماهه اینجا کنگر انداختیم مثل تو نا آرومی نکردیم یکم خویشتندار باش.
البته کسایی که اینجوریند زودتر کلیر میشند دیدم که میگما
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: mordad ، 2015reza ، ebrahim1e ، SAMBAR ، elnazd ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Pariba ، Arash gh ، nara
(2015-09-21 ساعت 15:46)mordad نوشته:  رفتم واسه مدیکال وقت بگیرم گیر داده آدرس تو USA میخواد. منم فرمای قبلی و ندارم که بدونم کجا رو آدرس دادم.

دوست عزیز می تونین اگر مشخصات ورود قبلی رو تو سایت دکتر داشته باشین....به همون اکانت مراجعه کنین و اطلاعات رو ببینین دوباره.
البته قاعدتا...یه امتحان کنییین.
فککنم ایمیل باید بمونه ماله دکتر....مشخصات وردتون تو سایت دکتره.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa
(2015-09-21 ساعت 15:40)1362amin1362 نوشته:  
کیسشون ۳ نفر بود
زن، شوهر،بچه
متاسفانه به خاطر اقامت چند ساله در ژاپن که چندین سال پیش داشتن و اینکه نمی دونستن باید عدم سو پیشینه بیارن،پروندشون ناقص موند.
همچنین همشون ap خوردن.
ولی بعد از تهیه اون برگه سو پیشینه از ژاپن...نفر اصلی که خانه دار بود کلیر شد.پسرشون هم با نفر اصلی کلیر شد....البته پسرشون خدمت نداشت ولی رشته حساس تحصیل میکرد و همچنین در دانشگاه حساس(امیر کبیر)
همچنین نفر سوم کیس هم شغلش استاد همون داشگاه بود با رشته مکانیک و همچنین هم کاره خصوصی هم داشت که در تاریخ 29 یا 28 سپتامبر کلرش از انکارا اومد ولی نتونسته بود خودشو به موقع برسونه.
اگر از این تجربه بخوایم استفاده بکنیم...دارم فک میکنم که ۳ ۴ روز آخر بریم انکارا و جهنم ضرر اون ۳ ۴ روز...اونجا باشم اگر اعلام کردن،غافلگیر نشیم.
نظرتون چیه؟؟
البته دقیقا تاریخهایه بقیه کارایه کیسشونو نمی دونم ولی این که روزه آخری اعلام کردن رو دقیقا بهم گفتن.
که هیچی دیگه باعث شد ۱.۵ سال عقبتر از خانواده و از طریق دیگری و سفارت دبی اقدام کرد و گرین کارت گرفتن.

منظورتون اینه اگه کسی در 29 یا 30 سپتامبر کلیر بشه سفارتها به ایشون فرصت نمیدهند مثلا تا ۵ اکتبر ؟؟؟؟؟
چون شما وقتی پاس رو به سفارت تحویل میدی یه آپ می خوری و بعد از پرینت ویزا رو پاس هم ایشود می شی.

٢٧ سپتامبر

خوب دیگه.پس معلومه که وقتش مهملا 15 روز اینا میشه....که اینجا 27 ام هست.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 15:47)ho_tasha نوشته:  

وارد سایت بشید از قسمت فرم ۲۶۰ و ببینید کجا رو دادیدhttps://ceac.state.gov/ceac/

(2015-09-21 ساعت 15:50)ebrahim1e نوشته:  
کیسشون ۳ نفر بود
زن، شوهر،بچه
همچنین همشون ap خوردن.
نظرتون چیه؟؟

اما من فکر کنم حداقل ابوظبی مثل ماهای قبل که 30 ام هر ماه ایشود میکرد افراد و تا ۵ ماه بعد فرصت میداد واسه ویزا این ماه هم همین کار را انجام بده تا ویزا نسوزه تازه من کلیرنس سالهای قبل را میخوندم یکسالی اینکار را انجام داده بودند فکر میکنم سال ۲۰۱۲ بوده
موفق باشید

۲۰۱۲ هم مثل امسال ویزای کافی بود.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mordad
آقا ابراهیم الان دقیقا میدونید چند کیس و نفر از ایروان موندیم؟

(2015-09-21 ساعت 16:18)Manamehr نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 15:47)ho_tasha نوشته:  

وارد سایت بشید از قسمت فرم ۲۶۰ و ببینید کجا رو دادیدhttps://ceac.state.gov/ceac/

(2015-09-21 ساعت 15:50)ebrahim1e نوشته:  
کیسشون ۳ نفر بود
زن، شوهر،بچه
همچنین همشون ap خوردن.
نظرتون چیه؟؟

اما من فکر کنم حداقل ابوظبی مثل ماهای قبل که 30 ام هر ماه ایشود میکرد افراد و تا ۵ ماه بعد فرصت میداد واسه ویزا این ماه هم همین کار را انجام بده تا ویزا نسوزه تازه من کلیرنس سالهای قبل را میخوندم یکسالی اینکار را انجام داده بودند فکر میکنم سال ۲۰۱۲ بوده
موفق باشید

۲۰۱۲ هم مثل امسال ویزای کافی بود.

فقط ابوظبی اینکارو میکنه؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: SAMBAR
سلام خانم مانامهر
از آمار قبل که دادیم هیچ تغییری نداشتیم واسه ایروان
97 نفر و 46 کیس که ارسام گفت کمتره و میتونید به ارسالهاش مراجعه کنید
اما تا الان 100% مطمئن هستیم که فردا 14 نفر کلیر میشن
کیسهای
4633
5190
6171
6401
امیدوارم امشب هم یک تعدادی از دوستان آپدیت شوند تا فردا 30 یا 40 نفری را بدرقه کنیم
در مورد اون سوال دومتون عرض کنم فقط سفارت ابوظبی این کار را انجام میدهد که ایشود میکند و بعد ویزا را در پاسپورت فرد میزند
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Siamak ، ARSAMNEW ، hamed shayan ، mahyaaa ، Jefferson ، mordad ، Arash gh ، hamid99 ، nimashariat
دوستان عزیز، من الان از سفارت ابوظبی برمیگردم. مدیکالمو تمدید کردم بردم دادم بهشون. با اینکه دوستان گفته بودند تحویل نمیگیرن و ملیکا هم گفت تحویل نمیگیرن ولی ازم گرفت و گذاشت تو پروندم و تاریخ مدیکالمو آپدیت کرد. ازش پرسیدم این روزهای آخر امیدی هست؟ گفت کنسول تمام تلاششو میکنه ولی روزی ده بیست تا جواب چک بیشتر از آمریکا نمیاد. سفارت هم خلوت بود به نظرم. صحبتی از کمبود ویزا و این موارد هم نکرد. خلاصه اینکه امیدی هست.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: ho_tasha ، SAMBAR ، areb1356 ، mfte.teacher ، nara ، ben123 ، 2015reza ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، yesorno ، mahyaaa ، Arash gh ، hamid99 ، A2000 ، APOLO5321 ، matin86 ، moj21 ، AliReza.Sh
(2015-09-21 ساعت 16:30)ebrahim1e نوشته:  سلام خانم مانامهر
از آمار قبل که دادیم هیچ تغییری نداشتیم واسه ایروان
97 نفر و 46 کیس که ارسام گفت کمتره و میتونید به ارسالهاش مراجعه کنید
اما تا الان 100% مطمئن هستیم که فردا 14 نفر کلیر میشن
کیسهای
4633
5190
6171
6401
امیدوارم امشب هم یک تعدادی از دوستان آپدیت شوند تا فردا 30 یا 40 نفری را بدرقه کنیم
در مورد اون سوال دومتون عرض کنم فقط سفارت ابوظبی این کار را انجام میدهد که ایشود میکند و بعد ویزا را در پاسپورت فرد میزند
موفق باشید
ابراهیم جان کیس مارو یه تحلیل کن روانی شدم دیگه چشمم به این کیس ها که میخوره اما کیس ما توش نیست

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، matin86
جالبه، مهاجرسرا اسم خانم م.ل.ی.ک.ا رو تبدیل میکه به لیدر ! چرا اونوقت ؟
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Siamak ، nara ، ARSAMNEW ، matin86
سلام دوستان
از دوبی خدمتتون گزارش میدم .منم دیروز پاس ها رو تحویل دادم و امروز صبح ایشود شد. اما دیروز واسه سه شنبه بهم برگه رو داد.

در ضمن تو مدیکال حضوری هم جناب بیداد رو زیارت کردم و خیلی خوشحال شدم .
امین جان من دوبی هستم کی بهتون گفتن بیایین واسه تحویل گرفتن پاس هاتون
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان