کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-21 ساعت 17:50)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:46)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:35)ebrahim1e نوشته:  دوستان یک هورای بلند واسه این ۴ تا کیس که فردا اول وقت اسمشون توی سایت ارمنستان هست و به تاریخ 21 سپتامبر آپ شدند
4633
5190
6171
6401
به امید اینکه امشب بازم آپدیت داشته باشیم

اگر اینها گه میگین کلیر بشن از گروه 28 جولای که 11 نفر بودیم من و یک کیس دیگه باقی می مونیم ...

دقیقا تو لیست دست نویس من دور تا دور شما همه رفتن شماره کیس شما تنها وسط کلی کیس که همشون های لایت شدن مونده
انشالله امشب کیس شما هم آپ بخوره و فردا این موقع ایروان باشی دوست عزیز
اینم شانس منه افتادم ته اتوبوس بخدا همش منم دارم به همین نگاه میکنم آخه چرا ؟ فکر کنم مشکل دارم خودمم به خودم شک کردم

ایشالا ابراهیم جان کلیر شما هم سریع اعلام بشه امروز و فردا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mahyaaa ، mordad ، ebrahim1e ، smpf ، Arash gh ، hamed shayan ، ehsan_pars ، 123a ، matin86 ، moj21
ای خدا چی میشه به صفحه ۲۰۰۰ نرسیده هممون کلییر شده باشیم؟!!
نذر میکنم براش
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
(2015-09-21 ساعت 18:00)Manamehr نوشته:  ای خدا چی میشه به صفحه ۲۰۰۰ نرسیده هممون کلییر شده باشیم؟!!
نذر میکنم براش

بچه ها پس زودتر پیغام زیاد بدید برسیم به 2000 زودترهمه کلیرشیم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mordad ، mahyaaa ، ebrahim1e ، Manamehr ، smpf ، Arash gh ، hamed shayan ، SAMBAR ، hamid99 ، matin86 ، moj21
۲۰۰۰الان۱۴۶۲ خیلی مونده حداقل بگو ۱۶۰۰.ورگرنه ۲۰۰۰ میوفته تو اکتبر هممون رفوزه میشیم زبونم لال که.

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، SAMBAR ، matin86
(2015-09-21 ساعت 18:03)alifarjadfar نوشته:  ۲۰۰۰الان۱۴۶۲ خیلی مونده حداقل بگو ۱۶۰۰.ورگرنه ۲۰۰۰ میوفته تو اکتبر هممون رفوزه میشیم زبونم لال که.

ما موفق میشیم!!!!

الان 1950 هستیم
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Manamehr ، smpf ، matin86
(2015-09-21 ساعت 17:10)Arash gh نوشته:  دوستان سلام ممنون از كمك هاى فكرى كه در اختيار همديگه ميذارين . الان زنگ زدم تركيه به چندتا از دوستانم گفتن سفارت و دكتر تا ٢٨ سپتمبر تعطيل هستن . من هم مديكال دكتر اكسپاير شده . من كه الان وقت گرفتم براى دكتر ، هر جور شده ٢٧ هم ميرم تركيه . به نظرتون اميدى هست يا نه ؟ يا مثل يك سال گذشته رسماً سركاريم ؟

شما چجوری و برای کی از دکتر وقت گرفتین? من از توی سایتش متونستم چون تا 25 بیشتر نداشت من برای 27 میخواستم
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، smpf ، SAMBAR
بچه ها اصلا از اول سپتامبر آنكارا كيسي رو كلير كرده؟ خيلي عجيبه آخه مگه ميشه آمريكا تعداد يكسان از هر سه سفارت كلير نكنه!! من واقعا اين موضوع رو نمي فهمم!!!!
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: smpf
Mordad دوست خوبم . من از خود تركيه گفتم بگيرن . احتمالا حضورى ميرن ميگيرن . ولى آمار ميگيرم حتما خدمت حضرتعالى اطلاع ميدم .
تشکر کنندگان: smpf ، mordad ، SAMBAR
واقعا مجبورم برای اولین بار چیزی و بگم که اصلا دوست ندارم
ای لعنت به این آنکارا
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
تشکر کنندگان: Arash gh ، smpf ، vahid.sa ، mahyaaa ، hamed shayan ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، matin86
من یه سری نکته ها قبلاً گفتم الان تکرار مکررات می کنم:

آپدیتی که توی سایت بچه ها ازش حرف می زنن آپدیت سایت سیس هستش و دو نوع داریم یا از سمت سفارت و یا از سمت امریکا:

1. آپدیت سیس :
الف. از سمت سفارت
a. فقط در بازه ای که سفارت باز هستش آپ میشین.
b. آپدیت میتونه به علت جواب ایمیل باشه، در این صورت جواب ایمیل شما حتماً داده شده و بعد آپدیت میشین. جواب ایمیل هم میتونه داخل Inbox یا داخل Spam Box ایمیل باشه و باید هر دو رو چک کنین.
c. آپدیت میتونه به علت استعلام وضعیت باشه در این صورت تغییری در وضعیت / یا or به وجود نخواهد آمد.
d. آپدیت می تونه به علت پاسخ به درخواست امریکا باشه و ارسال اطلاعات.
e. آپدیت می تونه به علت درخواست اطلاعات از شما باشه و در این صورت با ایمیل به شما خبر داده خواهد شد.
f. آپدیت میتونه به علت تبدیل وضعیت شما به or همراه با اعلام کلیری باشه
و از این حالات به نظر من خارج نیست.
g. آپدیت سفارت در روز شنبه در هیچ هفته ای دیده نشده ...

ب. از سمت امریکا:
a. این گروه از آپدیت ها فقط و فقط در بازه ی زمانی بین 6 عصر به وقت ایران تا 4 بامداد رخ خواهد داد.
b. آپدیت می تونه به علت درخواست اطلاعات از فرد باشه که از سفارت درخواست اطلاعات کرده و سفارت یا خودش اطلاعات رو ارسال می کنه و یا از فرد می خواد تا اطلاعات رو برای سفارت ارسال کرده و در نهایت سفارت برای اونطرف ارسال می کنه.
c. آپدیت می تونه برای اعلام کلیری باشه. در این صورت در اولین روز کاری سفارت و به شرط موجود بودن ویزا، آپدیت بخش f سفارت رخ خواهد داد. (آپدیت طلایی یا آپ وافعی)
d. آپدیت از امریکا تحت هیچ عنوانی در شب های شنبه و یکشنبه به وقت ایران دیده نمیشه. شب های دوشنبه تا جمعه هر هفته بخش امریکایی باز و مشغول فعالیت است.

سایت ابوظبی:
عموماً فقط در دو نوبت آپدیت میشه:
الف. بعد از مصاحبه و ارسال اطلاعات کیس و انگشت نگاری به طرف مقابل امریکا که ممکنه شامل چند آپدیت پی در پی و یا با فاصله باشه و این آپدیت ها نهایتاً بعد از دو تا سه هفته به پایان خواهد رسید.
ب. برای ارسال اطلاعات فرد به امریکا
ج. برای کلیر شدن فرد و همراه با تغییر متن نوشته شده در سایت، همزمان با بخش f آپدیت سفارت و بخش c آپدیت امریکا

سایت آنکارا:
این سایت عموماً در تاریخ های خاص و نامعلوم، کلیه اطلاعات کیس های سفارت آنکارا رو آپدیت می کنه و تنها مختص به کیس خاص نیست.
سایت تمامی کیس ها رو آپدیت خواهد کرد.
فاصله ی بین دو آپدیت سایت نا مشخص و از دو روز تا 14 روز دیده شده و در این بازه ی زمانی سفارت مشغول ایشود، جمع آوری اطلاعات، استعلام و اعلام کلیر شدن هستش.

سایت ایروان:
هرجند اطلاعات جامع در این زمینه ندارم، اما در این سایت امکان چک کردن هر کیس به طور جداگانه مانند دو سایت قبل وجود نداره.
به محض کلیر شدن فرد سایت فقط شماره کیس رو در بین شماره های کیس های کلیر شده قرار میده. سایت ارمنستان تقریباً فعال ترین سایت بین سه سفارت و ساده ترین سایت هستش.

اطلاعات بالا نتیجه ی کار و بررسی من بود و احتمال نقص یا خطا رو خواهد داشت.
Yes only yes جان
آخرین وضعیت آنکارا رو ندارین?
اصلا امروز کاری کردن?
تشکر کنندگان: Arash gh ، SAMBAR ، mahyaaa ، smpf
نمي دونم چرا يه حسي بهم ميگه يه خبري ميخواد بشه... كاش اون اتفاق خوبه امشب بيافته!
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: sunn789 ، SAMBAR ، areb1356 ، hamed shayan ، behjan ، Arash gh ، mahyaaa ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، nara ، smpf
این روزها خیلی سخت هستند و من تنها کاری که میتونم بکنم دعا کردن هست شاید هیچوقت دعا هام مستجاب نشه ولی حداقل این که بهم آرامش میده و این روزهای وحشتناک قابل تحمل تر میشه. خدایا ما منتظر معجزه ایم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: آسماني ، ehsan_pars ، mordad ، mahyaaa ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، smpf
(2015-09-21 ساعت 18:15)yesorno نوشته:  من یه سری نکته ها قبلاً گفتم الان تکرار مکررات می کنم:

آپدیتی که توی سایت بچه ها ازش حرف می زنن آپدیت سایت سیس هستش و دو نوع داریم یا از سمت سفارت و یا از سمت آمریکا:

۱. آپدیت سیس :
الف. از سمت سفارت
a. فقط در بازه ای که سفارت باز هستش آپ میشین.
b. آپدیت میتونه به علت جواب ایمیل باشه، در این صورت جواب ایمیل شما حتماً داده شده و بعد آپدیت میشین. جواب ایمیل هم میتونه داخل Inbox یا داخل Spam Box ایمیل باشه و باید هر دو رو چک کنین.
c. آپدیت میتونه به علت استعلام وضعیت باشه در این صورت تغییری در وضعیت / یا or به وجود نخواهد آمد.
d. آپدیت می تونه به علت پاسخ به درخواست آمریکا باشه و ارسال اطلاعات.
e. آپدیت می تونه به علت درخواست اطلاعات از شما باشه و در این صورت با ایمیل به شما خبر داده خواهد شد.
f. آپدیت میتونه به علت تبدیل وضعیت شما به or همراه با اعلام کلیری باشه
و از این حالات به نظر من خارج نیست.
g. آپدیت سفارت در روز شنبه در هیچ هفته ای دیده نشده ...

ب. از سمت آمریکا:
a. این گروه از آپدیت ها فقط و فقط در بازه ی زمانی بین ۶ عصر به وقت ایران تا ۴ بامداد رخ خواهد داد.
b. آپدیت می تونه به علت درخواست اطلاعات از فرد باشه که از سفارت درخواست اطلاعات کرده و سفارت یا خودش اطلاعات رو ارسال می کنه و یا از فرد می خواد تا اطلاعات رو برای سفارت ارسال کرده و در نهایت سفارت برای اونطرف ارسال می کنه.
c. آپدیت می تونه برای اعلام کلیری باشه. در این صورت در اولین روز کاری سفارت و به شرط موجود بودن ویزا، آپدیت بخش f سفارت رخ خواهد داد.
d. آپدیت از آمریکا تحت هیچ عنوانی در شب های شنبه و یکشنبه به وقت ایران دیده نمیشه. شب های دوشنبه تا جمعه هر هفته بخش آمریکایی باز و مشغول فعالیت است.

سایت ابوظبی:
عموماً فقط در دو نوبت آپدیت میشه:
الف. بعد از مصاحبه و ارسال اطلاعات کیس و انگشت نگاری به طرف مقابل آمریکا که ممکنه شامل چند آپدیت پی در پی و یا با فاصله باشه و این آپدیت ها نهایتاً بعد از دو تا سه هفته به پایان خواهد رسید.
ب. برای ارسال اطلاعات فرد به آمریکا
ج. برای کلیر شدن فرد و همراه با تغییر متن نوشته شده در سایت، همزمان با بخش f آپدیت سفارت و بخش c آپدیت آمریکا

سایت آنکارا:
این سایت عموماً در تاریخ های خاص و نامعلوم، کلیه اطلاعات کیس های سفارت آنکارا رو آپدیت می کنه و تنها مختص به کیس خاص نیست.
سایت تمامی کیس ها رو آپدیت خواهد کرد.
فاصله ی بین دو آپدیت سایت نا مشخص و از دو روز تا 14 روز دیده شده و در این بازه ی زمانی سفارت مشغول ایشود، جمع آوری اطلاعات، استعلام و اعلام کلیر شدن هستش.

سایت ایروان:
هرجند اطلاعات جامع در این زمینه ندارم، اما در این سایت امکان چک کردن هر کیس به طور جداگانه مانند دو سایت قبل وجود نداره.
به محض کلیر شدن فرد سایت فقط شماره کیس رو در بین شماره های کیس های کلیر شده قرار میده. سایت ارمنستان تقریباً فعال ترین سایت بین سه سفارت و ساده ترین سایت هستش.

اطلاعات بالا نتیجه ی کار و بررسی من بود و احتمال نقص یا خطا رو خواهد داشت.

دوست عزیز.....ضمن تشکر باید بگم متن شما منو دچار تناقض کرده )conflict )
من دیروز یکشنبه ساعت 5 آپدیت شدم. بعد از ایمیل خودم و بدون دریافت هیچ ایمیلی از ابوظبی چه توی inbox چه تو spam. ... .همانطوری که خصوصی لطف کردید اعلام کردید ...مفهومش ممکنه این باشه که سفارت مدار ک منو روز تعطیل عمه ریکا برایKccفرستاده؟؟؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf
انکارا امروز ترکوندش فقط اپ زد..اعلام وجود کردش.دارن اماده میشن یاکار کنن یا برن مسافرت[emoji1] [emoji1]

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: Arash gh ، ebrahim1e ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان