کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
امروز عصر اگه اپ بزنن از چه ساعتي شروع ميكنن ؟ ايا براي سفرتخونه ها فرق ميكنه؟
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: nara ، بابراس ، SAMBAR
آدرس و لینک دکتر آنکارا رو کسی داره؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 14:18)صابري نوشته:  امروز عصر اگه اپ بزنن از چه ساعتي شروع ميكنن ؟ ايا براي سفرتخونه ها فرق ميكنه؟

اگه منظورتون از AP عصر، آپ مربوط به KCC هست ، بايد بگم براي سه سفارت فرقي نداره و حدود 6 عصر فكر كنم شروع ميشه..
تشکر کنندگان: SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 14:20)mordad نوشته:  آدرس و لینک دکتر آنکارا رو کسی داره؟
Ataturk Bulvari Nr: 237/45, 4th floor, Kavaklidere ANKARA / TURKEY
این آدرس پارک گوگلو پارک کوچه جنب پارک برید داخل این هم آدرسش هستش ان شاالله موفق باشید.
این هم آدرس سایتش
http://www.doctorun.com/en
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,589)
تشکر کنندگان: mahyaaa ، mordad ، ریحانا ، SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 14:08)alifarjadfar نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 14:02)khalilkhah نوشته:  تا این ساعت در سه سفارت هیچکس آپ 21 ام نخورده
جناب خلیلخواه پس اپ ۲۱من بخاطر ایمیل بوده؟؟پس چرا جواب ایمیلی نیومد برام استاد

ما موفق میشیم!!!!

علی جان فکر میکنم اپدیتت الکی نبوده و اپ اصلی بوده.چون سفارت انکارا اول صد درصد جواب ایمیل میده بعدش کیس رو اپ میکنه.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، mordad ، vahid.sa
(2015-09-21 ساعت 11:33)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 11:26)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  اي واي هيچ كس اپ نخورد امروز
نه هیچ کسی [emoji30] [emoji30] [emoji20] [emoji20] [emoji20] [emoji20]

دوستان از ساعت 5/5 به بعد منتظر باشید یادتون باشه همه دوستانی که جدیدا کلیر شدن 5/30 یعد اظهر آپ خوردن. به امید خدا
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، areb1356 ، khalilkhah ، mordad ، Jefferson
(2015-09-21 ساعت 14:24)ho_tasha نوشته:  

مرسی منظورم آدرس سایتش بود ببخشید من بد نوشتم Smile
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 14:26)mordad نوشته:  

◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ho_tasha ، mordad ، SAMBAR

hdk il Hnvs shdja
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,589)
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 14:02)khalilkhah نوشته:  تا این ساعت در سه سفارت هیچکس آپ 21 ام نخورده

جناب خليل خواه پيش بيني تون چيه

(2015-09-21 ساعت 14:27)ho_tasha نوشته:  

hdk il Hnvs shdja
برای تعیین وقت قبلی، به تارنمای زیر مراجعه کنید:
http://www.doctorun.com/
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
(2015-09-21 ساعت 13:56)2015reza نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 11:43)mordad نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 11:35)vahid.sa نوشته:  دوستان دوسال پیش واسه
زندایی اعیال بنده هم لاتری برنده شدن...
کیسشون ۳ نفر بود
زن، شوهر،بچه
متاسفانه به خاطر اقامت چند ساله در ژاپن که چندین سال پیش داشتن و اینکه نمی دونستن باید عدم سو پیشینه بیارن،پروندشون ناقص موند.
همچنین همشون ap خوردن.
ولی بعد از تهیه اون برگه سو پیشینه از ژاپن...نفر اصلی که خانه دار بود کلیر شد.پسرشون هم با نفر اصلی کلیر شد....البته پسرشون خدمت نداشت ولی رشته حساس تحصیل میکرد و همچنین در دانشگاه حساس(امیر کبیر)
همچنین نفر سوم کیس هم شغلش استاد همون داشگاه بود با رشته مکانیک و همچنین هم کاره خصوصی هم داشت که در تاریخ 29 یا 28 سپتامبر کلرش از انکارا اومد ولی نتونسته بود خودشو به موقع برسونه.
اگر از این تجربه بخوایم استفاده بکنیم...دارم فک میکنم که ۳ ۴ روز آخر بریم انکارا و جهنم ضرر اون ۳ ۴ روز...اونجا باشم اگر اعلام کردن،غافلگیر نشیم.
نظرتون چیه؟؟
البته دقیقا تاریخهایه بقیه کارایه کیسشونو نمی دونم ولی این که روزه آخری اعلام کردن رو دقیقا بهم گفتن.
که هیچی دیگه باعث شد ۱.۵ سال عقبتر از خانواده و از طریق دیگری و سفارت دبی اقدام کرد و گرین کارت گرفتن.

فکر خوبیه ولی من مشکلم با مدیکاله. اگه بخوان روز آخر اعلام کنن نمیرسیم مدیکال تمدید کنیم.به نظرتون بوده کسی که اول ویزا گرفته باشه بعد مدیکال و تمدید کرده باشه؟

درسا خانم به نظرم مسئله مديكال مسئله مهميه. چند روز پيش بهداد سري به تاپيك زد و گفت كه اولويت در كلير كردن روزهاي آخر با كساني هست كه مديكال داشته باشند. نظر من اين هست كه اگر شما رنج سفر رو تحمل مي كنيد و سه روز آخر رو مياييد آنكارا، هم بايد مديكالتون رو جهت اطمينان تمديد كنيد و هم اين مسئله رو با ايميل به سفارت اطلاع بديد كه اونها بدونن كه شما مديكالتون تمديد شده و زمان داره. به نظرم با بهداد (تو خصوصي يا ايميل) در اين مورد مشورت كنيد، چون واقعا مسئله سرنوشت سازيه.
----------------------------------------------------------------------------
ماها که 9 ماه منتظریم قاعدتا مدیکالمون از نظر سفارت منقضی شده حالا که دوباره تمدید کردیم و آماده نگه داشتیم تا انشالله کلیر شدیم معطل نشیم چطوری به سفارت باید بگیم که بابا ما چند هفته قبل پیش مدیکالمون رو تمدید کردیم و آماده داریم؟؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: ehsan_pars ، mordad ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-21 ساعت 14:33)s.zare نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 13:56)2015reza نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 11:43)mordad نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 11:35)vahid.sa نوشته:  دوستان دوسال پیش واسه
زندایی اعیال بنده هم لاتری برنده شدن...
کیسشون ۳ نفر بود
زن، شوهر،بچه
متاسفانه به خاطر اقامت چند ساله در ژاپن که چندین سال پیش داشتن و اینکه نمی دونستن باید عدم سو پیشینه بیارن،پروندشون ناقص موند.
همچنین همشون ap خوردن.
ولی بعد از تهیه اون برگه سو پیشینه از ژاپن...نفر اصلی که خانه دار بود کلیر شد.پسرشون هم با نفر اصلی کلیر شد....البته پسرشون خدمت نداشت ولی رشته حساس تحصیل میکرد و همچنین در دانشگاه حساس(امیر کبیر)
همچنین نفر سوم کیس هم شغلش استاد همون داشگاه بود با رشته مکانیک و همچنین هم کاره خصوصی هم داشت که در تاریخ 29 یا 28 سپتامبر کلرش از انکارا اومد ولی نتونسته بود خودشو به موقع برسونه.
اگر از این تجربه بخوایم استفاده بکنیم...دارم فک میکنم که ۳ ۴ روز آخر بریم انکارا و جهنم ضرر اون ۳ ۴ روز...اونجا باشم اگر اعلام کردن،غافلگیر نشیم.
نظرتون چیه؟؟
البته دقیقا تاریخهایه بقیه کارایه کیسشونو نمی دونم ولی این که روزه آخری اعلام کردن رو دقیقا بهم گفتن.
که هیچی دیگه باعث شد ۱.۵ سال عقبتر از خانواده و از طریق دیگری و سفارت دبی اقدام کرد و گرین کارت گرفتن.

فکر خوبیه ولی من مشکلم با مدیکاله. اگه بخوان روز آخر اعلام کنن نمیرسیم مدیکال تمدید کنیم.به نظرتون بوده کسی که اول ویزا گرفته باشه بعد مدیکال و تمدید کرده باشه؟

درسا خانم به نظرم مسئله مديكال مسئله مهميه. چند روز پيش بهداد سري به تاپيك زد و گفت كه اولويت در كلير كردن روزهاي آخر با كساني هست كه مديكال داشته باشند. نظر من اين هست كه اگر شما رنج سفر رو تحمل مي كنيد و سه روز آخر رو مياييد آنكارا، هم بايد مديكالتون رو جهت اطمينان تمديد كنيد و هم اين مسئله رو با ايميل به سفارت اطلاع بديد كه اونها بدونن كه شما مديكالتون تمديد شده و زمان داره. به نظرم با بهداد (تو خصوصي يا ايميل) در اين مورد مشورت كنيد، چون واقعا مسئله سرنوشت سازيه.
----------------------------------------------------------------------------
ماها که ۹ ماه منتظریم قاعدتا مدیکالمون از نظر سفارت منقضی شده حالا که دوباره تمدید کردیم و آماده نگه داشتیم تا انشالله کلیر شدیم معطل نشیم چطوری به سفارت باید بگیم که بابا ما چند هفته قبل پیش مدیکالمون رو تمدید کردیم و آماده داریم؟؟
ای میل بزنید چند بار و تکرار کنید این موضوع رو
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: s.zare ، mordad ، SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 14:24)ali_bf1 نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 14:08)alifarjadfar نوشته:  
جناب خلیلخواه پس اپ ۲۱من بخاطر ایمیل بوده؟؟پس چرا جواب ایمیلی نیومد برام استاد

ما موفق میشیم!!!!

علی جان فکر میکنم اپدیتت الکی نبوده و اپ اصلی بوده.چون سفارت انکارا اول صد درصد جواب ایمیل میده بعدش کیس رو اپ میکنه.
ممنون عزیزم ولی جالبه که بفاصله ۵دقیقه این اتفاق افتاده و درعین حال هنوز پندینگ میزنه ولی اپ امروزه ساعت حدود۱۱

ما موفق میشیم!!!!
بهرحال منکه نفهمیدم چطور باید چک کرد که واقعیه یا سرکاریه[emoji17]

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان:
(2015-09-21 ساعت 14:37)alifarjadfar نوشته:  بهرحال منکه نفهمیدم چطور باید چک کرد که واقعیه یا سرکاریه[emoji17]

ما موفق میشیم!!!!

علی جان اگه هیچ جوابی بابت ایمیلی که زدی دریافت نکردی ایمیلت واقعی و از طرفه سفارته. دارن یه استعلام از پروندت میگیرن.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: khalilkhah

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان