کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان
اخرین وضعیت چیه چقدر از بچه ها موندن؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: hamid99 ، nara ، Jefferson ، mahyaaa
این کیسها امروز از ابوظبی آپ شدن
3052 (نصفه / نیمه)
3300
5683

اگه از دوستان هستند بگن ببینیم آپ ایمیل بوده یا نه؟
YesorNo عزیز یه زحمت بکش با برنامت این سه تا کیس رو یه چک بکن
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: sunn789 ، hamid99 ، samane1363 ، Jefferson ، SAMBAR ، حاجی واشنگتن ، moj21
(2015-09-21 ساعت 22:54)nara نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 21:58)ben123 نوشته:  وقتی با خودم حساب میکنم میبینم امسال باید برای شما واقعا سال طلایی باشه. حداقل روی کاغذ

۲۰۱۵ تعداد قبولی 125000، سهمیه ایران 4992 ویزا
یعنی 491 ویزا بیشتر از ۲۰۱۶ و همچنین خییییلی از افراد ۲۰۱۵ کارنت نشدند و از چرخه حذف شدند ولی من چیزی نشنیدم که تعداد ویزای ایران رو کاهش داده باشن.
۲۰۱۶ تعداد قبولی 84000، سهمیه ایران 4501 ویزا
اگه دوستان اطلاعاتی دارن لطفا نظر بدین.

دوست عزیز ۲۰۱۶ ای خواهشا با دقت بیشتری از امار استفاده کن....تعداد برندگان ایرانی ۲۰۱۵، 4999 نفر بوده که یه تعدادی از این امار کارنت نشدند...و سهمیه ویزای ایرانیها در این سال 3500 ویزا ....که متاسفانه تا الان کمتر از 3000 ویزا برای ایرانیها صادر شده

دوست عزیز
نمیدونم شما آمارتون رو از کدوم رفرنس دادین ولی من رفرنسم سایت بولت ویزای آمریکا بود که هر ماه اعلام میشه. بدین شرح:
هر سال در بولتن ماه June یعنی یک ماه بعد از اعلام قبولی های جدید علاوه بر جدول کارنتیهای قبلی یک پاراگراف به بولتن اضافه میشه و اون مربوط به آمار قبولی های جدید هست. این لینک بولتن ویزای 2014 هست که در قسمت F نتایج لاتاری 2015 رو اعلام کرده. تیتر پاراگراف:
F. DIVERSITY VISA LOTTERY 2015 (DV-2015) RESULTS
لینک صفحه:
http://travel.state.gov/content/visas/en...-2014.html
همینطور برای 2016 هم در بولتن June 2015 در پاراگراف E نتایج 2016 اعلام شده. لینک صفحه:
http://travel.state.gov/content/visas/en...-2015.html
اگه به این صفحات مراجعه کنید میبینید که هر قاره یه جدول داره و در هر جدول اسم کشور ها هست و جلوی نام کشور سهمیه اون کشور هست. سهمیه ایران در 2015 عدد 4992 و در 2016 عدد 4501 اعلام شده.
خوشحال میشم بدونم آماری که شما دادین از کدوم رفرنس بوده.
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: sunn789 ، A2000 ، Jefferson ، SAMBAR
8 ماه گذشت 240 روز انتظار طاقت فرسا خدایا ما هم داریم صدات می کنیم مارو دست خالی بیرون نکن به حق همه ی خوبیها ما منتظریم در ضمن اینا برای همه ی کارهاشون همین قدر فس فس می کنن می خوان مدرسه عوض کنن میگن دو هفته طول میکشه خدای من مگر چه کار داره ؟ سیستمشون چه جوری کار میکنه ما که نفهمیدیم خودشون راضی هستن ولی ما که نا راضی هر چه پیش اید خوش اید
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، Siamak ، areb1356 ، Manamehr ، M.d ، A2000 ، nara ، Jefferson ، SAMBAR ، elnazd ، حاجی واشنگتن ، matin86 ، moj21
(2015-09-21 ساعت 23:20)ben123 نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 21:58)ben123 نوشته:  وقتی با خودم حساب میکنم میبینم امسال باید برای شما واقعا سال طلایی باشه. حداقل روی کاغذ

یعنی 491 ویزا بیشتر از ۲۰۱۶ و همچنین خییییلی از افراد ۲۰۱۵ کارنت نشدند و از چرخه حذف شدند ولی من چیزی نشنیدم که تعداد ویزای ایران رو کاهش داده باشن.

دوست عزیز ۲۰۱۶ ای خواهشا با دقت بیشتری از امار استفاده کن....تعداد برندگان ایرانی ۲۰۱۵، 4999 نفر بوده که یه تعدادی از این امار کارنت نشدند...و سهمیه ویزای ایرانیها در این سال 3500 ویزا ....که متاسفانه تا الان کمتر از 3000 ویزا برای ایرانیها صادر شده

دوست عزیز
نمیدونم شما آمارتون رو از کدوم رفرنس دادین ولی من رفرنسم سایت بولت ویزای آمریکا بود که هر ماه اعلام میشه. بدین شرح:
هر سال در بولتن ماه June یعنی یک ماه بعد از اعلام قبولی های جدید علاوه بر جدول کارنتیهای قبلی یک پاراگراف به بولتن اضافه میشه و اون مربوط به آمار قبولی های جدید هست. این لینک بولتن ویزای ۲۰۱۴ هست که در قسمت F نتایج لاتاری ۲۰۱۵ رو اعلام کرده. تیتر پاراگراف:
F. DIVERSITY VISA LOTTERY ۲۰۱۵ (DV-۲۰۱۵) RESULTS
لینک صفحه:
http://travel.state.gov/content/visas/en...-۲۰۱۴.html
همینطور برای ۲۰۱۶ هم در بولتن June ۲۰۱۵ در پاراگراف E نتایج ۲۰۱۶ اعلام شده. لینک صفحه:
http://travel.state.gov/content/visas/en...-۲۰۱۵.html
اگه به این صفحات مراجعه کنید میبینید که هر قاره یه جدول داره و در هر جدول اسم کشور ها هست و جلوی نام کشور سهمیه اون کشور هست. سهمیه ایران در ۲۰۱۵ عدد 4992 و در ۲۰۱۶ عدد 4501 اعلام شده.

دوست عزیز 2016 ای
1- این تاپیک محل این بحث ها نیست
2- این آماری که از بولتن نقل کردین تعداد نفرات اولیه قبولی هر کشور بین کل اعلام شده ها هست (و نه سهمیه اون کشور)
سهمیه هر کشوری سقفش 7% کل ویزا هست با 1001 اگر و اما
توی 2015 را که با قطعیت بهت بگم وقتی کات آف 7650 را دادند بسیاری از دوستان که جزء همین 4992 نفر بودن اصن امکان مصاحبه رفتن را هم پیدا نکردن

زحمت بکشین ادامه بحث رو توی تاپیک آنالیز Ceac مطرح کنین. اینجا اینروزها همه اعصابها گل گلیه و احتیاج به روحیه دارن
ممنون که رعایت می کنین
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: victor2016 ، maryam2020 ، APOLO5321 ، ليلا ١٣٩٤ ، A2000 ، ebrahim1e ، Jefferson ، mahyaaa ، nara ، SAMBAR ، SAAM_60
(2015-09-21 ساعت 23:27)areb1356 نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 23:20)ben123 نوشته:  

دوست عزیز
هر سال در بولتن ماه June یعنی یک ماه بعد از اعلام قبولی های جدید علاوه بر جدول کارنتیهای قبلی یک پاراگراف به بولتن اضافه میشه و اون مربوط به آمار قبولی های جدید هست. این لینک بولتن ویزای ۲۰۱۴ هست که در قسمت F نتایج لاتاری ۲۰۱۵ رو اعلام کرده. تیتر پاراگراف:
F. DIVERSITY VISA LOTTERY ۲۰۱۵ (DV-۲۰۱۵) RESULTS
لینک صفحه:
http://travel.state.gov/content/visas/en...-۲۰۱۴.html
همینطور برای ۲۰۱۶ هم در بولتن June ۲۰۱۵ در پاراگراف E نتایج ۲۰۱۶ اعلام شده. لینک صفحه:
http://travel.state.gov/content/visas/en...-۲۰۱۵.html
اگه به این صفحات مراجعه کنید میبینید که هر قاره یه جدول داره و در هر جدول اسم کشور ها هست و جلوی نام کشور سهمیه اون کشور هست. سهمیه ایران در ۲۰۱۵ عدد 4992 و در ۲۰۱۶ عدد 4501 اعلام شده.

دوست عزیز ۲۰۱۶ ای
۱- این تاپیک محل این بحث ها نیست
۲- این آماری که از بولتن نقل کردین تعداد نفرات اولیه قبولی هر کشور بین کل اعلام شده ها هست (و نه سهمیه اون کشور)
سهمیه هر کشوری سقفش ۷% کل ویزا هست با 1001 اگر و اما
توی ۲۰۱۵ را که با قطعیت بهت بگم وقتی کات آف 7650 را دادند بسیاری از دوستان که جزء همین 4992 نفر بودن اصن امکان مصاحبه رفتن را هم پیدا نکردن

زحمت بکشین ادامه بحث رو توی تاپیک آنالیز Ceac مطرح کنین. اینجا اینروزها همه اعصابها گل گلیه و احتیاج به روحیه دارن
ممنون که رعایت می کنین

اوکی. ممنون از اطلاعاتتون. ببخشین مزاحم شدم.
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: areb1356 ، ليلا ١٣٩٤ ، A2000 ، ebrahim1e ، Jefferson ، SAMBAR ، sunn789
دوستان عزیز
هنوز 7 روز کاری واقعا مفید باقیمانده و احتمال اینکه ویزا رو صادر کنن و بعد بگن بیایید پاستون رو بیارید هست بنابراین مثبت باشید
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

خدایا هیچکس رو امسال ناامید نکن واقعا حق هیچکس نیست این همه استرس و بلا تکلیفی مگر اینکه خودت براشون جفت 6 دیگه ای دیده باشی که زود زود باید بهشون بدی
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
واقعا راست میگه اقای ....ما اینجا اعصابامون خط خطیه باینا فکر نمیکنیم .داستان ما فرق داره چون وقت کم داریم ما الان عصای حضرت موسی میخوام، لطف بی دریغ پروردگارو میخوایم .امار و ارقام دیگه ارزشی نداره این بچه ها دلشون خونه ، گرفتارن مشکل دارن بعضی هاشون ۱نفرشون رفته مابقی موندن.خلاصه هزارجون گرفتاری و نگرانی.ممنون از اطلاعاتتون

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: areb1356 ، Rira_1982 ، nara ، SAMBAR ، vahid.sa ، SAAM_60 ، moj21
(2015-09-21 ساعت 20:01)alifarjadfar نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 19:26)mordad نوشته:  فرستادم آخرش ایمیل و اینام اخرش نوشته م. ولی هنوز دلم میخواد ۴ تا ف ح ش هم بدم بهشون.جیف که روم نشد.
305 days!!!!!!!!! Just tell me Why?
Why other embassies are working hard to clear cases but you are doing noting!
۱۰ months? Really do I deserve it?
Your Officer told me that it'll just take ۴ to ۶ months
but I'm waiting for ۱۰ MONTHS!
دوستم امیدوارم جواب شماروبدن میتونم درک کنم ۱۰ماه چیکشیدی ولی چیزی که من فهمیدم اصلا قاعده و اصول نداره کارشون بعضیا خیلی زود کلیر شدن مثل پسر خاله خودم انقدر راحت تازه کارمند رسمی ام بودش .اون رفت الانم اونجاست گرین کارتشم گرفته داره برمیگرده .انشاله توام بزودی اوکی شی ولی اینا خیلی ع وضین بخدا

ما موفق میشیم!!!!
هیچی نشده شما فحش و فحش کاری رو شروع کردی ؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Jefferson ، SAMBAR
دوستان ما رم دعا کنین لطفا ممنون از همگیتون

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: areb1356 ، SAMBAR
خدایااااااااااااااااااا
خدایا
خدایاSad
تشکر کنندگان: hamid99 ، Jefferson ، nara ، SAMBAR ، حاجی واشنگتن ، moj21
ما هم التماس دعا داريم
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: hamid99 ، Jefferson ، nara ، SAMBAR
خیلی دقایق و روزهای طاقت فرساییه
هر لحظه به خط پایان نزدیک تر میشیم و شمارش معکوس که خیلی وقته شروع شده الان بشدت احساس میشه!
الان داشتم به همسرم میگفتم موقع چک کردن نتیجه لاتاری وقتی ببینی قبول نشدی شاید ۳۰ ثانیه بهش فکر کنی و میری دنبال کارت ولی وقتی اون نامه اولو میبینی مثل همه ما ماهها رویا میبافی و برنامه میریزی
یجورایی دل میکنی و همه چیزت عوض میشه...
خدایا بزار رویای این چندنفر باقیمونده هم حقیقت بشه
خدایا من همه درد دلامو آرزوهامو بهت کفتم
دوستامم گفتن
خدایا این لحظات سختو به یه پایان خوش برسووون
بزار یه پاییز رویایی برامون شروع بشه
خدایا بزار خودمونو محک بزنیم در یک تغییر بزرگ...
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
(2015-09-21 ساعت 23:55)Manamehr نوشته:  خیلی دقایق و روزهای طاقت فرساییه
هر لحظه به خط پایان نزدیک تر میشیم و شمارش معکوس که خیلی وقته شروع شده الان بشدت احساس میشه!
الان داشتم به همسرم میگفتم موقع چک کردن نتیجه لاتاری وقتی ببینی قبول نشدی شاید ۳۰ ثانیه بهش فکر کنی و میری دنبال کارت ولی وقتی اون نامه اولو میبینی مثل همه ما ماهها رویا میبافی و برنامه میریزی
یجورایی دل میکنی و همه چیزت عوض میشه...
خدایا بزار رویای این چندنفر باقیمونده هم حقیقت بشه
خدایا من همه درد دلامو آرزوهامو بهت کفتم
دوستامم گفتن
خدایا این لحظات سختو به یه پایان خوش برسووون
بزار یه پاییز رویایی برامون شروع بشه
خدایا بزار خودمونو محک بزنیم در یک تغییر بزرگ...
واقعا درسته ما که خیلی منتظر موندیم این دقایق برامون نفس گیر تره خدایا به حق 5تن قسمت میدم دل هممونو شاد کن . خدایا معجزه ای میخوایم در به بزرگی خدا بودنت

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: سجاد دال ، A2000 ، samane1363 ، mahyaaa ، Jefferson ، nara ، Manamehr ، SAMBAR ، h_researcher ، ARSAMNEW
(2015-09-21 ساعت 23:18)areb1356 نوشته:  این کیسها امروز از ابوظبی آپ شدن
3052 (نصفه / نیمه)
3300
5683

اگه از دوستان هستند بگن ببینیم آپ ایمیل بوده یا نه؟
YesorNo عزیز یه زحمت بکش با برنامت این سه تا کیس رو یه چک بکن

برای ما به دلیل این که همسرم مدیکال تمدید شده را به سفارت تحویل داد، کل کیس آپدیت شد. (281 روز انتظار!)

گلایه ممنوع!

فردا حتما روز بهتری است! Smile

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: areb1356 ، homayoon1972 ، A2000 ، samane1363 ، mahyaaa ، Jefferson ، SAMBAR ، bidaad ، sunn789 ، SAAM_60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان